50+ שאלות נפוצות אודות WordPress

שאלות נפוצות אודות WordPress

יש שאלה? אין בעיה – יש לנו המון שאלות על WordPress כל יום. כדי לעזור לנו חשבנו שנשתף ולהרחיב בכמה מהשאלות הנפוצות ביותר שנשאלנו על WordPress! נסקור טונות של נושאים הכוללים:


 • אודות וורדפרס
 • התקנת וורדפרס
 • יסודות וורדפרס
 • בלוג וורדפרס
 • דפי וורדפרס
 • התאמה אישית של וורדפרס
 • וורדפרס SEO
 • מזרז את וורדפרס
 • וורדפרס אבטחה
 • להרוויח כסף באמצעות וורדפרס

המשך לקרוא (ולגלול) כדי לעבור על כל השאלות הנפוצות שלנו לגבי WordPress.

Contents

שאלות על WordPress

אינך בטוח אם וורדפרס מתאימה לך? להלן תשובות לשאלה בסיסית אודות וורדפרס, מה זה, כמה זה עולה ועוד.

1. מה זה WordPress?

מה זה וורדפרס?

וורדפרס היא מערכת ניהול תוכן פופולרית (CMS) בה תוכלו להשתמש בכדי להפעיל את האתר שלכם בתוכנית אירוח משלכם. וורדפרס מאפשרת ליצור בלוג, דף נחיתה, חנות מקוונת, פורום או אתר אחר עבור משתמשים ברחבי העולם.

מבולבל לגבי ההבדלים בין שתי הגרסאות של וורדפרס? עיין במדריך המלא הזה ב- WordPress.com לעומת WordPress.org ולמה אנחנו חושבים ש- WordPress.org היא הבחירה הטובה יותר.

2. האם WordPress בחינם?

וורדפרס עצמה היא תוכנת אינטרנט בחינם עם קוד פתוח, אך כדי להשתמש בה תצטרך להשקיע בתוכנית אירוח אתרים. אתה יכול למצוא אירוח של עד $ 1 לחודש בתוכנית אירוח משותפת, אך אנו ממליצים לבזבז קצת יותר על תוכנית אירוח מנוהלת בוורדפרס בכדי להפוך את הקמת האתר לתחזוקתו ותחזוקה קלה יותר.

3. האם WordPress זמין בשפה שלי?

אולי! נכון לעכשיו יש 169 תרגומי וורדפרס מקומיים, כאשר 10 מהם מעודכנים ב 100%. פשוט בקרו ב- מצולעי וורדפרס כדי לבדוק אם השפה שלך או אפילו לתרום לתהליך התרגום.

4. האם עלי לדעת כיצד לקוד להשתמש בוורדפרס??

בהחלט לא! רוב משתמשי וורדפרס אינם מפתחים מכיוון שאין צורך ללמוד CSS או PHP מורכבים כאשר יש המון נושאים ותוספים עשירים בתכונות כדי להקל על שינוי האתר שלך..

התקנת וורדפרס

לאחר שהחלטת להשתמש בוורדפרס קל להתחיל. פשוט התקן את WordPress ואז הוסף נושא ואפילו כמה תוספים כדי להתחיל לבנות את אתר האינטרנט שלך.

5. כיצד ניתן להתקין את WordPress?

ניתן להתקין וורדפרס באופן ידני באמצעות שלהם תהליך התקנה של 5 דקות, אך רוב חברות האירוח מקלות על כך הרבה יותר. תוכניות האירוח המשותפות ביותר כוללות התקנה בלחיצה אחת מדף החשבון הראשי או מ- cPanel. אבל אם תבחר במארח וורדפרס מנוהל כמו WP Engine, גלגל תנופה או קינסטה אינך צריך לעשות דבר – וורדפרס כבר מותקן מראש עבורך.

6. האם אוכל להתקין את וורדפרס במחשב שלי?

כן אתה יכול! עם וורדפרס יש לך אפשרות להתקין אותה באופן מקומי (במחשב שלך) כמעט בכל מערכת הפעלה. בהתאם לרמת המיומנות שלך אתה יכול להשתמש בתוכנת צד ג ‘כמו שרת שולחן עבודה או מקומי באמצעות גלגל תנופה, או להתקין ידנית את WordPress באמצעות MAMP, WAMP או LAMP.

7. כיצד אוכל לעדכן את וורדפרס?

העדכונים קלים, כפי שתראה אותם בלוח המחוונים של וורדפרס. להתקנת עדכון לחץ על סמל הרענון / עדכון או נווט אל לוח מחוונים> עדכונים ולחץ על הכפתור ל “להתקין עכשיו.” אתה אמור לראות מסך אישור שמסביר אותך לגירסה האחרונה של WordPress לאחר השלמת ההתקנה.

8. באיזו גרסה של וורדפרס אני משתמש?

