25+ טעויות נפוצות של וורדפרס להימנע

כאוצר תוכן, אחת הטעויות הגדולות והמביכות ביותר שעשיתי בשנת 2014 היא לעשות זאת חזור על הטעויות הידועות כשמדובר בוורדפרס ובלוגים בכלל. כל שנה חדשה קוראת להחלטות חדשות. חלקם (מנסים) לרדת במשקל – “אני שוקל 130 ק”ג בסוף השנה”, חלקם מתכננים הרפתקאות – “אני בהחלט יוצא לצניחה חופשית בחודש מרץ”, בעוד שחלק מחליטים לקשור את הקשר סוף סוף – “הגיע הזמן שננצח את זה”! לא שאנחנו נכנסים לחודש הזה השנה, בואו כולנו להוסיף רזולוציה לרשימה – “טעויות וורדפרס שלא יחזרו שוב בשנת 2015 (או השנים הבאות)”.


אני תורם ל- WPExplorer כבר למעלה משנה והייתי רוצה להתחיל השנה עם סדרת פוסט חדשה לגמרי העוסקת בטעויות הוורדפרס הנפוצות ביותר. אנו מתחילים בבחינת 5 גורמים מכריעים העוסקים בהשקת אתר וורדפרס ועוברים להמלצות שיישאו פרי בטווח הרחוק. ניתן לסווג את הנקודות הידועות הללו בקלות בקטגוריה “היה שם, עשה זאת”, אך וודא שלא תחזור עליהן כמו שעשיתי. זכור, אפילו העין המאומנת מתייגעת לפעמים.

Contents

טעויות ופתרונות וורדפרס

תוכלו למצוא המון מאמרים ברשת העוסקים בסוגיות דומות בהן אני מתכוון לדון בפוסטים הקרובים. אבל מצאתי פן אחד שחסר לרובם – א עומק הסבר. למה? למה לא? מה ההשלכות? יש פתרונות? אלטרנטיבות? דוגמאות?

אלה השאלות ששאלתי את עצמי כשקראתי את המאמרים האלה. בכוונתי לדון בכל אחד מהנושאים הנפוצים, בהרחבה, כך שתוכל לקבל הבנה חזקה של הנושא.

כל הנקודות שנדונו בפוסט זה נובעות מניסיון, ניסויים וכמובן, לקחים מטעויות בעבר. ניסיתי להציג כמה שיותר דוגמאות, כדי שתוכל לצבור ניסיון מעשי, ולקשר את מה שקראת, לתרחישים ממש. אני קורא לך לשמור מאמר זה בקורא לא מקוון כמו Instapaper או Pocket ולקרוא אותו בשעות הפנאי שלך. אז פשוט לשבת, להירגע וליהנות מהמאמר.

1. לא לוקח גיבוי

האם אי פעם מצאת את עצמך חושבת – היי זהו אתר חדש, בקושי יש לי תוכן. תן לי לדאוג לגיבוי מאוחר יותר. ידיד יקר, הרשה לי לומר לך שזה אחד ה … מכריעה טעויות שאתה יכול לעשות בקריירה שלך ב- WordPress. זה עשוי לעלות לך קצת כסף, א הרבה כסף או במקרים הגרועים ביותר, הכל. היו סיפורים מצמררים של עמוד השדרה של יזמים מקוונים (בלוגרים, אוצרי תוכן וכו ‘) שאיבדו אלפים של דולרים, רק בגלל שדחו את הגיבוי.

תזמון ו אבטחת גיבויים היא אחת האחריות הבסיסית של מנהל אתר, מכל תחום שהוא. כשמדובר בוורדפרס, מקום לטעויות מוגבל לחניך. אבל ברגע שתגיע לצד הטכני של הדברים, כמו שינוי ערכת נושא או הגדרת תוסף מתקדם, תוכל:

 • הרס את מראה האתר
 • פרצות אבטחה בנמל
 • הוליד את המסך הלבן של המוות

אירועים שלא ניתן לשחזר הם שכיחים למדי, ואתה לא יכול להיות צודק כל הזמן. לפיכך, גיבוי הוא אמצעי זהירות הכרחי. אם אתה אחד מאותם אנשים שחושבים שוורדפרס מגבה את הנתונים שלך באופן אוטומטי – אתה טועה. קרא עוד על מיתוסי הגיבוי הנפוצים של וורדפרס במאמר שלי – 10 סיפורי גיבוי בוורדפרס העלולים להרוג את האתר שלך.

פיתרון:

ישנם שפע של תוספי גיבוי וורדפרס בחינם ופרמיום הזמינים כל אחד עם תכונות משתנות. אם אתם מתכננים שיהיו לכם מספר אתרי וורדפרס, VaultPress היא הבחירה הטובה ביותר שלכם. הוא תוכנן ומתוחזק על ידי Automattic (החברה שעומדת מאחורי CMS החביב עלינו) והיא אמינה על ידי מיליוני משתמשים. כמה מתוספי הגיבוי המועדפים על WordPress שלנו כוללים:

 1. VaultPress (פרמיה)
 2. גיבוי באדי מ- iThemes (פרימיום)
 3. BackWPUp (חינם)

2. בדיקת מוצרים חדשים באתר חי

בדיקה באתר חי

אנשים רבים חוזרים על זה לכאורה טעות לא מזיקה, ובכל זאת הרסנית. נניח שיש לך אתר וורדפרס חי ואתה רוצה להתקין תוסף גיבוי – נניח BackWPUp, לאחר שקראתי את הנקודה האחרונה שלי (כן!). אבל אתה מחליט להתקין את התוסף ישירות באתר החי – רק כדי לחסוך את המאמץ הנוסף.

מה אם משהו ישתבש, ואתה צריך להניח את האתר שלך במצב לא מקוון למשך מספר שעות כדי לתקן את הנזק החדש חסר התקדים? בוא נראה כמה מהדברים שאתה הולך לאבד:

 1. תנועה אורגנית ממנועי חיפוש
 2. תנועת הפניה ישירה
 3. הכנסות סניפים
 4. קליקים על הפרסומת
 5. המרות ומכירות
 6. הצטרפות לדוא”ל
 7. איבד את דירוג מנוע החיפוש שלך – כשגוגל מפנה מחדש את המחפש לאתר שלך ומגלה שהוא במצב לא מקוון, אתה מאבד אוטומטית נקודות SEO

במילים אחרות, אתה הולך לאבד תנועה ו כסף!

פיתרון:

אם אתה מעוניין לבדוק ערכות נושא ותוספים חדשים באתר וורדפרס שלך, אני מציע להשתמש בעותק ניסיוני של האתר החי שלך. הדוגמה הטובה ביותר תהיה אזור הבמה ב- WPEngine. זה פשוט משכפל א הכי עדכני העתק של אתר וורדפרס שלך כהתקנה נוספת, שתוכל להתנסות בה. אם אתה שובר משהו, אתה יכול פשוט לשחזר מהגיבוי האחרון שעובד.

