כיצד להפעיל בלוג וורדפרס המארח את עצמו תוך פחות מ -15 דקות

בפעם הראשונה שהתקנתי בלוג של וורדפרס כמעט שלפתי את השיער. היה קל לעקוב אחר התהליך, אך בכל פעם שהגעתי לסוף, הייתי מקבל שגיאה, וכמו הרבה טעויות אחרות, הוא מעולם לא אמר מה לא בסדר. מאוחר יותר לאחר שבדקתי עם מארח האינטרנט שלי והעלהתי הרבה רעש בעניין, הם הודיעו לי שכלב תועה אכל את קובץ ה. אז שמתי שם לקובץ המושפע ומי, התקנתי את הבלוג הראשון שלי ב- WordPress אי פעם!


זה לא היה שום דבר גדול. לעזאזל, עם מי אני צוחק? תחושת ההישג שהגיעה עם אותו מיצב ראשון לא הייתה כמו אחרת. ראשית, שמחתי מאוד שההתקנה הצליחה סוף סוף. שנית, התרגשתי שאני עושה צעד גדול לקראת החלום שלי להיות בעל עסק מקוון. מאז התקנתי אינספור מופעים של וורדפרס הן על שרתי אינטרנט והן על מחשבים אישיים.

כל עוד אתה יודע מה אתה עושה, התקנה או ליתר דיוק השקת בלוג שמתארח בעצמך צריכה לקחת פחות מחמש עשרה דקות. זו עבודה קלה ופיזית וכל אחד יכול לעשות את זה. אם אתה נרגש ומוכן להשיק את הבלוג הראשון שלך, בואו נתחיל לתמרים לתקתק ונגמור עם זה. תהנה ואל תשכח לשתף את מחשבותיך בתגובות, אנו תמיד מצפים למשוב שלך.

מה אתה צריך

ראשית, ראשית, בואו נראה מה תצטרך. תזדקק לחבילת אירוח אתרים. בלוג וורדפרס המארח את עצמו בשונה מבלוג בחינם (למשל yourname.wordpress.com) דורש שרת אינטרנט. זה המקום בו תתקין את פלטפורמת הוורדפרס. הבא הוא שם הדומיין שלך. זו זהות הבלוג שלך. זו הכתובת הווירטואלית של הבלוג שלך באינטרנט (כתובת האתר). אמצעי תשלום כלשהו נדרש עבור שני יסודות אלה. רק קח בחשבון שמדובר בתשלומים חודשיים או שנתיים חוזרים, אז דאג לתקצב בהתאם.

ולבסוף תצטרך כחמש עשרה (15) דקות מזמנך כדי להתקין את סקריפט הוורדפרס ולהתאים אישית את הבלוג עם נושא חדש וכמה תוספים לא יכולים לחכות כדי להתחיל …

בחירת אירוח וורדפרס המושלם

ראשית, בואו להפוך את הבלוג בוורדפרס המארח את עצמך לבית נעים ונחמד. שוב, אלא אם כן יש לך שרתי אינטרנט, תצטרך לשכור שטח שרת. סקרנו נושא זה פעמים רבות בעבר כאן, כאן וכאן, אך אם מעולם לא ראיתם את ההודעות הללו, הנה סיכום מהיר של הגורמים שעליכם לזכור בבחירת אירוח אתרים נכון לבלוג הוורדפרס שלכם. :

