טיפים וורדפרס: 15 טעויות וורדפרס להימנע בכל מחיר

רק אתה יכול להפוך את אתר הוורדפרס שלך לחזק או חלש ככל שתרצה. ברור שכולנו רוצים לבנות את אתרי האינטרנט המדהימים ביותר, אך למרבה הצער זה לא יקרה במקרה – עליכם לעשות בחירות מודעות ואז לצאת לעבודה. אף שזו הגישה שעל כל משתמש וורדפרס לנקוט, כולנו בסופו של דבר טועים כי ראשית, אנו תמיד ממהרים ושנית, אנו בדרך כלל רשלנים כמין. לטעות זה זכר אנושי?


אם אתה חדש ב- WordPress, הפוסט של היום יראה לך כיצד להימנע מחמש עשרה (15) טעויות וורדפרס. אם סטרתם יחד על אתר הוורדפרס שלכם וביצעתם בין טעויות אחרות, פוסט זה יראה לכם כיצד לתקן את הבעיות שלכם ולחזור לדרך הנכונה..

תפוס עיפרון וקצת נייר, אנו עומדים להקים את האתר שלך בשלוש, שניים, אחד …

1. שכחה / התעלמות מגיבוי אתרים

בדקתם את פוסט האבטחה בוורדפרס? בפוסט זה התארנו באריכות את האמצעים שעליכם לנקוט בכדי לחזק את האבטחה באתר וורדפרס שלכם. ברצוני להדהד נקודה אחת בפוסט ההוא – גיבוי אתר וורדפרס שלך.

פיתוח אתר האינטרנט שלך ללא גיבויים רגילים זה כמו לקפוץ ממטוס ללא מצנח. רק קפטן אמריקה עושה את זה, ואם אתה לא יכול להירגע אחורה בזמן כמו קרטיס ב תקלות, אנא היכנס להרגל לגבות את אתר הוורדפרס שלך, או שאתה עלול לאבד הכל.

אולי אתה שוכח לגבות את האתר שלך. אולי זה מעייף ואין לך שום דבר למשימות ארציות. או שסביר להניח שאין לך את הזמן. ובכן, אינך צריך לגבות ידנית את WordPress שלך. אתה יכול להשתמש בתוספי גיבוי של WordPress או בשירותים מסחריים שמגבים את האתר שלך באופן אוטומטי על בסיס קבוע. אני רוצה להמליץ ​​על:

שירותי גיבוי מובילים

  • WPEngine – לראש הכיתה ספק שירותי אירוח מנוהלים של וורדפרס. הם מספקים תכונות גיבוי מובנות.
  • VaultPress – גיבוי ואבטחה של וורדפרס. הם מספקים גיבויים אוטומטיים עם שחזור קל.
  • פנה לספק שירותי אירוח אתרים שלך. חלק ממארחי האינטרנט מספקים גיבויים קבועים.

תוספי גיבוי של וורדפרס

2. התעלמות מעדכוני וורדפרס

עדכון וורדפרס

תופתעו מהמספר העצום של משתמשי וורדפרס שמנהלים את אתרי האינטרנט ה’אהובים עליהם ‘בגרסאות מיושנות של וורדפרס.

החלק הגרוע ביותר הוא שרוב המשתמשים האמורים מאמינים כי עדכון לגירסה החדשה ביותר של וורדפרס ישבור את אתרי האינטרנט שלהם. אז הם נאחזים בפלאגינים ותבניות ישנים רק בגלל שהמפתחים לא טרחו מספיק לשדרג. בחוץ, וורדפרס מקבלת כל הזמן תכונות חדשות ומרתקות והופכת קשוחה יותר מבחינת האבטחה.

אם שדרוגים לא היו נחוצים, לא היה לנו את הוורדפרס שאנחנו מכירים ואוהבים היום. תכונות מיושנות ופגיעויות אבטחה הולכות יד ביד, אם אינך מפעיל את אתר האינטרנט שלך וורדפרס 3.9.1 ומעלה, אתה מתחנן לפרוץ.

אל תתעלם מהודעות השדרוג ואם נושא או תוסף ייפסקו לאחר השדרוג, יש חלופות טובות יותר. אם אינך יכול להשיג אלטרנטיבה מתאימה, בנה אחת או שכור מפתח והפסיק להיות קטנוני.