אם למארח שלך אין גישה לאזור בימת (וזו הסיבה שאנחנו ממליצים תמיד להשתמש בסביבת אירוח וורדפרס נהדרת), אני מציע שתקבע אזור הבמה משלך (הדרכה מגיעה). התנסה במוצרים ושירותים חדשים במערך הניסוי שלך. לאחר התוספת החדשה מוגדרת כראוי באתר שלך, פשוט מזג אותה עם האתר החי שלך.

3. לא לאבטח את גיבוי וורדפרס שלך

אבטחת הגיבויים באתר שלך

או כמו שאני רוצה לקרוא לזה: גבה את הגיבוי שלך.

כן, זה נכון. לקחת גיבוי מלא ולשמור אותו בכונן הקשיח של המחשב שלך טוב כמו לקחת גיבוי ב- DVD שרוט. הדרך הכי אמינה היא להעלות את הגיבוי שלך לענן – ויש לנו המון אפשרויות (בחינם) לבחירה – Dropbox, Box, SkyDrive וכו ‘. אנו ממליצים על החינם BackWPUp תוסף, או VaultPress – שניהם מעלים אוטומטית את הגיבוי שלך לענן.

4. לא משתמש בפרמלינקס

לא משתמש בפרמלינקס

קישורי Permal אינם אלא האופן בו כתובת האתר שלך מובנית. כברירת מחדל, וורדפרס משתמשת בפרמלינק הבא:

www.wpexplorer.com/?p=

בואו נזכור את המבנה הזה תמיד עבודה, ללא קשר להוספת מבני פרמלינק חדשים. מומלץ להשתמש במבנה URL ידידותי למשתמש – כזה שמכיל מילות מפתח. כך המבקרים שלכם יזכרו את כתובת האתר בצורה טובה יותר וישפרו את דירוג מנועי החיפוש. שקול את מאמר הביקורת של MaxCDN. שתי כתובות ה- URL הבאות עובדות, אך זו השנייה היא בלתי נשכחת ועובדת היטב עבור מנועי חיפוש.

 1. https://www.wpexplorer.com/?p=30951
 2. https://www.wpexplorer.com/maxcdn-review-best-cdn-wordpress/

פיתרון:

אנו ב- WPExplorer משתמשים וממליצים להשתמש ב- שם הודעה מבנה פרמלינק.

 • כדי לשנות פרמלינקס דרך מערכת הניהול של WordPress, קובץ ה- .htaccess שלך חייב להיות ניתן לכתיבה.
 • כדי לעשות זאת, וורדפרס ממליצה רשמית שתשנה את הרשאת הקובץ של קובץ ה- .htaccess ל- 644.
 • אם אין לך הרשאה לעדכן .htaccess דרך אזור הניהול, וורדפרס תעניק לך את הקוד למבנה הפרמלינק שבחרת כך שתעדכן את קובץ ה- .htaccess באופן ידני. לאחר מכן תוכל לעדכן ידנית את קובץ ה- .htaccess דרך מנהל הקבצים בחשבון המארח שלך או באמצעות לקוח פרוטוקול העברת קבצים (FTP)..

5. שימוש באירוח אתרים זול

אירוח אתרים זול

רוב האנשים ממליצים להשתמש במארח משותף כשאתה מתחיל עם אתר WordPress שלך. השתמשנו בעבר ב- BlueHost וממליץ עליה בחום. אמנם זה עולה בערך 5 $ לחודש, אולם אנשים מסוימים מנסים לחפש חברות אירוח חדשות שראו בפורומי אירוח שונים. הסיבה לכך היא שהם זולים. (חלקם אף מציעים חבילות אירוח במחיר של $ 1 לחודש!).

הבעיה עם חברות אירוח אתרים זולות

אתה מקבל את מה שאתה משלם עליו. חברות אירוח זולות בדרך כלל מציפות את השרתים באמצעות חשבונות לקוח רבים מדי. ספייק תנועה אחד (או התקפת DDoS) וכל האשכול (כולל כל אתרי האינטרנט באשכול ההוא) אינו פעיל! לחברות אירוח כאלה יש גם מגבלת סובלנות נמוכה מאוד לשימוש רב במשאבים.

הורד פוסטים קשורים לוורדפרס

דוגמה קלאסית היא תוספים קשורים לפוסטים WordPress. פוסטים קשורים שואלים את מסד הנתונים של וורדפרס כדי לברר את הפוסטים שקשורים לפוסט מסוים (נניח XYZ), תוך שימוש בפרמטרי חיפוש כמו תגיות וקטגוריות. ההודעות שהתקבלו מוצגות אז מתחת לפוסט הנוכחי (XYZ). טכניקה זו משמשת כאמצעי מצוין לשיפור מעורבות המשתמשים ולהפחתת שיעורי הכניסה לאתר הוורדפרס שלכם.

בפיגור, תהליך החיפוש של YARPP דורש שאילתות משמעותיות למסד הנתונים של וורדפרס, אשר גדל עם מספר הפוסטים, התגיות והקטגוריות באתר וורדפרס שלך. שאילתות נוספות = עומס שרת גבוה יותר = אתר איטי יותר.

הבעיה היא ששימוש יתר זה מתרחש באופן אוטומטי ואינך יכול להגביל את כמות משאב השרת בו התוסף יכול להשתמש. (אבל יהיה מדהים אם היית יכול). אבל אתה אחראי על המשאבים שבהם אתה משתמש. לאחר שתחרוג ממגבלה מסוימת, צג משאב השרת יומן שימוש / שימוש לרעה במשאבים בחשבונך. חזור על הפעולה מספר פעמים והחשבון שלך מושעה אוטומטית.

לכן, עליכם תמיד ללכת על חברות אירוח מומלצות וכשמגיע הזמן, לעבור לפתרון חזק יותר כמו VPS או אפילו אירוח וורדפרס מנוהל טוב יותר..

6. התקנת יותר מדי תוספים

רכזת רשת

במאמר האחרון שלנו דיברנו על איך התוסף YARRP יכול לגרום לשימוש רב במשאבים בשרתים, מה שעלול להוביל להשעיית חשבון האירוח המשותף שלך. בעיה דומה מתרחשת כשאתה מתקין ומפעיל הרבה תוספים מיותרים – כאלה שבהם אתה כמעט ולא משתמש.

חשוב להבין את ההבדל בין תוסף מותקן ו תוסף מופעל. לכל התוספים יש שתי מצבים – מופעל ו מבוטל.

