13+ דרכים שאתה מפסיד כסף בלי Jetpack עבור WordPress

Jetpack הוא אחד מהתוספים הפופולאריים ביותר בוורדפרס עם למעלה ממיליון התקנות פעילות. מדובר במשפחה שלמה של מוצרים (ושירותים) שנעים בין כניסות חברתיות ל- CDNs בחינם. זה נועד למטב את אתר וורדפרס שלך בכל דרך אפשרית – ללא עלות אפסית.


במאמר זה, נסקור את התכונות החסכוניות (והכסף) הרבות שיש ל- Jetpack להציע. חלקנו גם את החלופות האפשריות בתשלום ובחינם לכל פונקציה. זה ייתן לך מושג על יתרונות רבים שאתה יכול ליהנות עם Jetpack.

1. אינך משתמש ברשת משלוח התוכן (CDN) בחינם מ- Jetpack

מודול הפוטון של Jetpack לוקח את כל התמונות מהאתר שלך ומאחסן אותן ברשת הפצת התוכן הגלובלית של WordPress.com. רשת זו מופצת במספר מיקומים ברחבי העולם ומותאמת לזמינות גבוהה, יתירות. כאשר מותקן CDN, כאשר אורח נוחת באתר שלך, התמונות מוגשות משרת הכי קרוב למיקום הפיזי של האורח. יש לכך יתרונות רבים:

 • התמונות מותאמות לצמצום הגודל תוך שמירה על איכות.
 • תמונות מוגשות במהירות – בזכות הרשת המופצת של וורדפרס – תורמות לאתר מהיר.
 • אתרים העומסים במהירות נוטים להמיר טוב יותר. המרות טובות יותר שוות הכנסות גדולות יותר.
 • טעינת התמונות שלך למודול הפוטון של Jetpack חוסכת את רוחב הפס ואת משאבי המחשוב של השרת. אתה חוסך כסף ומקטין את טביעת הרגל שלך.
 • פוטון חוסך את רוחב הפס של המבקר על ידי הצגת תמונות דחוסות ללא אובדן באמצעות פורמט התמונות המפורסם של WebP של גוגל. עם זאת, קומץ דפדפנים תומכים בפורמט זה.

השתמש בפוטון כשירות עריכת תמונות מקוון

לפעמים עלינו לבצע משימות פשוטות כמו שינוי גודל תמונה, מורכבות כמו הוספת פילטרים, התאמת הניגודיות של הוצאת סורגים שחורים מתמונה. ה ממשק API למפתחים של פוטון מאפשרת למפתחים לנצל את תשתית הענן של WordPress ולבצע כל מיני טריקים בתמונות שלהם.

לדוגמה, הקריאה הבאה לממשק ה- API מצמצמת את איכות התמונה JPG המקורית ל -75% רצועות של כל המטא-נתונים שלה. זה הביא לירידה של 81% בגודל, תוך שמירה על דחיסת תמונות כמעט שאינה מאבדת.

תמונה ממוטבת על ידי ממשק ה- Photon (448 KB)

http://i0.wp.com/ma.tt/files/2014/09/8084136238_169f1ca1f0_o.jpg?&quality=75&strip=all

תמונה מקורית (2.61 מגה בייט)

http://ma.tt/files/2014/09/8084136238_169f1ca1f0_o.jpg

שיחת API יחידה ל- API של Photon צמצמה את גודל התמונה ב- 83%

כל זה נעשה תוך כדי תנועה על ידי קריאה יחידה ל- API. משאבי השרת שלך נשארים ללא מגע!

2. אינך מתזמן הודעות לרשתות החברתיות שלך באמצעות מודול ההוצאה לאור האוטומטי

רשתות חברתיות שונות מגיבות באופן שונה לאותו עותק פוסט – לכן יש למטב את הכותרות לכל אחת מהן. העותק שאתה כותב לדף הפייסבוק שלך לא אמור להיות זהה לדף הטוויטר או הפינטרסט שלך.