מספר גרסת וורדפרס

אינך בטוח באיזו גרסה של וורדפרס האתר שלך פועל? פשוט היכנס לאתר וורדפרס שלך ובפינה השמאלית התחתונה של לוח המחוונים שלך אתה אמור לראות את מספר הגרסה הנוכחי שלך.

9. האם אוכל לייבא את הפוסטים שלי מבלוג אחר או מפלטפורמת בלוגים אחרת??

כן – אתה יכול לייצא תוכן מהבלוג הישן שלך ואז לייבא לבלוג הוורדפרס החדש שלך. לקבלת הוראות מלאות המבוססות על פלטפורמת הבלוג הישנה שלך, המדריך הרשמי של וורדפרס עבור ייבוא ​​תוכן.

10. כיצד אוכל לשנות את הסגנון של אתר WordPress שלי?

הדרך הקלה ביותר לשנות את המראה של אתר וורדפרס שלך היא באמצעות נושא חדש. א נושא וורדפרס הוא כמו עור בסגנון לאתר שלך. העיצוב שלך יעניק לאתר שלך מראה ייחודי, ובהתאם למה שנכלל בערכת הנושא הוא עשוי להוסיף תכונות להתאמות אישיות כמו צבעים, גופנים, תפריטים, ווידג’טים, דפים, סוגי פוסטים, פורמטים של פוסטים ועוד ועוד.

11. כיצד ניתן להתקין נושא וורדפרס?

התקן נושא וורדפרס

להתקנת יומן נושא חדש באתר וורדפרס ולנווט אליו מראה> ערכות נושא> הוסף חדש. מכאן אתה יכול לדפדף בערכות נושא בחינם הזמינות דרך WordPress.org או שאתה יכול ללחוץ על “העלאת נושא” כדי להעלות את קובץ ה- zip עבור נושא שהורדת או רכשת במקום אחר.

12. אני מקבל שגיאה כשאני מנסה להתקין את נושא הוורדפרס שלי – מה אני עושה?

יש כמה טעויות נפוצות בעת התקנת נושא של וורדפרס, אך הנפוץ ביותר הוא “גיליון סגנונות חסר.” פירוש הדבר שניסית להתקין את הקובץ או התיקיה הלא נכונים. הדבר הטוב ביותר שלך הוא לבדוק שוב שאתה מעלה את קובץ ה- zip המותאם להתקנה (זה לא אמור להיות תיקיה פתוחה או מיקוד כל הקבצים והתיעוד)..

שגיאה נפוצה נוספת היא מסך לבן כשאתה מנסה להתקין נושא חדש. משמעות הדבר היא שלעיתים קרובות עליך להגדיל את מגבלת זיכרון השרת שלך. לחברות אירוח מסוימות יש אפשרות במנהל הראשי או ב- cPanel, אך אתה תמיד יכול לפנות לצוות התמיכה של חברת האירוח שלך לקבלת עזרה.

13. כיצד אוכל להוסיף תכונות חדשות לוורדפרס?

אתה יכול להוסיף מגוון תכונות ופונקציונליות לאתר וורדפרס שלך עם תוספים. א תוסף וורדפרס הוא למעשה תוסף לאתר האינטרנט שלך. תוספים בדרך כלל מוסיפים תכונות או פונקציונליות חדשות לאתר וורדפרס שלך עם מעט מאמץ מצידך. פשוט התקן וקבע את התצורה של הגדרות התוסף.

14. כיצד ניתן להתקין תוסף וורדפרס?

התקן פלוגין של WordPress

התקנת תוסף מאוד קלה. ממרכז לוח הוורדפרס שלך עבור אל תוספים> הוסף חדש. מכאן אתה יכול להשתמש בחיפוש כדי לאתר תוסף בחינם מ- WordPress.org להתקנה או שאתה יכול ללחוץ על “העלה תוסף“כדי להעלות את קובץ ה- zip עבור תוסף שרכשת או הורדת מצד שלישי.

יסודות וורדפרס

כעת, לאחר שהתקנת את וורדפרס ומוכנה לדרך, נסקור את העובדות הבסיסיות המהותיות שעליך לדעת על WordPress.

15. כיצד אוכל לשנות את הלוגו שלי?

שנה או העלה לוגו בוורדפרס

כדי להעלות יומן לוגו חדש לוורדפרס ולנווט אליו מראה> התאמה אישית. בהתאם לנושא הוורדפרס שלך אתה עשוי לראות קטע “מיתוג” או “כותרת” ובתוכה אתה אמור לראות אפשרות להעלות לוגו מותאם אישית.

לחלופין, אם העיצוב שלך משתמש בפאנל נושא מותאם אישית במקום בהתאמה אישית של וורדפרס, פשוט בחר את לוח העיצוב שלך מלוח המחוונים הראשי, אתר את מיתוג הכותרת / כותרת ועליך למצוא אפשרות ללוגו שלך..

16. כיצד אוכל לערוך את תפריט הוורדפרס שלי?

