5 ציוצים מהירים להגברת המרות בבלוגים

5 ציוצים מהירים להגברת המרות בבלוגים

יש הרבה דברים נהדרים בקשירת כסף ברשת, אך אחד מהם הוא העובדה שאתה יכול להגדיר יעדים ניתנים לכימות ולמדוד אותם במידה רבה של דיוק. לדוגמה, אם ברצונך להפחית את שיעור היציאה מדף הכניסה שלך ב -5%, פשוט יישם אמצעים שלדעתך יעזרו. השתמש בשירות כמו גוגל אנליטיקס כדי לפקח על האפקט ואז שטוף וחזור.


ברגע שיש לך קהל או בסיס לקוחות מבוסס (אפילו קטן יחסית), ההזדמנויות לצבוט את הבלוג שלך להגדלת המרות והכנסות הן כמעט בלתי מוגבלות. לעתים קרובות אתה יכול להשיג יותר באותה מידה של מאמץ על ידי לצבוט את מה שכבר יש לך לעומת לחפש מבקרים טריים.

זה משהו שהתחלתי להתייחס אליו ברצינות בחודשים האחרונים, לאחר שציינתי את הבלוג שלי כדי להגדיל את ההמרות, ובסופו של דבר, בשורה התחתונה שלי. בפוסט זה אני רוצה לשתף אתכם בכמה ציוצים מהירים וקלים במיוחד שתוכלו לעשות בכדי לשפר את ההצלחה שלכם בבלוגים משלכם..

חשיבות המעקב

לפני שנתחיל, עלי לציין עד כמה חשוב שיש לך אמצעי מדויק למעקב אחר כל המדדים הרלוונטיים לצבוטים שאתה מבצע.

לדוגמה, אם אתה מתכוון ליישם לצבוט שאתה מקווה שיעלה את שיעור המנויים לניוזלטר, תרצה לדעת את מספר המנויים החדשים שאתה מושך על בסיס תקופתי. עם זאת, כן גם רוצה לדעת את מספר המבקרים בבלוג שלך באותה תקופה, כך שתוכל לייצר את שיעור ההמרות שלך כאחוז מאותם מבקרים. גידול במנויי הדואר האלקטרוני לא אומר בהכרח שההצמדה שלך עבדה – יכול להיות שגררת יותר מבקרים.

על מנת לעזור לכם לצאת בחזית זו, אסיים כל התאמה עם המלצות לערכים שעליכם לעקוב אחריהם.

קח את זה צעד אחד בכל פעם

ורק עוד דבר אחד לפני שנגיע לדברים הטובים – וודא שאתה מיישם ומעקב רק אחר ביצוע אחד בכל פעם. אם אתה מיישם מספר קביעות שונות בו זמנית ההשפעות החיוביות (או השליליות) עשויות “לחצות זיהום”, ולא יהיה לך מושג איזה ציוץ השיג את התוצאה.

המהירות שבה אתה יכול להשיג תוצאות חד משמעיות באמת מסתמכת על כמה תנועה אתה מקבל לבלוג שלך. אתה יכול לבחור לבצע ניסוי אחד בשבוע, או אולי אחד לחודש אם לא תשיג הרבה תנועה. שחק אותו באוזן ותראה איך הולך לצבוט הראשון שלך.

בסדר, זה מספיק מהמקדמות – בואו ניגשים לצבוטים האלה!

1. הגדל את מספר הודעות הבלוג בעמוד הראשי שלך

נשמע די משעמם, נכון? מה ההבדל האפשרי זה ישפיע על המרות או הכנסות? ובכן, מבחינת המאמץ של יישום הטוויק הזה כנגד התועלת הפוטנציאלית, הבדל די גדול למעשה.

ראשית, בל נשכח כי הגדלת או הפחתת מספר הפוסטים בבלוג בדף הבית היא פשוטה אם הבלוג שלך הוא העמוד הראשון שלך. ניתן לעשות זאת תוך כחמש שניות על ידי ניווט אל הגדרות> כללי בלוח המחוונים של וורדפרס:

הגדל את מספר הודעות הבלוג בעמוד הראשי שלך

אם אתה משתמש בכלי לבניית דפים עבור דף הבית שלך, שינוי בספירת הבלוגים יהיה תלוי בבונה שאתה משתמש בו. לדוגמה, אם אתה משתמש בערכת הנושא Total (הכוללת את בונה העמודים החזותי WPBakery), תרצה לערוך את ספירת הפוסטים בכרטיסייה “שאילתה” עבור הרשת שלך:

הגדל את מספר הודעות הבלוג בעמוד הראשי שלך עם הכלי שלך

זה כנראה הציר המהיר ביותר שתעשו אי פעם. עכשיו נדבר על היתרונות הפוטנציאליים.

