AI ו- WordPress: כיצד בינה מלאכותית יכולה לעזור לאתר שלך

AI ו- WordPress: כיצד בינה מלאכותית יכולה לעזור לאתר שלך

אתה רואה על זה מדברים בחדשות היומיומיות ואפילו יותר במגזינים ובלוגים של טק. עליית האינטליגנציה המלאכותית גורמת לאנשים לחשוב על רובוטים שמשתלטים על העולם, כמו ספרי מדע בדיוני, סרטים ותכניות טלוויזיה באו להראות לנו. עם זאת, בינה מלאכותית, או AI, היא הרבה יותר מכך. כן, אנחנו מתחילים לראות מכוניות בנהיגה עצמית וקיוסקים בשירות עצמי בחנויות קמעונאיות, אבל בטח ראית בינה מלאכותית המפוזרת במספר תעשיות כמו רפואה, חינוך, מחקר או אפילו AI ו- WordPress.


המחשבה הראשונה שלך עשויה להיות, “אילו אלמנטים של וורדפרס אפשר להחליף בבינה מלאכותית?”

התוכן האיכותי ביותר נכתב על ידי סופרים וחוקרים. מעצבי אתרים לוקחים מהלקוחות הוראות מפורטות לתמרון קוד ולהתאמת פריטים כמו טיפוגרפיה, צבעים ותמונות. האם מחשב יכול להתקדם עד כדי כך שעבודות אלה יתיישנו? ובכן, אולי בעתיד, אך נכון לעכשיו, מדובר במשימות שקשות למדי לשכפל באמצעות AI.

עם זאת, AI קיימת טכנית מזה זמן בעולם וורדפרס ועיצוב אתרים בכלל. כמה כלים לבדיקת איות לומדים את הנטיות שלך בזמן שאתה מקליד ומספקים המלצות לשיפור הכתיבה שלך. יש גם שפע של כלים לאיסוף תוכן להרכבת מאמרים שנוצרו בעבר לבלוג או לניוזלטר. ניתן לומר את אותו הדבר לגבי כלי ניתוח רבים המסקרים לעומק מהיכן מגיעים הלקוחות שלך וכיצד תוכל להחזיר אותם לאתר שלך..

בקיצור, AI כבר קיים במידה. יש כמובן צורות מתקדמות יותר של AI, כמו חברות המייצרות רובוטים שיכולות להסתובב וללמוד כיצד לפתוח דלתות. אך אנו בטוחים לראות התקדמויות נוספות בתחום ה- AI בכל הקשור לוורדפרס.

מה בדיוק בינה מלאכותית (ואיך זה קשור לעיצוב אתרים בוורדפרס?)

נכון לרגע זה, בינה מלאכותית סובבת סביב משהו שנקרא למידת מכונה. משמעות הדבר היא שמכונה משלימה משימות שבוצעו בדרך כלל על ידי בני אדם ולבסוף לומדת להשלים משימות אלה בצורה טובה יותר, ממש כמו שהאדם היה עושה. ל- AI יתרונות וחסרונות. האופטימיים רואים בבינה מלאכותית דרך להחליף את העבודות שלא רואים בהן רצוי או סביר שבני אדם מבצעים. אנשים רבים מרגישים גם ש- AI יכול לשמש כטכנולוגיה משלימה, כך שזה לא בהכרח יחליף את הרופא בחדר הניתוח אלא יעזור לה להשלים את הניתוח בצורה בטוחה ומהירה יותר..

מצד שני, ספקנים חשים שהבינה המלאכותית מחליפה את כל העבודות, ותאפשר לנו להבין מי יפיק תועלת כלכלית ממכונות אלה ומה כולם יעשו בחייהם. ואז, כמובן, יש את הרעיון המדע הבדיוני של מכונות להיות ברורות להשתלט על העולם או לשעבד את האנושות.

בלי קשר למידות או קיצוניות של השקפותיך בנושא AI, דבר אחד בטוח: AI כאן כדי להישאר. לא רק זה, אבל אנחנו כבר רואים תוספים ונושאים רבים המשתמשים בבינה מלאכותית.

חלק מהתוספים הנשענים על AI שימושיים למדי ליצירת תוכן ולהאצת תהליך עיצוב האינטרנט. תוספים ושילובים מבוססי AI הם חדשים למדי בתעשייה, כך שלא כדאי לבדוק אותם ולראות איך הם עובדים עבור הארגון שלך, אך אין כל התחייבות לכך. לדוגמה, חלק ממפתחי התוספים הללו יכולים להפסיק לפרסם עדכונים בכל עת. חלקם עשויים לא לעבוד בדיוק כפי שציפית.

עם זאת, AI הוא מרגש, לכן אנו רוצים לתאר כמה מהדרכים בהן הוא יכול לעזור לך ולעשות אתר וורדפרס שלך.