תפריט הוורדפרס שלך (או הניווט) אמור לכלול קישורים לדפי מפתח או פוסטים מרכזיים באתר האינטרנט שלך. ממרכז השליטה של ​​וורדפרס עבור אל מראה> תפריטים. מכאן תוכלו ליצור, לערוך ולהקצות את התפריטים שלכם.

 • צור תפריט: לחץ על הקישור הכחול כדי “ליצור תפריט חדש” ולתת לתפריט החדש שם.
 • הוסף / הסר פריטי תפריט: השתמש באפשרויות בצד שמאל של המסך כדי להוסיף דפים, פוסטים, קטגוריות ותגים שכבר פרסמת, או השתמש באפשרות קישורים מותאמים אישית (שכדאי לקשר לאתרים אחרים). כדי למחוק פריט מהתפריט שלך פשוט לחץ על הקישור “הסר” בפריט.
 • הקצה מיקום בתפריט: לאחר הוספת קישורים לתפריט שלך השתמש בקטע הגדרות תפריט בתחתית העמוד כדי לבחור את מיקום התפריט שלך. מיקומים אלה יהיו תלויים בערכת הנושא של וורדפרס שלך והמיקומים (כותרת עליונה, סרגל עליון, כותרת תחתונה וכו ‘) שהגדרת העיצוב.

17. כיצד אוכל לערוך את סרגל הצד שלי?

ווידג'טים של סרגל הצד של וורדפרס

וורדפרס משתמשת בווידג’טים לתוכן המוצג בסרגל הצד. כדי לשנות את הווידג’טים שלך פתח את לוח המחוונים והגש אל מראה> ווידג’טים. מכאן תוכלו לגרור ולשחרר להוסיף, להסיר או לסדר מחדש את הווידג’טים שלכם, כמו גם להשתמש באפשרויות הווידג’ט האישיות כדי להתאים אישית את מראה סרגל הצד.

בהתבסס על הנושא שלך, ייתכן שתוכל למצוא אפשרויות נוספות להתאמה אישית של סרגל הצד תחת מראה> התאמה אישית> סרגל הצד לצבעים, רוחב סרגל הצד וכו ‘.

18. כיצד אוכל להחליף כותרת תחתונה?

כותרות תחתונות של וורדפרס כמו סרגלי צד משתמשים בווידג’טים (אלא אם העיצוב שלך כולל כותרת תחתונה מותאמת אישית או אלטרנטיבית). פשוט גש ל מראה> ווידג’טים לבצע שינויים.

ובדיוק כמו סרגל צדדי, אם העיצוב שלך כולל אפשרויות מותאמות אישית לעמיסות כותרת תחתונה, עיצוב, זכויות יוצרים ועוד, סביר להניח שתמצא אותן תחת מראה> התאמה אישית> כותרת תחתונה או בתוך חלונית נושא מותאמת אישית.

19. כיצד אוכל לשנות את הסיסמה שלי?

אם אתה כבר מחובר לחשבון WordPress שלך, לחץ על שם המשתמש שלך בסרגל הכלים של הניהול בפינה השמאלית העליונה של המסך (אם סרגל הניהול שלך אינו פעיל, פשוט עבור אל משתמשים> שם המשתמש שלך דרך לוח המחוונים).

צור סיסמת וורדפרס חדשה

גלול לתחתית המסך ולחץ על האפשרות לאיפוס הסיסמה שלך. רשום את הסיסמה שלך או הוסף אותה לאפליקציית הכניסה שלך (כגון 1Pass) ואז שמור.

סיסמה אבודה

אם אתה נעול מהחשבון שלך עבור לדף הכניסה שלך (בדרך כלל באתר שלך.url / wp-admin), לחץ על “איבדת את הסיסמה שלך?” קישור ופעל לפי ההוראות לאיפוס הסיסמה שלך באמצעות הדוא”ל.

ואם מסיבה כלשהי אף אחת משיטות אלה לא עובדת, אתה יכול לשחזר את הסיסמה שלך באופן ידני באמצעות phpMyAdmin או mySQL (אך אנו ממליצים רק אם אתה מרגיש בנוח עם קידוד).

בלוג וורדפרס

ברגע שיהיה לכם אתר מוכן תוכלו להתחיל להוסיף תוכן. וורדפרס מקל על הוספת פוסטים ודפים, כך שאין צורך להרגיש מאוימים. אבל אם יש לך שאלה, אולי שאלות ותשובות אלה יעזרו בעת יצירת הפוסט הראשון שלך ב- WordPress.

צור פוסט וורדפרס

20. כיצד ליצור פוסט חדש?

כדי ליצור פוסט חדש של וורדפרס התחבר תחילה להתקנת WordPress שלך ואז עבור אל הודעות> הוסף חדש. מכאן תוכלו להוסיף את כותרת הפוסט, התוכן, הקטע ועוד. למידע נוסף במדריך זה כיצד ליצור פוסט בוורדפרס.

21. מהו פורמט פוסט?