  • עלות: אל תלכו תמיד על העסקה הזולה ביותר בשוק. יחד עם זאת, אל תשלם עבור תכונות שאינך זקוק לה כעת או בעתיד הקרוב. תשלום עבור מה שאתה צריך פירושו שעליך להכיר את הדרישות בבלוג הוורדפרס המארח את עצמך לפני כן. למארחי רשת כמו WPEngine, Bluehost, GoDaddy ו- HostMonster יש מחירים נהדרים, אפילו עבור אירוח וורדפרס מנוהל. בנוסף, אם אתה תופס מישהו מהם במצב רוח טוב, אתה יכול לנצל הנחות וקופונים נדיבים כדי לקצץ בעלויות אירוח האינטרנט שלך (בדוק את דף הקופונים של וורדפרס כדי לראות כמה מההצעות המיוחדות של המארחים). התחל בקטן או תלוי בצרכי האתר שלך, וקנה מידה למעלה או למטה בהתאם. אל תשחק בזול בעסק המקוון שלך, אך אל תתן לעסק להסתובב אותך.
  • תכונות & ביצועים: אתה רוצה להיות עם מארח אינטרנט ש” … מבטיח זמני זמן, שרתים מהירים במיוחד, רוחב פס [בלתי מוגבל] ומספיק שטח דיסק כדי לענות על הצרכים שלך. ” אבל כמה זה מספיק? מרבית מארחי האינטרנט מספקים שטח דיסק שאינו מונה, רוחב פס בלתי מוגבל ותחומי משנה בלתי מוגבלים בין תכונות אחרות. כאמצעי בסיס, רוחב הפס בשווי 5 ג’יגה-בייט בחודש ושטח דיסק של 5 ג’יגה-בייט אמורים להספיק עבור רוב האנשים. תכונות אחרות שכדאי לזכור כוללות תחומי addon, שירותי גיבוי, תמיכה בדוא”ל ותסריט בין היתר. בהזמנת זמני, Jetpack מגיע עם תכונה נהדרת השולחת לך התראות דוא”ל בכל פעם שהאתר שלך יורד. אם תתחיל לקבל הרבה מהתראות אלה, עליך לשקול לשנות את מארח האינטרנט שלך או לשדרג לתוכנית אירוח מעולה.
  • איכות תמיכת לקוחות: הטיפול בלקוחות יוצא מן הכלל. אם אתה אוהב את הלקוחות שלך (ומי שלא), אתה תמיד רוצה לשמור על חיוך על הפנים. כמובן שיש לקוחות שאתה צריך לבעוט אל שפת המדרכה ברגע שאתה יכול, אבל זה לא העניין. מארח האינטרנט שאתה בוחר לבלוג בוורדפרס המארח את עצמו צריך להיות בעל מוניטין טוב לתמיכה בלקוחות. אינך רוצה שהמבקרים שלך יראו שגיאות מכיוון שטיפול הלקוחות של המארח שלך לא יכול לתקן סוגיה אקראית מספיק מהר. ביקורות באינטרנט יספרו לכם במהירות אם ספק האירוח של וורדפרס שלכם מעריך את תמיכת הלקוחות.

כאן ב- WPExplorer, אנו אוהבים ומעריכים את כל הקוראים שלנו. אנו גם אוהבים ומשתמשים ב- WPEngine – מארח וורדפרס מנוהל מהדרגה העליונה – אך לצורך הדרכה זו אני בוחר ב- Bluehost מכיוון שהיא אמינה, מגיעה עם הרבה תכונות מדהימות ותמיכת הלקוחות פשוט מדהימה בלשון המעטה..

עם זאת, אירוח אתרים הוא רק חלק אחד מהמשוואה. תצטרך גם שם תחום כדי שלקוחות, חברים ובני משפחה יוכלו למצוא את הבלוג שלך ב- WordPress באינטרנט.

בחירת שם הדומיין המושלם

כעת, לאחר שהתמקמנו בבית נוח בבלוג הוורדפרס שלך, הדבר היחיד שאנחנו צריכים הוא כתובת, כך סוף סוף תהיה לך כתובת URL לכרטיסי הביקור שלך אנשים יכולים למצוא את העסק שלך. שם התחום שלך יכול להיות כל דבר שאתה אוהב. זה יכול להיות שמך, שילוב של שמך ומשקה אהוב עליך, שם המוצר שלך עם טוויסט קטן – כל דבר! ראיתי כמה דומיינים מצחיקים באינטרנט אבל זה סיפור ליום אחר.

אגב, שם תחום זה משהו כמו facebook.com או youtube.com למקרה שראשך בעננים. בדרך כלל הם עולים כ 10 $ דולר לשנה ותמיד תוכל לקבל דומיין בחינם כשאתה נרשם לחברת Bluehost. מארחי אינטרנט רבים אחרים מציעים דומיין בחינם, לכן אל תרגיש מוגבלת בעניין זה.

אתה יכול לבחור לרשום את שם הדומיין שלך במארח האינטרנט שלך או עם שותף לרשם תחומים כמו Namecheap (אני רושם את הדומיינים שלי כאן) או GoDaddy בין היתר. בין אם אתה רושם את הדומיין שלך אצל רשם או מארח אתרים, אל תתן למוח שלך לנדוד, אני אגיד לך בדיוק מה לעשות כדי להפנות את הדומיין לבלוג הוורדפרס שלך תוך מספר דקות. אבל קודם ניקח א Selfie נשם ואז הגדר את חשבון אירוח האינטרנט שלך.

הקמת חשבון אירוח אתרים

תזדקק לשם תחום כדי לפתוח חשבון אירוח אתרים. אם תרצה להירשם אצל רשם תחומים כמו שלך בטרולי, גש לנאמצ’אפ או בכל מקום ופשוט עשה זאת. זהו תהליך פשוט וברור שאיני מצפה מכם להיתקל בבעיה. אם תרצה להשיג דומיין בחינם (חינם לפחות לשנה), עבור אל Bluehost ולחץ על הכפתור הירוק “התחל לעבוד עכשיו” במרכז דף הבית..