 • כברירת מחדל, כשאתה מתקין תוסף (ללא קשר לשיטת ההתקנה – העלאת FTP או דרך מנהל התוספים), התוסף נשאר מושבת. אתה צריך להפעיל ידנית את התוסף בכדי שהוא יעבוד.
 • המדינה השנייה היא מצב פעיל, שם התוסף פעיל ומתפקד באתר וורדפרס שלך

ההשפעות השליליות מתחילות להתעורר כאשר יש לך מספר תוספים פעילים. יש שתי בעיות עיקריות שיכולות להתעורר:

 1. התנגשויות בין תוספים ונושאי תוסף – יתכן ותוסף מסוים (או נושא) מסוים לא יעבוד בגלל מגבלה מסוימת שהוטל על ידי תוסף אחר (או נושא). תן לי להכיר לך מושג תכנות בשם הדרה הדדית. תוסף (או נושא) אחד עשוי להחזיק במשאב מסוים (למשך זמן בלתי מוגבל) ולא לאפשר לאחרים להשתמש במשאב זה. אם תוסף אחר רוצה לגשת למשאב, הוא לא יכול לעשות זאת – מכיוון שהוא נחסם בעבר. לפיכך, התוסף החדש לא יעבוד.
 2. תוספים באגי – יש שפע של תוספים במאגר וורדפרס. כל אחד יכול לתרום לזה – מתכנת מתחיל, או מומחה עם ניסיון של עשור בתכנות. ההבדל טמון ב- איכות הקוד שם האחרון ללא ספק יצטיין. לכן עלינו להימנע מתוספים עם ספירת הורדות נמוכה. גם אם כן, הקפד לבחון במערך ניסיוני

פיתרון:

 • הקפידו על נושאים ותוספים פופולריים ונחשבים
 • להשתמש ב נדרש מספר התוספים (נסה לשמור עליו נמוך ככל האפשר)
 • בטל את הפלאגינים שאינם בשימוש
 • הימנע מהורדת תוספים שאינם זמינים במאגר וורדפרס
 • בדוק אם יש תאימות לפלאגין לגירסת הוורדפרס הנוכחית שלך
 • בצע גיבוי מלא לפני התקנת תוסף עם פונקציונליות עיקרית
 • נסה ליצור הגדרה ניסיונית של אתר הוורדפרס שלך, והתקן בו תוספים

חלקכם עשויים לשאול – האם זה בסדר להתקין כמה שיותר פלאגינים שאנחנו רוצים, ולהפעיל את אלה הנחוצים בהחלט? התשובה לכך מעולה השאלה תהיה – להפתעתך – לא! הנה למה:

תוספים מסוימים, למשל – תוסף SEO של וורדפרס של יוסט, דורשים הנהלת חשבונות מסוימת. הפרמטרים השונים של SEO, הגדרות בהתאמה אישית וכו ‘. כל המידע הזה נשמר במסד הנתונים של WordPress.

רוב התוספים יוצרים ערכי שדה חדשים במסד הנתונים של וורדפרס, ברגע שתפעילו. כשאתה מתקין יותר מדי מהתוספים האלה, זה מתפיח את גודל מסד הנתונים שלא לצורך. מאוחר יותר, גם אם תבטל את ההפעלה של התוסף – השדות החדשים שנוצרו במסד הנתונים של וורדפרס עדיין ימשיכו להתקיים. אז אל תשכח להקדיש מחשבה לאילו תוספים אתה מפעיל.

7. שינויי נושא תכופים

תפירה-רקע-אוקסנה-קובאץ '

ערכות הנושא הן הלבוש לאתר וורדפרס. ניתן להשתמש בכמה ערכות נושא עשירות בתכונות כמו נושא ה- WordPress הכולל באלפי פרויקטים שונים – לכל אחד מהם פריסה ייחודית. נושא נקי ומסודר יעשה פלאים בשיעור ההמרות שלך.

זהו נוהג נפוץ בקרב בלוגרים מתחילים (או בעלי אתרים) להמשיך לקפוץ מנושא אחד למשנהו. כשמדובר בוורדפרס הפיתוי פשוט יותר מדי! יש לך אלפי מבנים יפהפיים חינם ערכות נושא – בהישג ידך!

באופן טבעי, משתמשי וורדפרס חדשים לא יהיו מרוצים מהנושא שהם התקינו והם היו נוטים להחליף נושאים – בחיפוש אחר הנושא המושלם. אני זוכר את מספר הנושאים שהחלפתי בעת בניית הבלוג הראשון שלי – 27!

הנה עצה אחת שהלוואי שלקחתי:

אין דבר כזה מושלם נושא!

עכשיו בואו לחקור את החלק “למה”.

החלק הטכני

התאמה אישית של נושא wp

בדיוק כמו תוספים, ערכות נושא מסוימות עשירות בתכונות כוללות מאפיינים נוספים כגון הגדרות מותאמות אישית, הצבעות נוספות, דירוגים וכו ‘. אחסון הגדרות אלה ידרוש יצירת טבלאות או שדות חדשים במסד הנתונים של WordPress. בדומה למקרה התוספים, כאשר מתקינים יותר מדי ערכות נושא, אותה השפעה מועברת. בסופו של דבר בסופו של דבר יש לך בסיס נתונים עמוס, עם זמן תגובה מוגבר לשאילתה.

ההיבט הפסיכולוגי

shutterstock_186351248

כאשר מישהו מבקר באתר שלך, תמונה נרשמת אוטומטית במוחו. אם איכות התוכן ו העיצוב טוב, אתה מרוויח נקודה אחת במוחו של המבקר. כאשר אותו אדם מבקר באתר שלך שוב (במועד אחר ורואה אותו עיצוב), הזיכרון שלו יתרענן. אז תקלעו שתיים מוניטין מצביע במוחו. כך אתה בונה את המוניטין של האתר שלך.

עכשיו שקול את האלטרנטיבה. נניח שהמשיך לשנות את הנושא שלך. אם האורח רואה עיצוב שונה לחלוטין בביקורו השני, הזיכרון שלו לא רענן. הרושם הקודם שלך אבד ונוצר רושם חדש. כל שנצבר בעבר נקודות רושם אבודים.

גורם המותג

shutterstock_140282785

לבסוף, יש את היבט המיתוג. כל אתר או עסק חייבים לשאוף לבסס את המותג שלהם. לאחר שהקמת שם מותג לחברה שלך, אין הגבלה להצלחה שלך. קח לדוגמה ערכות נושא אלגנטיות. התוסף Monarchsocial שלהם קיבל תגובה אדירה מהקהילה המקוונת – ממש מיום השקתו. עלינו לנסות לשמור על נושא יחיד הקשור לאתר / מותג שלנו.

8. התקנת וורדפרס בתיקיית משנה המכונה ‘wordpress’

תיקיית WordPress - -

מתקינים אוטומטיים רבים של וורדפרס כמו Softaculous מתקינים את וורדפרס בכל דרך שתעדיפו. יש אנשים שחושבים ש”כיוון שאני מתקין את וורדפרס, עלי להתקין אותו בתיקיה (בשם) ראויה “לא! זה לא נכון!