פורמט פוסט הוא סגנון לפוסט הבלוג שלך שמבוסס בדרך כלל סביב המדיה / התוכן בפוסט (תמונה, גלריה, וידאו, ציטוט וכו ‘). ניתן למצוא אפשרות זו כשאתה יוצר פוסט בבלוג בצד ימין של המסך בתיבת המטא “פורמט”. למידע נוסף במדריך לפורמטים של הפוסטים שלנו.

22. כיצד להוסיף תמונה מוצגת?

כשאתה עובד על פוסט, לחץ על הקישור “הגדר תמונה מוצגת” בתיבת המטה “תמונה מוצגת”. זה יפתח את ספריית המדיה שלך. בחר תמונה או העלה תמונה חדשה ושמור.

בדרך כלל התמונה שלך תוצג באמצעות ממדי ברירת המחדל של התמונה, אך בהתאם לנושא שלך יתכנו חיתוך נוסף (הקיצוץ של התמונה על בסיס הגובה / הרוחב של עיצוב העיצוב) או אפשרויות תצוגה (מתיחה, כיסוי וכו ‘). עיין בתיעוד של העיצוב שלך כדי לאתר הגדרות אלה, למרות שהן לעתים קרובות נמצאות בהתאמה אישית או בלוח ערכות נושא.

23. איפה אני בוחר קטגוריה ומוסיף תגיות לפוסט שלי?

כדי לבחור קטגוריה ולהוסיף תגיות לפוסט שלך, השתמש בתיבות המטה שמשמאל לתוכן שלך בעת יצירת פוסט. אתה יכול לבחור מהקטגוריות הקיימות והתגיות המשומשות ביותר, או ליצור תמונות חדשות.

24. כיצד אוכל להכניס סרטונים (או שמע) לפוסטים שלי?

ישנן מספר דרכים להוסיף קבצי וידאו או שמע לפוסטים שלך ב- WordPress. האפשרות הראשונה היא פשוט להדביק את הקישור בתכני הפוסט שלך אם המדיה ברשימה של oEmbed נתמך אפשרויות (הכוללות YouTube, Vimeo, Soundcloud, ורבים אחרים).

אפשרות נוספת היא אם נושא הוורדפרס שלך כולל “אפשרויות פוסט” מובנות שתוכל להוסיף בהן וידאו או שמע כמדיה מובלטת (במקום תמונה מוצגת). אם אפשרות זו זמינה בפוסטים שלך פשוט הדבק את הקישור לתקשורת שלך, או העלה קובץ MP3 או וידאו משלך.

25. כיצד אוכל להוסיף גלריית תמונות לפוסט שלי?

כדי להוסיף גלריית תמונות תוכלו להשתמש באפשרות הגלריה המובנית של וורדפרס. פשוט לחץ על כפתור “הוסף מדיה” בחלק העליון של תוכן ההודעה שלך ובחר באפשרות “צור גלריה”. ואז פשוט בחר את התמונות בהן תרצה להשתמש ולחץ על הכפתור “צור גלריה חדשה.” לפני שאתה מסיים להכניס אותו, אך הקפד לבדוק את מספר העמודות ולאן מקושרות התמונות (אם אתה מקשר לקובץ מדיה לתיבת Lightbox של תמונה, עמוד קובץ מצורף אם ברצונך לפתוח את התמונה בלשונית חדשה או בכתובת אתר מותאמת אישית).

אפשרות שנייה היא להשתמש בכל גלריית תמונות או אפשרויות מדיה הכלולות בעיצוב שלך. ערכות נושא מסוימות יכללו פורמט פוסט גלריה ותוכל לראות מטא תיבת “גלריית תמונות” מתחת לתוכן שלך בעת יצירת פוסט. פשוט השתמש באפשרות זו עבור “הוסף תמונות” כדי לבחור ולהכניס את התמונות בהן ברצונך להשתמש בגלריה שלך.

דפי וורדפרס

דפי וורדפרס אינם זהים לפוסטים. במקום זאת משתמשים בדפים לתכנים חשובים שברצונך להציג באתר שלך, כגון דף אודות, טופס יצירת קשר ופרסומי הבלוג האחרונים שלך.

26. כיצד אוכל ליצור דף חדש?

כשאתה נכנס לאתר האינטרנט שלך ב- WordPress השתמש בתפריט לוח המחוונים כדי לנווט אליו דפים> הוסף חדש. מכאן אתה יכול לתת לדף שלך שם, להוסיף תוכן, מדיה, להוסיף קודי קיצור או אפילו להשתמש בונה דפים כדי ליצור משהו מותאם אישית.

27. מהי תבנית עמוד (ולמה היא מיועדת)?

תבנית דף הבית

תבנית עמוד מיישמת סטיילינג בהתאמה אישית על דף. בהתאם לנושא שאתה משתמש בו יתכנו תבניות עמוד לדף הבית שלך, לדף רוחב מלא, לבלוג, לחנות וכו ‘. לבחירת תבנית עמוד, פשוט בחר בתפריט הנפתח במטא התיבה “תכונות עמוד”..

