5 טיפים חיוניים לחשבונאות של WooCommerce

5 טיפים חיוניים לחשבונאות של WooCommerce

הנהלת חשבונות עשויה להיות כואבת, אבל כולנו יודעים שהיא הכרח. אם אתה רוצה שהעסק שלך יגדל (או אפילו ימשיך לרוץ) אתה צריך את המספרים שלך בכדי להתכונן לכל עונת מס.


האם המחשבה על עונת המס גורמת לך לחץ וחרדה? האם אתה חושש להכין את טפסי המס האלה לחנות WooCommerce המקוונת שלך? האם אתה מרגיש שאתה לא רואה את התובנות העסקיות שלך כמו שאתה צריך מכיוון שאתה מנהל את החשבונאות שלך בגיליון אלקטרוני?

אם התשובה היא כן, אז 5 טיפים הנהלת חשבונות WooCommerce עשויים להיות בדיוק מה שאתה צריך! יישם את הטיפים האלה, ותהיה מוכן לחלוטין בפעם הבאה שתתקיים עונת המס!

לפני שתתעצמו, הרשו לנו להקדים את הדברים באומרו שהטיפים שפורטנו להלן לא יוסיפו עבודה נוספת ללוח הזמנים העמוס שלכם כבר. למעשה, הם כנראה יפחיתו את עומס העבודה שלכם! יישם את ההצעות שלנו להלן ועונת המס הבאה שתעלו על הרגליים עם כוס וינו ביד.

מוכנים לצלול פנימה? נתחיל עם היסודות!

1. קבעו כללי מס מכירות ונקסוס

כשאתה מקים את החנות המקוונת שלך ומתכונן למכור את המוצרים והשירותים שלך, אחד הדברים הראשונים שאתה צריך לחשוב עליהם הוא מיסים. אמנם זה לא הנושא הכי אטרקטיבי, אבל זה צריך להיות מכוסה. זה עשוי להרגיש כמו משוכה בהתחלה, אך WooCommerce מספקת לך משאבים רבים לתמיכה בהגדרת המס שלך. החדשות הטובות הן שברגע שתבינו את כללי מס המכירות, תוכלו לעשות זאת קבע את התצורה של WooCommerce לגבות מס מכירות באופן אוטומטי!

קבעו כללי מס מכירות ונקסוס

הערה – עליך לסמן את התיבה “אפשר שיעורי מס וחישובים” תחת הגדרות כלליות תחילה כדי להפעיל את הכרטיסייה הגדרות מס.

אנו ממליצים להיפגש עם רואה חשבון כדי להבטיח שתבין היטב את חובות המס שלך. מיקומך העסקי, המוצרים שאתה מוכר ונקס מיסים יקבעו את שיעורי המס שאתה צריך לחייב. זכור כי אלה עשויים להשתנות לפי מחוז, מדינה ומדינה.

אולי אינך צריך לגבות מס מכירות, או אולי אתה בר-המזל שגובה לכל הלקוחות תעריף מוגדר. אם לא, אתה עשוי למצוא את עצמך צריך לחשב ולגבות מס על סמך כתובת המשלוח של הלקוח. אם זה המקרה, אנו ממליצים בחום להקדיש זמן לבדיקה ולהגדרת המסים שלך.

… וזה מביא אותנו לשלב הבא!

2. הגדר כללי מס ב- WooCommerce או השתמש בתוסף ניהול מס

לאחר שקבעת את התחייבויות המס שלך לעסק, הגיע הזמן להגדיר את המסים שלך בחנות המקוונת שלך. WooCommerce עצמה מציעה אפשרות לגבות מס מכירות עבור כל הזמנה באופן אוטומטי. זה יכול לחשב ולגבות מס באופן אוטומטי על בסיס מוצרי הלקוח, כתובת המשלוח ו / או אזורי המס שלך. המשמעות היא שבכל פעם שאתה מוכר משהו, WooCommerce יכולה לגבות אוטומטית את מס המכירה המתאים.

אם העסק שלך ‘ נקס מס דורש ממך לחייב מס מכירות על סמך כתובת המשלוח של הלקוח או במספר מדינות או מדינות, אתה עשוי למצוא את עצמך זקוק לקבוע מאות כללי מס (כמו גם להבטיח שהכל מעודכן בכל עת). אם זה המקרה, תוסף אוטומטי לחישוב מיסים עשוי להועיל ביותר.

