5 שלבים קלים לבחירת נושא וורדפרס

בחרת את שם התחום שלך, בחרת מארח אינטרנט נהדר לשימוש ולמדת כיצד להתקין את WordPress בהצלחה. עכשיו הגיע הזמן לבחור את “המראה” הספציפי לאתר שלך.


וורדפרס משתמשת בשלל נושאים שונים כדי לעזור לבעלי אתרים לבנות ולהציג את תוכנם. אף כי נושא ברירת המחדל עשוי להיראות מספיק אטרקטיבי (העשרים עשרים ושבע עשרה הוא די מדהים, במיוחד אם תוסיף כמה תוספים חיוניים), יש פשוטו כמשמעו אלפי אחרים לבחירה כדי לספק לאתר האינטרנט שלך ספין ייחודי. למרות ששפע הנושאים לבחירה הוא מרגש, זה יכול להיות גם מהמם. אתר האינטרנט שלך דומה במהותו לכרטיס הביקור הגלובלי שלך, ולכן הבחירות שאתה עושה צריכות להיעשות בזהירות.

אז איפה אתה מתחיל לבחור את הנושא המושלם הזה מכל האפשרויות שיש שם? להלן חמישה שלבים פשוטים לצמצום הבחירה שלך עד שהנושא הנכון יהפוך למנצח ברור.

1. החלט אם ללכת עם נושא חופשי או פרימיום

בחר נושא וורדפרס בחינם או פרימיום

ישנם טונות של ערכות נושא חינם בחינם מדריך וורדפרס, שעשוי לעבוד עבור סוגים רבים של אתרים. עם זאת, בדרך כלל מומלץ ללכת עם נושא פרימיום שמציע את רמת ההתאמה האישית שאתה צריך. נושאי וורדפרס מובחרים כוללים יתרונות נוספים על פני הנושאים החינמיים. הם בדרך כלל מגיעים עם תמיכת לקוחות, מתעדכנים בתדירות גבוהה יותר, בדרך כלל יש להם תכונות רבות יותר, וניתן להתאים אותם בהתאמה אישית לצרכים הספציפיים שלך יותר מנושאים בחינם.

אם בחרת לרכוש את הנושא שלך, שימו לב אם תחויב בתשלום חד פעמי או לא (Themeforest, Creative Creative, Templatic וכו ‘) או על בסיס מנוי, חודשי או שנתי (כגון נושאים אלגנטיים או Themify רק אם להזכיר כמה). האפשרות האחרונה מעניקה לך את החופש לבחור מכל נושא שאתה אוהב מאותו מו”ל מסוים. ברור שאתה צריך לבדוק את התקציב שלך כדי לעזור לך לקבוע כמה אתה מוכן (ומסוגל) להוציא על נושא פרימיום..

בדרך כלל, ככל שתשלמו יותר עבור נושא, כך תוכלו לצפות בתכונות רבות יותר. מרבית הנושאים המובחרים נעים בין $ 29 ל- $ 89, כך שהם לא גם יקר להחריד. ערכות נושא בתוספת פרימיום כוללות לרוב תמיכה בפרמיום, כך שאם יש לכם שאלה תוכלו לשאול את המפתח במקום להסתמך על הפורומים החינמיים של WordPress.org. מכיוון שהאתר שלך הוא השקעה משמעותית, אתה בהחלט רוצה להקדיש את הזמן שלך לשקול את האפשרויות שלך ולברר איזה נושא מתאים לך..

