8 בדיקות לביצוע כאשר אתר הוורדפרס שלך אינו פעיל

8 בדיקות לביצוע כאשר אתר הוורדפרס שלך אינו פעיל

אולי אינך יכול לגשת ללוח המחוונים או לדף הכניסה לאתר וורדפרס שלך. או שהאתר שלך פשוט לא פועל כפי שהוא עושה בדרך כלל. אם זה קורה, יתכן שאתר WordPress שלך מושבת.


אך אל דאגה – יתכן שיש תשובה פשוטה מדוע האתר שלך אינו פועל. רשימה קצרה של בדיקות ראשוניות יכולה לעזור לך לשמור על ראש קריר כאשר אתר וורדפרס שלך מושבת. והכי טוב שתוכלו לבצע את הבדיקות הללו בעצמכם לפני שתבקשו עזרה.

1. לשלול קשרים שגויים

כצעד ראשון, וודאו שכל החיבורים שלכם נכונים ומחוברים לשקעים / יציאות מתאימים. ודא שאתה מחובר לאינטרנט כראוי. אתה לא רוצה לשבור את הראש במשך יומיים ואז לגלות שיש לך חוטים.

2. האם זה רק אתה?

לעיתים קרובות קורה שהבעיה יכולה להיות סוגיה כללית שמשפיעה על משתמשים רבים אחרים. יתכנו אנשים אחרים שמנסים להבין אם אתר הוורדפרס שלהם אינו פעיל

כדי לברר אם זה המקרה, נסה כמה שירותים מקוונים כמו למטה לכולם או רק לי. כלי זה בודק את האתר שלך ממיקומים רבים, כך שאם הבעיה במחשב שלך, תדע עליו. כל שעליך לעשות הוא להזין את כתובת האתר עבור כל אתר ותוכל לדעת אם אתר זה מושבת. כלי נוסף שעושה פחות או יותר את אותו הדבר האם האתר הזה נמצא למטה.

האתר מושבת - האם זה למטה?

אם אתה מגלה שרק אתה שלא יכול לגשת לאתר שלך, התחנה הבאה שלך צריכה להיות Whatsmydns. “האתר לא נמצא“או שגיאה דומה פירושה בדרך כלל ש- DNS שלך לא עודכן. כלי זה יעזור לך לגלות ואסור לך לדלג על בדיקה זו אם שינית לאחרונה את ה- DNS לאתר שלך. עם זאת, זכור כי עדכון של שינויים ב- DNS יכול להימשך בדרך כלל 6 עד 72 שעות.

אם ה- DNS שלך מעודכן, הדבר הבא שעליך לעשות הוא לנסות להכריח את העמוד לטעון אותו מחדש. לשם כך, לחץ על Ctrl + F5 ב- Windows (ו- Cmd + R ב- Mac). זה מאפשר לך לגשת לדף האינטרנט שלך ישירות מהשרת, לעקוף את דפי המטמון שלך.

בשלב הבא, צפה באתר שלך ממיקומים שונים באמצעות אתרי פרוקסי. אם אתה מסוגל להציג את האתר שלך בדרך זו, סביר להניח שאתה נתקל בבעיות רשת.

לבסוף, אתה יכול גם לשמור על כרטיסיות לאורך זמן של האתר שלך באופן רציף. ישנם כלים רבים כגון פינגדום זמין למטרה זו. כלים אלה בודקים את מצב האתר שלך על ידי פינג ממקומות מרובים במרווחים תכופים ומודיעים לך אם האתר שלך חווה השבתה..

3. בדוק את תקפות התחום

שם הדומיין שרכשת בעת תחילת אתרך מגיע עם תאריך תפוגה. פספסת את הודעת חידוש המינוי? למרות שרשמים רבים מאריכים תוקף למשך 30 יום מעבר לתאריך התפוגה, אתה דוחף אותו אם יש לך ציפיות גבוהות יותר.

מארחים רבים מקבצים שירותי רישום תחום באמצעות אירוח. אבל אם זה לא המקרה איתך, עליך לבדוק אם המינוי שלך מעודכן.

מי זה

ראש אל מי זה ולהזין בכתובת האתר שלך. תדע במהירות אם רישום הדומיין שלך עדיין חי, כמו גם המון פרטים נוספים על תחום האתר שלך.

4. אתר בלתי נגיש

לפעמים זה יכול לקרות שאתר האינטרנט שלך לא ממש זמין, רק שאתה לא יכול לגשת אליו. זה יכול להיות בגלל עדכוני רכב ש- WordPress לא מבצעים כראוי.

במקרים כאלה, אתה יכול לנסות לגשת לאתר שלך באמצעות התיקונים המהירים הבאים:

 • וורדפרס לא מתעדכן לחלוטין: לפעמים, מיד לאחר ניסיון של עדכון וורדפרס, אתה עלול לקבל שגיאת תחזוקה מתוזמנת כשאתה מנסה לטעון עמוד כלשהו. ככל הנראה, הסיבה לכך היא שהייתה פסק זמן לפני ש- WordPress שלך תוכל לצאת ממצב תחזוקה. WordPress יוצר .תחזוקה הקובץ במהלך תהליך העדכון, כדי לציין שהאתר שלך נמצא תחת תחזוקה. אתה צריך להסיר קובץ זה מהאתר שלך כדי להיות מסוגל לגשת אליו מחדש. עד למועד זה, סביר להניח שתקבל רק הודעות כמו “ההתקנה נכשלה“או”לא זמין בקצרה עבור שגיאת תחזוקה מתוזמנת בוורדפרס“. אם כי תמיד כדאי לקרוא מידע נוסף על עדכון וורדפרס בבטחה.
 • הרשאות קבצים שגויות: הרשאות קבצים נכונות חשובות כדי שהעדכון האוטומטי יתפקד כראוי. וורדפרס משתמשת ב- htdocs / האתר שלך / wp-content / שדרוג מדריך לקובץ הזמני שהוא יוצר במהלך תהליך ההתקנה והוא צריך להיות ניתן לכתיבה. לאחר שתעשה זאת, נסה לעדכן אוטומטית שוב.
 • כבה את מצב הבטוח: נסה לכבות את מצב הבטוח במצב שלך httpd.config הקובץ, ואז הפעל מחדש את Apache.
 • בחר עדכון ידני: אם קורה שאתה מקבל “שגיאה אנושה“, בחר לעדכון ידני.

