8 טיפים ליצירת תוכן ארוך טווח באמצעות וורדפרס

טיפים ליצירת תוכן ארוך טווח באמצעות וורדפרס

מאמרים בוורדפרס ארוכי טווח הם דרך נהדרת לספק לקוראים שלכם מידע מעמיק לנושא נתון. באופן כללי, יש לך רק שנייה לתפוס את תשומת ליבו של הקורא שלך. אחרת הם יעברו למישהו שיכול לתת להם את מבוקשו. אם הם מעוניינים בנושא מסוים, מה שהם רוצים הוא בעל ערך, מובן וקל לניווט במידע.


חשיבותו של תוכן ארוך טווח הוסברה

בנוגע לוורדפרס, מאמרים בעלי צורות ארוכות מתייחסים בדרך כלל לאלה שמעל 1000 מילים. מדוע כדאי לכם להקדיש זמן ליצירת תוכן כל כך הרבה זמן? ובכן, יש כמה סיבות.

ראשית, זה מגדיל את הזמן באתר. ככל שההעתק ארוך יותר, כך המשתמש יבלה זמן רב בקריאת עמוד (או מספר דפים) באתר שלך.

מנועי חיפוש נוטים גם להעדיף תוכן בעל צורות ארוכות. לפי Backlinko, לפוסטים המדורגים בדף הראשון בתוצאות החיפוש של גוגל יש 1,890 מילים. אז אם אתה רוצה לדרג גבוה יותר תוך התמקדות בתוכן ארוך יותר זו אסטרטגיה איתנה.

בנוסף לתוכן עם צורות ארוכות ניתן לחלוק יותר. על ידי שיפור אורך המאמרים שלך אתה יכול גם לתת לחשבונות המדיה החברתית שלך (ותנועה) דחיפה.

למרות שהסיבות הראשונות מבוססות יותר על SEO, ישנן גם סיבות ליצור תוכן ארוך יותר לקהל שלך. לדוגמה, חווית המשתמש הכוללת באתר שלך. קל לניווט בתוכן בעל צורות ארוכות מקל על המשתמשים לאתר את המידע שהם מחפשים. זה יוצר חוויה חיובית, ולעיתים קרובות גורם להם לחזור ישירות לאתר שלך בפעם הבאה שהם מחפשים תשובה.

אז איך תצליחו ליצור תוכן עם טווח ארוך באמצעות וורדפרס? להלן אנו מציעים 8 טיפים שבהם תוכלו להשתמש בכדי לנצל וליצור את ההשפעה הרבה ביותר עבור אתר וורדפרס שלכם עם מאמרים ארוכים יותר.

1. בחר את הנושא הימני

אתה כותב לקוראים שלך, אז וודא שאתה נותן להם נושאים שהם באמת מעוניינים בהם. ראה אילו סוגים הם מחפשים, או עיין בשאלות הנפוצות ביותר שאתה נשאל. מתן מידע זה בעל ערך נותן לקוראים סיבה לשים אמון בך ולראות בך סמכות בנושא.

אחת הדרכים לעשות זאת היא ללכת לקווורה ולראות אילו שאלות נשאלות בנישה שלכם. זה יכול להגיד לך מה הקהל שלך מתעניין. לאחר מכן אתה יכול להשתמש בניתוח המדיה החברתית שלך כדי לעשות את אותו הדבר ולבדוק באילו נושאים ישנה מגמה. פורומים ומרחבים מקוונים דומים לעתים קרובות עושים את העבודה אם התקציב שלך למחקר נמוך.

ערכת כלי SEO של Moz Pro

אתה יכול גם להשתמש ב- Google Trends ובחדשות Google כדי לראות מה אנשים מחפשים ולקרוא הכי הרבה. עם זאת, אם יש לך יותר כסף לחסוך, השתמש בכמה מכלי המחקר הטובים ביותר בנושא וטרנדים. Moz היא אפשרות נהדרת שיכולה לעזור לך להוביל את שיווק התוכן שלך ו- SEO לשלב הבא.