3. שימוש ב”ניהול “כשם המשתמש שלך

תן לי לראות את היד שלך אם ‘מנהל’ הוא שם המשתמש שלך? כנראה שיש לך סיסמא חלשה וההאקרים לא יכולים לחכות לפרוץ לאתר שלך (אם הם עדיין לא).

“תפסיק להתבשם, וורדפרס יוצר כברירת מחדל את שם המשתמש ‘מנהל’. זו לא הטעות שלי! ” ובכן, אתה יכול לשנות את זה! אתה יכול לשנות את זה בעת התקנת WordPress. השאר אותו כאילו אתה באמת שונא את האתר שלך. לעולם אל תשתמש ב- ‘admin’ כשם המשתמש שלך. ואז זכרו ליצור סיסמאות קשות לפיצוח.

4. הורדת ערכות נושא וורדפרס “בחינם” מכל מקום

הפעל את מנוע החיפוש המועדף עליך ברגע זה וחפש “נושאי וורדפרס בחינם.” אני אחסוך לך את הצרה; תקבל עומס אם של נושאי וורדפרס “בחינם” ארוזים ומוכנים להורדה.

הבעיה היחידה היא שרוב הנושאים החופשיים לכל אלה אינם באמת בחינם. רובן עמוסות בקוד זדוני וקישורים שלא מועילים לך. ההצלחה של בלוג הוורדפרס שלך תלויה בגורמים רבים האחד שהוא איכות הנושא שלך. אם אתה בוחר נושא וורדפרס שגוי (או פגום), אתה יכול גם לנשק שלום להצלחה ברשת. אם אתם מחפשים נושאי וורדפרס מקצועיים מובחרים, היכנסו לחברה מכובדת כמו:

  • WPExplorer
  • להפליא
  • ערכות נושא אלגנטיות
  • בראשית
  • מסגרת הנושא הכוללת של וורדפרס
  • או שכור מפתח וורדפרס כדי ליצור עבורך נושא

בתקציב הדוק? כיסינו. אתה יכול לקבל נושאי וורדפרס מדהימים וחינמיים ב:

הימנע מנושאי WordPress בחינם מכל מקום באינטרנט – וודא שאתה מוריד רק ערכות נושא ממקורות מכובדים. הם יגררו אותך למטה. אמור לא לנושאים בחינם באיכות נמוכה.

5. שוכח להתקין תוסף מטמון

מטמון תוסף וורדפרס

אם מדובר ב Greenhorn בכל הנוגע לוורדפרס (ופיתוח אתרים), סביר להניח שאתה לא יודע מה זה מטמון. אם אתה יודע מה זה מטמון אבל לא טורח להתקין תוסף מטמון, אתה מבזבז הרבה שניות בזמן טעינת העמוד.

מעוניין להעניק למבקרים שלך מהירויות טעינה מהירות של דפים שמביאים לחוויית משתמש ממלאת, להתקין תוסף מטמון או להירשם באמצעות רשת למסירת תוכן (CDN). להלן פתרונות תשחץ עבור אתרי אינטרנט:

אפשרויות אחרות:

כמו כן, כמה חברות אירוח של וורדפרס כוללות אפשרויות שמירה במטמון בשבילך. ל- WPEngine מובנה מטמון במטמון, ו- SiteGround מציע תוסף וורדפרס של SuperCacher עם חלק מהתוכניות שלהם. וודא שהמארח שלך אינו מספק אפשרויות מטמון לפני שתתקין את התוסף האישי שלך מכיוון שהדבר עלול לגרום לעימותים ובסופו של דבר להאט את האתר שלך. אז פשוט לפקוח עין.

6. שמירה על דף המדגם

לפני מספר ימים התקנתי עבור הלקוח לקוח נושא מגיב של עמוד אחד. התקנתי את העיצוב על עותק טרי של וורדפרס, שכמובן הגיע עם הדוגמה לדוגמא. מכיוון שהנושא של עמוד אחד עובד עם קטעים (בניגוד למספר עמודים) והגיע עם משלו מסך אפשרויות, עמוד הדוגמה הוסתר מהעין. ראיתי את זה אחר כך כשהוספתי דפים נוספים. די לומר, הייתי מחמיץ את הדוגמה לדוגמא אם לא הייתי זקוק לדפים נוספים.

