20+ פודקאסטים הטובים ביותר לוורדפרס להאזנה לשנת 2020

מיטב הפודקאסטים של וורדפרס להאזנה

לא משנה את התפקיד שתמלאו בקהילה של וורדפרס, עליכם להתעדכן בחדשות, בכלים האחרונים ועוד. מעצבים, מפתחים ומשתמשים כאחד צריכים למצוא דרכים ללמוד ולעקוב אחר חדשות וורדפרס.


האזנה לפודקאסטים היא דרך נהדרת להתעדכן במתרחש בעולם הוורדפרס. למדו על מוצרים חדשים או על גרסאות וורדפרס. או פשוט לשמוע מאחרים בקהילה. במיוחד עבור אלו מאיתנו עם זמן מוגבל לקריאה, אודיו יכולים להיקלט תוך כדי פעילות גופנית או נהיגה.

בתוך שנים ספורות השתנה נוף הפודקאסט, עם כניסות חדשות וכמה הופעות בוטלו. מאמר זה ישתף רשימה של כמה מהפודקאסטים הטובים ביותר בוורדפרס שכדאי להאזין להם בשנת 2019.

כדי למצוא פודקאסטים להמליץ, בדקנו כמה דברים. ראשית אופי התוכן, מכיוון שהוא היה צריך להיות ממוקד וורדפרס כמובן. שנית, איכות התוכן המוצג. ולבסוף זמינות – כי פרקים רגילים וקלים לגישה הם פשוט מהנים יותר..

אין ספק כי בחירת רשימה כזו היא מעט סובייקטיבית. נדרשנו גם לשמור על ניהול ברשימה, ולכן יתכן מאוד שיהיו לך כמה פודקאסטים שימושיים אחרים שלדעתך היו צריכים להיכלל. ואם כן – שתפו אותם בתגובות שלמטה! נשמח לבדוק אותם.

די מדברים – הנה הרשימה שלנו, ללא סדר מסוים.

1. דו”ח מאט

דו

דו”ח מאט

לאחר שהפך את חנות הפרילנסרים הקטנה שלו לסוכנות, Matt Medeiros התחיל את Matt Report כדי ליצור קשר עם הקהילה ולעזור לבעלי עסקים דיגיטליים אחרים להתחיל ולהפעיל את עסקיהם ב- WordPress. בדו”ח מאט, מאט מראיין יועצי אינטרנט ובעלי עסקים על אופן ניהולם של עסקיהם.

2. WPwatercooler

WPwatercooler

WPwatercooler

הפודקאסט WPwatercooler הוא מופע ‘חינוך אדיר’ קליל, בו ג’ייסון טאקר מפגיש בין חברי קהילת וורדפרס שונים כדי לדבר על האופן בו וורדפרס משנה עסקים וחיים. WPblab היא מופע מחוץ לצילום, בהנחיית ברידג’ט וילארד, ולוקחת פורמט Q ו- A עם שאלות מהצופים.

3. שלום, WP!

שלום, WP!

שלום WP

הפודקאסט Hello WP שממתג את עצמו כ”פודקאסט שמזכיר לך איך זה להיות משתמש וורדפרס חדש. ” זה בדיוק זה. מכסה את כל היסודות בנושא ערכות נושא, תוספים וורדפרס באופן כללי, זהו האזנה נהדרת במיוחד כשמכירים את CMS הפופולרי.

4. המופע של קים דויאל

המופע של קים דויאל

קים דויאל שואו

קים דויאל (הידוע גם בשם צ’יק וורדפרס) מפעיל פודקאסט שכותרתו העצמית מתמקד בסיוע ליזמים אחרים לבנות את עסקיהם באמצעות וורדפרס. בהחלט מופע לא טכני, היא מדברת על אורחים מנוסים על נושאים כלליים של וורדפרס ועסקים מקוונים.

5. WPTavern וורדפרס שבועי

WPTavern וורדפרס שבועי

וורדפרס שבועי

וורדפרס שבועי מגיע אליך מהאנשים שב- WP Tavern, בראשות ג’ף צ’נדלר (מייסד ה- WP Tavern) ומרקוס סוש – מגה-משווק ואשף וורדפרס. הם לוקחים על עצמם את כל הדברים בוורדפרס, הכוללים את החדשות האחרונות וראיונות קהילתיים, עם כמה אנשי וורדפרס חכמים.