כחול

זה אמור לקחת אותך לדף ההרשמה בו תוכל לבחור את חבילת אירוח האינטרנט שלך. בזמן הכתיבה, קיימות שלוש חבילות זמינות: החל מ- $ 3.95 לחודש, ובנוסף מחיר של $ 6.95 לחודש ופרו עסקי ב- $ 14.95 לחודש:

תבחר את התוכנית שלך

קחו בחשבון שמדובר במחירי קידום מכירות לטווח הראשון בלבד (כך פחות או יותר עובד כל הנחת אירוח). לאחר הקדנציה הראשונה, המחירים מתחדשים לפי התעריפים הרגילים בהתאמה. עדיין, זה אירוח במחיר סביר מאוד והוא מושלם עבור כל מי שרק מתחיל.

אם תרשום את הדומיינים אצל רשם לעומת מארח האינטרנט שלך, יהיה עליך להתאים את המידע על שרת השמות (DNS) שלך. אם אתה רוכש את חבילת האירוח שלך מ- Bluehost, תצטרך להוסיף ns1.bluehost.com ו ns2.bluehost.com לרשומות שרתי השמות שלך. זה לא מסובך מדי, אך אל תהססו לפנות לרשם הדומיינים שלכם או לחפש בשאלות הנפוצות שלו אם אתם זקוקים לעזרה.

כמו כן, לאחר רישום הדומיין שלך, יתכן וייקח 24 שעות להתפשטות. אנו לא לוקחים בחשבון את הזמן הזה במדריך זה. אז אם רק רכשת את הדומיין שלך, אתה צריך לעשות הפסקה קטנה קפה ��

זה מהדרך, בוא נעבור לשלב הבא. בחר תוכנית המתאימה לצרכים שלך. זה אמור להוביל אותך לדף שבו תוסיף או בחר את שם התחום שלך:

הרשם עכשיו

אם אתה רוצה דומיין בחינם, השתמש בתיבה משמאל. אם כבר יש לך שם תחום, השתמש בתיבה שמימין. בחר דומיין ייחודי אך קח בחשבון שאולי הבחירה שלך אינה זמינה:

דומיין אינו זמין

אם הוא אינו זמין, פשוט בחר דומיין אחר או שנה את סיומת .com למשהו כמו .org, .net או .us, בין השאר. בסופו של יום, תמיד תקבל תחום שנעים לך, אז אל תזיע אותו.

לחץ על “הבא” וכדאי שתועבר לדף אחר האוסף את המידע, פרטי החבילה ופרטי החיוב שלך. בחר את מה שאתה צריך, הזן את נתוני החיוב שלך ולחץ על הכפתור “הבא” הירוק בתחתית. Bluehost מאפשרת לך לשלם בכרטיס אשראי או באמצעות PayPal, כך שאתה מכוסה היטב כאן. קדימה, השלם את התשלום שלך.

עכשיו מה?

היכנס לחשבון הדוא”ל שלך ותראה דוא”ל “ברוך הבא ל- Bluehost”. דוא”ל ראשוני זה מכיל את כל הקישורים הדרושים לך כדי להתחיל. אתה יכול להתחבר לחשבונך על ידי מעבר אל https://my.bluehost.com/cgi-bin/cplogin או לחיצה על אחד מהקישורים (או חלקם) בדוא”ל קבלת הפנים. לוח הבקרה שלך (המכונה גם פאנל c) אמור להיראות כך:

לוח בקרה

כיף, נכון?

התקנת הבלוג שלך בוורדפרס מתארח בעצמך

תחת “בוני אתרים”, לחץ על סמל וורדפרס. החלק המהנה רק מתחיל. הלשונית החדשה שנפתחת מובילה ל- Mojo Marketplace התקנה בלחיצה אחת. פשוט לחץ על כפתור “התקן” הירוק או בחר “לייבא” התקנה קיימת של וורדפרס. לענייננו, “התקן” זה כן.

בעמוד הבא בחר את התחום שאליו תרצה להתקין את הבלוג שלך ב- WordPress. הדומיין שלך אמור להופיע כאן כל כך הרבה זמן שהוא היה רשום. לחץ על “בדוק דומיין”. המתן חמש שניות. סמן “הצג אפשרויות מתקדמות” כדי להגדיר את שם המשתמש והסיסמה של מנהל המערכת. מסכים לתנאים ולהגבלות ולחץ על “התקן עכשיו”. המתן כמה שניות או לך לשתות קפה.