אם אתה מתכוון להריץ את האתר שלך באמצעות CMS אחד בלבד (WordPress), עליך להתקין אותו תמיד בספריית הבסיס – כלומר בלי להשתמש בתיקיית משנה כלשהי. חשבו על זה, www.wpexplorer.com נראה דרך יותר מקצועי מ www.wpexplorer.com/wordpress

הפעם היחידה שתיצור תיקיה אחרת להתקנה וורדפרס חדשה היא כאשר אתה משתמש ב- CMS אחר עבור תיק העסקים שלך ו- WordPress לבלוג. אפילו במקרה זה, תיקיה בשם ‘בלוג’ נשמעת הרבה יותר טובה מ’וורדפרס ‘..

9. שימוש ב- ‘admin’ כשם משתמש

סיסמת מנהל

במהלך התקנת וורדפרס, שם המשתמש המוגדר כברירת מחדל הוא מנהל. אתה חייב להבטיח שאתה משתמש בשם משתמש אחר. השארת שם המשתמש המוגדר כברירת מחדל ל’מנהל ‘היא פירצה אבטחה רצינית של וורדפרס, תוך התחשבות בהתקפת האכזריות האחרונה ביותר ממחצית מאתרי WordPress.

כאשר יש לך ‘מנהל’ כשם המשתמש, זה נותן להאקרים מעבר חופשי. מחצית משימתם (כלומר ניחוש שם המשתמש הנכון) נעשית. כל מה שהם צריכים לעשות זה להשתמש בסדרה של התקפות אכזריות כדי לנחש את הסיסמה שלך. לאחר סיום, הם מסתננים לאתר שלך, גונבים את כתובת הדואר האלקטרוני של הלקוח שלך, יומני תשלומים ובעצם הורסים את מה שבנית במשך כל כך הרבה זמן. אם כבר יש לך מנהל מערכת כשם משתמש – אל תדאג, ערכתי הדרכה ספציפית למטרה זו – כיצד למחוק את שם המשתמש ‘מנהל מערכת’ וורדפרס.

10. שימוש בסיסמאות חלשות

מעבר אחרון

זה אולי נראה כמו נקודה מטופשת. אבל באופן מעשי, אנשים עדיין משתמשים בהרבה סיסמאות פגיעות. אם הם היו משתמשים בסיסמאות חזקות, טוויטר לא היה מפרסם רשימה מתוך 370 סיסמאות אסורות. סיסמה חזקה צריכה תמיד להכיל את שלושת התווים האלה:

 1. אותיות גדולות
 2. אותיות קטנות
 3. מספרים
 4. תווים מיוחדים

אני מבין את זה הוא לא מעשי לזכור את הסיסמאות המטורפות האלה כמו 6efH & 9sD2! LP. כפתרון, אנו יכולים להשתמש בכלי ניהול סיסמאות מקוון בחינם כמו מעבר אחרון, עם הרחבות כמעט לכל דפדפני האינטרנט, מערכות הפעלה סלולריות ואפליקציית Mac עצמאית. העיקרון פשוט – אתה מאחסן את כל הסיסמאות המורכבות שלך בכלי זה וצריך לזכור רק אחד סיסמה לגישה אליו.

11. התעלמות מעדכוני וורדפרס

WordPress- עדכונים

יש חשיבות קריטית שתעדכן את אתר וורדפרס שלך ברגע שהם יהיו זמינים. הנה למה:

 • כל יום באגים חדשים, פגיעויות וטיפים לשיפור ביצועים מתגלים ומדווחים על ידי קהילה מפתחת עולמית. הצעות אלה נבדקות ומשולבות במהדורה עתידית של וורדפרס.
 • אם הפגיעות מספיקה בשרת, אז מיידי העדכון יוצא.
 • עם כל המהדורות הגדולות של וורדפרס, מוצגות גם תכונות חדשות ומלהיבות כמו עורך התמונות המדהים של וורדפרס (שאגב, מאפשרת לך לחתוך ולשנות את הגודל של תמונות בדרכים)..

מה קורה אם אני לא מעדכן את וורדפרס?

 • פירושו התעלמות מעדכוני וורדפרס לא תיקון ידוע או מזוהה פרצות אבטחה. זה לא עושה דבר מלבד הופך את העבודה של האקר לקלה. מה קורה לאחר מכן? גלה בכותרת הבאה!
 • אתה מפסיד לטעון תכונות חדשות ועדכוני שיפורי ביצועים.

השלכות של אתר פרוץ:

בואו נסתכל על כמה השלכות של אתר וורדפרס שנפרץ:

 • רשימת הדוא”ל שלך (אחד הנכסים החשובים ביותר של כל אתר) נגנב ומופגז בספאם. כדי להחמיר את המצב, רשימת דוא”ל זו יכולה להימכר גם לרוכשים אחרים של השוק השחור.
 • האתר שלך יכול להידבק גם בתוכנה זדונית. זה בתורו ידביק כל אחד שמבקר באתר שלך. החלק הגרוע ביותר הוא כשאתה לא יודע שהאתר שלך נפרץ – זה גורם לנזק המקסימלי כפי שהוא נותן לך אשליה של בטיחות.
 • ההשפעה של אתר שנפרץ היא הרת אסון ביותר כשאתה מנהל אתר חברות. אנשים ש לשלם לצפייה בתוכן האתר שלך נגוע במחשבים / במכשירים שלהם והפרטיות שלהם נפגעה.
 • ברגע שגוגל מזהה את האתר שלך כתחום נגוע בתוכנה זדונית, דירוג מנוע החיפוש שלך נופל דרך הגג. התאוששות מדומיין ברשימה שחורה היא תהליך כואב ויקר להפליא.
 • לפעמים אנשים אפילו צריכים תפסיק העסק שלהם וללכת על מותג חדש לגמרי!
 • בקיצור, לאחר שנפרץ, המוניטין של האתר שלך את כל סיכויים עתידיים הוא נהרס שלא ניתן להחשיב.

תרופה

התרופה הברורה היא עדכון אתר וורדפרס שלך באופן יזום. תודה לחדש עדכוני רקע אוטומטיים תכונה (שהוצגה באמצעות WordPress 3.7), אנשים לא צריכים לדאוג לעדכון האתר שלהם. וורדפרס דואגת לזה ברקע.

אם אתה משתמש בשירותי אירוח מנוהלים של וורדפרס כמו WPEngine, אתה כבר חווה את זה של הכי טוב שירותי וורדפרס בענף. לא רק WPEngine מעדכן אוטומטית את ליבת WordPress שלך, העדכונים הם מכוונן היטב למפרט ואמצעי האבטחה של השרת שלהם, כך שתקבל כל פיסת ביצועים אחרונה ותגבור אבטחה.

אם על ידי אירוע מצער של אירועים, האתר שלך אכן נפרץ, אז הייתי ממליץ להעסיק מפתחי אבטחה מקצועיים של WordPress כגון סוקורי לנקות את זה. אה והאם ציינתי ש- WPEngine גם נותן לך ניקוי גרזן בחינם – -?