ה פרסום אוטומטי התכונה מאפשרת למשתמשים לפרסם תוכן באופן אוטומטי לדפי הפייסבוק, הטוויטר, לינקדאין ו- Google+ לאחר חיבור החשבונות המתאימים. משתמשים יכולים להגדיר תמונות לפייסבוק וטוויטר ולתזמן פרסום ברשתות החברתיות לאחר פרסום הפוסט באתר.

אתה יכול לרכוש כלים יקרים לתזמון פוסטים חברתיים, או שאתה יכול פשוט להשתמש במודול הפרסום של Jetpack. השיחה שלך!

3. אינך משתמש בפוסטים קשורים

פוסטים קשורים הם אחד התורמים הגדולים להפחתת שיעור הכניסה לאתר. ברגע שמבקר גולל לתחתית המאמר, מוצגים להם פוסטים קשורים הנמצאים תחת אותה קטגוריה, תג או סוג פוסט מותאם אישית..

הצגת פוסטים קשורים בסוף כל מאמר יכולה להגדיל את “זמן האתר” של המבקר שלך ולשפר את מעורבות המשתמשים, מה שיוביל בסופו של דבר להמרות. חשבו על זה – ככל שמבקרים משקיעים זמן רב יותר באתר שלכם, כך המותג שלכם ממוקם במוחו טוב יותר. כתוצאה מכך, בזמן בו הם זקוקים למוצר או שירות שאתה מציע – יש לך את היתרון התחרותי של נוכחות בראש.

הפוסטים הקשורים של Jetpack המודול מציג את הפוסטים הקשורים אחרי כל מאמר. הנה החלק המעניין – בניגוד להרבה תוספי פוסט קשורים אחרים, Jetpack עושה את כל הניתוח, העיבוד וההגשה של פוסטים קשורים באמצעות תשתית הענן שלהם, כך שיש אין עומס נוסף בשרת שלך. זה הופך אותו לנכס אדיר להפחתת עומס השרתים ולשיפור ביצועי האתר שלנו – תוך הצגת פוסטים קשורים בו זמנית!

4. אינך משתמש בתכונות האבטחה של Jetpack

מודול ה- Protect של Jetpack מציע המון תכונות אבטחה החיוניות לכל אתר אינטרנט. תוספי אבטחה מובחרים כמו Securi ו- iThemes Security עולים מעל 100 דולר לשנה. עם זאת, אם אתה מתחיל וצריך טוב תוסף אבטחה שמבצע את העבודה, Jetpack היא התשובה שלך. הנה למה:

 • בתור התחלה, היא מספקת הגנה חופשית מפני התקפות אכזריות.
 • בשלב הבא אתה יכול להשתמש באימות מאובטח באמצעות WordPress.com כדי לאפשר רק לאנשים להתחבר שיש להם חשבון WordPress.com תקף.
 • ניתן גם לאפשר אימות דו-גורמי בכדי להדק את האבטחה.
 • לבסוף, התכונה ‘רשימת רשימות IP’ מאפשרת לך לאפשר רק לקבוצת IP לגישה ללוח המחוונים של הניהול. זה הופך אותו לאמצעי מניעה מצוין כנגד ניסיונות כניסה זדוניים.

תחת יתרונות נוספים, מודול Jetpack Protect מעדכן אוטומטית את הנושאים והתוספים המותקנים באתר וורדפרס שלך. בסופו של דבר אתה חוסך זמן רב, תוך כדי שאתה נהנה משקט נפשי.

5. אינך משתמש בתכונה ניטור אתרים

שעות השבתון הן גרועות. לא רק שזה גורם לירידה בהמרות שלך, וזה גם משפיע לרעה על דירוג מנועי החיפוש שלך. לדוגמה, שקול את המקרה כאשר גוגל שולחת מבקר לאתר שלך. הבעיה היחידה – המבקר מגלה שהדף לא נטען. האורח חוזר לדף החיפוש ולחץ על תוצאת החיפוש הבאה. זהו דגל צהוב – ציוני ה- SEO שלך מצטמצמים מעט.

