טיפים קלים למתחילי וורדפרס לתחילת העבודה בשנת 2018

וורדפרס מאפשרת לאנשים קבועים כמוני להקים ולנהל את הבלוגים ואתרי האינטרנט שלנו. אנו כה נרגשים כאשר אנו רואים לוח מחוונים של וורדפרס משלנו לראשונה. ואנחנו ממהרים לפרסם את הפוסט הראשון שלנו שיחליף את הפוסט הראשון של Hello World הרגיל מ- WordPress.


אבל רגע, יש הרבה תכונות וורדפרס מובנות שעליכם להכיר. הם יכולים להפוך את חיי הבלוגים שלך לקלים ומענגים. קח זמן לדפדף בין האפשרויות הרבות בתפריט משמאל, באפשרויות המסך בחלק העליון, באפשרויות בתוך העורך ותתפלא לטובה עד כמה התעלמת מהן. אז בואו נקדיש את הפוסט הזה לגילוי האפשרויות הרבות שלא נראות לעין בהן אנו יכולים להתחיל להשתמש בחיי הוורדפרס היומיומיים שלנו..

נתחיל,

ניהול פוסטים ללא מאמץ ב- WordPress

הפינה הימנית של עורך הפוסט היא ברכה לבלוגרים. זה עוזר לך לנהל את הפוסטים שלך טוב יותר במובנים רבים. אפשרויות אלה כוללות בדרך כלל הגדרות פרסום, פורמטים של פוסט, טקסונומיות ותמונות מוצגות.

פרסם

טיפים קלים למתחילים בוורדפרס: פרסום הגדרות

כדי לתזמן פוסטים שיופיעו בתאריכים שנבחרו, חקור את פרסם אפשרות. זה מאפשר לך לבחור את התאריך והשעה המדויקים לפרסום הפוסט שלך.

אתה יכול גם לסמן את הפוסט לבדיקה על ידי לחיצה על בהמתנה לבדיקה, נוח במיוחד לבלוג רב מחברים.

ה נראות אפשרות שולטת בצפייה בתוכן על ידי אחרים. הגדרת ברירת המחדל עבור אפשרות זו היא ציבורית, שפירושה שכל העולם יכול להציג את הפוסט. עם זאת, באפשרותך להגביל את הצפייה למעטים שנבחרו סיסמא מוגנת או הפעלת פרטי אפשרות.

כברירת מחדל, ההודעות האחרונות שלך מופיעות בראש הדף בוורדפרס. מה אם אתה רוצה שפוסט ירוק-עד או אחד שממוקדים בעיתויים הראשונים, יתפוס במקום זה משבצת? אתה יכול לעשות זאת על ידי איפוס האפשרויות שמתחת נראות. הפעל את ה- דביק אפשרות לפוסט, והיא תופיע ותישאר בחלק העליון של הפוסטים שלך עד שתשבית את האפשרות הדביקה.

כבלוגר תדע כמה גרסאות פוסט עובר לפני שהוא מופיע לצפייה ציבורית. זה עשוי להתחיל כגרוטאות או פתק קטן, ולגדול עם הזמן למאמר מן המניין, שעובר בין גרסאות רבות בין לבין. אם אתה רוצה לגשת לאחת מהגרסאות, מכל סיבה שהיא, פשוט חפש מתחת מהדורות בעורך הפוסט. אם אינך יכול לראות זאת מייד, הפעל את ההגדרה באפשרויות מסך. על ידי הוספת קוד קטן ל- wp-config.php קובץ (ראה למטה למטה), אתה יכול גם להגביל את מספר הגרסאות שלאחר פרסום.

פורמט

טיפים קלים למתחילים בוורדפרס: פורמט פוסט

לאחר הגדרות הפרסום, אתה אמור לראות קטע לפורמט. בהתאם לנושא של וורדפרס בו אתה משתמש יתכן שיש לך אפשרויות עיצוב זוגיות או רבות. פורמטים אלה יסגננו את הפוסט שלך בצורה אחרת.

 • סטנדרט הוא פורמט פוסט טקסט רגיל
 • בצד מיישר קו
 • תמונה, וידאו, גלריה ו שמע הפורמטים יכילו את המדיה המתאימה בראש הפוסט שלך
 • ציטוט יעצב את הפוסט שלך כהצעת מחיר ישירה
 • קישור פוסטים יכללו אפשרות שתוכל לציין קישור יוצא כדי להפנות פוסט אליו (למשל: אם אתה כותב טשטוש ש- XYZ נמצא במכירה, קישור את הפוסט אליו אליו כדי לקחת את הקוראים ישירות למכירה)
 • סטטוס פוסטים מעוצבים כעדכון סטטוס הדומה למדיה החברתית
 • צ’אטים מופיעים כשיחות

פשוט בחר את הפורמט בו תרצה להשתמש והוסף את התוכן שלך. חלק ממפתחי הנושאים יוסיפו אפשרויות נוספות לפוסטים על סמך הפורמט (לדוגמה: להצעות מחיר עשויים להיות אפשרויות לצבעים או גופנים מודגשים, וסרטונים עשויים לכלול אפשרויות נוספות עבור שכבות-על או חלופות תמונה). תוכלו ללמוד עוד על פורמטי פוסט של וורדפרס במדריך שלנו.