2. התאם את נושא הוורדפרס לתעשייה שלך

התאם את נושא הוורדפרס שלך לתעשייה שלך

זה אולי נשמע כמו לא מבוטל, אבל זה בין הגורמים הראשונים והחשובים ביותר שיש לקחת בחשבון. עליך לבחור נושא שקשור לתעשייה או לעסק שלך. אתר עם נושא פרחוני לא הגיוני במיוחד עבור עסק בתחום הנגרות. במקום זאת, משהו עם עץ ברקע של הנושא יתאים לו הרבה יותר. בדומה לאתר של חברת חלקי רכב יש התאמה טובה לנושא הכרוך במכוניות. אם אתה זקוק לעזרה בבחירת נושא, בדוק כמה מהפוסטים האלה מ- WPExplorer:

 • כיצד לבנות אתר כנסייתי באמצעות וורדפרס
 • ערכות הנושא הטובות ביותר של וורדפרס לרופאים
 • ערכות הנושא הטובות ביותר של וורדפרס נדל”ן
 • ערכות הנושא הטובות ביותר של תיקי וורדפרס
 • חייבים להיות בעלי נושאי וורדפרס דמויי פינטרסט

רק וודאו שכל נושא שתבחרו ישקף במדויק את השירותים והערכים של המותג הספציפי שלכם. במילים פשוטות יותר: אל תבלבלו את המבקרים שלכם!

3. קבע את תאימות הדפדפן

קבע את תאימות הדפדפן של נושא ה- WordPress שלך

חשוב לוודא שהנושא החדש שתבחר תואם לכל הדפדפנים. מבקרים שונים באתר שלך ככל הנראה ישתמשו בדפדפנים שונים, ולכן חיוני שלא לספור אף אחד מהם. מעצבי טכנולוגיה רבים עשויים להציע להתעלם מדפדפנים ישנים כמו Internet Explorer בגלל בעיות תאימות, מכיוון שיותר ויותר משתמשים נוטשים את הדפדפן לטובת גרסאות חדשות יותר כמו Google Chrome. עם זאת, ישנם עדיין הרבה גולשים באינטרנט המסתמכים על דפדפנים ישנים יותר, לכן הקפד לשים לב לתאימות הדפדפנים של הנושא שאתה חושב להשתמש בו באתר שלך..

לפני שתתחייב לנושא ספציפי, עליך לבדוק זאת במספר דפדפנים. אם כבר קיים אתר אינטרנט פועל, הדרך הקלה ביותר לעשות זאת היא לבדוק את Google Analytics שלך כדי לראות באילו דפדפנים המבקרים שלך משתמשים כדי לגשת לאתר שלך. הסיכויים הם, שתצטרך לבדוק את כל הדפדפנים העיקריים, כולל Firefox, Safari, Google Chrome ו- Internet Explorer.

Google Analytics יזהה גם את אלו שרוב הביקור שלך משתמש בהם. אתה יכול להשתמש Browsershots.org לבדוק את הדפדפנים ברגע שאתה יודע לאילו מהם אתה צריך לדאוג. כל שעליך לעשות הוא לבחור את הדפדפן והגרסה שתרצה לבדוק, ו- Browsershots.org יפיק מבחן על כל אחת מהן. לאחר מכן, התוצאות מוצגות עבורך כדי להעריך.

4. בחר נושא פשוט לעריכה

בחר נושא וורדפרס שקל לערוך

יש לקוות, העסק שלך ימשיך לצמוח. וכמו כן, יבוצעו מספר שינויים במהלך הדרך. אתה יכול להתחיל להציע מוצרים ושירותים חדשים בהמשך הקו, או לבחור להעתיק מקום בשלב מסוים. אתר האינטרנט שלך צריך להתעדכן בכל השינויים שקורים בעסק שלך, וככזה, חשוב לבחור נושא שפשוט לערוך אותו..

טעות נפוצה היא לבחור נושא המחייב אותך לצלול לקוד ולשנות את הכל סביב רק כדי לבצע שינוי פשוט. יש שם הרבה נושאים ובעוד שהם עשויים להיראות מדהימים, הם עשויים להיות די מורכבים לעריכה. מבטים הם לא הכל. במקום זאת, בחר נושא המאפשר לך לבצע שינויים לפי ראות עיניך עם כמה לחיצות פשוטות על העכבר.

כדי לאמת את אפשרויות ההתאמה האישית של נושא קצר, תרצה לבדוק תכונות כגון אפשרויות צבע, סוגי פוסטים, מגוון פריסות הבלוגים והדפים שהוא כולל, ואם פונקציות מיוחדות מסוימות שאתה צריך (כמו לוח שנה, תצוגת פורטפוליו) וכו ‘) בואו עם זה.

