7 טיפים ליצירת פוסטים בוורדפרס המושכים עיניים

תפיסת תשומת הלב של הקהל שלך היא קריאה קשה, במיוחד אם הבלוג שלך מכיל המון תוכן. בין אם יש לך מוצר לקידום, עלון דוא”ל להצטרף אליו אתה רוצה שאנשים יצטרפו, או פשוט תרצה לצמוח את מעריצי המעריצים שלך, להשיג – ולשמור – על מעורבות הקוראים שלך הוא בעל חשיבות עליונה. בסופו של יום אתה רק רוצה שאנשים יקשיבו למה שיש לך לומר. אז מה אתה עושה כשאתה רוצה להשיג ולשמור על עניין מצד המבקרים? עיין בכמה מהטיפים האלה לייצור פוסטים בבלוג וורדפרס המושכים את תשומת הלב.


1. הימנע משיחת טקסטים כדי לשמור על מיקוד הקוראים

להרוויח כסף-כתיבה

בלוג אינו זהה לרומן – למרבה הצער, רבים מהבלוגרים החדשים נוטים לשכוח עובדה פשוטה אך חשובה זו. כאשר אנשים קוראים פוסטים בבלוג, הם רוצים להיות מסוגלים להבריח את זה בלי מאמץ רב. כשגולשים באינטרנט, רוב האנשים חסרי סבלנות למצוא את המידע שהם רוצים, ולכן התוכן שלך צריך להיות מוצג באופן שקוראי רפרוף יוכלו לקבל מושג די ברור במה מדובר במהירות.

כאשר זמן ומאמץ הם גורמים עבור הקוראים, הם לא ירגישו במשימה לעבור על נתחי טקסט גדולים. חשוב לפסק בין פסקאות – – (1) לא יותר ממאה מילים לפסקה ו (2) להפריד כל פיסקה עם קטע שורה הם כללי אצבע טובים שכדאי להקפיד עליהם. זה יקל על הקריאה שלך בקריאה, שתשמור (בתקווה!) את המבקרים באתר שלך לאורך זמן.

2. השתמש היטב בנקודות הכותרות וכותרות המשנה כדי להשיג במהירות את הנקודה שלך

הימנעות מצמצום טקסטים היא רעיון טוב, אך עליכם לעשות שימוש תכוף בנקודות כדוריות וכותרות משנה. המבקרים שלך לא בהכרח ירצו לקרוא כל מילה בפוסט שלך, כך שהם מסתכלים על כותרות משנה ונקודות תבליטים כדי לקבל מושג כללי על המסר שלה.

ככל שהפוסטים שלך קצרים יותר, הסיכוי להיות טוב יותר לגרום לקוראים שלך להגיב לקריאה לפעולה. נקודות כדור יכולות להועיל כאן; אתה יכול להחליף בצורה יעילה הרבה מאוד תוכן בשימוש בהם. כותרות המשנה לא צריכות להיות כל כך ארוכות עד שהן מביסות את המטרה, והן גם אינן צריכות להיות קצרות מדי מכדי שקוראיך עדיין לא ידעו על מה פסקאות הבאות. הם צריכים להיות מספיק ארוכים ותיאורים מספיק כדי לתת סקירה קצרה של מה הטקסט הבא יכיל.

3. השתמש בתוסף וורדפרס כדי לעזור להפוך את ההודעה שלך למעניינת יותר

הוסף עניין עם התראות וורדפרס

ישנם טונות של תוספי וורדפרס שבהם אתה יכול להשתמש – בחינם או בתשלום – שיכולים לעזור לך למשוך את תשומת לב הקוראים שלך. להלן זוג שאולי תרצה לקחת בחשבון:

 • OptinMonster: איננו יכולים לומר מספיק דברים טובים על התוסף המדהים הזה. הוסף תיבת הודעה מוקפצת או דביקה כדי לגרום לקוראים להירשם לרשימות התפוצה שלך.
 • FooBar: אחת האפשרויות הפופולריות ביותר, Foobar הוא קריאה מדהימה לפעולה והודעת סרגל ההודעות פרמיום תוסף להוסיף לאתר שלך. בחר צבעים מותאמים אישית, הוסף סורגים על בסיס עמוד / פוסט, והשתמש במעל 30 אפשרויות לעיצוב ההתראה המושלמת שלך.
 • NotiBar: התוסף החינמי הזה הוא בדיוק הדבר שאתה צריך כדי לפרסם הודעה חשובה בראש הפוסט שלך. כל שעליך לעשות הוא להדביק קוד ספציפי בממשק התוסף, ואז ההודעה שתופס את תשומת הלב שלך תופיע בחלקה העליון. הדבר הנהדר בזה הוא שהקוראים שלכם יוכלו להסתיר את הרף אם הם מוצאים שהוא מסיח את הדעת מדי אחרי שהם קראו אותו.
 • סרגל הודעות: אפשרות חופשית נוספת, סרגל ההודעות דומה מאוד ל- NotiBar שלמעלה אך מאפשר קצת יותר גמישות. אתה יכול לבחור מחמש אפשרויות צבע שונות כדי להתאים טוב יותר לאתר שלך. והסר מתחבא אוטומטית לאחר שבע שניות, מה שהופך אותו למושך עין אך לא פולשני.

