5 החלופות הטובות ביותר של WooCommerce

החלופות הטובות ביותר של WooCommerce

כשמדובר במכירת משהו ברשת, אין ספק ש- WooCommerce היא המועדפת על בורח. עם קרוב ל 60 מיליון הורדות, כמעט 30% מהעסקים בוחרים בה לבנות חנות מקוונת. לא קשה להבין מדוע – קל להתקין, להשתמש ולהתאים אישית את WooCommerce. יתר על כן, מאות תוספים מאפשרים למשתמשים להוסיף פונקציות כרצונם. עם זאת, ייתכן כי WooCommerce אינה המתאימה ביותר לכל אתרי האינטרנט. יתכן שהיא חסרה רק את התכונה היחידה שהיא חשובה במיוחד לאתר שלך. אז מה מונע ממך לבדוק את התחרות ולחפש את האלטרנטיבות הטובות ביותר של WooCommerce?


שלא כמו WooCommerce, חלק מהפתרונות החלופיים הללו מתארחים בתוכנות eCommerce כמו Shopify ו- BigCommerce. אבל יש אחרים שממארחים בעצמם פתרונות מסחר אלקטרוני, בדומה ל- WooCommerce. אלה כוללים, בין השאר, מג’נטו ו- OpenCart.

תוכנת eCommerce מתארחת היא חבילה מוכנה לשימוש שאינך צריך לדאוג לאירוח או לאבטחה. גם רמת התמיכה גדולה יותר. מצד שני, תוכנת eCommerce שמתארחת בעצמה היא קצת יותר D-I-Y. הם צריכים שתתחיל עם אירוח וורדפרס נהדר, תוריד ותתקין תוכנה כמו וורדפרס ו- WooCommerce ותתאים אותה אישית לדרישות החנות המקוונת שלך. היתרון הגדול כאן הוא שיש לך שליטה מוחלטת על ההתאמה האישית ועל נתוני החנות שלך.

נתחיל לבדוק כמה מהחלופות הטובות ביותר של WooCommerce.

1. הורדות דיגיטליות קלות

נתחיל בהורדות דיגיטליות קלות, תוסף שנועד במיוחד למכור מוצרים דיגיטליים באופן מקוון. זה כמעט ישנה את אתר וורדפרס שלך באופן מיידי לחנות דיגיטלית מקוונת, מכיוון שכל תכונה חשובה הנדרשת למטרה זו מובנית בתוסף. תוכל בקלות למכור את הנושאים שלך, ספרים אלקטרוניים, אלבומי מוסיקה, תוספים או קבצי PDF ולגבות עבורם תשלום ללא טרחה באמצעות הפלאגין הבסיסי בלבד..

החלופות הטובות ביותר של WooCommerce - הורדות דיגיטליות נוספות

לכל פונקציות נוספות, תוספים בחינם ותשלום (כולל תוספי צד ג ‘) זמינים בקלות. אתה יכול להשתמש בהם כדי להוסיף שערים לתשלום, חשבונית, העברת הודעות, הוספת ביקורות, חלונות קופצים ועוד.

מה שהופך אותו לאטרקטיבי יותר הוא שהתוסף הבסיסי הוא בחינם, ואילו ניתן לרכוש תוספים באופן פרטני (ממש כמו WooCommerce). ניתן גם לרכוש תוספים בצרורות המתחילות מ- $ 99 לשנה.

הורדות דיגיטליות נוספות בונות דפי מוצר דיגיטליים באופן אינטואיטיבי. זה מגיע עם דף תשלומים פשוט שגורם לתשלומי PayPal ואמזון להיות זמינים מייד. עם תוספי תשלום של 40+, התוסף תואם לרוב הנושאים והתוספים של WordPress. זה כולל גם מערכת שותפים מובנית, מערכות ניתוח, הנחות והחזרים ועוד.

אם אתה תוהה אם WooCommerce מאפשרת מכירת מוצרים דיגיטליים, ודא שכן. אבל תצטרך לעבור קצת הגדרה ובחירת אפשרויות. עם הורדות דיגיטליות נוספות, תוסף הליבה דואג לכלל הפונקציות הקשורות למכירת מוצרים דיגיטליים. אלה כוללים שיווק, ניהול חשבונות לקוחות, הורדות קבצים, קודי הנחה, שילוב שותפים ועגלת קניות. רבות מהפונקציות הללו הן תוספות בתשלום כשמדובר ב- WooCommerce. חוץ מזה, אם אינך מוכר סחורה פיזית, התכונות ב- WooCommerce הקשורות למכירת סחורה פיזית יצטופפו ללא צורך בנדנדה שלך..

האם זה אומר שאתה לא יכול למכור מוצרים פיזיים באמצעות הורדות דיגיטליות נוספות? ממש לא, תוספות יעזרו לכם בכך.

בואו נגיד את זה כך – אם אתה מוכר בעיקר מוצרים פיזיים, WooCommerce מתאים יותר. אבל אם סרטים, מוסיקה, תוכנה, מסמכים דיגיטליים, תמונות או רישיונות הם הלחם והחמאה המקוונים שלך, הורדות דיגיטליות נוספות צריכות להיות הבחירה המובילה שלך..

