5 כלים לבדיקת ביצועי וורדפרס ומהירות האתר

כלים לבדיקת ביצועי וורדפרס ומהירות האתר

האם ישבת אי פעם וחיכית לאתר טעינה איטי? רוב הסיכויים שבמקום לחכות שניות יקרות שהאתר יטען, בחרת לקבל את חזור כפתור. במילים אחרות, האינטרנט פועל בקצב קדחתני, ואם האתר שלך לא יכול להמשיך, אתה מסתכן באובדן לקוחות, מבקרים ומנויים – זו הסיבה שחשוב לבדוק באופן קבוע את ביצועי וורדפרס ולבצע שיפורים באתר שלך..


לאתרים מהירים יש מעורבות משתמשים טובה יותר, שיעורי המרות, ואולי אפילו דירוג מנועי חיפוש – הגיע הזמן שתעלו על סיפונה. בפוסט זה אני חוקר חמישה כלים לבדיקת הביצועים והמהירות של אתר וורדפרס שלך, כך שתוכל לבצע את השינויים הנחוצים היום.

מדוע אתר וורדפרס שלך איטי?

ישנן מספר סיבות לכך שהאתר שלך יכול להיות גרוע מהרגיל. מהירויות הטעינה הולכות ומשתנות לפי אתר, אך ישנם כמה גורמים העולים ברוב האתרים.

עבור אתרי וורדפרס, הסיבות השכיחות ביותר ההאטה של ​​האטות היא:

  • תוספים מנופחים / מקודדים בצורה לא טובה
  • נושאים מקודדים בצורה לא טובה
  • קבצי תמונה גדולים
  • אירוח לקוי (לא מתאים לאתר שלך)

להלן נראה לך כיצד לתקן את הבעיות הנפוצות הללו. עם זאת, לפני שאתה קופץ לאופטימיזציה של האתר שלך, אתה צריך לבדוק כמה מהר הוא פועל מלכתחילה.

כלים מובילים לבדיקת ביצועי וורדפרס

הכלים הבאים לבדיקת ביצועי וורדפרס יעניקו לך תמונה שלמה על תפקוד האתר שלך. אתה יכול להשתמש בכלי יחיד, או להשתמש בכולם בשילוב להפניית נתוני אתר.

1. Google PageSpeed ​​Insights

תובנות מהירות של Google Page

תובנות מהירות דף הוא ילד מוח של גוגל. אפליקציית האינטרנט הנחמדה הזו מודדת ובודקת את ביצועי וורדפרס באתרך במכשירים מרובים, כולל דפדפני שולחן עבודה וניידים. זה שימושי אם המבקרים שלך ניגשים לאתר שלך ממגוון גדלי מסך ומכשירים.

2. כלי פינגדום

כלי פינגדום

פינגדום הוא כלי חינמי שמעניק לך מידע מלא אודות ביצועים באתר כולל זמן טעינה, גודל עמוד, וכן ניתוח מפורט של כל עמוד באתר שלך. החשוב מכל, אפליקציה זו שומרת את היסטוריית הביצועים שלך, כך שתוכל לעקוב אם המאמצים שלך לשיפור זמני הטעינה עובדים.

3. GTmetrix

מבחן ביצועי GTmetrix

הדיווח על כך GTmetrix generates יציגו לכם היסטוריה מלאה של מהירויות הטעינה של האתר, וכן דוח מפורט המציע דרכים לשפר את ביצועי האתר שלכם. מעבר לכלי ניתוח העמודים הראשוניים, לכלי אינטרנט זה יש גם תכונת הפעלת וידיאו המאפשרת לראות היכן מתרחשות צווארי הבקבוק של מהירות הטעינה..

4. WebPagetest

WebPagetest

WebPagetest נותן לך את מהירות הטעינה של האתר שלך ואת פירוט ציונים של ביצועי האתר שלך. זה ייחודי בכך שהוא מאפשר לך לבחור מדינה שתצפה בה בדו”ח שלך, כך שתוכל לראות את ביצועי האתר שלך ברחבי העולם. זה שימושי אם יש לך בסיס משתמשים גדול בחו”ל.

5. תוסף דפדפן YSlow

תוסף דפדפן YSlow

YSlow הוא תוסף דפדפן המאפשר לך לעקוב אחר הביצועים של כל אתר שאתה מבקר כעת. זה לא נותן לך את זמן הטעינה בפועל, אבל זה מתפרק מעל 20 רמזים לביצועים שונים. זה יכול לעזור לך להשוות בין מתחרים אחרים בתוך הגומחה שלך כדי לראות כיצד האתר שלך עומד.

אפשרויות לשיפור ביצועי האתר שלך ב- WordPress

ברגע שיש לך מושג ברור לגבי ביצועי האתר שלך, אתה יכול להתחיל לשפר אותו. להלן תמצאו כמה מהאשמים הנפוצים ביותר בטעינת איטיות ומה תוכלו לעשות כדי לתקן אותם.

אירוח מתמחה

מנועי WPE

פיתרון האירוח הזול ביותר הוא אף פעם לא הבחירה הטובה ביותר לביצועים גבוהים באתר. לאירוח זול יותר בדרך כלל אין רוחב פס ייעודי שיספק את כל הפרטים באתר וורדפרס שלכם (זו אחת הדרכים בהן הם שומרים על עלויותיהם כדי להציע לכם מחירים נמוכים מטורפים).