בצד זה, האם ידעת שלמעלה ממיליון (1) משתמשי וורדפרס עדיין יש את דף הדוגמאות באתרים שלהם? אם זה מפתיע, עליכם לדעת שרוב האנשים האלה אינם יודעים על דף הדגימה או שכחו למחוק אותו. אם אינך משתמש בדף המדגם (ומדוע בכל מקרה תשתמש בו כשתוכל ליצור מיליון ודפים נוספים בכל מקרה), קדימה מחק אותו מייד. זה לא נראה טוב בבלוג המקצועי שלך. זה בגלל שזו טעות.

7. לעולם לא ממתנים תגובות

הערות מנחות

הערות מספרות כיצד הקוראים שלך מגיבים להודעה השיווקית שלך. אך דרוש נחישות ומאמץ כדי למתן הערות במיוחד אם אתה מקבל יותר מכמה. בעלי עסקים קטנים רבים אינם יודעים כיצד לנהל את אתרי האינטרנט שלהם, ובסופו של דבר הם נתקלים בהמון הערות הדורשות התמתנות. הם ממשיכים לדחות את זה עד שזה מכה בהם.

ואז יש לנו תגובות ספאם, שיכולות באמת לפגוע ב- SEO שלך מלבד להפחיד את הקוראים. לעולם אל תאשר הערות ספאם אפילו לא במקרה – לא משנה כמה כתוב טוב. איך אתה מספר תגובות טובות מתגובות זבל? איך מפרידים בין החיטה למוץ? ובכן, זה קל. אם הוא הולך כמו ברווז, מתנדנד כמו ברווז, נראה כמו ברווז, זה בטח ברווז. אם זה ספאם, תדע מייד.

אם אינך רוצה תגובות, השבת את התגובות דרך הגדרות >> דיון >> ברירת מחדל הגדרת מאמר או השתמש בתוסף כגון השבת את תוסף התגובות. כדי לבדוק הערות זבל, השתמש באקיסמט או בכל אחד מהתוספים החוסמים זבל.

8. יותר מדי קטגוריות, לא מספיק תגיות

וורדפרס מאפשרת לך ליצור קטגוריות ותגים בקלות. זה יכול לעזור לך לקבץ פוסטים קשורים כדי לשפר את הנגישות. לעיתים קרובות אנשים נסחפים ובסופו של דבר יוצרים קטגוריה אחר קטגוריה כדי לעבור עם כל פוסט חדש.

למרבה הצער, אנשים רבים אינם מתייגים את הפוסטים שלהם באותה מידה שהם מסווגים אותם. בסופו של דבר הם יוצרים מאות קטגוריות ומעט תגיות (אם בכלל). זה לא טוב עבור קידום אתרים וארכיטקטורת האתרים שלך. יתר על כן, אתה יכול להשתמש בקטגוריות ותגיות להחלפה. אתה יכול אפילו להשתמש בתגיות בתפריטי ניווט ממש כמו קטגוריות. למידע נוסף בנושא קטגוריות לעומת תגיות בקודקס.

9. שימוש בברייקון ברירת המחדל

אני אשם בזה. ממהרים להשיק את האתר שלהם ולהתחיל להרוויח כסף (haha), משתמשי וורדפרס רבים שוכחים לעתים קרובות לשנות את ה- favicons שלהם. אתה תאתר אתרים שיש להם סימוני דרך מספקי האירוח שלהם, למשל Bluehost או מחברת המסגרות שלהם, למשל בראשית.

בדיוק כמו הלוגו שלך, ה- favicon שלך הוא הזהות שלך באינטרנט. יתר על כן, המבקרים שלך יראו את favicon שלך כאשר הם יוסיפו לאתר שלך. כפי שאתה יכול לראות, אלה סיבות נהדרות לשנות את ה- favicon שלך. זו עבודה קלה כפי שתראה בעיצוב מחדש של אתר וורדפרס שלך (להוסיף מגע אישי).

10. ללכת עם הפלטפורמה הלא נכונה

תקועים בין WordPress.com ל- WordPress.org? אינך יודע באיזו אפשרות לבחור? הרבה פעמים מתחילים מבצעים בחירה שגויה ובסופו של דבר מתחרטים אחר כך.

בעוד שלכל פלטפורמה יש את היתרונות שלה, וורדפרס בהארחה עצמית היא אופציה נהדרת עבור עסקים רבים – קטנים כגדולים מכיוון שהיא נותנת לך שליטה רבה יותר באתר האינטרנט שלך. בחר פלטפורמה שמתאימה לצרכים שלך. מדריך זה ב- WordPress.com לעומת WordPress.org אמור לעזור.