2. Shopify

Shopify הוא פיתרון מתארח המתאים ליותר מחצי מיליון בעלי חנויות מקוונות, גדולים כקטנים כאחד. כל אחד יכול לנסות את התוכנה המדרגית הזו במשך 14 יום בחינם, מבלי למסור פרטי כרטיס אשראי. תוך דקות תוכל להקים את החנות המקוונת שלך ולהיות מוכן לקבל הזמנות ותשלומים מכל העולם.

Shopify

בסוף תקופת הניסיון שלך, אתה יכול לבחור מתוכניות שמתחילות מ- $ 9 לחודש (לייט) ל- 299 $ לחודש (מתקדם). ואם אתה מפעיל ברמת Enterprise, הצוות בחנות Shopify יתאים אישית את התוכניות עבורך. עבור מרבית המתחילים, חבילת הבסיס במחיר של 29 $ לחודש אמורה להספיק. תוכל בקלות להוסיף ערוצי מכירה חדשים, לנהל מוצרים ומלאי. חוץ מזה, תוכל גם למלא הזמנות בצעד אחד ולעקוב אחר מגמות מכירות וצמיחה.

Shopify מגיע עם לוח מחוונים שכולל בונה מסחר אלקטרוני מלא, עם אירוח, שמות דומיינים, עיצוב, ערכות נושא ושיווק. אין עמלות עסקה נפרדות כשאתה משתמש בתשלומי Shopify.

אם אתה רוצה חנות שמשקפת את המותג שלך, תוכל להמשיך ולבנות אחת בקלות וגרירה ושחרור. זמינים 100+ ערכות נושא מוכנות לנייד כדי לגרום לחנות שלך להראות נהדר, בעוד מאות אפליקציות זמינות לשיפור פונקציות החנות. אם אתה תקוע מכל סיבה שהיא, תשמח לתמיכה של מומחים שאושרו מראש שיכולים לעזור לך להתאים אישית את העיצוב והפונקציות. זמן ההשבתה הוא המינימלי עם תמיכה בכל שעות היממה.

אם אתה מתחיל שלא רוצה לדאוג לאירוח או לאבטחה או לעבד תשלומים, ובכל זאת רוצה חנות נאה ופונקציונלית לחלוטין, Shopify היא הימור בטוח.

WP Shopify תוסף וורדפרס

Shopify תואמת גם את WordPress. אתה יכול להשתמש בלחצן Buyify של Shopify, או להקל על חייך על ידי התקנת WPShopify. תוסף שימושי זה מסתנכרן עם חנות Shopify שלך, מייבא את המוצרים שלך וכולל אפשרות להכניס את כפתור הקנייה שלך.

3. Gumroad

Gumroad עוזר לך למכור כמעט כל דבר שתרצה באופן מקוון – מוצרים דיגיטליים או פיזיים, מנויים ואפילו פריטים שהוזמנו מראש. זה מקום נהדר למכור אם יש לך רצף יצירתי ואתה רוצה להשתמש בו מסחרי. אז אמנים, צלמים, מעצבים וסופרים – שימו לב יותר לפלטפורמת eCommerce זו. משתמשי וורדפרס יכולים לקחת את עזרתו של חיבור להטמיע את Gumroad באתרי האינטרנט שלהם.

Gumroad

אם מוצרים דיגיטליים הם הפורטה שלך, תשמח שתוכל להציע גרסאות מרובות של המוצר שלך, ליצור מפתחות רישיון ולהציע קודי הנחה. פשוט על ידי הוספת שלט ‘+’ למוצרים, אתה יכול גם לבקש מהלקוחות לשלם את מבוקשם. כדי לוודא שהמוצר שלך לא משותף, יש מניעה מובנית לשימוש לרעה, ביול PDF או כיבוי הורדות.

עם גישה לספריות תוכן ומפתחות רישיון לתוכנה, תוכלו למצוא קל למכור כל סוג של מנויים ותכניות חברות חוזרות. גם הלקוחות ישמחו מאפשרויות התשלום והקופה הקלה. הם יוכלו ליצור חשבון ולשמור את כל התוכן במקום אחד או לכוון אותו ל- Dropbox או Kindle שלהם או לכל יעד סטנדרטי אחר.

ל- Gumroad תכונות שמציעות תמיכה מלאה גם במכירת מוצרים פיזיים. החל מגרסאות מוצר והגבלה חכמה במדינה על מכירות, וכלה בהגדרת תעריפי משלוח, הנחות והפעלת מכירות מכירה, ל- Gumroad יש הכל.

זה לא נעצר שם – Gumroad הופכת את המוצרים שלך לגלויים לקהל שלך באשר הם. תצוגה מקדימה מותאמת אישית עבור ערוצים חברתיים כמו פייסבוק וטוויטר, וכתובות אתרים מותאמות אישית עבור המוצר שלך לקידום מיתוג הן חלק מהדרכים בהן הם עוברים. בשילוב עם ניתוחים עוצמתיים, תוכלו לדעת מה עובד בשבילך ומה לא. זרימות עבודה אוטומטיות עוזרות לך להיות מעורבים עם הלקוחות שלך עם הערות תודה, עדכונים ועוד.