4. הכותרת היא הכרטיס

לפני כל דבר אחר בדף האינטרנט, הקוראים שלך כנראה יבחינו לראשונה בכותרת הפוסט שלך. נצל עובדה זו על ידי כך שתוודא שהכותרת מעניינת. אתה רוצה שזה יצית את האינטרס של הקורא כך שהוא יפתה להסתובב בכדי לראות במה פוסט שלך. תמסרו מספיק מידע כדי שירצו לדעת יותר, אך אל תמסרו את הכל.

5. הוסף תמונות לכל פוסט

ציוד צילום

חשוב כמו כותרת ותוכן טוב לכל פוסט, כך גם תוספת של תמונה מפתה. יותר מדי טקסט יכול להיות מונוטוני כעבור זמן מה – כמעט בלי קשר לכתיבתך מרתקת – לכן עליכם להוסיף תמונה באיכות טובה כדי לעורר סקרנות ולספר לקוראים על מה פוסטכם מבלי שהם יצטרכו לקרוא כל מילה..

תאר לעצמך לקרוא דף אינטרנט שיש בו תמונה בהשוואה לזה שבלעדיו. סביר להניח שתהיה נוטה יותר לרצות להחליף מעל הראשון. כל המבקרים הנוספים בבלוג שלך שתמונה יכולה לייצר שווים בהחלט את מספר הדקות הנוספות שנדרש כדי למצוא את התמונה המושלמת.

6. שנה את גודל הגופן מדי פעם

בטח תשמע עצות סותרות לגבי גודל, סוג ואחידות הגופן לשימוש בפוסטים בבלוג. למרות שאולי תרצה לשחק עם הגופן שלך, סביר להניח שתראה כי שינוי הגודל והסוג יכול לפעמים להוסיף עניין ויזואלי כלשהו.

עם זאת, עליכם להיזהר בזה. מגוון גדול מדי יכול למעשה לגרום לפוסט שלך להראות עמוס ומבלבל, מה שיסיח את דעת הקוראים שלך. כדי להתחיל באופן שמרני, השתמש בגודל וסוג שונה של גופן לכותרות, כותרות המשנה, התוכן והסרגל הצדדי שלך. אתה יכול גם לנסות להגדיל את גודל הגופן שלך כדי לשפר את הנראות, מה שמוביל לשיעורי קליקים גבוהים יותר. כמובן שתוכלו לעשות זאת בעצמכם, אך נושאים רבים וורדפרסיים מובחרים כמו Total כוללים אפשרויות טיפוגרפיה נרחבות, כך שתוכלו לשנות את הגופן, הגודל, מרווח השורות ועוד עם מספר לחיצות בלבד באמצעות חלונית אפשרויות העיצוב..

7. השתמש ברשת לרשת פריסת דפים אופטימלית

רשת פריסות אולטימטיבי וגלריה

ניהול פריסת העמודים שלך והצגת התוכן שלך בצורה מושכת חזותית יכול להיות הרבה יותר קל בעזרת רשת. פריסת רשת היא דרך קלה לעזור לך להציג את הפוסטים שלך בדף הבית של האתר שלך, כמו גם לפרוש תמונות ופריטים מעניינים אחרים. השימוש בתוסף וורדפרס הוא דרך קלה להוסיף רשת לאתר שלך על מנת לנהל ביעילות את המראה והתחושה של כל פוסט בבלוג. להלן כמה תוספים שכדאי לבדוק:

 • רשת חיונית: זהו תוסף פרימיום רב עוצמה שמקל על הוספת רשתות לכל סוג הודעה. נוצר על ידי ThemePunch (המוחות העומדים מאחורי מהפכת הסליידר המדהימה)
 • USquare – רשת מגיבה אוניברסלית: תוסף פרימיום זה קל מאוד להתקנה ושימוש בו לניהול הפוסטים שלך. אתה יכול להכין שלל רשתות ואז להוסיף להם את כל מה שתרצה. לאחר הוספת פריט ספציפי, תוכלו לערוך אותו כראות עיניכם, כולל הצבע, הכותרת, התיאור וכדומה.
 • הלם פריסת רשת: תוסף פריסת הרשת הזה של וורדפרס freemium מציע כל מיני תכונות מדהימות שיעזרו לך ליצור פריסה מגיבה לפוסטים שלך. אפשרויות הבונה כוללות גודל וסוג גופן, מספר הפריטים שיוצגו, אופן המיון של הפריטים, אילו תכונות להציג, גדלי תיבות וכן הלאה. למרות שיש גרסה משודרגת בתשלום של תוסף זה, הגרסה החינמית מציעה פונקציונליות רבה.

ככל שתבלוג יותר, תגלה טריקים חדשים בתחום המסחר בכל מה שקשור לגרום לפוסטים שלך להתבלט באמת; בהכרח עוזר לשמור על המבקרים בדף שלך לאורך זמן. הטיפים האלה בהחלט שווים לנסות, אבל כנראה שפספסתי כמה. מה הטקטיקות עושות אתה משתמשים בכדי ליצור פוסטים בוורדפרס מרתקים תשומת לב? אשמח לשמוע את הרעיונות שלך, אז פרסם אותם בקטע התגובות למטה!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map