הגדרות תוסף TaxJar

תוספים כגון TaxJar ו Avalara AvaTax ינהל אוטומטית את כל חישובי המס שלך – והם אפילו עוזרים בדיווח והגשת מיסים אלה. לאחר מכן הם יעבירו את המידע הזה כדי להבטיח שמיסי המכירות יחויבו כראוי בהזמנת WooCommerce שלך.

אז איזה תוסף לחישוב מס עליכם לבחור? TaxJar ו- Avalara הן האפשרויות הפופולריות ביותר. אנו ממליצים לך להעריך את השניים מבחינת התמחור והתכונות כדי למצוא מה מתאים ביותר לעסק שלך. ייתכן שתגלה שהמחירים של TaxJar נמוכים יותר, אבל Avalara מציעה תכונות נוספות.

3. סנכרן נתוני WooCommerce לפלטפורמת חשבונאות

עכשיו כשאתה מוכן לחייב את מס המכירות שלך, השאלה הבאה היא: כיצד תמשיך לעקוב אחריו? יהיה עליכם להיות מסוגל להציג ולהכניס את מס המכירות המחויב, ותצטרכו להיות בטוחים שהמספרים שניתנו הם מדויקים. הטיפ העיקרי שלנו לעקוב אחר מס המכירות שלך, יחד עם נתונים בולטים אחרים כמו הכנסות המכירות שלך, הוא לסנכרן את הנתונים לפלטפורמה חשבונאית..

סנכרן נתוני WooCommerce לפלטפורמת חשבונאות

WooCommerce היא פלטפורמת מסחר אלקטרוני, ולא פלטפורמה חשבונאית. זה לא מספק את רמת איסוף הנתונים החשבונאיים שאתה צריך להכין לעונת המס או כדי להציג תובנות מכריעות על הביצועים העסקיים שלך. עם זאת, אתה יכול להזין את כל נתוני WooCommerce שלך ​​לפלטפורמה חשבונאית כדי לעקוב מקרוב אחר הכספים שלך, כמו גם את כל הנתונים שלך במקום אחד..

הפלטפורמה החשבונאית הפופולרית ביותר היא ספרי QuickBooks. יש כמה גרסאות שונות של QuickBooks, והפופולרי ביותר הוא QuickBooks Online. אתה יכול לגשת לפלטפורמה זו מכל מכשיר, בכל עת. QuickBooks מציע תכונות שימושיות להפליא, כמו מעקב אחר הוצאות קל (פשוט הצלם תמונה של קבלה!) כמו גם אפשרויות חשבוניות..

QuickBooks יעלו לך בין $ 40- $ 70 לחודש, וישלמו במהירות עבור עצמה בכמות הזמן והעבודה שהיא חוסכת לך. למעשה, זה עשוי בסופו של דבר לאוטומציה רבה של העבודה שתצטרך לשלם עבור רואה חשבון.

הקמת חברת QuickBooks בדרך כלל תימשך כ- 30 דקות, ואנו מציעים להיפגש עם רואה חשבון לקבלת שיטות עבודה מומלצות בעת הגדרת.

לאחר שתגדיר את ה- QuickBooks, ייתכן שתתחיל להזין את נתוני המכירות של WooCommerce ל- QuickBooks. למרות שבאופן טכני תוכל להזין את מכירות ה- WooCommerce באופן ידני, זה יכול לקחת לא מעט זמן אם יש לך יותר מקומץ הזמנות. למרבה המזל, ישנן דרכים לאוטומציה של התהליך הזה!

סנכרון QuickBooks עבור WooCommerce מאת MyWorks

סנכרון QuickBooks עבור WooCommerce על ידי MyWorks יסנכרן אוטומטית את כל נתוני WooCommerce עם פלטפורמת החשבונאות של QuickBooks..

ההמלצה העיקרית שלנו היא לסנכרן את נתוני WooCommerce שלך ​​עם QuickBooks באופן אוטומטי באמצעות סנכרון QuickBooks עבור WooCommerce על ידי תוכנת MyWorks. הסנכרון ייקח את כל המכירות, הלקוחות, המוצר, המלאי, נתוני התשלום שלך ועוד ויסנכרן עם QuickBooks. הכל יקרה באופן אוטומטי ובזמן אמת, ולא דורש זמן מאמץ נוסף מצידך.