תמונה מצורפת

טיפים קלים למתחילים בוורדפרס: תמונה מוצגת

כשאתה יוצר פוסט, לרוב תהיה לך אפשרות לתמונה מוצגת (אפילו עם כל פורמטי הפוסט השונים). תמונה זו משמשת בדרך כלל בדף הבלוג הראשי שלך, כתמונת התמונה הממוזערת כאשר הפוסט שלך מוצג כפוסט קשור במאמר אחר, או כתמונת התמונה הממוזערת עבור כל מודולי בלוג שבבניית הדפים שלך (כמו רשתות בלוגים או קרוסלות באלמנטור או המלחין החזותי של WPBaker).

כדי להתחיל, לחץ על הקישור “הגדר תמונה מוצגת.”

טיפים קלים למתחילים בוורדפרס: בחר תמונה מוצגת

בשלב הבא העלה תמונה חדשה (בחר אותה מהמחשב שלך או גרור ושחרר את התמונה) או בחר תמונה שכבר נמצאת בספריית המדיה שלך. לחץ על הכפתור הכחול כדי “הגדר תמונה מוצגת” ואז שמור את הפוסט שלך.

כשמוסיפים תמונות חדשות חשוב להוסיף את ה- כותרת כדי לתאר את התמונה עבור מנועי חיפוש ו- טקסט טקסט לשמש קוראי מסך או דפדפני רשת. זה מסיבות SEO ונגישות. זה לגמרי בסדר להשתמש באותו תיאור עבור שניהם פשוט אל תשכחו להוסיף אותו.

קטגוריות ותגים

טיפים קלים למתחילים בוורדפרס: קטגוריות ותגים

קטגוריות ותגים (לעיתים מכונים באופן קולקטיבי “טקסונומיות”) משמשים לקבוצת תוכן. אלה משמשים כדי לעזור לקוראים (ומנועי חיפוש) לנווט באתר האינטרנט שלך ולמצוא תוכן קשור. להלן סקירה מהירה שתעזור:

 • קטגוריות הם הקבוצות העיקריות עבור פוסטים בבלוג שלך (או סוגים אחרים של פוסטים כמו צוות, תיק עבודות וכו ‘). זו צריכה להיות הגדרות כלליות לתוכן. אם היית בלוג לביקורת רכב זה יכול להיות מותגי הרכב השונים (ג’יפ, טויוטה, פורד וכו ‘).
 • תגיות הם פרטים ספציפיים יותר הבונים על קטגוריית הליבה. עבור בלוג מכוניות זה יכול להיות פרטים טכניים כמו כוח סוסים, כריות אוויר, צבעים, שנה וכו ‘.

אם ברצונך ללמוד עוד, עיין במדריך שלנו לקטגוריות ותגים של WordPress פלוס תוספים כדי לשפר (או אפילו לאוטומט) אותם באתר שלך..

יצירת תוכן

בלוגרים מבלים זמן לא מבוטל בעורך הפוסטים. וישנן מספר אפשרויות בעורך שעוזרות לייעל את העבודה שלך. אפשרויות שימושיות אלה בסעיף עורך חזותי יכול להקל על תוכן הקלדה,

טיפים קלים למתחילים בוורדפרס: עורך פוסט

הסחה כתיבה חופשית: ראה את הלחצן הגדול כמו “X” ממש מתחת ל”טקסט “בתמונה למטה? לחיצה עליו גורמת לחלונות הצד והכותרות להיעלם, ולהשאיר לך אזור ללא עומס לכתוב עליו. כשאתה לוחץ עליו שוב, המסך המקורי משוחזר.

סרגל הכלים: נקרא גם “כיור המטבח” הוא הכפתור המרובע בשורה העליונה של סרגל הכלים. בלחיצה, זה פותח שורת אפשרויות שנייה למטה.

קיצורי דרך במקלדת: לאחר פתיחת שורת האפשרויות השנייה באמצעות סרגל הכלים להחלף את החיפוש עבור “?סמל. לחיצה עליו תציג א סט קיצורי דרך מובנה בעורך בקופץ. לדוגמה Alt + Shift + 2 ייתן לך
כותרת 2. אך לפני שתתחיל להשתמש בקיצורי דרך אלה, תצטרך להפעיל קיצורי מקשים בפרופיל המשתמש שלך. קיצורי הדרך מופעלים על בסיס משתמש.

קרא עוד: מאפיין נוסף שימושי ליצירת פוסטים הוא קרא עוד. זה מפרק את קטע הטקסט הראשון שלך (לפני הוספת הפסקה) כקטע קטע שישמש עם תמונה ממוזערת שלך בעמוד הראשי של הבלוג. זה מעניק תשומת לב רבה יותר מכותרת פוסט ונראה מסוגנן במדיה החברתית. חפש את התכונה בעורך ההודעות, מקם את הסמן במקום בו אתה רוצה שהקטע יסתיים ואז לחץ על הסמל. אתה יכול גם להוסיף נקודה אדומה נוספת על ידי לחיצה על הכרטיסייה “טקסט” לתוכן שלך והוספת קצת HTML זה:

לאחר מכן, אם תרצה לחלק פוסט ארוך לדפים רבים, הכנס את הקוד הבא לקוד עורך טקסט בנקודה המדויקת שאתה רוצה שהדף ייפרץ. אתה יכול לחזור עליו כמה פעמים שתרצה לחלק אותו למספר עמודים (זה מתאים לרשימות ארוכות / מפורטות ויכולים גם לעזור לך להציג יותר מודעות).

 
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Pages: 1 2