12. ערכות נושא ותוספים פירטיים

ספינת פיראטים 2

בואו נודה בזה – לכל נושא או תוסף חדש שיצא ב- Themeforest (או בכל שוק וורדפרס אחר חשוב לצורך העניין), גרסת פיראטיות או “בטלה” של המוצר זמינה ב רב אתרים עבור חינם.

למה אתה חושב שמישהו היה קונה נושא של 75 דולר ומעניק לך אותו בחינם?

חלקכם עשויים להיות מודעים לכך שהנושא / התוספים הפיראטיים האלה אינם מתארחים ב- Themeforest. הם מתארחים בשירותי שיתוף קבצים או ב”נעילת רשת “. ערכתי קצת היכרות עם “נעילות רשת” כאלה אם אתה מעוניין בכך.

ה- 411 ב- Cyberlockers:

 • לוקרים ברשת הם שירותים שמארחים את הקבצים שלך בחינם.
 • מקור הכנסותיהם העיקרי כולל מודעות וחשבונות פרמיום.
 • המודעות מוצגות בדף ההורדה של הקובץ.
 • חשבונות פרימיום מעניקים להורדה יתרונות כגון מהירות הורדה מהירה / לא מכוסה ואפס “זמן המתנה” לפני ההורדה.
 • חלק מה- Cyberlock לוקחים גם “מעלים” סכום זעום של $ 2-5 דולר, עבור כל 1000 הורדות שקובץ מקבל.
 • החלק הרע: לוקרים מסוימים ברשת מציגים מודעות זדוניות הכוללות שלל תוכנות זדוניות. כפתורי ה”הורדה “שלהם הם בכוונה מטעה להערים אותך בלחיצה על הפרסומת הזדונית.
 • הם כוללים גם חלונות קופצים וחלונות תחתונים רבים שעוררים הרס למערכת שלך אם לא מותקן אנטי-וירוס תקין.

אלה הן רק כמה מהסכנות הכרוכות בהורדה מקובץ רשת. כמובן שזה לא אומר את זה כל אחד משתמש במנעלי רשת למטרות לא חוקיות. MediaFire הוא דוגמה מצוינת לשירות שיתוף קבצים טוב ומשמש מיליונים למטרות לגיטימיות.

חוזרים לנושאי וורדפרס מבוטלים …

אם הייתם מחשבים הכנסות שנוצרו מהאמצעים הלא הגונים הללו, הייתם מגלים שהעסק אינו רווחי. הסיכונים הכרוכים בכך גדולים בהרבה מההחזר על ההשקעה. אז יש לשאול – מה התפס?

היה סמוך ובטוח, שם הוא אחד. וזה גם מגעיל! ה סיבה אולטימטיבית מאחורי העלאת נושאים ותוספים מבוטלים זה הזריק קוד זדוני באתר שלך. זה יוצר את מה שהאקרים ומנצלים מכנים “דלתות אחוריות“בשרת שלך. ברגע שהאקר מרוויח כניסה לאתר שלך, אתה יודע האינסוף אפשרויות.

משטרת מוסר, המתנה …

זו בדיוק הסיבה לכך שלעולם אסור להתקין ערכות נושא ותוספים שגויים / פירטיים. מפתחים הכניסו כמה מאות שעות של עבודה, פיתוח, תחזוקה ועדכון של המוצר שלהם. אני לא מתכוון להטיף, אבל בפעם הבאה שתוריד מוצר בחינם, פשוט תכניס את עצמך פנימה שלהם נעליים ותראו איך תרגישו.

13. ערכות נושא חינמיות ממקורות מוצלים

7034829-צילום יפה-שחור-לבן

בדיוק כמו “ערכות נושא מבוטלות”, ישנם כמה “חינם” ערכות נושא של וורדפרס מופיעים להיות לא מזיק. אני לא מתכוון לאלפי הנושאים במאגר העיצוב הרשמי של וורדפרס. כל הנושאים שהוגשו במאגר עוברים קריטריוני בחירה קפדניים, אשר, סמוך ובטוח, כרוכים בבחינה אחר קוד מזיק..

אני מתכוון לאתרים שאתה מוצא באתרי האינטרנט שלא נשמעו מעולם, ומציע לך “ערכות נושא וורדפרס יפות בחינם”. היו מקרים שבהם “ערכות הנושא החינמיות” הללו היו עמוסות בתוכנה זדונית. ככלל אצבע, הורד ערכות נושא חינמיות מ-:

 • מאגר וורדפרס
 • מקורות בעלי מוניטין כמו WPExplorer או מנועי וו
 • פופולרי חנויות ערכות נושא המציעות ערכות נושא מסוימות בחינם

14. אי השבתת גלישת ספריות

זה לא כל כך פרצה ביטחונית, כמו אמצעי זהירות מידה. גלישת ספריות מתייחסת פשוט לגלישה בתהליכים בתיקיות שנמצאות בספריית השורש האינטרנטי. עליך להשבית את גלישת הספריות ממספר סיבות אבטחה. אנא בדוק מדריך זה, שם דנתי בסוגיות אלו והסברתי כיצד להשבית את גלישת הספריות בוורדפרס ועוד כמה טיפים!

15. לא התקנת תוסף אבטחה

ביטחון

לבסוף יש לנו את נקודת השיא של פוסט זה – תוסף אבטחה. כבר דיברתי הרבה על אבטחה, ההשלכות של פריצת האתר וכו ‘. היום, ברצוני לציין כמה מונחי מפתח.

 • יש שפע של ידוע ו פגיעויות לא ידועות כשמדובר בוורדפרס
 • הרבה מהם תלויים בך סביבת אירוח וה הדרך שהתקנת וורדפרס.
 • התייחסות לכל אחת מהפגיעויות הללו היא משימה מייגעת בלשון המעטה.
 • יתר על כן, להרבה משתמשי וורדפרס אין רקע רקע טכני הנדרש לעיבוד ויישום אמצעי האבטחה.

זו הסיבה שאנו ממליצים על א תוסף אבטחה. בוא ניקח iThemes אבטחה לדוגמה. התוסף מטפל בכל הבעיות האמורות ושומר על אבטחת האתר שלך.

אתה יכול לשלם פרמיה עבור אמצעי אבטחה נוספים, הנחוצים בדרך כלל לאתרי חברות. ברגע שתתחיל לייצר הכנסות מהעסק המקוון שלך, כדאי לך:

 • העבר לסביבת אירוח וורדפרס מנוהלת
 • הרשמו לתוסף אבטחה מובחר כמו iThemes Security Pro

16. לא מיטוב תמונות

תמונה ללא אופטימיזציה

אופטימיזציה של תמונות היא אחד הגורמים הבסיסיים הממלאים תפקיד במהירות, ביצועים וחוויית משתמש באתר. הדבר הראשון שמישהו רואה בפוסט בבלוג הוא תמונת כותרת. ההשפעה עמוקה יותר כאשר תמונת הכותרת משמשת רקע לטקסט – לדוגמה, בדוק את הפוסטים ב בינוני.

