5 סיבות מדוע אתר וורדפרס שלך אינו מדורג בגוגל

5 סיבות ש- Webite הוורדפרס שלך אינו גבוה בדירוג Google

הקמת את אתר וורדפרס שלך וקרא הרבה מאמרים “כיצד” על אופטימיזציה למנועי חיפוש. אתה מרגיש די טוב באשר למקום בו האתר שלך נמצא, ולכן אתה משיק אותו רשמית. עכשיו כל שעליך לעשות הוא לחכות שגוגל תוסיף לאינדקס את האתר שלך ותראה היכן האתר שלך מדרג … אבל למה אתה עדיין מגלה שאתר הוורדפרס שלך לא מדורג בדירוג בגוגל?!


אבל אולי עבר זמן – אולי כמה חודשים, אולי שנה או יותר – ועדיין אינך יכול לעבור את העמוד השלישי. מה אתה טועה? יש חדשות טובות וחדשות רעות. החדשות הטובות הן כי הדירוג הנמוך שלך ככל הנראה נובע מבעיה שניתן לשנות בקלות. והחדשות הרעות? תצטרך להקדיש זמן נוסף לראות אם התיקון מסייע לדירוג שלך.

להלן כמה מהסיבות הנפוצות ביותר לכך שאתר WordPress שלך אינו מדורג בדירוג בגוגל.

1. לאתר הוורדפרס שלך יש תוכן חלש

1. לאתר הוורדפרס שלך יש תוכן חלש

עבור גוגל, תוכן וקישורים הם שני גורמי הדירוג החשובים ביותר שלה. אז אם אין לך תוכן טוב, לאתר הוורדפרס שלך אין סיכוי רב לדרג. יש המון אלמנטים שנכנסים אליהם יצירת תוכן “טוב”. כדי להפוך את התוכן שלך לטוב ביותר שהוא יכול להיות, השתמש בהמשך כדלקמן:

  • אינפורמטיבי – התוכן שלך צריך להשאיר את הקורא בתחושה שלמדו משהו ושהזמן שלהם לא היה מבוזבז.
  • נכון מבחינה דקדוקית – הקפידו על אנגלית נכונה על ידי הקפדה על סוגיות כמו הקלדות, משפטים מקוטעים, פיסוק ועוד.
  • ארוך – התוכן צריך להיות מינימום של 400 מילים, אך התוכן הכתוב ביותר עם הביצועים הטובים ביותר הוא 1,000 מילים ומעלה.
  • רעננות – בן כמה התוכן שלך? האם אתה מעדכן לעתים קרובות את הבלוג שלך עם תוכן חדש? אף פעם לא לעדכן את האתר שלך עם תוכן חדש זה בעיה שיכולה לעכב את הדירוג שלך. שאפו לעדכן משהו לפחות פעם בחודש,
    ועדיף לשבוע.

על ידי מתן תוכן טרי ואיכותי על בסיס שבועי, אינך צריך לדאוג לא לדירוג עבור אחד הגורמים החשובים ביותר של גוגל.

2. שינית את הפרמלינקס שלך

2. שינית את הפרמלינקס שלך

Permalink מתייחס לקישור הקבוע לדף באתר או בבלוג שלך. אתה רוצה שאלו יהיו תיאוריים, ולעתים קרובות ככל האפשר, יכללו את מילת המפתח שאליה מכוון העמוד או הפוסט.

אם לפרמלינקים שלך יש קטעים נוספים כמו “? P = 3282949” או אם הם ארוכים מדי, או מכילים מילות עצירה (למשל “ו-” “על ידי”, או “לעשות”, יש לשנות אותם כדי להיות אנושיים יותר קריא במכונה. עם זאת, אם תעשה זאת בצורה לא נכונה, גוגל תאבד את העמודים האלו ותאבד דרגה.

אם בשלב מסוים אתה צריך לשנות את הפרמלינקס שלך, כך תוכל לשנות את הפרמלינקס שלך בלי להקריב את הדירוג שלך.

3. האתר אינו מגיב לנייד

3. האתר אינו מגיב לנייד

קצת יותר ממחצית מתעבורת האתר נוצרת באמצעות טלפונים ניידים. למעצבי אתרים האתגר ליצור אתר אינטרנט אחד לרצות דפדפנים מרובים במכשירים שונים – וזו הסיבה שרבים גורמים לאתרים להיות מגיבים.

אתר “מגיב” יתאים לפורמט ידידותי למשתמש עבור מכשיר מסוים. אתר שאינו ידידותי למשתמש יקבל על ידי גוגל במהלך שאילתות חיפוש מבוססות ניידים. גוגל עוסקת בקידום אתרים עם חווית משתמש נהדרת.