אירוח משותף יכול עדיין לכסות את כל צרכי האתר שלך; אתה רק צריך לעשות את המחקר שלך קודם. אם אתה מחפש שירות אירוח וורדפרס ייעודי, אחת מהפעולות הבאות הן אפשרויות נהדרות:

שקול הסרת התקנת תוספים מסוימים

צג שאילתה לפקח תוסף וורדפרס בחינם

זה יכול להיות מאוד מפתה להוסיף עוד תכונה אחת לאתר שלך באמצעות תוסף; אחרי הכל, ישנם מעל 30,000 תוספים זמינים מה- מדריך תוספי וורדפרס לבד.

אם אתה שוקל להתקין תוסף, וודא שהוא איכותי, מכיוון שתוספים מקודדים לא טובים עשויים להאט את האתר שלך. בבחירת תוסף, וודא שיש לו דירוג גבוה, מספר גדול של הורדות ועודכן לאחרונה.

אחת הדרכים לראות אילו תוספים משפיעים על ביצועי האתר שלך היא להשתמש בכלי שנקרא מוניטור שאילתה. אתה יכול לעבור על כל תוסף באתר שלך, לבטל ולהפעיל מחדש כל אחד מהם תוך כדי ביצוע בדיקות טעינת אתרים – או שתוכל להשתמש בתוסף זה. תוסף זה יוצר דוח מלא על כל שאילתות מסד הנתונים באתר שלך, אשר לאחר מכן ניתן לסנן לפי רכיב כדי לראות אילו תוספים משתמשים במשאבים שלך. התוסף מספק גם מידע על ווים שנשלפו, שגיאות PHP, התראות שאילתה, סקריפטים וסגנונות, בקשות HTTP, הפניות מחדש, בקשות Ajax ועוד.

זרוק את הנושא המקודד שלך בצורה לא טובה

היה מודע לכך שנושאים מקודדים ואיכותיים נמוכים יכולים להשפיע באופן דרסטי על ביצועי האתר שלך. גם אם שילמת מחיר פרמיום עבור נושא, זה לא מבטיח שיהיה לו קוד באיכות גבוהה.

אמת מידה טובה היא לבדוק את הנושא הנוכחי שלך, או נושא שאתה חושב עליו לקנות, מול הנושא הוורדפרס המקורי שנמצא לאחר התקנה חדשה (ופשוט שתדעי, כל הנושאים החופשיים של וורדפרס ועיצובים מובחרים שנוצרו כאן באתר WPExplorer משתמשים בקוד נקי ותקין כדי לסייע במיטוב ביצועי האתר שלך, כולל המסגרת המוכרת ביותר הכוללת WordPress שלנו.

דחוס ואופטימיזציה של תמונות

TinyPNG

תמונות באיכות גבוהה הן קריטיות כדי לעזור לתוכן ולאתר שלך להתבלט, אך אל תתנו להם להשפיע על ביצועי האתר שלך. אתה יכול לדחוס ולבצע אופטימיזציה של תמונות מבלי לאבד איכות, מה שישאיר את האתר שלך לפעול במהירות. התוספים הבאים ידחסו כל מה שנמצא בספריית המדיה באתר האינטרנט שלך.

אם אינך מעוניין להתקין תוסף אז אפשרות נוספת היא להשתמש בכלי לדחיסת תמונות מקוונת, כגון TinyPNG או קראקן, לפני העלאת התמונה לאתר שלך.

השתמש בתוסף מטמון

מטמון סה

מכיוון שאתרי וורדפרס צריכים לבצע בקשות מסד נתונים רגילות, תוסף שמור במטמון מצמצם בקשות אלה על ידי יצירת עמוד HTML סטטי להצגה במקום. תוספי זיכרון מטמון יכולים לעזור לאתר שלך להתמודד עם כמויות גדולות יותר של תנועה, וגם לדחוס ולייעל אזורים אחרים באתר שלך. שניים מהתוספים השמור ביותר במטמון הם מטמון סופר WP ו מטמון סה”כ W3. קשה לבחור אחד מהשני, אז תסתכל בעצמך ובחר באיזו שהיא תאהב אותך.

המשך תחזוקת האתר

אם אתה רוצה שהאתר שלך יישאר מהיר, תצטרך לתחזק אותו על בסיס קבוע. תחזוקה מתמשכת באתר שלך כוללת התמודדות עם ספאם בתגובות, תיקון כל הקישורים והדפים השבורים, ואופטימיזציה של מסד הנתונים באמצעות תוסף כמו WP-DBManager. זה יעזור לשמור על ביצועי האתר שלך ברמה גבוהה, כך שלא תראה ירידה באתר ששודרג לאחרונה עבורך כל כך קשה..

סיכום ביצועי וורדפרס

בעל אתר בעל ביצועים גבוהים עם מהירויות טעינה מהירות, רק יהפוך לחשוב יותר ככל שעובר הזמן. למזלנו, עם חבילת כלים מקוונים חינם ותוספי וורדפרס, תוכלו לבדוק את ביצועי וורדפרס באתרכם כדי למצוא את נקודות הצרה ולתקן אותם ללא יותר מדי עבודה..

איך אתה שומר על האתר שלך רזה ופועל במהירות? האם כל פלאגין מציין שהחמצנו? אשמח לשמוע עליהם!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me