חזור ולחץ על כפתור השחור “הצג אישורים” שמופיע על דגל כתום בראש הדף. זה פותח דף נוסף עם כתובת האתר ופרטי הכניסה של הבלוג שלך. התחבר לבלוג הוורדפרס שלך דרך http://www.yourdomain.com/wp-admin. החלף את youdomain.com בשם הדומיין שלך בפועל ברגע שיש לך את זה.

כברירת מחדל, הבלוג החדש שלך שמתארח בעצמך בוורדפרס מגלה את הגרסה האחרונה של נושא וורדפרס המכונה עשרים וארבע עשרה. זה נושא בסיסי ואם אתה לא אוהב את המחית הירוק-שחור, פשוט ללכת אליו מראה -> ערכות נושא בתפריט הניהול של WordPress שלך. מכאן, לחץ על “הוסף חדש” כדי לבחור מבין אלפי הנושאים החינמיים הזמינים ב- WordPress.org.

אוסף העיצובים החינמי שלנו מלא בכל הנושאים המהממים שבהם תוכלו להשתמש בכדי לשפר את מראה הבלוג שלכם. אבל אם אתם מחפשים את נושא הוורדפרס המושלם שנועד להתאים לצרכים שלכם, אני ממליץ על Total Drag & Drop WordPress Theme.

בשלב זה, סיימנו מאוד להקים את הבלוג של וורדפרס ועליכם להרגיש חופשיים לעשות איתו כל מה שתרצו. חייב תוספים כדי להפעיל את Akismet – מתנקש קטלני קטלני – ולהתקין כל סוג של תוספים שתרצו ממדיה חברתית, חברות ל- eCommerce ותוספי ניהול רק כדי להזכיר כמה.

לא יכולים לחכות לפרסם תוכן משלכם? לך ל הודעות -> הוסף חדש כדי ליצור את הפוסט הראשון בבלוג שלך, דפים -> הוסף חדש לבנות דף חדש (למשל דף אודות קצר עם הצהרת המשימה שלך) או מדיה -> הוסף חדש  להעלאת קבצי שמע, וידאו או תמונה. אתה יכול להעלות קבצים הניתנים להורדה מדי, אז אל תהסס לשתף את ספר ה- PDF האלקטרוני שלך בחופשיות. גודל קובץ העלאת ברירת המחדל מוגדר ב 50 מגה בייט, אך באפשרותך לשנות זאת בקלות על ידי הוספת מספר שורות קוד לקובץ PHP. עם זאת אל תדאגו לגבי זה, תוכלו ללמוד הכל על כך כאן בזמן.

לוח המחוונים לניהול וורדפרס יפהפה ונוח לשימוש, וגם אם אתה מתחיל (greenhorn כשלעצמו), כדאי לך ליהנות מאוד עם וורדפרס. זכור תמיד להתנתק מהאתר שלך בכל פעם. מעל כל השאר, תהנה כמה שיותר.

משאבים נוספים

כמה מהמאמרים הבאים נתנו לי השראה, כך שאם תרצה לקרוא עוד על הקמת בלוג וורדפרס המארח את עצמו, אני לא יכול לחשוב על משאבים טובים יותר:

אם אתה מתמודד עם נקישה

זה קורה, כולנו טועים. אז למקרה שתיתקלו בבעיות במהלך הדרך, הנה קומץ קישורים מועילים עם טיפים מעולים לראוקי, הבלוג שלכם ואפילו SEO. וכמובן שיש המון מידע מועיל יותר בבלוג שלנו (פשוט השתמש בתיבת החיפוש הנחמדה שבכותרת כדי למצוא את מה שאתה צריך).

  • חדש ב- WordPress? הימנע מעשר טעויות הרוקי הללו
  • 15 שגיאות וורדפרס נפוצות עם פתרונות
  • 15 וורדפרס טעויות להימנע בכל מחיר
  • סדרת פוסט: טעויות נפוצות ב- WordPress באתר
  • סדרת פוסט: כיצד לבלגן את הבלוג של וורדפרס שלך בעשרה שלבים פשוטים

סיכום

מה השארתי בחוץ? מממ, לא יכול לחשוב על שום דבר כרגע. השעה בערך בשעה 16:00 ו”מסיבת הכאב מכאן “של Tech N9ne משחקת ברקע. נגמר לי הקפה, מה שאומר שאני צריך לרדת למטה. עד הפעם הבאה, נדבר בקטע התגובות למטה. אדיוס ואמיגוס ספיד אלוהים!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me