6. WPcast.fm

WPcast.fm

WPCast.fm

עבור אנשי המקצוע של וורדפרס יש לנו WPcast, המתארח על ידי האיש שמאחורי EfficientWP הצליח לארח, את דאג יואן, ואת דייוויד הנברגר, המנהל את Fatc Apps (יוצרי התוסף Easy Tables Tables). הנושאים המדוברים מיועדים להיות מועילים למעצבים, יועצים, מפתחים ומשתמשי קצה, ולהשתמש בחוויות של המארחים ואנשי המקצוע כאורחים כאחד..

7. WP העלאת פודקאסט

WP העלאת פודקאסט

WP העלאת פודקאסט

טרוי דין הוא היוצר של תוכנית ההדרכה WP Elevation עבור יועצי וורדפרס, ולכן אין זה מפתיע שהפודקאסט שלו ב- WP Elevation מספק ייעוץ עסקי ליועצי וורדפרס המחפשים ‘ליישר’ את העסק שלהם. תקבלו ראיונות עם יזמי וורדפרס ואנשים עסקיים מקוונים אחרים המכסים נושאים כמו שיווק דיגיטלי וצמיחה עסקית.

8. KitchenSinkWP

KitchenSinkWP

KitchenSinkWP

אדם סילבר הוא צלם שהפך למומחה וורדפרס שיצר את KitchenSinkWP כדי לשתף את כל מה שלמד על וורדפרס במהלך השנים האחרונות. הוא מדבר על כל הדברים בוורדפרס, כולל אירוח והחדשות והאירועים האחרונים של וורדפרס, בנוסף הוא מראיין כמה חברים מעניינים בקהילת וורדפרס..

9. Mastermind.fm

Mastermind.fm

Mastermind.fm

אם אתה הולך לפודקאסט על בנייה וניהול עסק של וורדפרס, ז’אן גאליה (מייסד ראש עיריית ה- WP, ויוצר התוספים RSS Aggregator ו- EDD Bookings של WP) וג’יימס חוקים (מייסד משותף של WP נינג’ות) הם מארחים נהדרים. כניסה חדשה יחסית לחלל הפודקאסט, Mastermind מכסה נושאים מעמיקים כמו מודלים עסקיים של וורדפרס.

10. שולחן עגול WP

שולחן עגול WP

שולחן עגול WP

כפי שהשם מרמז, WP Roundtable מציג פאנל של מומחי וורדפרס ואורחים המכסים מגוון נושאים של וורדפרס כמו פיתוח, אירוח, ערכות נושא, ביצועים ועסקים. זה מתארח על ידי ג’ייסון קרופורד (מייסד מובילאיי מופעל), מפתח התוספים קייל מאורר, ומנהל התפעול של שרתפרס, מארק בנזאקין..

11. טיוטת סטטוס פוסט

טיוטת סטטוס פוסט

טיוטת פודקאסט

הפודקאסט של טיוטת הפוסט סטטוס מתארח על ידי בריאן קרוגסגרד – יוצר ועורך פוסט סטטוס – וג’ו הויל, מייסד משותף ו- CTO ב- Human Made. הפודקאסט מכסה חדשות ומידע לאנשי וורדפרס, ליתר דיוק ראיונות, שיחות ועריכת מאמרים עבור וורדפרס וקהילת האינטרנט..

12. עשה את הוו

עשה את הוו

עשה את הוו

יצירת נישה משלה בחלל היא Do the Woo מבוב דאן – יוצר BobWP ומורה וורדפרס ייעודי. פודקאסט זה מתמקד ב- WooCommerce, התוסף המסחרי האלקטרוני המוביל עבור WordPress, ומבקש לספק מידע מועיל לבעלי חנויות WooCommerce..

13. לדמיין

דמיין פודקאסט

דמיין פודקאסט

עבור הלא-יזומים, Imagely היא חברה המתמקדת ביצירת נושאים ותוספים ספציפיים לצילום. יכול להיות ששמעת על שלהם דור הבא תוסף שהוא סופר פופולרי. לכן צריך להיות הגיוני שהפודקאסט שלהם מתמקד בטיפים ועצות ליצירת וניהול אתר הצילום שלך באמצעות וורדפרס.

14. מהנדס האתר שלך

מהנדס האתר שלך

מהנדס האתר שלך

מהנדס האתר שלך (לשעבר מהנדס וורדפרס שלך), ככל הנראה אחד מהפודקאסטים הוורדפרסיים הארוכים ביותר הפועלים ביותר, מציע הדרכה מעשית מעשית להפעלה ותחזוקה של אתר וורדפרס משלך. כל פרק מתמקד כיצד להשתמש בתכונה וורדפרס ספציפית או בתוסף או מוצר הקשור בוורדפרס.

