5 דרכים להגדיל תנועה לאתר וורדפרס שלך בכוח של פינטרסט

5 דרכים להגדיל תנועה לאתר וורדפרס שלך בכוח של פינטרסט

פינטרסט היא המפנה השנייה בגודלה לתעבורה ברשתות החברתיות אחרי פייסבוק, והנהיגה הרבה יותר הפניות מטוויטר, StumbleUpon ורדיט יחד. אם עוד לא השקעת זמן בפיתוח אסטרטגיית הפינטרסט שלך, רוב הסיכויים שאתה מפספס את מקור התנועה העצום.


למרבה המזל, בניית נוכחות ב- Pinterest אינה חייבת להיות קשה. יש המון טקטיקות פשוטות שתוכלו לנקוט בהן שיסייעו לרתום את כוחה של הפלטפורמה, ולהגדיל את התנועה באתר שלכם. על ידי הפיכת התוכן שלך לידידותי באמצעות Pinterest, ובילוי קצת זמן ב”הצמדה “, תוכלו להציג את האתר שלכם בפני קהל חדש ורחב.

מאמר זה יסביר תחילה כיצד פועלת Pinterest ומדוע כדאי לשקול לפתח אסטרטגיה מתאימה לאתר האינטרנט שלך. לאחר מכן אנו מציעים לך חמש דרכים שתוכל לקבל תנועה רבה יותר מ- Pinterest.

בואו לקבל פיצוח!

מבוא לפינטרסט

פינטרסט הוא אתר מדיה חברתית המציג קישורים בצורה של ‘סיכות’ ברשת בסגנון בנייה. דף הבית שלך בפינטרסט מציג עדכון של תמונות (כל אחת מקושרת לדף אינטרנט) על סמך ההגדרות והפעילות הקודמת שלך. כשאתה לוחץ על סיכה, הוא מתרחב כדי להציג תמונה גדולה יותר ופרטים נוספים. כשתלחץ שוב, מועברת למקור התמונה – בין אם זה פוסט בבלוג, כתבה חדשותית או סוג אחר של דף אינטרנט.

מלבד צפייה בסיכות בעדכון, אתה יכול גם לשמור סיכות ללוחות הציבוריים או הפרטיים שלך, או לקבוצות שאתה חבר בהן. ל- Pinterest יש גם מנוע חיפוש חזותי מובנה, כך שתוכלו להזין מילות מפתח או ביטויים כדי להציג סיכות קשורות.

דוגמה לתוצאת חיפוש בפינטרסט

דוגמה לתוצאת חיפוש בפינטרסט.

בשנת 2015 פינטרסט עלה על 100 מיליון סימני המשתמש הפעילים וממשיך לצמוח. עם 75 מיליארד סיכות ו 2 מיליארד דולר חיפושים חודשיים, אין להתעלם מפלטפורמה זו כמקור תנועה פוטנציאלי. אם עדיין לא נרשמת ל- Pinterest, נסה את זה עכשיו והתחבר להצמדה!

5 דרכים להגדיל את התנועה באתר שלך בכוח של פינטרסט

כמו בכל שיווק אחר במדיה חברתית, חשוב ליישם אסטרטגיית פינטרסט מושקעת על מנת למקסם את הפניות. מאפשר להתעמק בחמש טקטיקות שתוכלו להשתמש בהן בכדי לסייע בתנועה של Pinterest לאתר האינטרנט שלכם.

1. הוסף כפתורי שתף של Pinterest לאתר שלך

לפני שפינטרסט יכולה להשתמש בכלי הפניה, התוכן שלך צריך להופיע בפלטפורמה. אתה יכול להצמיד תוכן משלך, אך תרצה גם לוודא שאחרים יוכלו להצמיד אותו בקלות גם כן. ניתן לעשות זאת באמצעות הפעלת לחצני שיתוף חברתיים – במיוחד כפתורי Pinterest – באתר שלך אם עדיין לא עשית זאת. ישנן דרכים רבות לשלב כפתורי שיתוף של Pinterest באתר שלך. הנה כמה מהם:

  1. אם יש לך Jetpack, אתה יכול הפעל לחצני שיתוף חברתיים פשוטים – כולל כפתור הפינטרסט.
  2. אתה יכול גם להשתמש ייעודי תוסף Pinterest להוסיף את להצמיד אותו כפתור לתמונות, לדפים ולפוסטים שלך.
  3. אם אתה רוצה אפשרויות התאמה אישית נוספות, שקול תוסף למדיה חברתית כגון MashShare או כפתורי שיתוף חברתיים קלים לוורדפרס.

2. השתמש בגרפיקה ספציפית של פינטרסט באתר האינטרנט שלך

כשאתה משתף את התוכן שלך ל- Pinterest באמצעות הכפתורים הייעודיים, האתר יאסוף תמונות אוטומטית מהדף שלך או במקום אחר באתר שלך. בדרך כלל זה ייתן לך כמה אפשרויות פריסת סיכות לבחירה:

שלוש אפשרויות סיכה שנשלפו מפוסט בבלוג

Pinterest מציעה פריסות סיכות רבות לתוכן.

