8 דרכים להשתלב בקהילה של וורדפרס

עבודה ברשת

ישנן מספר דרכים להסתבך ולהחזיר לקהילה של וורדפרס.


וורדפרס הוא פרויקט קוד פתוח כלומר תוכנת הליבה ומספר עצום של כלים להרחיב אותה חופשיים לחלוטין לשימוש ולשינויים. אתוס זה משתרע על כל היבט בתוכנה ומידע תומך.

הקהילה מתארגנת יחד כדי ליצור תוספות ל- WordPress, לתרגם אותה לשפות שונות ולעזור לקדם כל היבט בתוכנת הליבה.

עם זאת, תרומת הקהילה אינה מוגבלת רק למפתחים בחוץ. מי שרוצה להסתבך יכול למצוא דרך לעזור לו. כל מה שאתה באמת צריך זה חשבון WordPress.org והרצון להיתקע בו.

יש המון דרכים להסתבך ואנחנו נעבור כמה מהן עבורך כאן.

1. פיתוח תוסף או נושא בחינם

זוהי השיטה הנפוצה ביותר להחזיר לקהילה של וורדפרס. ישנם אלפי ערכות נושא ותוספים חינמיים במאגר וורדפרס לשימוש הקהילה. כדי להראות לכם את המגוון העצום שנוצר אני עובר על כולם ומדגיש את התוספים והנושאים האהובים עלי בכל חודש.

זו אינה אפשרות למי שלא מוכן להישאר מחויב לטווח הארוך. כל נושא או תוסף שנוצר יצטרכו עדכונים מתמידים בכדי להבטיח שהם נטולי באגים ותואמים לכל גרסה חדשה של תוכנת הליבה.

אגב, אינך צריך להיות מפתח כדי לפתח תוספים ונושאים. עבדתי עם מפתח כדי ליצור שני תוספים (עם שניים נוספים בדרך).

בטח – זה עלה לי קצת כסף, אבל יצרתי תוספים שעבורם היה לי צורך אישי ו הם עוזרים לאנשים אחרים לצאת. זה גם לא פוגע במוניטין שלי בקהילה של וורדפרס.

פיתוח תוספים ונושאים הוא צעד ראשוני נפוץ עבור תורמים רבים ביצירת חברה משלהם שמוכרת מוצרי פרימיום עבור וורדפרס. זוהי רמת התרומה המאתגרת ביותר אך בסופו של דבר בלי שאנשים יוותרו על זמנם ליצור נושאים ותוספים וורדפרס לא הייתה מגוונת כמו שהיא כיום.

2. ענה על שאלות תמיכה בפורומים

פורומי התמיכה הם דרך מצוינת להסתבך בקהילה. תמיד יש משתמשי וורדפרס חדשים המחפשים עזרה והדרכה, ועם מחסור במנחים שם בחוץ זה אולי אחד המקומות הטובים ביותר להתחיל עם החזרת. אסור לך לחשוב אתה מומחה וורדפרס, אבל אם יש לך ניסיון כלשהו יהיו שאלות שתוכל לענות עליה (בהתחשב בכך שרוב המוחלט של השאלות נשאלות על ידי מתחילים מוחלטים).

ישנם מספר עצום של חוטים פתוחים כרגע, שיכולים להחליט היכן להתחיל מעט מפחיד. דרך טובה לגשת לכך היא לחשוב על בעיה שהייתה לך לאחרונה עם וורדפרס שהצלחת לפתור. השתמש בתכונת החיפוש בפורומים כדי למצוא אנשים השואלים על אותה בעיה ולרשום באופן שתיקנת אותה.

למידע נוסף על מעורבות בפורומי התמיכה, הדף הזה מסביר את כל מה שאתה צריך לדעת.

3. שמור את התיעוד

קבצים

הקודקס מכיל את כל מה שאתה צריך לדעת על WordPress. הוא מתעדכן כל העת ומחייב מתנדבים לתקן שגיאות, לשנות דפים ולהוסיף מאמרים חדשים כדי להרחיב את תיעוד הוורדפרס, במיוחד כאשר יוצאים גרסאות חדשות..

תמיד יש דרישה לסייע בשמירה על קודקס מעודכן. אם אתה חושב שזה יכול להיות משהו שמושך אותך, התבונן ב הנחיות לתורמים של קודקס ולהסתבך.

4. עבדו על תרגום וורדפרס

ממשק המשתמש של וורדפרס פועל כברירת מחדל באנגלית בארה”ב, אך יש לו אפשרות להשתמש בשפות אחרות.