התוצאה היא המשמעותית ביותר כשאתה מאזן את האיזון המושלם בין איכות ו כמות.

איכות מתייחס ל קונטקסטואלי שימוש בתמונות. תמונות הכותרת לפוסט הבלוג שלך צריכות להיות רלוונטי, נוכחי וצריך להיות מסוגל להתחבר לקורא. בחירת הזכות תמונת מלאי דורש הרבה סערת מוח. עיין במצגת של קרלי בתאריך כיצד לבחור תמונת מלאי טובה לקבלת כמה טיפים מעשיים מגניבים.

כמות מתייחס להיבטים הטכניים של התמונה – כמו ממד, גודל, מאפיין מגיב, פורמט וכו ‘. יש הרבה גורמים שיש לקחת בחשבון ודיברתי עליהם בהרחבה במאמר טכניקות אופטימיזציה של וורדפרס תמונה.

17. שימוש בברירת המחדל או ללא Favicon

favicon

Favicon היא התמונה הקטנה המוצגת בפינה השמאלית בשורת הכותרת של דפדפן האינטרנט. זהו גורם מיתוג חשוב בכל הקשור לאתר האינטרנט שלך. אולי תוהה מדוע אני מדגיש את החשיבות של מיתוג. הנה למה.

מיתוג 101

מיתוג של אתר מתפתח שעות נוספות. עלינו להתמקד במוצר ראשון, במקום לבזבז זמן וכסף על לוגואים ומודעות מהודרות שישתף במדיה החברתית. אך אין זה אומר שאפשר להזניח את המיתוג.

גם אם יש לך מוצר נהדר, אף אחד לא יביט במבט שני, אם המיתוג שלך רגיל. במילים אחרות –

מיתוג הוא איך אתה מחבר תשומת לב

ברגע שיש לך כמות נכונה של תוכן מוכן, עבודה על המיתוג שלך. לבלות ו כסף על זה. אם התקציב מאפשר, לא לכו על מעצב גרפי של 5 $ – רובם חובבנים המחפשים להרוויח כסף מהיר (לא עבירה). ברגע שיש לך לוגו למוצר / אתר שלך, אתה יכול להשתמש בו כפרופילי המדיה החברתית שלך. מומלץ להשתמש באותו לוגו כמו ה- favicon של האתר שלך. זה משפר עוד יותר את מודעות המותג של האתר שלך! אם אתה עובד על פרויקט קטן ואתה זקוק לתיקון מהיר, תוכל למצוא המון favicons בחינם מאתרים כמו IconFinder.

18. לא מסיר הודעות ברירת מחדל

הודעות ברירת מחדל

אחד הרעיונות מאבני היסוד שמאחורי וורדפרס הוא להפוך את הפרסום לרשת אינטואיטיבי תהליך. בעקבות צעדים אלה, WordPress מייצרת כמה דברים לדוגמה, מיד לאחר סיום ההתקנה. דוגמאות אלה נועדו לעזור לך להתחיל עם וורדפרס – לתת לך תחושה של איך הכל נראה. הם כוללים:

 1. פוסט שכותרתו “שלום עולם
 2. דף בשם “עמוד לדוגמא
 3. תגובה על “שלום עולם” הודעה
 4. קטגוריית ברירת מחדל בשם “לא מסווג” בשביל ה “שלום עולם” הודעה

אתה אמור למחוק את הדוגמאות האלה לפני שתבצע אינדקס / שליחה של האתר שלך למנועי חיפוש. לצערי, אלפים מאתרים שוכחים למחוק את הדוגמה של הדף והדף. כך יש אלפי עותקים של אותם נתונים את כל אתרים אלה.

זה רע. אתה יכול לנחש למה? ובכן, זה נובע בעיקר משתי סיבות:

 1. מכיוון שאתה מארח (ללא כוונה) תוכן כפול, ציוני ה- SEO שלך מושפעים לרעה. במקרים מסוימים, הם אף נחשבים כדואר זבל,
 2. זה נראה באמת לא מקצועי ונראה שאתה לא זהיר כלפי המבקרים שלך.

פיתרון

אם לא מחקת את ההודעות לדוגמה, עליך לעשות זאת מייד. בקר ב- Google Webmaster Central, מצא את דפי הדוגמה מהווים את רשימת הדפים באינדקס והגיש ביד בקשה לביטול אינדקס. זה יאיץ את תהליך הסרת הדף מאינדקס האתר שלך.

19. פרסום פוסטים לא שלמים

פוסטים לא שלמים

כן, יש אנשים שעושים זאת. אם אתה אחד מהם, אני ממליץ בחום נגד זה. הנה למה:

 1. ברגע שאתה מפרסם פוסט, WordPress מצמיד אוטומטית מספר מנועי חיפוש אשר בסופו של דבר התחל להוסיף לאינדקס את הדף שלך. לאחר שאינדקס דף, האיטציה הבאה לאינדקס של הדף אותו הדף קורה בדרך כלל לאחר ארוך זה גם תלוי עד כמה האתר שלך פופולרי. במהלך מרווח זה, ייתכן שתעדכן את הפוסט שלך עם תוכן חדש, אך התוצאות לא יבוא לידי ביטוי, עד הרבה מאוחר יותר. זה בעיקרון פוגע בקמפיינים SEO שלך במידה משמעותית.
 2. כאשר אנשים מבקרים באתר שלך דרך ערוצי מדיה חברתית ומגלים שהפוסטים שלך מלאים למחצה, הם הם הולך לעזוב את האתר שלך – ואפילו להתחיל להימנע באופן פעיל.

תרופה

לפעמים לא ניתן לפרסם את כל התוכן שלך בפעם אחת. פשוט יכול להיות הרבה תוכן ו / או לא מספיק זמן, או סתם יותר מדי תוכן לפרסם בפוסט אחד. הפיתרון פשוט –

חלקו וכבשו – חלקו אותו לפוסטים קטנים יותר

טכניקה זו עובדת ממש טוב. ב- WPExplorer אנו משתמשים בתערובת של שני דברים:

 1. חילקנו פוסטים (ממש ארוכים) לשני חלקים, למשל
  • טיפים לשיווק עבור ערכות נושא של וורדפרס – חלק 1
  • טיפים לשיווק עבור ערכות נושא של וורדפרס – חלק ב ‘
 2. ליצור חדש פוסט-סדרה. קח לדוגמה את סדרת הפוסטים הזו. בכל שבוע אני משתף תוכן חדש בטעויות למתחילים של וורדפרס. זה ממשיך להיות מעורב בקהל ואני לא צריך לדאוג לכתוב את הכל בפעם אחת.

ניתוח מקרה – מקראומורס

יישום ממש מגניב וקצת שונה של ה- סדרת פוסט הרעיון נעשה על ידי MacRumors. הם מכסים את הטכנולוגיה האחרונה של אפל – לפני שאפל משיקה אותם רשמית. לדוגמה, בדוק את הכיסוי שלהם ב- אייפון XR. יש עמוד מאסטר המוקדש לו המכסה את כל המידע במבט חטוף. ואז הוא פשוט מקשר אל את כל התוכן שקשור בעבר תחת “ציר זמן”.