28. כיצד אוכל להגדיר את דף הבית שלי?

הגדרת קריאה בדף הבית

כדי להגדיר את דף הבית שלך, עבור אל הגדרות> קריאה. אתה יכול להשאיר את ברירת המחדל (שהיא “הפוסטים האחרונים שלך”) או לבחור באפשרות “עמוד סטטי” ולהגדיר את העמוד הראשון לדף שיצרת כדף הבית שלך, ולהוסיף דף פוסטים אם יש לך דף זה.

אם תרצה ללמוד עוד על דף הבית שלך, בדוק את הפוסט הזה כיצד להגדיר את דף הבית שלך ולערוך אותו.

29. כיצד אוכל ליצור דף יצירת קשר?

טופס יצירת קשר 7

וורדפרס אינה כוללת טופס יצירת קשר מובנה, אך ניתן להוסיף אחד בקלות באמצעות תוסף. אנו ממליצים על טופס יצירת קשר 7 (בחינם) או על טפסי הכבידה (פרמיה). שתיהן מאפשרות לך ליצור טופס, להתאים אישית את האפשרויות ואז להכניס אותו לכל פוסט או עמוד כלשהו באמצעות קיצור הדרך (ראה דוגמת טופס יצירת קשר 7 למעלה).

התאמה אישית של וורדפרס

וורדפרס גמישה במיוחד וקל לצבוט בכדי להתאים לסגנון האישי שלכם. להלן עצות כיצד לאתר או להוסיף אפשרויות התאמה אישית במהירות לאתר וורדפרס שלך.

30. האם אוכל להשתמש בגופנים של גוגל באתר וורדפרס שלי?

כמובן! נושאים מובחרים רבים כוללים שילוב גופנים מובנה של גוגל, כך שכל שעליך לעשות הוא לאתר את אפשרויות הגופן שנמצאות תחת מראה> התאמה אישית> גופנים / טיפוגרפיה או בתוך לוח הנושאים תחת קטע טיפוגרפיה.

אם העיצוב שלך אינו כולל תכונות אלה, אתה תמיד יכול להתקין תוסף צד שלישי.

31. האם אוכל להתאים אישית את צבעי הנושא שלי?

כן! ישנן שלוש דרכים להתאים אישית את הצבעים והסטיילינג שלך.

 • ראשית, היכנס לאתר וורדפרס שלך ולך אל מראה> התאמה אישית ולראות אם יש אפשרויות מובנות שהן חלק מהנושא שלך.
 • שנית, אם אין אפשרויות עבור אלמנט הנושא שברצונך להתאים אישית, יש לך אפשרות להתקין תוסף עורך CSS חי כמו עיפרון צהוב כך שתוכל להצביע, ללחוץ ולערוך סגנונות..
 • שלישית, אתה יכול ליצור ערכת נושא לילד ולערוך גיליון סגנונות משלך (אנו ממליצים רק אם אתה מרגיש בנוח בקידוד ובקיא ביצירת נושא לילדי וורדפרס).

32. כיצד אוכל להתאים אישית את פריסות העמודים שלי?

אם ברצונך לשנות את פריסות העמודים או הפרסומים שלך, האפשרות הקלה ביותר היא להשתמש בונה דפי WordPress. תוספים אלה כוללים בוני גרירה ושחרור קלים לשימוש, כך שתוכלו ליצור דפים, פוסטים ואפילו סוגי פוסטים מותאמים אישית (כגון דפי צוות או חנות). תוכל להציג תצוגה מקדימה של פונקציונליות זו במדריך לבניית הדפים של Visual Composer שלנו.

אפשרות שנייה היא ליצור נושא לילד ולבצע שינויים ידניים לנושא. חשוב מאוד בנסיבות אלה שתזכור להשתמש בערכת נושא לילד, אחרת כל העריכות שלך יאבדו כשאתה מעדכן את הנושא (חשוב גם לפונקציונליות האבטחה והתכנית שאתה תמיד מעדכן את הנושא שלך – כך שלא תתעלם מעדכונים!).

וורדפרס SEO

SEO הוא חלק עצום מבניית אתר מצליח, אך זה יכול להיות מבלבל בהתחלה. להלן מספר טיפים מועילים כדי להצביע על הכיוון הנכון!

33. מה זה SEO?

SEO קיצור של אופטימיזציה למנועי חיפוש. זה משפיע על הדרך שאתה מדרג בתוצאות חיפוש במנועי חיפוש כמו גוגל, בינג ויאהו. ישנם גורמים רבים ש- SEO לוקח בחשבון כולל איכות תוכן, קישורים נכנסים, נתונים מובנים, מפת האתר ועוד.

34. האם WordPress SEO ידידותי?

וורדפרס ידידותית לקידום אתרים, אך היא לא תעשה עבורכם את כל העבודה. וורדפרס מוגדרת כדי להקל עליך לנהל ולשפר את קידום אתרים שלך אך פשוט העברת הבלוג שלך לוורדפרס לא תשנה את דירוג מנועי החיפוש שלך.

