4 תיקונים למסך לבן של מוות בוורדפרס

האם אי פעם מצאת את עצמך בוהה במסך ריק עם פתיחת אתר הוורדפרס שלך? הכל עבד בסדר לפני רגע, ופתאום האתר הסתובב ריק! יכול להיות שגם אתר וורדפרס נטען בסדר, אך לוח המחוונים אינו. מצבים כמו זה שקהילת וורדפרס אוהבת לקרוא לשמצה מסך מוות לבן וזה אחד ה הדברים הכי מעוררים וורדפרס.


אם לא נתקלת במונח זה עדיין – אז אתה אחד מהמזל. היום נדבר על התסמינים השונים של המסך הלבן של המוות (בוא נקרא לזה WSOD), ונלמד את התרופה לכל מחלה..

קודם כל. ה- WSOD הוא אנומליה שנובעת משלל סיבות שונות. אם יש לך מזל, המקרה הספציפי שלך ייפול תחת תסמינים שכיחים – עבורם ניתן לקבל תיקונים מוכנים. עם זאת, אם אינך יכול לקבוע את סיבת הבעיה, מוטב לך בידי מומחה וורדפרס.

4 סיבות (ופתרונות) למסך המוות הלבן של וורדפרס

החדשות הטובות, עם זאת, הן שהסיכוי לאירוע ה- WSOD שלך לקטגוריה הלא ידועה הוא קלוש למדי. לרוב, הגורם ל- WSOD נופל תחת שלוש קטגוריות כלליות. מדריך זה מתווה שלבים פשוטים וקלים לביצוע כדי לתקן את כל הסיבות למסך המוות הלבן של וורדפרס.

סיבה 1: בעיות הקשורות לתוסף

wp-wsod-r2

התקנת תוסף חדש, עדכנת אחד ישן או ניסית לשנות אקטיבי.

לתקן: השבת אחד או את כל התוספים

ברוב המקרים, יכול להיות התנגשות בין הנושא הפעיל הנוכחי שלך לבין התוסף שרק התקנת. במקרה כזה, אתה יכול פשוט להשבית את התוסף המסוים הזה והכל צריך לעבוד מצוין. עם זאת, יש בעיה. איך אתה מתכוון להשבית את התוסף כאשר לוח המחוונים של וורדפרס אינו פועל?

אם אתה משתמש בוורדפרס כבר למעלה מחצי שנה, אל תקרא את השורה הבאה. נסה לחשוב על פיתרון. אני אתן לך רמז – זה קשור לגישה לספריית התוספים של WordPress דרך FTP? יש לך את זה? כן? קודוס! לא? אין בעיה – המשך לקרוא, אבל אני מבטיח שתטפחו על מצחכם לאחר שתקראו את הפיתרון! מתחילים.

כיצד להשבית את תוסף WordPress דרך FTP?

השבתת תוסף וורדפרס דרך FTP היא משימה ממש פשוטה. כתנאי מוקדם, עליך להיות בעל גישה ל- FTP, עם ההרשאות הנכונות לספריית הוורדפרס שלך.

פתק: רוב ספקי האירוח מעניקים לך גישה ל- FTP. עם זאת, אם התקנת את וורדפרס ב- VPS או בשרת ענן, יש סיכוי שלא התקנת שרת FTP ב- VPS שלך. במצב כזה תצטרך להתקין לקוח FTP של קוד פתוח כגון proftpd או vsftp. ישנן מספר הדרכות מקוונות, ואני מציע שתקרא אחת המשתמשת במערכת ההפעלה של השרת שלך. לדוגמה, אם אנו מנהלים VPS המבוסס על אובונטו, מונח החיפוש שלנו יהיה “כיצד להתקין proftpd באובונטו”.

לאחר שתנקה את הצעד הזה, הגיע הזמן להשבית את התוסף.