2. מטרה לתוכן ירוק-עד

כמובן שיהיו כמה נושאים שבאופן טבעי יגיעו לתאריך תפוגה או שיהיה ביקוש גבוה למסגרת זמן קצרה בלבד. תוכן מסוג זה הם בדרך כלל הודעות לעיתונות, עדכונים כלליים על אירועים או כל דבר אחר שקורה עם המותג, הכרזות וכן הלאה. יש גם הערות על אירועים אקטואליים או על פוסטים בבלוג שקשורים לטרנדים שיעברו – רק זכרו את הדיון “לורל נגד יאני” או “לבנה וזהב נגד שמלה שחורה וכחולה”. מותגים רבים קפצו למגמה ופרסמו על כך אבל אלה לא היו פוסטים בבלוג ארוכים מכיוון שהם לא ירוקי עד. אתה יכול לבחור לכתוב על הדברים האלה, אבל הכי טוב לכוון לנושאים שיכולים לעמוד במבחן הזמן. אתה תשים הרבה זמן ומאמץ ביצירת התוכן הזה, אז תרצה להפיק ממנו כמה שיותר זמן ולהפיק תועלת מכך.

CoSchedule תוסף וורדפרס בחינם

יש המון כלים שבהם אתה יכול להשתמש ואחת הדוגמאות הטובות ביותר היא התוסף CoSchedule שיכול לעזור לך לתכנן את התוכן שלך ועדכונים שונים כך שהתוכן שלך תמיד יישאר טרי ומעניין עבור הקוראים שלך. כלי שימושי זה מאפשר לך לשתף פעולה עם הצוות שלך ולהקצות משימות, לקבל סקירה כללית של אסטרטגיית השיווק שלך, לדעת מה הזמנים הטובים ביותר לפרסם וכן הלאה.

3. השתמש בכלים לעריכה והגהה

לא תמיד כתיבה קלה, במיוחד כשמדובר בעריכה והגהה של תכנים לאחר שתסיים. יכולות להיות שגיאות דקדוק רבות או טעויות כתיב, ואלו לעולם אינן טובות למוניטין שלך. אך למרבה המזל ישנם כלים שיכולים לעזור לכם להשתפר בתחום זה.

עוזר כתיבה דקדוקית

דקדוק זה כלי שאתה בטח מכיר מכיוון שמיליארדי אנשים משתמשים בו וזה אחד הכלים המרכזיים עבור כל סופר. אתה יכול לסמוך על דקדוק כדי לבדוק באופן אינטואיטיבי את כל טעויות הדקדוק והכתיב שלך, טעויות פיסוק ושגיאות סגנון. השימוש בו חורג מכל מגיה מוגדר כברירת מחדל כמו אלה שתוכלו למצוא ב- Word או ב- Google Docs. זה בחינם, אך אם אתה מקבל גרסה בתשלום, אתה יכול בקלות לבדוק אם מדובר בפלגיאט ולקבל ניתוח תוכן טוב עוד יותר.

הגהה תוסף וורדפרס בחינם

תוסף הגהה בחינם, מאת סקריביט, לעומת זאת, הוא תוסף בו תוכלו להשתמש ישירות בוורדפרס. באפשרותך להגדיר אותה כך שתדגיש את כל הטעויות שלך בזמן שאתה מקליד או שגיאות אלה יכולות להופיע בחלון נפרד. אתה יכול להוסיף טרמינולוגיה מיוחדת כך שהיא תהיה מותאמת אישית ומוכנה לשימוש בה.

בודק מדריך לסגנון תוסף וורדפרס בחינם

לבסוף, בודק מדריך הסגנון הוא תוסף שעוזר לך ליצור מערכת כללים שעליהם יוצרים התוכן שלך יוכלו לעקוב, ומאפשרים לך לקבל איכות תוכן עקבית לאורך כל אסטרטגיית שיווק התוכן. זה יכול לכסות את הכל, החל מפיסוק לעיצוב.