35. כיצד אוכל לשפר את ה- SEO שלי?

אחת הדרכים הקלות ביותר לשפר את ה- SEO היא באמצעות תוסף וורדפרס. אנו ממליצים להשתמש ב- Yoast SEO שמוסיף אפשרויות ל:

 • כותרות ומטא
 • קשרים חברתיים
 • קובצי Sitemap של XML
 • פרורי לחם
 • ועוד

הכן גם טיפים מדהימים לקידום אתרים בבלוגים מכובדים כמו מוז, יוסט, אהרפים, Backlinko או אפילו טיפים של וורדפרס SEO של WPExplorer בבלוג.

מזרז את וורדפרס

מהירות האתר מהווה דאגה עצומה עבור כל מנהל אתרים, לא משנה באיזו פלטפורמה אתם משתמשים להפעלת האתר שלכם. אבל עם וורדפרס יש המון דרכים בהן תוכלו לבצע אופטימיזציה ולהאיץ את אתר האינטרנט שלכם בצורה מדויקת.

36. כיצד אוכל להאיץ את אתר וורדפרס שלי?

יש המון דרכים בהן תוכלו לבצע אופטימיזציה ובאופן פוטנציאלי להאיץ את וורדפרס באתר האינטרנט שלכם. הנה כמה דרכים שבהן תוכל לשפר את מהירות האתר שלך היום:

 • אפשר אחסון במטמון של וורדפרס
 • שדרג את ה- PHP שלך
 • השקיעו באירוח טוב יותר
 • בחר נושא איכותי
 • ניקוי התוספים שלך
 • מיטוב תמונות
 • ניקוי בסיס הנתונים שלך
 • השתמש ב- CDN

37. מה זה מטמון וורדפרס?

מטמון וורדפרס שומר דינמי ומגיש גרסת HTML לאתר שלך עבור המבקרים שלך. זה מייצר פחות מאמץ על משאבי השרת שלך, מגביל את חיפוש הנתונים בבסיס הנתונים ויכול להאיץ מאוד את הזמן שלוקח לדפים שלך להפיק..

38. האם עלי להשתמש בתוסף מטמון?

אינך צריך להשתמש בתוסף מטמון, אך זה יכול לעזור להאיץ את האתר שלך. למעשה אנו ממליצים לדלג רק על תוסף מטמון אם כבר יש לך מטמון מובנה באירוח שלך. אחרת זה לא יכול להזיק לנסות WP Super Cache או W3 Total Cache לנסות (שניים מהתוספים הפופולריים ביותר למטמון מטמון בחינם עבור WordPress).

39. מה זה CDN?

CDN מייצג את רשת אספקת התוכן. ה- CDN מאחסן עותקים של אתר האינטרנט שלך תוכן (ספציפית תמונות, קבצי Javascript ו- CSS) ו- מספק זה לקוראים שלך באמצעות א רשת של שרתים ברחבי העולם. בדרך זו כאשר הקוראים מבקרים בנתוני האתר שלך נטענים מהשרת הקרוב אליהם. CDNs נוטים לזמן תגובה וזמן טעינה מהירים מאוד עם זמן השבתה מינימלי.

אם ברצונך לבדוק CDN כדי לבדוק אם זה יעזור למהירויות האינטרנט שלך, בדוק את הסיכום שלנו עם שירותי CDN החינמיים הטובים ביותר עבור WordPress. זה מקום נהדר להתחיל בו מבלי שתצטרך להשקיע נתח של שינוי מלפנים.

40. מה ההבדל בין תוסף במטמון לבין CDN? והאם אני זקוק לשניהם?

תוסף מטמון שומר וגרסת HTML לאתר שלך כדי להפחית את בקשות מסד הנתונים ולהאיץ את האתר שלך. CDN מאחסן ומשרת את נכסי האתר שלך (תמונות, CSS, Javascript) כדי להגדיל את מהירות האתר ולהוריד את השימוש ברוחב הפס. זה לא נדרש להשתמש אף אחד, אך עבור האתר המהיר ביותר שאתה צריך להשתמש בשניהם.

41. האם זה יאט את האתר שלי אם אתקין יותר מדי תוספים?

אנו רואים שאלה זו הרבה והתשובה היא אולי. הבעיה בדרך כלל אינה במספר התוספים שאתה מתקין אלא בגודל, בפונקציה ובאיכות של התוספים.