היפטר מהערות הספאם

אחד התוספים הפופולריים ביותר בוורדפרס הוא אקיסמט, מה שהופך אותו למבוא מתאים כיצד AI יכול לעזור לאתר הוורדפרס שלך. אם אינך מכיר את Akismet, זהו למעשה אחד מהתוספים שמותקנים מראש בכל התקנת וורדפרס..

לכן, אולי אפילו יהיה לך את זה בלי לדעת זאת. Akismet הוא מציל חיים מוחלט עבור בלוגרים וכל משתמשי וורדפרס. למה? מכיוון שאם אי פעם ניהלת את וורדפרס בלי אקיסמט, אתה יודע עד כמה מטורפים תגובות ההודעות זבל.

תגובות אלה מאטות את האתר שלך ומשאירות לך לנווט דרך הבלגן באופן ידני. לפיכך, Akismet משתמשת בלימוד מכונות וב- AI בכדי לנקות את הערות הספאם שלא אמורות להופיע באתר שלך. Akismet לומד אילו בוטים עלולים להכות את האתר שלך והוא פועל ברקע מבלי ששמת לב.

שפר את ה- SEO שלך

אם אתה משתמש בתוסף כמו Yoast SEO, אתה יודע שהוא גם מציע שיפורים לתוכן שלך על סמך מה שנכתב. יש בו כמה אלמנטים של למידת מכונה, אבל תוסף כמו WordLift למעשה מנתח את התוכן שלך באמצעות AI.

AI וורדפרס

ההבדל העיקרי בין כלי למידת מכונה כמו Wordlift ו- Yoast SEO הוא ש- Wordlift יוצר גרף ידע לאתר שלך. לכן המלצות SEO מותאמות לתוכן שלך. מה שמגניב שאתה מקבל מספר עובדות ומספרים שיעזרו ל- SEO שלך ולעצב פוסטים טובים יותר בבלוגים.

תרגם אוטומטית בהתבסס על המשתמש

לאתרים רבים יש יכולות רב-לשוניות. עם זאת, דרך קלה יותר לתרגם את וורדפרס היא על ידי ניצול הכונן מונע ה- AI מתרגם השפה של גוגל. אתה מתקין את הפלאגין בסרגל הצד שלך או באמצעות קוד מקודד ואז הוא הולך לעבודה, לומד על המבקרים שלך ועל התוכן באתר שלך – ולכן אתה מספק תרגומים באיכות גבוהה יותר.

שתף תוכן קשור

רוב הבלוגרים יודעים כמה חשוב “פוסטים קשורים” כדי לגרום למשתמשים לקרוא מאמרים נוספים. יש המון תוספים שקשורים לפוסטים קשורים, חלקם משתמשים בלימוד מכונות כדי לראות אילו מהפוסטים האחרים שלך קשורים למה שקוראים..

פוסטים קשורים לוורדפרס מאת ביבליו היא בחירה מוצקה מאחר ואלגוריתמי ה- AI חושפים מאמרים רלוונטיים. ה Recomendo plugin הוא עוד תוסף תוכן קשור ל- AI. ההבדל העיקרי הוא שתוכלו לשתף כל מיני תכנים קשורים, ולא רק פוסטים בבלוג.

הפוך את AI לכוח בצ’אט החי שלך

אף על פי שלא הייתי מתלהב מלהתיר ל- AI ו- WordPress להפעיל את כל הצ’אט של תמיכת הלקוחות שלי, אך זה הגיוני לשאלות הפשוטות יותר שעשויות לענות על ידי הבינה המלאכותית, ובכך לפנות זמן לבני אדם לדבר עם לקוחות אחרים..

צ’אט חי חינם + בוט אוטומטי 24/7 עושה בדיוק את זה, להשלים משימות פשוטות ולשלוח לקוחות בכיוון הנכון. לדוגמה, הם עשויים לחפש מוצר מסוים, או אולי הם צריכים קופון שפועל כרגע. יחד עם הלמידה שהיא עושה לאחר ההפעלה, התוסף מאפשר לך ליצור תגובות משומרות משלך כשעלתה שאלה מסוימת..

הבן אילו רגשות הקוראים שלך מרגישים

ווטסונפינדס הוא תוסף וורדפרס המשתמש ב- IBM Watson AI. אולי ראית את הפרסומות בווטסון אבל אין לך מושג מה זה עושה. מבחינת WordPress, ווטסונפינדס מעריכה את הרגשת הקוראים שלך כאשר הם מסתכלים על התוכן שלך. זה מספק ציון רגשי המבוסס על מילים וביטויים מסוימים המשמשים בתוכן.

כיצד AI ו- WordPress יכולים לעזור לאתר שלך?

כפי שאתה יכול לראות, ישנם שימושים רבים ב- AI בוורדפרס. חלקם עדיין בעבודות, אך אנו ממליצים לך לנסות ולבדוק כיצד הם מגיבים.

אם יש לך שאלות לגבי AI ו- WordPress, או הצעות אחרות שאתה חושב שהיית צריך לכלול ברשימה שלנו, יידע אותנו בתגובות שלהלן. נשמח לשמוע את מחשבותיך!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map