יש ויכוחים בשני הכיוונים כשמדובר בכמה פוסטים בבלוג שאתה צריך להיות בעמוד הראשון שלך. יש אנשים שיגידו שעליך לקבל מספר גדול יותר (נניח 10) מכיוון שזה נותן לקוראים אפשרות לדפדף יותר בפוסטים שלך מבלי שתצטרך להקליק לדף אחר. אחרים יטענו שפחות פוסטים בבלוג פירושם פחות זמן טעינה (וכולנו יודעים כמה חשוב להאיץ את וורדפרס), מה שאומר מבקרים שמחים יותר. יש כמות עצומה של נתונים משכנעים לגיבוי טיעון שני זה.

כמו ברוב הנושאים מסוג זה, המפתח הוא להכיר בשני הצדדים של הוויכוח ואז להגיע לבדיקה. אם יש לך רק 5 פוסטים בבלוג בדף הבית שלך נסה 10, ולהיפך. אולי נסה פחות או יותר תלוי כמה הרפתקני אתה מרגיש.

ערכים (עמוד ראשון): שיעור יציאה מדף כניסה, זמן באתר, דפים בכל ביקור ומשך ביקור ממוצע

.2 השתמש בקטעים ידניים

הצעה זו באה בהמשך ישירות מקודמתה ויכולה אולי להקל על כל חשש מזמני טעינת הממות. במיוחד אם אתה מתכוון לכלול הרבה פוסטים בבלוג בדף הבית שלך.

כשמדובר בהצגת פוסטים בצורה ארכיבית (למשל בדף הבית שלך או בדף הקטגוריה), בדרך כלל יש שלוש דרכים לעשות זאת:

 1. הצג את כל הפוסט
 2. הצגת קטע שנקבע אוטומטית (למשל 100 תווים)
 3. הצגת קטע שנוצר באופן ידני

אני אישית אוהד של אפשרות שלוש. זה מאפשר למבקר לקרוא סקירה מהירה של כל אחד מהפוסטים בדף הבית שלך מבלי להתעמק בתוכן המלא, אלא אם כן הוא רוצה. אני חושב שזו הפשרה המושלמת.

עיצובים טובים ביותר מאפשרים לך להוסיף קטעים ידניים באחת משתי דרכים.

וורדפרס קרא עוד תג

ראשית, אתה יכול להוסיף את התג “קרא עוד” (Alt + Shift + T) בנקודה בפוסט שלך שאתה רוצה שהקטע יסתיים.

מטאבוקס לחיתוך וורדפרס

או הדבק את הקטע המותאם אישית שלך בתיבת המטא “קטע” במסך עריכת הודעה.

ערכים (דפי בית / ארכיון בלבד): שיעור יציאה מדף כניסה, זמן באתר, דפים בכל ביקור ומשך ביקור ממוצע

3. הפוך את ה- CTA העיקרי שלך לבולט יותר

במקרה שאתה תוהה, CTA מייצג את “קריאה לפעולה” – אלמנט שמעודד את המבקרים לבצע את הפעולה הרצויה לך. זה יכול להיות מנוי לניוזלטר שלך, רכישת מוצר המידע שלך או משהו אחר לגמרי.

אמנם יתכן שיש לך מספר CTAs בבלוג שלך (אם כי יש לקוות שלא רבים מכם להיות מהממים), עליך להיות כזה שחשוב יותר מכל השאר. עבור רבים זהו טופס ההרשמה לדוא”ל. CTA ה”ראשוני “צריך להיות בולט ככל האפשר. אם זה לא, צבוט אותו כך שיהיה. ההצעות כוללות:

 • מה שהופך אותו לאלמנט הצבעוני ביותר בדף
 • מזיז אותו מעל הקפל (מה שיכול לגרום לענק הגדלת הקליקים)
 • הצבתו בחלק העליון של סרגל הצד
 • הצב אותו מעל לתוכן העיקרי שלך
 • העברתו לפופ-קופץ

אז בחר באחד האמור לעיל (זכור – לא יותר מאחד!) ובדוק את התוצאות. אולי תפתיע הפתעה נעימה.

ערכים (בכל הדפים שבהם מופיע ה- CTA): התוצאה CTA הרצויה (למשל מנוי חדש), סך כל המבקרים בבלוג שלך והראשון מחולק בשני (כדי לתת לך את אחוז ההמרה)

4. הוסף קישור בולט ל”עמוד הכסף “הראשי שלך.