Jetpack’s ניטור השבתה תכונה מתריעה כאשר האתר שלך יירד – באמצעות דוא”ל ו- SMS. הוא גם שולח לך דוא”ל כאשר האתר שלך מגובה ומשך ההשבתה הכולל. שירות זה בודק את האתר שלך כל חמש דקות מפינות שונות בעולם, ומבטיח שלא משנה מאיפה המבקרים שלך יגיעו – הם רואים אתר עובד.

6. אתה יכול למנף הודעה באמצעות דוא”ל – אבל אתה לא

להיות נוכח במקום הנכון ובזמן הנכון הוא גורם מפתח להצלחה שלנו. אותם עקרונות חלים על הצלחת הבלוג שלך. להיות הראשון שמסקר סיפור מתפתח בתחום הבלוג שלך יכול לגרום לזרם מבקרים חדש ממדיה חברתית.

זה הרגע בו פרסם בדוא”ל התכונה שימושית. כל שעליך לעשות הוא לכתוב את הפוסט בדוא”ל ולשלוח אותו לכתובת הדוא”ל שצוינה. הפוסט יפורסם באתרכם. אתה יכול לצרף תמונות וגלריות בהודעות הדוא”ל שלך, והן גם יפורסמו. ניתן גם לציין תגיות וקטגוריות או לציין עיכוב. מה שכן, אם יש לך את זה פרסום אוטומטי המודול מופעל, הפוסט יפורסם גם ברשתות החברתיות שלך! דברו על תגובות שרשרת.

7. האם הפעלת את מודול המנויים?

יש ענף שלם שמורכב מתוכנה לשיווק בדוא”ל. בעוד שרובם בתשלום, חלקם בחינם אך מגיעים עם מגבלות. לכל הפחות, אפילו מיטב שירותי שיווק הדוא”ל מחייבים אותך להירשם לחשבון, אשר פחית להיות קצת משימה.

מודול המנויים של Jetpack עוקב אחר טכניקת “ללא מוחות” שבה אתה פשוט צריך להוסיף ווידג’ט שמבקש מהמבקרים שלך להירשם לפוסטים חדשים או “הירשם לעדכונים” מהבלוג שלך.

כאשר המודול מופעל, בכל פעם שאתה מפרסם פוסט חדש, כל המנויים שלך מקבלים דוא”ל עם הפוסט האחרון שלך. עם זאת, מבחינת החיסרון, אין לך אפשרות לעקוב אחר מעקב מתקדם בהודעות דוא”ל אלה.

8. אינך ממנף את “ההוכחה החברתית”

אחת הדרכים לגרום למבקרים להתעדכן בבלוג שלך היא ליצור “הוכחה חברתית”. אנו מכוונים פסיכולוגית לעקוב אחר מה שכולם עושים. הדמיה שאתה בדרך לעבודה, ממש כמו בכל יום אחר. אתה עומד להיכנס לרכבת התחתית כשפתאום כולם מתחילים לברוח מהתחנה. האם היית עדיין נכנס?

משהו דומה קורה כאשר אנו רואים את הסמלים הללו כמו “תוסף שהורד יותר מ 100,000 פעמים” או “פועל כעת על 75,000 אתרי וורדפרס פעילים” או אפילו “חמש שנות ניסיון מזוקקים למוצר”. מעין הבטחות ללא שם עולה עלינו.

ה ווידג’טים נוספים של סרגל הצד מ- Jetpack יעזור לך להציג מידע דומה “דמוי אבן דרך” באתר שלך. אתה יכול להציג נתונים סטטיסטיים של הבלוג שלך ותורמים שעשויים להיות ידועים בענף. אתה יכול גם להציג מידע נוסף כגון עדכוני הטוויטר שלך, מידע ליצירת קשר, פוסטים מוצגים וכו ‘.