טיפ: אתה תמיד יכול להתנסות בטכניקות פרסום ולוחות זמנים שונים ולהשתמש בזה המתאים ביותר לגומחה של האתר שלך.

20. לא משתמש בעיצוב רספונסיבי

rwd

גוגל יש ל התחילו לדרג אתרים טוב יותר, תלוי באיזו מידה הם עובדים במכשירים ניידים. בקרוב מאוד הם הולכים להעניש אתרים שאינם מגיבים לנייד. כמעט כל נושא וורדפרס חינמי (שכחת פרימיום) שיצא בימינו הוא מגיב לנייד.

זה 2015. ואין שום תירוץ לכך.

על ידי נס קוסמי כלשהו, ​​אם האתר שלך אינו מגיב לנייד, אנא קדימה וקבל אותו מעודכן. להלן מספר טיפים שיעזרו לך בכך –

 • אם אתה סוכנות עם הרבה נושאי מיתוג מעורבים, שכר מעצב מקצועי שיעביר את נושא הוורדפרס הנוכחי שלך למסגרת כמו בראשית או המסגרת הכוללת. זה יהיה מועיל ביותר בעתיד.
 • אם לנושא שלך אין גרסה מגיבה ואינך רוצה לשנות את העיצוב שלך, אתה יכול להשתמש במודול הנייד של Jetpack, אשר פשוט יוצר גרסת אופטימיזציה לנייד / טאבלט לאתר שלך..

עם זאת במקרה כזה, העיצוב של האתר שלך לא יהיה עקבי (עיצוב וצבעים שונים במכשירים שונים). זה עלול להשפיע לרעה על מאמצי המיתוג שלך עקב חוסר עקביות. לכן מומלץ מאוד לקבל ערכת וורדפרס סטנדרטית שמבוססת על HTML5 (כלומר בעצם חסינת עתיד) ובעלת גרסה מגיבה נאותה..

21. אי שימוש בעיצובים לילדים

ערכות נושא לילדי וורדפרס

בתחילה, למתחילים בוורדפרס אין את הידע הטכני להתחיל לשנות את מראה הנושא של וורדפרס. זו הסיבה שהם מעדיפים לשנות מנושא לנושא. דיברנו על זה בחלק 2 בסדרה זו, נקודה 7. ברגע שתקבלו “תחושה” של איך הדברים עובדים סביב וורדפרס, אולי תרצו להתחיל להתנסות בדברים.

זה נהדר, אבל נסו לזכור את הדיבורים הקטנים שלנו על בדיקת דברים חדשים באתר וורדפרס חי (חלק 1, נקודה 2). בואו נגיד שתעקוב אחר כל אותם חוקים ותתחיל לשנות נושא בהתקנת וורדפרס משנית (או משובצת). ובכל זאת, יש משהו לא בסדר בזה. אינך משתמש בנושא של ילד.

ערכות נושא לילדים 101

א נושא לילדי וורדפרס הוא הרחבה של נושא ההורה. זה יורש את כל התכונות מנושא האב ומוסיף אליו שינויים משלו. (השינויים שמקודדים על ידך, כמובן).

שקול מקרה בו אינך משתמש בנושא של ילד. אתה עורך ישירות את ה- נושא ההורה. נניח שאתה רוצה לערוך את משפחת הגופנים של העיצוב ואת הפריסה. כנראה שתתחיל לערוך את ערכות הנושא stylesheet.css ו פונקציות קבצים. כאן טמונה הבעיה.

ערכות נושא וורדפרס סטנדרטיות מתעדכנות כל העת למחיקת באגים, שיפור הביצועים, הסרת אלמנטים מיושנים, הוספת תכונות חדשות או פשוט להתעדכן בגירסה האחרונה של וורדפרס. בדיוק כמו שחשוב לעדכן את ליבת הוורדפרס שלכם, כך עליכם לעדכן גם את נושא הוורדפרס שלכם.

כשאת מעדכנת את נושא האב, כל השינויים שבוצעו בנושא זה הם אבוד. לאחר העדכון, כל השינויים שביצעת בערכת הנושא יאבדו. לכן מומלץ לעשות זאת תמיד השתמש בערכת נושא לילד תוך כדי ביצוע שינויים בעיצוב שלך.

כשמשתמשים בערכת נושא לילד, כל הקוד מנושא ההורה יורש אוטומטית. ניתן להוסיף מאפיינים חדשים או לשנות נכסים קיימים (למשל, משפחת הגופנים). המאפיינים שאתה לא לשנות לחזור להגדרה המקורית שלהם (המוגדרת בערכת האב), מכיוון שהם כבר עוברים בירושה.

התועלת

 • כל השינויים שאתה מבצע בנושא הם מאורגן לקובץ.
 • כאשר הנושא של ההורה מתעדכן, התכונות החדשות עוברות בירושה אוטומטית לנושא של ילדכם.
 • אתה מקבל את העדכונים מבלי לאבד את השינויים שלך.

נושאי ילד וורדפרס הם באמת קל לבנות. עיין בקודקס הוורדפרס הרשמי כדי להתחיל.

22. לא ממנף מטמון וורדפרס

מטמון וורדפרס

מטמון אתר וורדפרס משפר משמעותית את הביצועים וצורך פחות משאבי שרת בטווח הרחוק. זה נהדר לשיפור ציוני SEO שכן גוגל אוהבת אתרים מהירים. יתר על כן, המבקרים שלך אוהבים שמוגשים להם אתר מהיר-מהיר (המשפר את חווית המשתמש) תוך מתן עומס מינימלי בשרת שלך. זה אידיאלי לסביבות אירוח משותפות, בהן משתפים משאבי השרת. יש לנו פוסט-סדרה שלמה בנושא מטמון וורדפרס, המסביר מה זה, איך זה עובד ואיך ליישם אותו.

23. לא מנחה תגובות

הערות מנחות

תגובות מתחילות לזרום מה- ראשון יום רק בנסיבות הבאות:

 • התוכן שלך מופיע ב- Reddit או ב- Digg
 • מקבל ויראלי במדיה החברתית
 • אתה מכריז על הבלוג שלך לחברים ובני משפחה
 • יש לך כבר בסיס דוא”ל ענק בו אתה מכריז על האתר החדש שלך

בכל המקרים, זורם קבוע של הערות זמן. זה גם תלוי עד כמה מעורב התוכן שלך, או איך אתה מסיים את הפוסטים שלך. בכל מקרה, ברגע שהתגובות יתחילו לזרום, עליך להתחיל לנהל את ההערות שלך. להלן מספר טיפים שיעזרו לך בכך –

 • התקן למשל תוסף נגד דואר זבל, אקיסמט.
 • אתה יכול גם להשתמש בתוסף לניהול הערות כמו דיקוס או Livefyre. זה חוסך לך את הנטל בהתקנת תוספים להתחברות חברתית
 • אל תאשר את כל התגובות שעולות בדרכך. קרא את התגובה. אם זו פיתיון קישור, שנה את שם המגיב. אם מישהו בשם “הטוב ביותר ספא שיער בוסטון” כותב “תודה מצאתי את זה מאוד תובנה”, זה בדרך כלל פירושו שלבוט (המשמש להערות המוניות) יש אלגוריתם טוב!
 • ברגע שתור הספאם או ההערות המפוזרות מתחילות להתפוצץ, רוק אותו. זה יקטין את גודל מסד הנתונים של וורדפרס, מכיוון שכל התגובות, (דואר זבל או אחרת) מאוחסנות בו.

