כיצד ליצור אתר ביקורת באמצעות וורדפרס, 4 אלמנטים עיקריים

כיצד ליצור אתר ביקורת באמצעות וורדפרס, 4 אלמנטים עיקריים

השקת אתר סקירה היא דרך פופולרית לשילוב שיווק שותפים בתוכנית העסקית שלך. בנוסף, ישנן הרבה הזדמנויות אחרות בגומחה של אתר הביקורות שהן רווחיות אם אתה פשוט יודע ליישם אותן נכון. עם זאת, ייתכן שלא בטוח שתתחיל לבנות אתר מסוג זה.


המפתח הוא להתחיל בתוכנית איתנה, ולדעת אילו תכונות ופונקציונליות האתר שלך ידרוש. כמעט אלמנטים חיוניים, טבלאות השוואה כאלה ומערכת דירוג, ימלאו כמעט בוודאות תפקיד. ישנם גם מספר תוספים וכלים שתוכלו ליישם שיעזרו לכם ליצור אתר ביקורת מוצלח.

בפוסט זה נדבר על הסיבה שאולי תרצה ליצור אתר ביקורת ואז נדון באלמנטים המכריעים שתרצה לכלול. לאורך הדרך, נראה לך כיצד לשלב כמה כלים שימושיים עם WordPress כדי שתוכל להתחיל בדרך הנכונה. בואו נתחיל!

מדוע אתה עשוי ליצור אתר ביקורת

אתר ביקורת Nerdwallet

Nerdwallet הוא אתר עם תנועה גבוהה המספק ביקורות על כרטיסי אשראי ושירותים פיננסיים.

צרכנים משתמשים באתרי סקירה כדי לגלות מידע על מוצרים ושירותים ספציפיים. אתרים אלה בדרך כלל מכילים רשימות מוצרים, ביקורות לקוחות ודירוגים בהתבסס על ביקורות אלה. ישנן סיבות רבות שתרצו ליצור אתר ביקורת משלכם, למשל:

  • צור אתר סניפים או הפק הכנסה ממודעות: אם המטרה שלך היא לייצר הכנסות ממודעות או שלוחות כלולות, אתר ביקורת מאפשר לך לעשות זאת תוך מתן שירות שימושי לצרכנים.
  • משוך קהל גדול יותר לעסק או לבלוג שלך: אם אתה מנהל כעת בלוג או אתר עסקי, הצגת ביקורות יכולה להגדיל את מספר הלהיטים שהאתר שלך מקבל באמצעות חיפושים, ולספק מידע שימושי לקהל שלך.
  • קבע את עצמך כסמכות: קבלת סמכות בתוך נישה או ענף קל לעשות זאת עם אתר סקירה.
  • שתף את מחשבותיך ודעותיך: אם יש לך מה לומר על מוצרים או שירותים מסוימים, אתר סקירה מאפשר לך לשתף את דעותיך עם אחרים.

כמובן שאתה צריך תמיד להכין שיעורי בית לפני שתתחיל כל סוג חדש של אתר. לא משנה מה מטרת אתר הביקורת שלך, ישנם כמה אלמנטים מכריעים שתרצה כמעט לכלול בהם.

4 אלמנטים מכריעים של אתר סקירה תנועה גבוהה

המראה של האתר שלך וקלות השימוש בו חשובים עבור משתמשי הקצה שלך, בעוד שאתה כנראה מעוניין באתר שקל לתחזק אותו ויוצר תנועה או לידים רבים. ארבעת האלמנטים הבאים של אתרי סקירה עם תנועה גבוהה יעזרו לכם להשיג יעדים אלה, וקל יחסית ליישום.

1. תבנית האתר לביקורת מושלמת

התבנית שלך מספקת לקוראים את הרושם הראשוני מהאתר שלך, ובחירת הנכון משפרת את החוויה שלהם ומעודדת אותם לחזור לעוד. מה שכן, תבנית אתר הביקורת שלך תעזור לקבוע כמה קל ליישם את התכונות הדרושות לך (כולל אלה המפורטות בסעיפים הבאים).

להלן מספר דברים עיקריים שצריך לחפש בתבנית אתר סקירה:

  • גמישות בעיצוב. כשאתה יוצר את האתר שלך אתה רוצה לחשוב לטווח ארוך. אינך רוצה תבנית שתנעל אותך באותו עיצוב לנצח.
  • שילוב תוספים. ככל שהאתר שלך יגדל, תגלו תוספים חדשים שיעזרו לכם לנהל ולשפר אותו. אתה רוצה לבחור תבנית המאפשרת שילוב קל של תוספים.
  • היענות ניידת. מרבית הצרכנים ניגשים לאינטרנט באמצעות מכשירים ניידים. וודא שהתבנית שלך מגיבה מההתחלה מציבה אותך לפני העקומה.