 1. התחבר לשרת ה- FTP שלך לחשבון מתאים
 2. נווט אל ספריית ההתקנה של WordPress שלך
 3. הזן את ה- wp_content / plugins תיקיה
 4. תוכלו למצוא תיקיות מרובות עם שמות מוכרים בתיקיית התוספים. כל תיקיה מייצגת תוסף.
 5. מצא ובחר את התיקיה עם שם התוסף הנכון
 6. שנה את שמו לשם אחר אך ניתן לזהות אותו. לדוגמה, אם שם התוסף (כלומר התיקיה) הוא akismet, אז אתה צריך לשנות את זה למשהו כמו _אקיסמט או akismet_disabled.
 7. אתה חופשי לבחור כל שם שתרצה. רק וודא שהוא לא מתנגש בשם של תוסף אחר וניתן לזהות אותו אחר כך.
 8. שינוי שם התיקיה ישבית את התוסף לצמיתות.

לאחר שתשלים את הצעדים האלה, הפעל את הדפדפן שלך ובדוק אם האתר נטען. אם הבעיה נפתרת – קודוס!

כיצד להשבית את כל תוספי הוורדפרס בבת אחת?

אתה יכול לעקוב אחר התהליך לעיל כדי להשבית כמה תוספים שרוצים. עם זאת, אם ברצונך להשבית את כל התוספים בבת אחת, זה ייקח הרבה זמן. יש דרך הרבה יותר קלה – שנה את שם תיקיית התוספים (למשהו כמו plugins_old) וליצור תיקיה חדשה וריקה שכותרתה תוספים. בעיקרו של דבר, הדבר יבטל את כל התוספים הישנים בפעם אחת. אתה יכול להעביר את התוספים בזה אחר זה מה- plugins_old תיקיה אל תוספים, ולהפעיל אותם באופן פרטני.

כאשר שינית קובץ תוסף מסוים שגרם ל- WSOD, פשוט השבת את התוסף דרך FTP והאתר אמור לעבוד שוב. זה תמיד נוהג לבדוק בדיקת תוספים שהשתנו באתר גיבוי. (קפוץ למסקנה לפיתרון).

סיבה 2: סוגיות הקשורות לנושא

wp-wsod-r1

בדומה לתוספים, לבעיות WSOD הקשורות לנושא יש מקורות דומים.

לתקן: השבת את הנושא

בואו נסתכל על כמה מהגורמים הפשוטים ביותר:

התקנות נושא חדשות

התקנת נושא חדש עשויה ליצור קונפליקט עם תוסף קיים – הסכסוך הקלאסי-תוסף נושא. במקרה כזה, אתה פשוט צריך להשבית את הנושא החדש שהופעל ו- WordPress תחזור אוטומטית לנושא ברירת המחדל שלו. ודא שלא מחקת את נושא ברירת המחדל (ה- עשרים ומשהו נושא). אם יש לך, העלה את הנושא ל- ערכות נושא תיקיה ב wp_content.

כיצד להשבית נושא באמצעות FTP בוורדפרס?

תהליך זה כמעט דומה לתהליך של השבתת פלאגין, כאשר ההבדל היחיד הוא שאתה צריך כדי לפתוח wp_ תוכן / נושאים תיקייה במקום תוספים תיקיה. נווט אל ערכות נושא תיקייה ושנה את שם תיקיית הנושא הספציפי כדי להשבית אותה.

ערכות נושא מקודדות בצורה לא טובה

פעמים רבות עדכונים גדולים של וורדפרס עשויים להסיע נושאים עם קידוד גרוע בהמשך הנהר. נושא שאינו מקודד ומיושן עשוי לעבוד עם העדכון האחרון של WordPress. WPExplorer מתגאה בנושאי איכות מעוצבים להפליא – יש להם הרבה של לקוחות ב- Themeforest (פשוט בדוק את תיק העבודות שלהם), והם אחד האנשים היחידים שאת הנושאים שלהם אני סומך.

אם הנושא שלך הפסיק לעבוד מיד לאחר שעידכנת את WordPress, יש סיכוי חזק שהנושא הוא האשם. בטל את הנושא והדברים צריכים לחזור לקדמותו.

שינוי נושא

וורדפרס לא אוהבת קוד באגי. זה מסתמך על מערכת בנויה היטב חפצים של קוד, עובד בהרמוניה. אם אחד מאותם חלקים (שלא יתבלבל עם אובייקט של OOP), אמור את הנושא פונקציות קובץ, תקלות ואז וורדפרס לא תעבוד. זה מוביל ל- WSOD.