24. איזון לא תקין בין קטגוריות ותגים

07-קטגוריות-תיקים

בעוד שתגים נוטים לאינדקס מהר יותר, בטווח הרחוק, אתר מובנה היטב תמיד יזכה. כמה “מומחים” של SEO אומרים לך להשתמש בכמה שיותר תגים. “כותרת הפוסט? השתמש בזה כתג! “

עשה לעצמך טובה ו לא תקשיב להם. רק לסמוך על בלוגים של סמכויות כמו מוז, SEJ או מאט קאטץ ‘- אנשים שכן לדעת על מה הם מדברים. הנה כלל אצבע כללי בכל הנוגע לתגיות וקטגוריות. מכיוון שרובנו חובבי וורדפרס כאן, בואו ניקח זאת כדוגמה.

נניח שבאתר שלנו יש את הקטגוריות הבאות –

 • טיפים
 • הדרכות
 • רשימות נושא
 • ביקורות על מוצרים
 • דעה

ניתן לחפור עמוק יותר באמצעות תת-קטגוריות. לדוגמה, טיפים ניתן לשכלל את הקטגוריה טיפים לאבטחה, טיפים לביצועים ו טיפים למונטיזציה. האופן בו תבחר לצמצם את האתר תלוי אך ורק בך.

מצד שני יש לטפל בתגיות בעדינות. הקפד על מספר התגים למינימום. נהל אותם ביסודיות. לדוגמה, אם האתר שלך מתמקד באבטחה, עליך להשתמש בעצות אבטחה כתג ולא כקטגוריה. שקול את הפוסטים הבאים:

 • סקירת תוסף אבטחה של וורדפרס
 • עריכת תוספי אבטחה בחינם עבור וורדפרס
 • הדרכה בנושא טיפים להצלחה לשיפור האבטחה
 • (דעה) מדוע אבטחת וורדפרס צריכה להיות בעדיפות

לכל הפוסטים האלה יש דבר אחד משותף – אבטחה. כל אחד מהם שייך לקטגוריה שונה. לפיכך, במקום להקצות קטגוריות מרובות לכל אחד מהפוסטים הללו, הקצו קטגוריה אחת ו”טיפים לאבטחה “כתגית!

אין פיתרון “מושלם” באיזה פתרון להשתמש – תג או קטגוריה? הדבר שחשוב לזכור הוא לא לעשות שימוש יתר באף אחד מהם. גוגל רק מתחכמת יותר. שחק את יריד המשחק (שללא ספק ייקח זמן ומאמץ משמעותיים). בסופו של יום האתר שלך יראה נפילה זניחה בתנועה בעוד שאחרים יתפוררו עם פרסום אלגוריתם חיפוש חדש..

שני הטיפים האחרונים הם המועדפים עלי. התחייבתי אותם כפי שאני בטוחה של 99% ממשתמשי וורדפרס, בניסיון הראשון שלהם.

25. יצירת אינדקס לאתר שלך לאחר ההתקנה

יצירת אינדקס לאתר שלך לאחר ההתקנה

במהלך השלבים הסופיים של התקנת וורדפרס, זה נותן לך תיבת סימון קטנה שעליה כתוב “אפשר למנועי חיפוש לאינדקס את האתר שלי”. אין לך תוכן לאינדקס ברגע זה, נכון? גם אם תכננתם הכל, רוב הסיכויים שתשנו חלק מהתכונות כמו תגיות וקטגוריות.

העצה שלי היא לבטל את סימון התיבה הזו במהלך ההתקנה. לאחר שיש לך 2-3 פוסטים מוכנים לפרסום, שחזור את ההגדרה. ניתן לעשות זאת מ לוח מחוונים של WP> הגדרות> קריאה > אפשר למנועי חיפוש להוסיף אינדקס לאתר שלי. לאחר שתסיים, אל תפרסם את הפוסט עדיין!

עבור אל Google / Bing Webmaster Central והירשם ידני לאתר שלך. לאחר הגשת הבקשה, חזור אחורה ופרסם את הפוסט. וורדפרס תפתח כעת את כל מנועי החיפוש לגבי הפוסט החדש שלך.

טיפ זה הוא יותר הצעה הנלמדת מהניסיון המעשי. מנועי חיפוש טובים מאוד בתעדוף לתוכן האתר שלך. ברגע שהם יראו שחסר פיסת תוכן או פוסט / עמוד, הם בסופו של דבר יסירו אותו! זה רק כדי לתת לך התחלה ראשונה במאמץ העסקי החדש שלך.

26. טיפ לבונוס – התחל לבנות את רשימת הדוא”ל שלך

התחל לבנות את רשימת הדוא

לא ידעתי על החשיבות של רשימת דוא”ל לפני שקראתי את הבלוג של ג’ון צ’או. אל תעשה את אותה טעות שעשיתי! עלוני דוא”ל הם אחד ההיבטים המכריעים ביותר בכל עסק מקוון! הם מקור תנועה ירוק-עד-על-פי דרישה שרק גדל. אתה יכול להסתכל בחינם באמצעות תוכנות שיווק בדוא”ל כמו MailChimp.

אליך

זה מסיים את הפוסט-סדרה שלנו. התחלתי לחוות את הרגע הקסום ההוא שבו קיבלתי את המנוי הראשון שלי לדוא”ל, או את התגובה הראשונה הזו בבלוג שלי. עכשיו כשאני מסתכל אחורה על הטעויות, אני לא מתחרט שעשיתי אותן. כי אני נלמד מהם. והיום אני משתף אותם איתך. אז אם ביצעתם כבר כמה מהטעויות הללו או את כל אלה, אל תרגישו רע (אפילו לרגע).

מדוע אנו נופלים, מאסטר ויין?

בזמנים כאלה שאלת אלפרד נותנת לי השראה. תשובתו של באטמן מחדשת את נשמתי –

לקום ולהילחם שוב

אני לא אבקש ממך להגיב, כי יש לך כבר (כמו תמיד). תודה לך על כך! אני מקווה שלמדת משהו חדש מסדרת הפוסטים הזו. אם יש לך סיפור לספר או טיפ לחלוק, אנו נשמח לשמוע!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map