כדי לבדוק את האתר שלך, השתמש בגוגל כלי בדיקה ידידותית לנייד. זה יגיד לך אם האתר שלך הוא ידידותי לנייד ויתריע בפניך על בעיות כלשהן (כגון טעינה חלקית של דפים), כך שאתה יודע מה לתקן. ואם גילית שעיצוב הוורדפרס הנוכחי שלך אינו אופטימלי לקוראי הנייד שלך, שקול לעבור לאחד הנושאים העסקיים הטובים ביותר בוורדפרס – כולם מגיבים במלואם ברוב המכשירים..

4. אתר האינטרנט שלך אינו גלוי למנועי חיפוש

4. אתר האינטרנט שלך אינו גלוי למנועי חיפוש

אם אתר וורדפרס שלך אינו מדורג בדירוג גוגל ורק אתה מתחיל עם וורדפרס, אתה אולי לא מכיר הרבה מהאפשרויות להתאים אישית את הגדרות האתר שלך. אז יתכן ששינית משהו מבלי להבין איך זה היה להשפיע על אופטימיזציית מנועי החיפוש שלך.

היכנס ללוח המחוונים של וורדפרס ונווט אל הגדרות> קריאת הגדרות וגלול מטה אל חשיפת האתר. יש לבחור באפשרות “אפשר למנועי חיפוש להוסיף אינדקס לאתר זה”.

הקפד לבטל את הסימון של חשיפת מנועי החיפוש

אם זה לא שנבחרו, בחרו אותו ואז אפשרו זמן מה לגוגל לאינדקס את האתר שלכם ולראות אם דירוג הדף שלכם משתפר.

אם זה הוא שנבחר, ייתכן שתצטרך רק לחכות עוד זמן או שתיתקל בבעיה אחרת.

5. זה לא אתה, זו מילות המפתח שלך

5. זה לא אתה, זו מילות המפתח שלך

מילות מפתח חשובות למיטוב עבור מנוע החיפוש ועזרה לדירוג הדף שלך, אך אם משתמשים בהן בצורה לא נכונה, הן למעשה יכולות להזיק יותר מתועלת. להלן שלוש שיטות מומלצות שיש לזכור:

  • אל תמלא מילות מפתח – מילוי מילות מפתח כרוך במילוי פסקאות עם מילות המפתח (ים) שאליהם אתה מנסה למקד. תוכן ממולא באמצעות מילות מפתח קורא בצורה גרועה ולא טבעית. אתה רוצה להשתמש במילות מפתח, אך באופן טבעי לקרוא ולהעלות את מחשבותיך ונקודות לאורך היצירה.
  • השתמש במילות מפתח בזנב ארוךמילות מפתח עם זנב ארוך הן שלוש או ארבע (אולי אפילו יותר) מילים ארוכות יותר ספציפיות למה שקונה רוצה. קל יותר לדרג מילות מפתח אלה. בנוסף, לקוחות המשתמשים במילות מפתח אלה עשויים להיות רחוקים יותר במחזור הקנייה, מכיוון שהם יודעים בדיוק מה הם רוצים.
  • אל תנסה לדרג תחרותית מדי של מילות מפתח עם אתר חלש – אם אתה רק מנסה לדרג מילות מפתח עם תחרות גבוהה, סביר להניח שאתה מפסיד לאתרים אחרים. לכן עדיף להתחיל למקד מילות מפתח עם תחרותיות נמוכה או בינונית. כאשר אתה מתחיל לדירוג עבור אלה, אתה יכול לבדוק מילות מפתח עם יותר תחרות. רק הקפידו לבצע את המחקר תחילה!

ואם אתה רוצה קצת עזרה בשימוש במילות המפתח שלך, שקול להשתמש בתוסף. אפשרות נהדרת היא יוסט SEO, הכוללת אפשרות “מילת מפתח להתמקד”. לאחר שתגדיר את מילת המפתח בה תרצה להתמקד תוכל לנתח את צפיפות מילות המפתח, השימוש בכותרות, אם מילת המפתח נמצאת בכתובת האתר שלך וכו ‘. בנוסף אם תשדרג ל- Yoast SEO Premium תוכל למקד עד 5 מילות מפתח בדף, מה שמאפשר אופטימיזציה קלה עוד יותר.

עבודה לקראת דירוג גבוה יותר

השתמש במידע זה לביצוע ביקורת באתר האינטרנט שלך ולראות אם אתה מבטל ללא ידיעה את דירוג האתר שלך. חלקם עשויים להיות תיקונים “קלים יותר” או “מהירים יותר” מאחרים, אך כולם יעזרו. זכור כי עבור כל אחד מהם תצטרך להקדיש לגוגל זמן (חשוב כמה שבועות) כדי להתאים את הדירוג.

יש לך טיפים להוסיף? או שאלה באחת הסיבות שכיסינו מדוע אתר וורדפרס שלך אינו מדורג בגוגל שציינו? השאר הערה בקטע התגובות והתחל את השיחה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me