אתה יכול להוסיף את מרבית האלמנטים האלה לאתר שלך באמצעות דירוג ובדיקת תוספי וורדפרס. בפרט אנו ממליצים על התקציב הידידותי סוקר:

התוסף של הסוקר.הסוקר מאפשר לך להכניס ביקורות וטבלאות השוואה בתוך פוסטים בבלוגים שלך, וסוגים של פוסטים מותאמים אישית. אין גבולות לסוגי הביקורות שאתה יכול ליצור, והמבקרים שלך יכולים להשאיר את הביקורות שלהם בקלות. מה שכן, לכל תבנית המסופקת על ידי תוסף זה יש פריסה מגיבה.

כדי להתחיל עם Reviewer, תצטרך לרשום את הרישיון שלך לאחר התקנת התוסף. לך ל סוקר בלוח המחוונים שלך ואז בחר רישיון. יהיה עליכם למלא את הטופס עם שם המשתמש וקוד הרכישה. לאחר מכן תוכל להתחיל להוסיף ביקורות, ציונים ודירוגים.

2. מערכת דירוג עקבית

צרכנים נוטים לסמוך על ביקורות מקוונות מאומתות, אך רק אם הם עקביים ואמינים. בבחירת תוסף מערכת דירוג, תרצה לחפש תכונות ספציפיות המאפשרות לך ליישם דירוגים בקלות באתרך. תרצה גם להבטיח שלתוסף עצמו יש ביקורות מוצקות, שהוא גמיש ונוח לשימוש ומשתלב היטב עם התבנית שלך. סקירת הבה עומדת בכל הקריטריונים האלה ואז כמה:

התוסף של בואו לבדוק

Let’s Review הוא תוסף פרימיום שעובד בצורה חלקה עם הקצה האחורי של וורדפרס ומאפשר להוסיף ביקורת ללא קריטריונים, לחצנים ייחודיים ואפילו רשימת יתרונות וחסרונות. הוא גם כולל עיצוב מגיב ומציע פורמטים מרובים הניתנים להתאמה אישית. תחילת העבודה עם תוסף זה היא פשוטה, ותיעוד מלא זמין בתפריט הניהול לאחר התקנתו.

3. קטעי טקסט עשירים

כשאתה מחפש משהו באינטרנט, התוצאות שאתה רואה בדרך כלל כוללות קישור וטקסט תיאורי. טקסט זה, או ‘קטע העשיר’, מתאר את הדף למשתמשים וגם למנועי חיפוש. לכן, כולל קטעי טקסט עשירים מסייע בשיפור דירוג מנועי החיפוש ושיעורי הקליקים.

כדי ליישם תכונה זו, אנו ממליצים לתת הכל בקטע Schema.org – Rich Snippets ניסיון:

תוסף הסכימה של כל אחד.

בנוסף לספק מספר סוגי תוכן, זה פשוט להתקנה ובעל ממשק קל לשימוש. הוא כולל את כל סוגי הסכימות הנפוצים, כגון תמונות, דירוגים ומחירים, וניתן להתאמה אישית מלאה דרך אזור הניהול של WordPress. תוסף זה גם מאפשר לך להגדיר פוסטים להוסיף מידע נוסף עבור מנועי חיפוש. אם יש לך שאלות לאחר התקנתה, תוכל להשתמש בחברות הידידותיות של היזם פורום קהילתי.

4. טבלאות השוואה

בעת הפעלת אתר ביקורת, לרוב תרצה להשוות בין מספר מוצרים במבט אחד. זה המקום בו טבלאות השוואה מועילות. למרבה המזל, טבלהפרס מאפשר להוסיף טבלאות עם שורות ועמודות רבות ככל שתצטרך, ולהתאים אישית את הסגנונות שלהם מבלי להשתמש ב- HTML כלשהו:

התוסף TablePress.באמצעות תוסף זה תוכלו לנהל בקלות את הטבלאות שלכם דרך מערכת הניהול של וורדפרס, ולהוסיף אותם לכל מקום בתוך הנושא שלכם. זוהי דרך מושלמת להשוות בין מוצרים שונים על בסיס מחיר, מאפייני מפתח, ביצועים ועוד – לספק לקהל שלך מידע חיוני שלא יצטרך לחפש אחריו. החלק הטוב ביותר הוא שגם למתחילים לא יתקשו להתחיל עם TablePress.


בניית אתר ביקורת היא דרך חכמה להגדיל את הכנסות הקהל, התנועה ואפילו השיווק שלך. למרבה המזל, קהילת וורדפרס מקלה על התהליך בכך שהיא מספקת תוספים רבים שימושיים וקלים ליישום המציעים פונקציונליות נחוצה.

יש לך שאלות בנוגע לבניית אתר לביקורת בתעבורה גבוהה? יידע אותנו בפרק ההערות שלהלן!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me