יש כנראה עמוד מסוים בבלוג שלך שמייצר הכנסה רבה יותר (באופן ישיר או עקיף) מכל אחד אחר. זה עשוי להיות כמו דף “משאבים”. או אולי מוצר. לא משנה מה זה, עליכם להנגיש אותו בקלות למבקרים שלכם. מכיוון שייתכן שלא הגיוני להוסיף לתפריט הראשי שלך, אתה יכול להוסיף קישור בולט בסרגל הצד, בכותרת התחתונה או בכותרת העליונה (תלוי במראה האתר שלך). בדרך זו הקישור שלך יופיע בדפים האפשריים ביותר.

בולטת אני באמת מתכוון לגרפיקה. זה לא צריך להיות סתם קישור טקסט נוסף – הוא צריך להתבלט באותו אופן שעושים CTAs שלך (מכיוון שהוא בעצם CTA כמו כל אחד אחר).

דוגמה טובה לכך היא סרגל ההסבר בו WPExplorer משתמש בראש העמוד:

סרגל ההסבר הראשי של WPExplorer

זה בולט בבירור בהשוואה לקישורים אחרים בדף או בתפריט.

ערכים: ביקורים בדף הכסף, סך כל המבקרים בבלוג שלך והראשון מחולק בשני (כדי לתת לך את אחוז הקליקים)

5. הגדל את הבולטות בשיתוף חברתי

אני מקווה שלפחות מינימום יש לך תוסף לשיתוף חברתי בבלוג שלך. אך למעשה אתה יכול לעשות הרבה יותר כדי להעביר הפניות חברתיות לבלוג שלך.

העובדה הפשוטה היא שהרבה אנשים לא יתעסקו בשיתוף התוכן שלך, אלא אם כן אתה הופך אותם לפשוטים (ומפתים) באמת עבורם. אתה צריך לעשות את זה שווה את הזמן שלהם.

ישנן דרכים שונות שבהן תוכלו לעשות זאת, אך להלן שתי קלות.

AddThis שתף חברתי

נסה לחצני שיתוף צפים. תוסף טוב הוא כפתורי השיתוף של וורדפרס מ- AddThis. זה קל להתקנה ותומך ביותר מ- 200 ערוצי מדיה חברתית. למבקרים באתר שלך יש הרבה אפשרויות שיתוף עם AddThis.

פוסט בבלוג שיתוף חברתי

או כלול לחצני שיתוף בחלק העליון ו / או בחלק התחתון של כל פוסט. בהתאם לנושא הוורדפרס שלך, אפשרות זו עשויה להיות מובנית. לדוגמה, עם נושא ה- WordPress הכולל אליו ניווטת. מראה> התאמה אישית> בלוג> הודעה בודדת ולהשתמש ב”אלמנטים של פריסה יחידה “כדי לאפשר את מודול השיתוף החברתי. ואז פשוט גרור ושחרר אותו איפה שאתה רוצה. בין אם זה לפני התמונה המוצגת, או אחרי התוכן העיקרי שלך. לחלופין, תכונה זו כלולה גם ב- תוסף JetPack אתה פשוט צריך לאפשר זאת מ- Jetpack> הגדרות> שיתוף.

תוכלו לגלות יותר על טקטיקות אלה בפוסט שפרסמתי לאחרונה על תנועה לבלוג שלכם מהטוויטר. התחל ליישם את ההתאמות הללו (וכל דבר אחר שדמיונך יכול להעלות) ולנתח את התוצאות.

ערכים: מספר הפניות של המדיה החברתית לבלוג שלך, סה”כ המבקרים בבלוג שלך והראשון מחולק בשני (כלומר, אחוז המבקרים החברתיים בבלוג שלך עולה כתוצאה מההתאמה שלך?)

מגרד את השטח

בפוסט זה הצגתי קומץ ציוצים פשוטים שתוכלו לבצע כדי לשפר את המרות הבלוגים. אבל העובדה היא שיש הרבה יותר בחוץ. למשל, אני אפילו לא מוזכר פיצול כלי בדיקה, וזה ללא ספק הצורה היעילה ביותר של לצבוט שאתה יכול לעשות. מיטוב הבלוג שלך אמור להיות תהליך תמידי וההתאמות שלעיל צריכות להיות רק ההתחלה.

עם זאת, אשמח לדעת אם יש לך הצעות משלך ליישום לצבוטים באתר שלך שיכולים להגדיל את ההמרות וההכנסה. אם כן, אנא שתפו אותנו בפרק ההערות שלהלן!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map