4. הפוך את התוכן לשיתוף

אנשים אוהבים לשתף תוכן שהם מוצאים מעניינים ושהם חושבים שאחרים יתעניינו באותה מידה. הקל על שיתוף התוכן שלך בכדי להרחיב את טווח ההגעה שלך ואת ההשפעה של מאמרים ארוכי הטווח שלך. וכמו בכל הדברים בוורדפרס, יש לך המון תוספים לשיתוף חברתי.

שלב מדיה חברתית עם AddThis

AddThis מציע כמה תוספים שבהם תוכלו להשתמש בכדי להפוך את התוכן שלכם לניתן יותר. זוהי פלטפורמה נהדרת המאפשרת להוסיף במהירות ובקלות כפתורי שיתוף צפים, כפתורי מעקב אחר פרופיל חברתי ואפילו פוסטים קשורים. יהיה עליך להירשם לחשבון AddThis בחינם כדי להשתמש בתוספים ולצפייה בניתוח של התוכן המשותף המוביל שלך, רשתות הפניות, תצוגות דף ועוד..

ווידג'ט חברתי

או אם אתה מחפש אפשרות פשוטה יותר, שקול את התוסף Widget של סוכריות חברתיות. זה מוסיף בונה יישומונים חברתיים אינטואיטיבי בו תוכלו להשתמש בכדי להוסיף קישורי פרופיל חברתי מועדפים לכל אזור מוכן לרכיב יישומון. בחר מתוך 25 רשתות חברתיות, 3 סגנונות כפתור ומידות הניתנות להתאמה אישית.

5. פרמט את התוכן שלך

הקוראים רוצים תוכן קל לעיכול, בו הם יכולים למצוא במהירות את פיסת המידע המדויקת שהם מחפשים. דרך נהדרת לעזור להם בכך היא לעצב את התוכן שלך כך שיהיו בו כותרות, כתוביות ורשימות ברורות, כך שיוכלו לדפדף במאמר לטווח הארוך ולמצוא במהירות את הנושא המדויק אותו הם מחפשים.

הורד תוכן עניינים קל

כדאי לך לשקול גם להוסיף תוכן עניינים. עבור תוכן עם צורה ארוכה זה מועיל לעיתים קרובות מאוד לקוראים. אם ערכת הנושא של וורדפרס שלך אינה כוללת את התכונה הזו, תוסף כמו Easy תוכן העניינים יעשה את העבודה. התוסף הזה הוא בדיוק כפי שמפורסם – דרך קלה להוסיף תוכן עניינים לפוסטים או לדפים שלך. התוסף פועל באופן אוטומטי על ידי תופס כותרות. השתמש באפשרויות הכלולות לבחירת סגנון תוכן עניינים, עיצוב תבליטים, תמיכה היררכית, גלילה חלקה ועוד.

6. הוספת חזותיים היא חובה

דרך נהדרת להעביר מידע לקוראים היא באמצעות חזותיים כמו אינפוגרפיקה, תרשימים או תמונות אחרות. הם מושלמים לעיבוי מידע לפורמט פשוט. וגם אם אין צורך בתמונות, כדאי להוסיף אותן בכל מקרה, לפרק את הטקסט הארוך.

יצרנית אינפוגרפיקה - iList

iList Infographic Maker הוא תוסף וורדפרס שיכול לעזור לך ליצור הדמיה של נתונים ומידע שנראה טוב ומושך מייד את תשומת ליבו של הקורא. אתה יכול ליצור רשימות יפות, אינפוגרפיות, תרשימים וגרפים וזה יכול לעשות את כל ההבדל באסטרטגיית שיווק התוכן שלך.