הוכח כי ביצועים טובים יותר של סוגים מסוימים של גרפיקה ב- Pinterest, מקבלים יותר חזרות וקליקים. יתכן שתרצה לחשוב על הכללת גרפיקה של פינטרסט ייעודית בפוסטים או בדפים שלך בכדי למקסם את ההצלחה של הסיכות שלך.

להלן מספר טיפים ליצירת תמונות אלה:

  1. השתמש במידות המתאימות: הגודל הגרפי הסיני האופייני הוא 736 פיקסלים x 1104 פיקסלים, אך לאחרונה התפתח מגמה לסיכות ארוכות יותר עם גבהים עד 2061 פיקסלים.
  2. הוסף שכבות טקסט: בעל כותרת או תיאור על התמונה שלך יודיע לקורא ויעודד אותו ללחוץ.
  3. השתמש בפריסה עקבית: שקול ליצור תבנית עם כלי עיצוב כמו קנווה. מתווה עקבי לכל תמונות הפינטרסט שלך יסייע ביצירת תמונת מותג מלוכדת. זה גם ימזער את עבודת העיצוב בטווח הרחוק.
  4. הסתר את התמונות בפוסט שלך: בשל מידותיהם, אתה עשוי לגלות שגרפיקה ספציפית לפינטרסט פשוט לא נראית טוב בפוסטים או בדפים שלך. אם זה המקרה, אתה יכול למנוע את הצגת התמונות בקצה הקדמי של האתר שלך על ידי עטוף אותן בפיסת קוד פשוטה.

כמו כן, Pinterest פרסמה מדריך שימושי אם ברצונך ללמוד עוד אודות יצירת סיכות מושלמות.

3. הפעל סיכות עשירות

כותרת הדף סיכות עשירות.

סיכות עשירות מיועדים במיוחד לעסקים להוסיף מידע ותכונות נוספות לסיכות שלהם. ישנם שישה סוגים של סיכות עשירות, והתכונות הנוספות תלויות בסוג בו אתה משתמש. לדוגמה, א סיכת אפליקציה יהיה עם להתקין כפתור, ו מניחים סיכות כלול מפה ופרטי קשר:

דוגמה ותיאור קצר של סיכות המאמר

הפעלת סיכות עשירות היא פשוטה, וניתן למצוא הדרכה מלאה באתר אתר פינטרסט.

4. השתמש ב- SNAP כדי להפוך סיכות אוטומטיות

תוסף SNAP WordPress

אם אתה תוהה באיזו תדירות עליך להצמיד, מחקרים הראו כי אנשים שמצמידים 15 עד 30 פעמים ביום משיגים את התוצאות הטובות ביותר. עם זאת, זה יהיה די לא מעשי עבור רוב האנשים לעשות זאת באופן ידני, וזה המקום שבו SNAP (ה- תוסף פוסטר אוטומטי של רשתות חברתיות) נכנס. כלי זה הוא יישום אינטרנט ונייד המאפשר לך לתזמן מראש את הפינים שלך (וציוצים, שיתופים וכו ‘). לא זו בלבד שהיא משמשת כפלטפורמה שממנה ניתן להצמיד, אלא שהיא גם מספקת לך את היכולת “להסתובב” הודעות, לבחור תמונות שלך ועוד.

5. הצטרפו ללוחות קבוצות בפינטרסט

לבסוף, בעוד שרוב המשתמשים יוצרים לוחות אישיים מרובים בפינטרסט, אתה יכול גם להצטרף לוחות קבוצתיים. הם יכולים להיות מאות אלפי עוקבים, כלומר הרבה יותר אנשים לראות ולהצמיד מחדש את התוכן שלך. יש המון משאבים זמינים בכדי לברר כמה אסטרטגיות מעולות להצמדת לוח קבוצות, והרבה אנשים שפיתחו אסטרטגיות משלהם כדי לנצל אותם..

אתה יכול גם ליצור לוח קבוצתי משלך, ולחתור להפוך לסמכות Pinterest במסגרת התחום שלך. על ידי הזמנת תורמים ומחפש לבנות מעקב אחר אנשים שיצפו ושתפו את סיכותיכם, תוכלו לפוצץ את התוכן שלכם באופן פסיבי יחסית.


Pinterest מציעה לך הזדמנות להעביר כמויות עצומות של תנועה לאתר שלך. עם זאת, למרות שאתה לא בטוח אם אתה יכול להשתמש בפלטפורמה זו כשיטת שיווק יעילה, זה לא כל כך קשה.

בעזרת חמשת הטיפים שפורטנו במאמר זה, אתה יכול להיות בדרך לרתום את כוחה של פינטרסט ולהגדיל את התנועה באתר שלך..

אילו אסטרטגיות ממרכזיות פינטרסט תיישם כדי להשיג תנועה לאתר שלך? יידע אותנו בפרק ההערות שלהלן!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me