 • תוספים גדולים: הכל מלבד התוספים לכיור המטבח בדרך כלל כוללים תכונות של כמעט כל דבר שמקל על ניהול התוספים עבורכם כמשתמש, אך זה עלול להאט את האתר שלכם ככל שככל שתוסף בודד עושה יותר, כך משאבים יותר דרושים לו..
 • התנגשויות תוסף: הנושאים המובילים שאנו רואים הקשורים לתוספים הם תאימות או תכונות כפולות. כמה תוספים פשוט לא עובדים כאשר הם מותקנים באותו אתר (לדוגמה, WooCommerce לא עובד עם W3 Total Cache). באופן דומה, אתה באמת צריך להימנע מפונקציונליות כפולה. אתה צריך רק תוסף מחוון אחד, תוסף SEO אחד, תוסף אבטחה אחד וכו ‘.
 • איכות ירודה: יתכן שתיתקל בפלאגין שנשמע נהדר אך לאחר התקנתו מאט או מביא את האתר שלך לעצירתו לחלוטין. לרוע המזל יש הרבה תוספים מקודדים בצורה לא טובה המרחפים ברחבי האינטרנט, וזו הסיבה שאנחנו תמיד ממליצים להשתמש בתוספים למקורות מכובדים (כמו למשל WordPress.org או CodeCanyon).

וורדפרס אבטחה

וורדפרס משמשת יותר מ- 1 מכל ארבעה אתרים, כך שזה רק הגיוני שהיא יכולה להפוך למטרה מדי פעם. אבל זה לא אמור להיות לך מה לדאוג אם תעקוב אחר מספר טיפים בסיסיים לשמירה על אתר WOrdPress שלך.

42. כיצד אוכל לוודא שהאתר שלי מאובטח?

הדרך הטובה ביותר להבטיח שאתרך יישאר בטוח הוא לבצע כמה צעדים פשוטים:

 1. להשתמש סיסמאות חזקות לכל חשבונות המשתמש.
 2. לקחת גיבויים של אתר וורדפרס שלך (להלן מדריך מועיל כיצד לגבות וורדפרס).
 3. עדכון ההתקנה שלך, ערכות נושא ותוספים של WordPress שלך (אם כי אנו ממליצים לבדוק קודם עדכונים בהתקנה של localhost או באתר הבמה). ואם הנושא או התוסף שבו אתה משתמש כרגע לא עודכן בשנים האחרונות, אולי תרצה לשקול לעבור לנושא חדש.
 4. אל תתקין הורדות לא חוקיות של נושאים ותוספים מובחרים, הכוללים כמעט תמיד קוד זדוני (וירוס, דואר זבל, דלת האחורית של האקר וכו ‘).
 5. השתמש רק תוספים ועיצובים מאתרים אמינים. אנו לא ממליצים להוריד מפורומים או מאתרי שיתוף של צד שלישי (טורנטים). אם אינך בטוח באמינות אתר בדוק ביקורות לקוחות, דירוג פריטים וחשבונות חברתיים.

43. האם יש דרך קלה לנהל את האבטחה שלי ב- WordPress?

אם אינך רוצה לדאוג לאבטחת האינטרנט שלך אנו ממליצים לבחור תכנית אירוח מנוהלת טובה הכוללת גיבויים יומיים, חומת אש וסריקת תוכנות זדוניות כדי לשמור על בטיחות השרת שלך. ואם אתה רוצה להוסיף שכבה נוספת, שקול תוסף אבטחה כגון iThemes אבטחה או גדר המילים.

44. מה זה ספאם?

דואר זבל הוא הנושא הלא מכובד, תגובות לא רלוונטיות, לא הולמות ולא רצויות, פינגים ואפילו תגי מדיה חברתית שתקבל בשלב כלשהו בעת הפעלת אתר. בדרך כלל מדובר בבוטים ולא אנשים אמיתיים שמשאירים תגובות באתר שלך.

45. מה אוכל לעשות בקשר לספאם?

אחד הפתרונות הטובים ביותר לשליטה בספאם באתר וורדפרס הוא באמצעות אקיסמט תוסף של Automattic (יוצרי וורדפרס). Akismet עוזר לסנן, להרוס ולמנוע דואר זבל באמצעות מגוון תכונות והגדרות מובנות. אם אתה משתמש במודול ההערות של JetPack, אתה במזל – כל התגובות עוברות אוטומטית דרך המסננים של אקיסמט.

מעדיף לנהל את האתר שלך ללא עזרה של תוסף? באפשרותך לאפשר כללי תגובה מחמירים יותר דרך לוח המחוונים תחת הגדרות> דיון. בכך שתאפשר לאפשרויות הליבה של וורדפרס למשתמשים רשומים / מחוברים הרשאים להגיב ולהידרש לאישור ידני לכל התגובות, תוכל למנוע דואר זבל אך זה זמן רב ועלול להרתיע את המשתמשים מלהגיב..

להרוויח כסף באמצעות וורדפרס

קבלת אתר זה דבר מצוין לחשיפה, אבל האם ידעת שאתה יכול גם לייצר רווחים מהאתר שלך כך שהוא ישלם עבור עצמו (ואז כמה כאלה)? להלן כמה מהשאלות הנפוצות ביותר

46. ​​האם אוכל להרוויח כסף באמצעות וורדפרס?