חזון אינטראקטיבי - בונה מפות תמונות עבור וורדפרס

בונה תמונות אינטראקטיבי של חזון מאפשר לך לעשות יותר עם התמונות שלך – להוסיף טקסט, הערות, קישורים, צורות, קווים ודברים אחרים שיכולים לעזור לך להבהיר את נקודתך ולעודד אנשים. אתה יכול ליצור תמונות אינטראקטיביות, עלונים ולספר סיפור תוך שניות.

Visualizer: מנהל טבלאות ותרשימים עבור WordPress

לבסוף, השתמש בטבלאות ובתרשימים של Visualizer כדי ליצור תרשימים, גרפים וכלי הדמיה אינטראקטיביים שיכולים לעזור לקהל שלך להבין את הנתונים שאתה מציג. זה ממש פשוט לשימוש ויש יותר מ- 9 סוגי תרשימים שבהם אתה יכול להשתמש. כל התרשימים הם אינטראקטיביים ומגיבים אשר יהיו טובים אפילו יותר עבור המבקרים שלכם.

7. קבל קידום

אם תפסת את תשומת ליבו של הקורא והם רואים אותך כמקור מידע בעל ידע ואמין, תוכל להתחיל לקדם את המוצרים והשירותים שיש לך להציע. לאחר שמסרת להם מידע חשוב בנושא, יתכן שתרצה להציע את השירותים שלך כדי לעזור ליצור פיתרון לשאלה איפה הם פנו אליך במקור..

אפשרות אחת היא להוסיף קריאה לפעולה (או CTA). ישנן המון יישומי פלאגין לקריאה לפעולה של וורדפרס לבחירה. בעזרת אלה אתה יכול להפנות את הקוראים לטופס ההרשמה לניוזלטר, לדף התמחור, לטופס ליצירת קשר וכו ‘.

לחלופין, אם אתר האינטרנט שלך כולל גם חנות למסחר אלקטרוני, ייתכן שתוכל להשתמש בקודקוד כדי להוסיף מוצרים קשורים לטקסט שלך. לדוגמה, אם אתה משתמש ב- WooCommerce אתה יכול להשתמש ולהתאים אישית את קוד ה- [מוצרים] כדי להציג פריטים רלוונטיים לפי קטגוריה, מק”ט, פופולריות וכו ‘(ראה רשימה מלאה של משתנים של קוד ה- WooCommerce ללמוד ‘יותר).

8. צור בחשבון SEO

כמובן שכדי להגיע לרוב הקוראים צריך להיות דירוג גבוה במנועי חיפוש. וכדי להשיג זאת, עליך להיות בעל תוכן מותאם SEO.

ראשית, תרצה להתחיל במחקר מילות מפתח. מתכנן מילות המפתח של גוגל הוא כלי נהדר לגלות ולחקר מילות מפתח, כמו גם לשפוט את התחרות שלך.

תוסף SEO של יוסט

אבל ברגע שתסתפק במילות המפתח שלך, לא תרצה למלא את הטקסט שלך. זה לעתים קרובות יוצא כמביך ובלתי טבעי (לקוראים ומנועי חיפוש). Yoast הוא תוסף נהדר שמאפשר להוסיף מילות מפתח אלה ואז לבדוק את הקריאות. זה כדי להבטיח ששום דבר לא נשמע לא טבעי ועוזר לייעל את התוכן שלך עבור הקוראים שלך (ואת הרובוטים של מנועי החיפוש). בנוסף התוסף שימושי להוספת תכונות SEO חשובות לאתר שלך כולל מפת אתר ופירורי לחם. מה שהופך אותו לנכס מסביב למאמצי ה- WordPress שלך SEO להשיג דירוג מאמרים בטופס הארוך.


כשאתה מחפש ליצור מאמרי וורדפרס ארוכי טווח בעלי השפעה גבוהה, זכור לזכור טיפים אלה לאורך כל תהליך היצירה. למאמרים ארוכי טווח בהחלט יש את מקומם ומשרתים את ייעודם; וכאשר הם נעשים כמו שצריך, תראה תוצאות נהדרות.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me