שילוב של יישומונים אלה לא רק יעזור לבסס הוכחה חברתית, אלא גם יתרום לה מעורבות משתמשים. איך זה, אתה שואל?

זכור איך דיברנו על הצגת פוסטים קשורים בסוף כל פוסט יכול להשפיע על המשתמש להסתובב יותר זמן? היגיון דומה מופיע כשאתה מציג “פוסטים מוצגים” או “מבצעים בלעדיים” בסרגל הצדדי ו / או תחתונה.

9. תוכל לחסוך זמן באמצעות מודול אימות האתר

בכל הקשור לקידום אתרים, הרישום באתר שלך במסוף החיפוש של גוגל או במרכז למנהלי אתרים של בינג הם בעלי חשיבות עליונה. עם זאת, תהליך אימות בעלות הדומיין הוא זמן רב ומחייב להעלות קבצי HTML לספריית השורש.

אתה יכול להימנע מכל זה ולהשתמש Jetpack ‘ אימות אתר מודול. פשוט העתק הדבק את קודי האימות ממסוף גוגל / בינג והדבק אותם בהגדרות המודול. האתר שלך יאושר באופן מיידי.

מודול אימות האתר תומך גם בפינטרסט, שכאשר הוא מופעל יוסיף את תמונת הפרופיל שלך לפינטרסט לכל פין שמקורו באתר שלך.

10. הערות Jetpack מוציאות את הטרחה מהערות חברתיות

מודול ההערות נותן למבקרים שלך אפשרות להתחבר לפרופילים החברתיים שלהם לפני שהם משאירים תגובה באתר שלך. המשמעות היא שאם מישהו מחובר לחשבון הפייסבוק, הטוויטר, Google+ או WordPress.com, הוא יכול להשתמש באחד מאותם חשבונות כדי להשאיר תגובה.

כל התגובות מופיעות בחוט יחיד ומייעל. כך מועיל:

אנו מתייחסים טוב יותר לתגובות כאשר זה קשור לשם ותמונה אמיתיים. כאשר התכונה ‘תגובות חברתיות’ מופעלת, אתה מעודד אנשים להשתמש בפרופילים החברתיים שלהם בעת ההערות.

כתוצאה מכך, לא רק שתכונה זו מוסיפה חוזק חברתי לפוסטים שלך, היא גם הופכת את התגובות לסופר קלות. בלחיצת כפתור אחת, כל המידע (שם, תמונה, כתובת אתר וכו ‘) מופק מהפרופיל החברתי המועדף עלי ונמלא בקטע הערות וורדפרס..

11. אתה מפסיד לידים פוטנציאליים בכך שאתה לא משתמש במודול ההערות

אולי תוהה כיצד זה אפשרי. בואו ונבחן בזהירות את התמונה הבאה:

בפינה השמאלית התחתונה רואים שתי אפשרויות:

הודע לי על תגובות המשך באמצעות הדוא”ל

כאשר הדבר מופעל, כל תגובות המעקב בפוסט זה יישלחו לאותו מבקר מסוים. הערות מעקב מעודדות אנשים להשתתף בשיחה. כשאתה עוסק באופן פעיל עם המגיבים בבלוג שלך, אתה בונה קהילה פעילה – תגובה אחת בכל פעם! עכשיו בשביל החלק המעניין.

הודע לי על הודעות חדשות בדוא”ל

כאשר מבקר בודק אפשרות זו, הוא / היא נרשם בעצם לעדכון הבלוג שלך. במילים אחרות – פשוט הובילה יתרון! לדעתי זו פנינה אמיתית של פיצ’ר ועובדת יפה כשיש לך קהילה פעילה.

12. אתה מבזבז יותר מדי זמן בניסיון להגדיר את תצורת Google Analytics

גוגל אנליטיקס כלי המשמש גם ותיקים ומתחילים מנוסים כאחד. הראש של כולם בעניין, כולם רוצים להשתמש בזה – אבל נראה שרק מעטים מבינים את זה. התצורה של גוגל אנליטיקס אפילו למחצית הפוטנציאל שלה דורשת ידע רציני.