סיבות אחרות יכולות להיות שזיכרון PHP מוצה או פסק זמן של שרת ותצטרך לעשות קצת פתרון בעיות בוורדפרס כאן.

5. חשבון מושעה

רוב שירותי האירוח משעים את חשבונך אם הוא לא שולם במשך זמן מה. בדרך כלל תקבל דוא”ל מהמארח שלך שיודיע לך מתי התשלום לא עבר, כך שייתכן שהוא החליק על ידו. ודא שמידע החיוב שלך מעודכן כדי למנוע השעיית שירותי אירוח.

6. השרת שלך מושבת

אם השרת שלך חווה השבתה, לא תוכל לגשת לאתר שלך בכלל. למרות שאתה עשוי לקבל הודעה כי השרת שלך יחווה השבתה, לפעמים תהיה בחושך – קל לשכוח ממנו. כל שימוש אינטנסיבי במשאבים במשאבי השרת החורג ממגבלות רוחב הפס שלך יכול גם לגרום לאתר שלך לרדת.

התחל לבדוק פשוט על ידי רענון הדף, ואם זה נושא זמני, סביר להניח שהוא יפתור את עצמו.

בשלב הבא שקול אם שירות / חבילה אירוח שבחרת הוא המתאים לאתר שלך. אם בחרת לבצע אירוח אתרים זול, יתכן ששרתי המארח לא יספקו את התמיכה שלך מספקת למשך 100% זמן עבודה. השבתה יכולה להתרחש לעתים קרובות יותר עם אירוח זול יותר שאינו נתמך על ידי תשתית מתאימה, והפתרון היחיד שלך הוא להמתין או להגיע לטלפון עם ספק השירות שלך. לחלופין, תוכלו לעבור לשירותי אירוח איכותיים כמו Bluehost (שבהם קוראי WPExplorer יכולים להיעזר בהנחה של 63%), או לפתרונות אירוח מנוהלים של וורדפרס כגון WP Engine.

מצב שרת Bluehost

שירותים כמו Bluehost מודיעים לך על הפסקות שרתים, אך אתה יכול גם לבקר ב- cPanel כדי לבדוק את מצב חשבונך. שוב, כדאי להקים כלי לפקח על זמן הפעלה אוטומטי וברגע שתודיעו על השבתה, צרו קשר עם ספק האירוח שלכם..

7. התנגשות נושא או תוסף

ערכות נושא ותוספים של דוביוס שלא משחקים טוב אחד עם השני או עם גרעין וורדפרס יכולים גם לנתק אותך מהוורדפרס שלך. אחת הדרכים למנוע זאת היא לקנות נושאים ותוספים איכותיים ממקומות שוק נחשבים.

תוספים איכותיים

מקום טוב לחפש תוספי וורדפרס הוא הרשימה שלנו עם התוספים הטובים ביותר לוורדפרס.

מחברים רבים טורחים להצביע על העימותים הידועים של המוצר שלהם עם נושאים או תוספים אחרים, ועליכם להקדיש זמן כדי לעבור עליהם לפני שתתקנו אותם. ואם אי פעם יש לך ספק לגבי תאימות, פשוט שאל את המפתח.

8. נפרצתם

אם אתה מפעיל אתר במשך זמן רב, בוודאי תדע שאבטחת האתר היא תרגיל מתמשך. כל העניין הוא להישאר כמה צעדים לפני הרעים. לעתים קרובות, בוטים זדוניים מנסים שוב ושוב להשיג כניסה באמצעות סדרה של ניסיונות בתדירות גבוהה, ולעיתים מצליחים (מכאן, הצורך בסיסמאות חזקות והגנה על אזור הניהול שלך). במקרים כאלה ובמקרים של התקפות DoS, ספק האירוח שלך אמור להגביר את הצורך כדי לעזור לך להישאר מוגן. יהיה עליכם לעבוד איתם מקרוב ולתת להם את כל המידע העומד לרשותכם.

יתכן גם שהבוטים או ההאקרים מצליחים להשתלט על האתר שלך. כדי לבדוק אם האתר שלך נפרץ, הרץ בדיקת Sitemap של Sucuri והצג את התוצאות שאתה מקבל.

בדיקת אתר סוקורי

אם לאתר שלך אין תוכנות זדוניות המשפיעות עליו, פשוט עיין בדברים אלה שאלות ותשובות בנושא קודקס וורדפרס ולנסות לאסוף מידע נוסף על הגורמים לו להיכנס לא מקוון או לרוץ בצורה מוזרה.

מסיימים

נעילה מחוץ לאתר שלך יכולה להיות חוויה מטרידה. אבל ישנן מספר דרכים לברר את הסיבה שבגללה אתר וורדפרס שלך מושבת. חמושים במידע זה, תוכלו לנסות ולהגדיר את הדברים בעצמכם. מה שכן, ישנם מספר פוסטים איכותיים העוזרים לך בפתרון בעיות וורדפרס, כולל קודקס וורדפרס. ואם אתה מגלה שאתה לא יכול להתמודד עם זה בעצמך, אתה תמיד יכול לבקש עזרה מבחוץ.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map