11. אין לי אתר נייד או מגיב

אתרי אינטרנט ניידים מגיבים

העתיד הוא נייד ואתה עושה לעצמך שירות בנפרד אם אתר וורדפרס שלך לא יכול להסתגל למכשירים ניידים. אם האתר שלך אינו ידידותי לנייד, יתכן שאתה מפסיד הרבה עסקים. מלבד זאת, גוגל תעניש אותך אם התנועה הניידת שלך תנותב לדף הבית שלך בשולחן העבודה.

אתה יכול לגייס את האתר שלך באמצעות תוספים כגון WPtouch או השתמש בעיצוב מגיב מההתחלה. תכנון רספונסיבי (משתמש ב- HTML + CSS3) מבטיח שהאתר שלך ייראה טוב בכל המכשירים ללא קשר לרוחב המסך.

12. שכחת להגדיר את הפרמלינקס שלך

כפי שראינו באפשרויות מובנות של וורדפרס שאתה צריך להשתמש בהן, אנשים רבים משתמשים במבנה ברירת המחדל של כתובת האתר, כלומר yourdomain.com/?p=23. אינך רוצה להשאיר את הפרמלינקס שלך כך: זה רע לקידום אתרים שלך וגם לחוויית המשתמש. לאחר התקנת וורדפרס, עבור אל הגדרות >> Permalinks ועדכן את הפרמלינקס שלך.

13. לא התקנת טופס יצירת קשר

טופס יצירת הקשר הוא חלק בלתי נפרד מכל אתר אינטרנט. דף יצירת הקשר אמור לעבוד קשה מאוד עבור העסק המקוון שלך, אבל מפתיע לראות כמה משתמשי וורדפרס יורים בעצמם בכף הרגל על ​​ידי שכחת לכלול טופס יצירת קשר בדפי הקשר שלהם..

אנשים רבים רק מיילים דוא”ל ואולי מספר טלפון ושוכחים את טופס יצירת הקשר לחלוטין. מהלך רע. רישום הדוא”ל שלך ימשוך דואר זבל רק לתיבת הדואר שלך. טופס יצירת קשר לעומת זאת יאפשר מעורבות. ל- WordPress בונה מובנה טפסים ליצירת קשר הנגיש דרך עורך הפוסטים אך אם אתם זקוקים לתכונות נוספות תוכלו לבדוק זאת טופס יצירת קשר 7 או טפסי כוח משיכה.

14. שכחת גוגל אנליטיקס

גוגל ניתוח נתונים

רוב המשתמשים החדשים אינם מתקינים גוגל ניתוח נתונים לאחר התקנת וורדפרס. אולי אתה בסדר עם סטטיסטיקות של Jetpack אבל אתה צריך לדעת שאתה מפסיד כל כך הרבה תובנות לגבי האתר שלך.

Google Analytics עוזר לך לפרק את התנועה שלך, כך שתדע מה לבצע אופטימיזציה לקבלת ביצועים טובים יותר. אנו ממליצים להתקין את Google Analytics ולהירשם באמצעות כלי מנהלי האתרים של גוגל.

15. לא מיטוב תמונות

כשאתה מתחיל להשתמש בוורדפרס, אתה ממהר לפרסם את הפוסט הראשון שאתה שוכח לייעל את התמונות שלך. תמונות כבדות מאטיות את האתר שלך ומשפיעות לרעה על חוויית המשתמש. לפני העלאת תמונות לאתר וורדפרס שלך, בצע אופטימיזציה שלהן לביצועים הטובים ביותר. אם אתה משתמש ב- Adobe Photoshop, הקפד לשמור את התמונות שלך באינטרנט באמצעות האפשרויות ‘שמור לאינטרנט’. בדוק בתוכנת עריכת התמונות שלך באפשרות ‘שמור לאינטרנט’.

אליך…

פרטנו כרגע חמש עשרה (15) מהטעויות הגרועות ביותר של וורדפרס שעליכם להימנע מכל מחיר. מודע לטעויות וורדפרס אחרות שקוראים אחרים צריכים להימנע מהם? אנא היה אדיב מספיק כדי לשתף בתגובות ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me