זהה אם העיצוב מגיע עם קיצורי דרך או גם בונה דפים. אלה מאפשרים לך להוסיף פונקציות או אלמנטים של עמוד לפוסט ולדפים שלך. למרות שישנם המון טלאים של תוספים (אתה יכול לבדוק את רשימת התוספים הטובים ביותר לקיצור קוד & לבניית דפים כדי לראות כמה בלבד) כדי לעזור לך להתאים אישית את האתר שלך, זה הרבה יותר קל אם פונקציונליות הליבה שאתה צריך כבר כלולה – וזו הסיבה שטונות של אפשרויות התאמה אישית עוצמתיות מובנות בתוך נושא ה- WordPress הכולל שלנו.

5. עיין בתמיכה טכנית ועדכונים

תמיכת נושא WordPress

יש להציע תמיכה טכנית עבור הנושא שתבחר, במיוחד אם אתה משלם עבורו. בתמיכה אנו מתכוונים לסיוע באגים ועדכוני נושא – ולא בהתאמות אישית של ערכות נושא, אם אתה זקוק להתאמות אישיות, עליך לשקול שכירת מפתח ערכות נושא של WordPress או שימוש בשירות כמו Elto מכיוון שזה מעבר לתחום התמיכה.

נושאים מסוימים של וורדפרס יגיעו עם תמיכה בדוא”ל, בעוד שאחרים יציעו רק פורום לשאילתות. עליכם לקבוע איזו אפשרות מתאימה לכם. האם אתה בסדר עם זמן ההמתנה המשויך לתגובות שניתנו במסגרת פורום, או שאתה זקוק לתקשורת רגישת זמן יותר? עליכם לגלות מתי נערך העדכון האחרון לנושא, וכמה עדכונים בוצעו מאז המהדורה הראשונית של הנושא. ערכות נושא טובות מתעדכנות בתדירות גבוהה, ובמיוחד כאשר משוחררות גרסאות חדשות של וורדפרס (לדוגמה, ערכת הנושא Total WordPress מ- WPExplorer מתעדכנת כל העת כדי להיות תואמת לגירסה האחרונה של וורדפרס, ולכלול את התכונות החדשות ביותר כמו בניית עמוד קדמי. ).

מוטב לך להמשיך עם נושאים עדכניים. אינך רוצה להסתכן בתשלום עבור אחת בלבד כדי שתפרוץ את האתר שלך כאשר תצא גרסת וורדפרס חדשה. עליכם להרגיש בטוחים שהמפתחים העומדים מאחורי הנושא שתבחרו יהיו עדכניים וישמרו על העדכונים העדכניים שלהם..

טיפ בונוס: קרא ביקורות

ברגע שאתה חושב שבחרת בשבילך את הנושא, קח כמה דקות לקרוא ביקורות של בלוגרים אחרים ובעלי אתרים. בצע חיפוש בגוגל בשם הנושא ושמו של היזם. גלה מה יש לאנשים אחרים לומר על זה. חמש דקות נוספות של מחקר עשויות לחסוך לך כאב לב רב!

סיכום

וורדפרס מספקת אחד האמצעים הקלים ביותר לפיתוח וחיזוק הנוכחות המקוונת שלך. אפילו מי שאינו בקיא מבחינה טכנולוגית יכול להקים אתר תוך מספר שעות באמצעות וורדפרס כפלטפורמת הבחירה שלהם. פשוט עקוב אחר הצעדים המהירים והפשוטים הבאים לבחירת הנושא האידיאלי לאתר שלך בכדי לגרום לו לבלוט מהחבילה!

עכשיו, מה שאני רוצה לדעת זה איך אתה הולך לבחירת נושא לאתר שלך? האם הקריטריונים לעיל חשובים לך? או שמדובר בערך אחר? אנא שתפו את מחשבותיכם למטה!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map