אם אתה מדבר יותר משפה אחת, שיטה אידיאלית להחזיר לוורדפרס עשויה להיות לעזור בתרגום תוכנת הליבה לשפה שלך. זה חשוב במיוחד אם וורדפרס כבר לא זמינה בשפה שלך. בנוסף לעבודה על התוכנה תוכלו גם לעזור לכם על ידי תרגום דפי קודקס רבים לשפה אחרת.

אם אתה רוצה לעזור בתרגום וורדפרס תוכל למצוא מידע נוסף עליו באתר עמוד הצוות של מצולעים.

5. פיתוח ממשק המשתמש של וורדפרס

אם הכישורים שלך טמונים יותר בתחום העיצוב אז צוות ממשק משתמש יכול להיות מקום אידיאלי לכישרונות שלך. צוות זה מתמקד בפיתוח ועיצוב קדמי של ממשק המשתמש בוורדפרס.

יש דיונים מתמידים על העיצוב ובדיקת המשתמשים עם אנשים שמספקים לועגים לרעיונות שלהם בקבוצת ממשק המשתמש. אם יש משהו בממשק המשתמש הנוכחי שאתה לא מסכים איתו וברצונך לשנות, הקבוצה הזו היא המקום להעלות טענה זו.

6. שפר את נגישות וורדפרס

אם אתה או מישהו שאתה מכיר משתמשים בטכנולוגיה מסייעת, סיוע בצוות הנגישות עשוי להיות המקום המושלם עבורך להיות מעורב.

צוות זה עובד על הטכנולוגיה המסייעת בליבת וורדפרס ומחפש תמיד משוב. יידעו אותם על כל בעיה שעשיתם ועל כל רעיונות שעשויים להיות לכם כדי לשפר את התוכנה.

אם הדבר מושך אותך, עקוב אחר הפוך את הבלוג הנגיש ל- WordPress ולהשאיר הערות לדיונים שם.

7. עזור לגדל את הקהילה

WordCamp

יש כמה WordCamps ומאות מפגשי וורדפרס שקורים ברחבי העולם בכל שנה. אירועים אלה הם מקומות אידיאליים עבור חברי הקהילה להתכנס במקום אחד כדי לשתף מידע על פיתוח, עיצוב וכל היבט של וורדפרס (הסקירה העליונה של קארי על חוויה שלה ב- WordCamp סן פרנסיסקו 2013, או לראות מדוע החבר פיפין משתתף ב- WordCamps ).

אם כרגע מתרחש מפגש או WordCamp באזורכם, תוכלו ליצור קשר עם המארגנים ולהציע לעזור לכם.

אם אין מפגש או WordCamp הנוכחי באזור שלך, מדוע לא לנסות להתחיל פעולה כזו?

הפעלת מפגש או WordCamp איננה משימה קלה ומחייבת עבודה רבה גם לפני וגם במהלך האירוע. אם זה משהו שאתה חושב לעשות, כדאי מאוד להתחבר לחברים אחרים באתר Make WordPress Community לבקש עצות ותמיכה..

אירועי קהילה אינם מוגבלים למיקומים פיזיים. ישנם פורומים רבים, צ’אטים ב- IRC וסדנאות מקוונות הממוקדות בראש מתנדבי הקהילה.

8. לתרום לקרן וורדפרס

אם אתה דואג שאף אחת מהאפשרויות שלעיל אינה מיועדת עבורך – בין אם אין לך את הזמן או הכישורים לעזור באף אחת מהדרכים הללו – קיימת בפניך אפשרות אחרת הפתוחה בפניך. קרן וורדפרס הוא ארגון צדקה שמוטל עליו לקדם את וורדפרס כפרויקט קוד פתוח.

זהו עמותה המחזיקה בסימן המסחרי של וורדפרס, מממנת מגוון פרויקטים של קוד פתוח ומהווה ארגון חינוכי לפיתוח וורדפרס ופיתוח קוד פתוח..


דיברנו על כמה אפשרויות שאתה יכול להיות מעורב בהן בקהילה של וורדפרס, אך ישנן דרכים רבות אחרות לתרום. על מנת להסתבך בקהילה את כולכם באמת הצורך הוא רצון להחזיר. אז אתה רק צריך להבין איך אתה יכול לעשות זאת בדרך המתאימה ביותר לכישרונות שלך.

התרומה שלך לקהילה יכולה להיות בצורה של ביקורות על נושאים ותוספים או שהיא יכולה לעבוד עם צוותי העיצוב וממשקי המשתמש כדי לשפר את המראה והתחושה של וורדפרס. התרומה שלך יכולה להיות מבוססת אפילו על הרצון שלך לאלוף וורדפרס למשתמשים חדשים ולעזור להם להתחיל. באמת אין גבול לאפשרויות העומדות לרשותך.

האם החזרת לקהילת וורדפרס בצורה כלשהי? נשמח לשמוע על כך בתגובות.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me