15. WP-Tonic

WP-Tonic

WP-Tonic

לארח קורסים מקוונים משלך באמצעות WordPress? או רוצה ללמוד איך? WP-Tonic הוא פודקאסט שבועי מועיל המתמקד ב- LMS (מערכות ניהול למידה) עבור WordPress. היכנס לראיונות עם אורחים מיוחדים פלוס טיפים לבניית קורסים, שיווק ועוד.

16. תוספי WP א ‘עד ת’

תוספי WP א 'עד ת'

תוספי WP א ‘עד ת’

אם אתה משתמש ב- WordPress, אתה בטח מכיר תוספים. אבל אתה יכול ללמוד המון יותר על ידי רישום לפודקאסט WP Plugins A עד Z. פודקאסט זה מכסה את כל התוספים שקשורים לדברים, ומראיין את המפתחים המובילים, מכסה את פגיעויות התוסף הנוכחיות שעליכם להיות מודעים להן, מהדורות חדשות ועוד.

17. נשים ב- WP

נשים ב- WP

נשים בפודקאסט WP

פעמיים בחודש תוכלו להתאים לפודקאסט הנשים ב- WP. הפודקאסט מתארח על ידי איימי מאסון, טרייסי אפליקציות ואנג’לה באומן – כולם מומחים בהיבטים שונים של וורדפרס. כל פרק כולל אורחים מובילים ומכסה נושאים כמו עיצוב, פיתוח, בלוגים ושיווק בנישה בוורדפרס.

18. LMSCast

LMSCast

LMSCast

בטח שמעת על LifterLMS בעבר, מכיוון שהיא אחת ממערכות ה- Word ו- LMS המובילות של וורדפרס. אבל האם ידעת שיש להם גם פודקאסט? למדו כיצד תוכלו לבנות ולהגדיל את עסק הקורס שלכם בעזרת צוות LifterLMS כאשר הם מכסים נושאים כיצד להגדיל את הסיכויים שלכם להצלחה, לבנות אתר חברות, לשווק את הקורסים שלכם ועוד ועוד..

19. פודקאסט WPMRR

פודקאסט WPMRR

WPMRR

הפודקאסט WPMRR (WordPress Monthly Recurring Revenue) שנוצר על ידי האנשים ב- WP Buffs מכוון ישירות לעזור לך לגדול ולהגדיל את ההכנסות מעסקי WordPress שלך. הם מציגים פרקים על ניהול זמן, ייעוץ פרילנסרים, טיפים למכירות ושיווק, חשיבות תיק טוב ועוד.

20. פיתוח וורדפרס מעשי של טום מקפרלין

טום מקפרלין פודקאסט

פיתוח וורדפרס מעשי

ממצא נהדר נוסף הוא הפודקאסט החדש של טום מקפרלין. בפודקאסט לפיתוח וורדפרס המעשי טום עונה על שאלותיך ומספק עצות הקשורות לניהול עסק וורדפרס שלך, טיפים לפיתוח, עדכונים על חייו שלו והתמודדות עם וורדפרס ועוד (כמו הטיול שלו בממפיס – דברים מהנים!).

21. שעות המשרד

שעות המשרד FM

OfficeHours.fm

קארי דילס הוא שם ידוע בקהילה של וורדפרס, ופודקאסט OfficeHours שלה הוא בהחלט חובה להקשיב. היא מראיינת מגוון אנשים מקהילת וורדפרס שמצאו הצלחה עסקית באמצעות וורדפרס. נושאים אחרים שעוסקים בהם כוללים את אהבתה למסגרת בראשית. למרות שזה נראה כאילו עבר זמן, הפרקים בארכיון הם כולם האזנה נהדרת!


ההתמדה במתרחש בעולם הוורדפרס חשובה למשתמשים, לבעלי אתרים ומפתחים כאחד. בעקבות החדשות האחרונות על הענף ושחקניו היא דרך טובה להבין מה קורה ואיך זה עשוי להשפיע עליך ועל העסק שלך..

שיתפנו את רשימת הפודקאסטים הטובים ביותר כדי לעדכן אתכם, כך שתוכלו לבחור כמה שתתחילו לעקוב אחריהם עוד היום. יש פודקאסטים לכיסוי תחומי עניין שונים, החל מפיתוח וכלה בניהול עסק.

מה אתה מסתכל או בפודקאסט, והאם תוסיף משהו מאלה לפלייליסט שלך? יידע אותנו בפרק ההערות שלהלן!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me