כן אתה יכול! יש המון דרכים להרוויח כסף באמצעות וורדפרס – כל העסק שלנו הוא הוכחה חיה.

47. מהן כמה דרכים קלות להרוויח כסף באמצעות וורדפרס?

הדרך הקלה ביותר לייצור רווחים מהאתר שלך היא לנצל את התעבורה באתר שלך על ידי הצעת נקודות פרסום והמלצה על מוצרים מקושרים, או על ידי הקמת חנות משלך..

 • פרסום: הפשוטה ביותר הייתה לייצור רווחים מהאתר שלך היא לכלול כתמי מודעות בכותרת, בסרגל הצד, בכותרת התחתונה או אפילו בפוסטים שלך. ניתן להשיג זאת בקלות באמצעות רשתות צד ג ‘כמו Adsense או BuySellAds או על ידי ביצוע חוזים משלך עם מפרסמים באופן פרטי..
 • שיווק שותפים: כשאתה מצטרף לתוכנית שותפים למוצר תקבל פיצוי כספי בגין הפניית לקוחות למוצר או עסק. רוב התוכניות הן סכום שטוח ברגע שלקוח מסיים רכישה או אחוז מהרכישה הראשונה של הלקוח.
 • התחל חנות: באמצעות וורדפרס תוכלו למכור מוצרים דיגיטליים או פיזיים משלכם, להציע קורסים מקוונים או אפילו לספק שירותים. האפשרויות הן אינסופיות – כל מה שאתה צריך זה רעיון נהדר ותוסף למסחר אלקטרוני מכובד כדי להתחיל.

לקבלת רעיונות נוספים כיצד להרוויח באמצעות אתר האינטרנט שלך, עיין במדריך זה כיצד להרוויח כסף באמצעות וורדפרס.

48. האם יש כללים מיוחדים עליהם אני צריך להיות כלוח?

אם אתה מתכוון להשתמש בקישורי שותפים באתר האינטרנט שלך, חשוב ביותר שתעקוב אחר כללי ה- FTC (ועדת הסחר הפדראלית). אלה חשובים מאוד וכוללים מדיניות מחמירה בנושא חשיפת השימוש בקישורי שותפים, פוסטים ממומנים (כולל במדיה החברתית), הנחיות מתנות, ביקורות על מוצרים כנים ועוד. בקרו ב- FTC אתר לקבלת כללים ותקנות עדכניים.

49. כיצד אוכל להקים חנות משלי באמצעות WordPress?

כדי לבנות חנות עם WordPress אתה פשוט צריך להתקין תוסף למסחר אלקטרוני. אפשרויות פופולריות הן WooCommerce והורדות דיגיטליות קלות – שתיהן אפשרויות נהדרות עבור יזמי אינטרנט חדשים.

50. מהן הדרישות לחנות למסחר אלקטרוני?

אם אתה מתכנן להקים חנות מקוונת משלך פשוט זכור זאת HTTPS נדרש לאסוף נתוני לקוחות, לכן הקפד לרכוש את אישור ה- SSL שלך לפני שתפעיל את האתר שלך (אחרת תצטרך להפנות את HTTP ל- HTTPS וזה יכול להיות מסובך). תרצה גם לשקול ליצור דפים עבור שלך השימוש באתר ותנאי הפרטיות וכן א מדיניות החזרים.

זה כמובן נוסף על הגשת ניירת הנדרשת באזור מגוריך (מדינה, מדינה, מחוז וכו ‘) למכירת מוצרים ו / או שירותים.

בונוס: שאלות על WPExplorer

יש לנו הרבה שאלות על איך יצרנו את WPExplorer, אבל הנה 4 הראשונות שאנחנו מקבלים די הרבה בכל שבוע:

 • באיזה נושא משתמש WPExplorer? שלנו הוא מותאם אישית כך שלא תוכלו למצוא אותו באינטרנט (סליחה!).
 • באילו תיבות מחבר אתה משתמש? אנו משתמשים בתיבת מחבר מותאמת אישית, אך אנו ממליצים בחום על התוסף Fanciest Authorbox (בו השתמשנו בעבר באתרנו).
 • באיזה תוסף לשיתוף חברתי אתה משתמש? לרוע המזל זוהי גם תכונה מותאמת אישית שבנינו באתר שלנו, אם כי אתה יכול ליצור סרגל שיתוף חברתי דומה למראה בעזרת בלום או לוחמה חברתית.
 • כיצד אוכל לדווח על באג עבור נושא WPExplorer בחינם? בצד ימין של כל דף נושא בחינם יש קישור למאגר Github עבור אותו נושא. פשוט לחץ על הקישור, בחר בכרטיסיית הנושאים ופתח גיליון חדש ונבדוק!

מסיימים

אני מקווה שהצלחנו לענות על כמה מהשאלות שלך לגבי WordPress. אם שאלתך לא הייתה ברשימה זו, אנא השאר תגובה ואנחנו נעשה כמיטב יכולתנו כדי לספק לך תשובה!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map