התוצאה? כל נתוני המכירות שלך יסונכרנו עם QuickBooks באופן אוטומטי ויקבלו סיווג נכון! לאחר מכן תוכלו לעקוב אחר הכנסות, הוצאות, עלות טובין ועוד! רמות המלאי אפילו ישארו מעודכנות בין WooCommerce ל- QuickBooks!

4. עקוב אחר דוחות מפתח ודיווח עליהם

עקוב אחר דוחות מפתח ודיווח עליהם

לאחר שתסנכרן את חנות WooCommerce לפלטפורמה חשבונאית כמו QuickBooks, תוכל לעקוב מקרוב אחר בריאות העסק שלך על ידי מעקב אחר נתונים חשובים. נתוני מפתח אלה כוללים הכנסות, הוצאות, עלות טובין שנמכרו ורווחיך.

פלטפורמות הנהלת חשבונות מקלות להפליא על ניהול דוחות אלה, ו- QuickBooks אפילו יוצר לוחות מחוונים סקירה המאפשרים לך לפקח על בריאות העסק שלך במבט חטוף. כפי שאמרנו קודם, על ידי סנכרון נתוני המכירות של WooCommerce לפלטפורמה החשבונאית שלך, יהיו לך מספרים מדויקים בכל עת, וכתוצאה מכך תוכל לפקח על בריאות העסק שלך בכל עת!

אנו ממליצים להריץ דוחות ו- התאמת החשבונות שלך לעתים קרובות. לעשות זאת זה כמו לפנות לרופא – עדיף להיכנס באופן קבוע לתפוס בעיות כלשהן לפני שהן מתפתחות!

אחת הדמויות החשובות ביותר לפיקוח היא תזרים המזומנים שלך. אם אין לך כבר חשבון עסקי נפרד, אנו ממליצים ליצור חשבון. שמירה על הכספים העסקיים שלך בנפרד מהמצב האישי שלך תקל על הכל. הדרך הקלה ביותר לוודא שהעסק שלך מרוויח כסף היא לצפות בתזרים המזומנים שלך. עקוב אחר מה שנכנס, ומעקב אחר מה שיוצא כדי להיות בטוח שאתה יכול לעמוד בכל ההתחייבויות הכספיות בזמן.

בשלב הבא, אנו ממליצים גם לעקוב אחר שלך מלאי ועלות טובין שנמכרו. זהו דמות מפתח להבנת מה אתה באמת מפחית מכל מוצר שנמכר. אולי אפילו תגלה שאתה מפסיד כסף במכירות מוצר מסוימות! ספרי QuickBook יכולים לחשב זאת עבורך בקלות, כך שתצטרך רק לפקוח עין על הנתונים.

אחד חשוב נוסף הוא הוצאות! הפלטפורמה החשבונאית שלך תוכל גם לסווג את ההוצאות שלך – אז שימו לב למספר הכולל, כמו גם למספרים האישיים. אנו ממליצים גם לסווג את ההוצאות שלך כקבועות או כמשתנות.

בשלב הבא, הקפד לעקוב אחר הסכום שלך מכירות ורווחים, עוד לפני עונת המס. תצטרך לשקול את הוצאות המס שלך בעונת המס ולהפריש כסף בכדי לכסות אותן.

5. דע את מועדיך

כיצד לתזמן הודעות וורדפרס בכמויות גדולות

החמצת תאריך יעד זה כמו לפספס יום הולדת – למעט משרדי המס לעולם לא ישכחו את העוול שעשיתם! חפש את המועדים שלך, הוסף אותם ליומן שלך, קבע אזעקות, עשה כל מה שאתה צריך לזכור. ישנם אפילו שירותי פרימיום, כמו ה- לוח תאימות של LegalZoom בהן תוכלו להשתמש בכדי לעדכן את לוח הזמנים של הדיווח. רק אל תשכח להגיש בזמן!

זכור שאולי אפילו תצטרך להגיש מיסים רבעוניים. אם אינך בטוח, פנה אל רואה החשבון שלך. הם החבר הכי טוב שלך בכל מה שקשור למספרים!

אמנם אתה יכול למקם את חשבונך במיקור חוץ, אם אתה מתכונן מראש ומכניס מערכות אוטומטיות למקומן, לא יהיה לך מה לדאוג בפעם הבאה שתתקיים עונת המס! עכשיו אתה יכול להיפרד מאותם כאבי ראש חשבונאיים ותיבות נעליים מלאי קבלות, ולהגיד שלום לניהול חשבונות חלק וללא דאגות.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map