Gumroad הוא בחינם מלכתחילה, אבל כמוך שדרוג לתכונות מקצועיות יש תשלום של 10 $ לחודש. עבור מכירות שמגיעות באמצעות תוכנית Discover שלהם, יש תשלום נוסף של 10%.

תוסף וורדפרס של Gumroad

Gumroad הוא גם סופר קל לשימוש עם WordPress. אם אינך רוצה להשתמש בקוד, פשוט התקן את התוסף החינמי שלהם. התוסף כולל קיצור דרך קל להוסיף שכבת-על של Gumroad והטמעת ווידג’טים למוצרים שלך.

4. MemberPress

אם אתה מחפש למכור מנויים או חברות, אתה באמת לא צריך להסתכל מעבר ל- MemberPress. כמעט כל תכונה הנדרשת לכך זמינה באמצעות תוסף זה – הורדות דיגיטליות, דפי מחירים, ניהול מנוי, תוכן טפטוף ויצירת קוד קופונים. יתר על כן, התוסף מקל על שילוב הקוד המותאם אישית שלך איתו. כך שתוכלו להתאים אישית זאת בכל מקרה שתרצו.

MemberPress

בהתאם למנויים של החברים, MemberPress מאפשרת לך לשלוט בגישה לפוסטים, לסרטונים, לעדכונים ולסוגים אחרים של תוכן. זה משתלב לחלוטין עם וורדפרס לניהול תוכן, פורומים וקהילות. זה גם משתלב עם פתרונות של צד שלישי אחרים לעיבוד תשלומים, שיווק שותפים ועוד, ללא עלות נוספת.

כדי למכור חברות או מנויים באמצעות WooCommerce, תצטרך לרכוש מספר תוספים נפרדים וזה יכול להסתדר במחיר יקר יותר מ- MemberPress. ובעוד ש- MemberPress בולטת בתמיכת הלקוחות הנהדרת שלה, WooCommerce מציעה מספר גדול יותר של שערים לתשלומים.

השירותים מגיעים בשלוש תוכניות – התוכנית הבסיסית במחיר של 129 דולר לשנה, תכנית הפלוס במחיר של 249 דולר לשנה ותוכנית ה- Pro במחיר של 349 דולר לשנה. יש גם אחריות להחזר כספי של 14 יום. MemberPress הוא פיתרון בטוח לכל מי שמחפש למכור חברות, מנויים, קורסים או מוצרים דיגיטליים.

5. מג’נטו

מג’נטו היא פלטפורמה עצמאית שלמה הכוללת כל פיצ’ר מסחר אלקטרוני רצוי ומציעה התאמה אישית גבוהה. רוב הסיכויים שלעולם לא תוכלו לחפש סיומת עם מג’נטו. שלא כמו WooCommerce, זה לא קל להגדיר או להתאים אישית ורבים מאיתנו עשויים להזדקק למקצועיות לצורך זה.

מג'נטו

מג’נטו מתאימה לעסקים גדולים שמסתכלים על צמיחה מהירה. זה יכול לענות בקלות על צרכי מסחר אלקטרוני מתקדמים של פעולות הפרושות את השווקים הבינלאומיים. והכי חשוב, זה מאפשר לך לאמץ גישה ראשונה לנייד כדי להשתמש בשוק הקניות הנייד ההולך וגדל.

שילוב מג'נטו 2 וורדפרס

ותוכל לשלב בקלות את חנות מג’נטו שלך עם וורדפרס באמצעות תוסף. Magento2WordPress אפשרות נוספת היא שילוב מוצרי מג, המציע רשימת מוצרים פשוטה.

למרבה הצער, מג’נטו לא זולה, והתמחור לא נראה מייד. סביר להניח שתצטרך להיעזר בשירותיהם של שותפי יישום והעלות משתנה בהתאם למי שתבחר. בטוח יותר ללכת עם שותף מוסמך של מג’נטו, מכיוון שהפלטפורמה מורכבת עם עדכונים ושינויים קבועים. יש גם אפשרות בחינם עם קוד פתוח, אך היא מוגבלת למדי בתכונות.

מה האלטרנטיבה הטובה ביותר של WooCommerce עבורך?

WooCommerce הוא פיתרון נפלא עבור מרבית החנויות. אבל כמו שאמרתי קודם, יתכן שאחת החלופות האלה של WooCommerce עשויה להתאים יותר. זה במיוחד המקרה כאשר תוסף הליבה מתיישר טוב יותר למוצרים העיקריים של החנות שלך. לאחר מכן ההחלטה הופכת לקלה יותר – הורדות דיגיטליות קלות למוצרים דיגיטליים, Gumroad לקריאייטיבים, MemberPress למכירת חברות, מג’נטו לעסקים גדולים / גדלים במהירות ו- Shopify למי שזקוק לכל מה שמטופל..

מה מחשבותיך? האם היית ממליץ על אפשרות מסחר אלקטרוני אחרת? נשמח לדעת מה אתם חושבים!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map