בדרך כלל הנושאים ממאגר וורדפרס או ממפתחים נחשבים נבדקים בקפידה מול פגמים כאלה. נושא ישר מהקופסה לא יכלול קובץ פונקציות.php לא תקין. אם אתה מקבל WSOD כשאתה מתקין נושא כזה, זה ככל הנראה סכסוך של תוסף נושא.

כשאתה משנה או מעדכן נושא, זה עלול להוביל לקוד לא תקין, מה שמוביל אותנו ללב הבעיה, כלומר WSOD. כדי לתקן את זה, אתה יכול להחליף את הקובץ ששונה בעותק ישן (אני מניח שביצעת גיבוי). בכל מקרה אחר, תוכלו להעלות את קבצי העיצוב המקוריים.

סיבה 3: חריגה ממגבלת הזיכרון

wp-wsod-r3

מצב זה הוא אינדיקטור קלאסי שגדלת את ספק האירוח הנוכחי שלך. כמות התנועה באתר שלך דורשת משאבים רבים יותר – אותם המארח הנוכחי אינו יכול לספק. הגיע הזמן לשדרוג. אלה חדשות טובות – האתר שלך צומח

לתקן: הגדל את מגבלת הזיכרון שלך

אתה יכול לנסות להגדיל את מגבלת זיכרון PHP שלך על ידי שינוי ה- wp-config.php קובץ. כל שעליך לעשות הוא להוסיף את השורה הבאה:

הגדירו ('WP_MEMORY_LIMIT', '64M');

מגבלת זיכרון של 64MB אמורה להספיק על מארחים משותפים. אם הבעיה עדיין נמשכת, עליך להתייעץ עם ספק האירוח שלך.

מארחי רשת זולים

בעיה זו נפוצה גם במארחי אתרים זולים המקריבים איכות. על מנת להרוויח, מארחים אלה מתמודדים עם לקוחות רבים ככל הניתן בשרת אחד. כתוצאה מכך, כמות המשאבים (למשל RAM) ללקוח מופחתת משמעותית. זה מוביל ל- WSOD. אז אם אתה משתמש בתוכנית אירוח תקציבית שלא תאפשר לך להגדיל את מגבלת הזיכרון שלך יותר, תצטרך לשדרג את התוכנית שלך.

סיבה 4: סיבות לא ידועות

סיבות לא ידועות wp-wsod-r4

לפעמים לא ניתן לקבוע את גורם WSOD למדי, מה שמוביל אותנו לתיקון. בזמנים כמו אלה תצטרך לקבוע את מקור הבעיה.

לתקן: הפעל את מצב WP_DEBUG

כל שעליך לעשות הוא להוסיף את השורות הבאות בתחתית wp-config.php קובץ:

דו"ח שגיאה (E_ALL);
ini_set ('display_errors', 1);
להגדיר ('WP_DEBUG', נכון);

זה אומר לוורדפרס להציג את כל השגיאות המתרחשות על מסך הפלט. אתה יכול להשתמש במידע זה כדי לקבוע את הגורם ל- WSOD.

סיכום

המסך הלבן של המוות הוא אחת מאותן בעיות בלתי נמנעות שעל כל משתמש וורדפרס להתמודד. כמובן שאם אתה משתמש ב- WordPress.com, אף פעם לא תהיה בעיה כזו, אבל זה מגיע עם מערכת מגבלות משלה..

אירוח וורדפרס מנוהל

אם אתה רוצה את הנוחות בכך שלא תצטרך לדאוג לנושאי אירוח כאלה, יש תיקון – אירוח וורדפרס מנוהל. ספקי אירוח מנוהלים של וורדפרס מתמחים בנושאים הקשורים לוורדפרס וורדפרס. אנחנו ב- WPExplorer משתמשים ב- WPEngine ואנחנו שמחים מאוד עם זה – פשוט תראו כמה מהר האתר שלנו נטען. ��

אם התקציב שלך מאפשר זאת ואתה רוצה להיות חופשי מכל הבעיות הקשורות לאירוח, אתה תאהב אירוח מנוהל ממקדש WPEngine או Media, או מאחת מספקי אירוח מומלצים או אחרים.. כמו תמיד, נשמח לשמוע את מחשבותיך! מה הסיפור שלך ב- WSOD?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map