אולי אתה לא רוצה להתמקד בזה כרגע. אם אתה אוהב אותי, אתה יכול פשוט להפעיל את זה של Jetpack סטטיסטיקת אתרים תכונה. זה דורש תצורת אפס לחלוטין ועובד ממש מחוץ לקופסה.

לאיסוף הנתונים לוקח מספר שעות למודול סטטיסטיקת האתר. לאחר ההכנה הוא מספק לך מספרים ברורים ותמציתיים לגבי התנועה הכוללת לפי תקופות זמן שונות כמו גם עבור פוסטים ודפים בודדים. זה גם נותן לך תובנות עיקריות על התקופות הפופולריות ביותר, מיקומים גיאוגרפיים ומונחי חיפוש. מה עוד אתה צריך? ��

13. אתה (כנראה) לא מנהל מספר אתרים עם Jetpack

האם ידעת שג’טpack מספקת א לוח מחוונים מרכזי ב- WordPress.com, באמצעותה אתה יכול לנהל את כל אתרי WordPress שלך? כן זה נכון. כל שעליך לעשות הוא להתקין את התוסף Jetpack בכל האתרים שלך, להתחבר לאותו חשבון WordPress.com ולהתרווח.

Jetpack יאסוף נתונים מכל התקנות וורדפרס שלך ויציג אותם בלוח מחוונים ריכוזי ב- WordPress.com. אתה יכול לעדכן ערכות נושא, תוספים וגירסאות ליבה של וורדפרס מלוח המחוונים. אתה יכול גם לפרסם פוסטים ולבצע שינויים בתפריטים עבור אתרים שונים מאותו לוח מחוונים.

עבור אנשים הזקוקים לפיתרון חינמי לניהול אתרים מרובים, לוח המחוונים הניהולי של Jetpack הוא מציל הצלה.

14. טיפ בונוס: מודעות Word (פרימיום)

Jetpack לאחרונה הושק מודעות וורד – פלטפורמת מונטיזציה בבלוג שעוזרת לך להרוויח כסף מהבלוג שלך. מודעות Word מציגות מודעות רלוונטיות ואיכותיות למבקרים באתר שלך. מודעות אלה מוצגות ממפרסמים מאושרים המהווים חלק מתוכנית המפרסמים של WordPress.com.

תמונת מצב של הרווחים לדוגמה מתוכנית מודעות Jetpack

עם זאת, זוהי תכונה מובחרת ומגיעה רק עם תוכנית Jetpack Pro החל מ- $ 9 לחודש או 99 $ לשנה. בואו נדבר על כמה מודולי Jetpack פרמיום נוספים בלבד הכלולים בתוכנית Pro.

תכונות פרימיום של Jetpack

הבה נבדוק במהירות את תכונות הפרימיום שג’טפק מציע לנו. התכונות הבאות זמינות ב- תוכנית אישית במחיר של 3.5 $ לחודש (או 39 $ לשנה).

 • גיבויים אוטומטיים יומיים, שחזור בלחיצה אחת וארכיב של 30 יום
 • סינון מתקדם של דואר זבל
 • תמיכה בעדיפות

בנוסף לתכונות שלעיל, ה- תוכנית פרימיום נמכר במחיר של $ 9 לחודש ויש לו את התכונות הבאות:

 • סריקות זדוניות יומיות
 • Jetpack Ads, המכונה גם תוכנית WordAds
 • אירוח וידאו עם נפח אחסון של 13 ג’יגה-בתים

רשימה מלאה של תכונות יחד עם טבלת השוואה זמינה ב- Jetpack דף תמחור מפורט.

סיכום

Jetpack עשתה דרך ארוכה מתוסף שירות פשוט עם קומץ תכונות – לפלטפורמת שירות משולבת לחלוטין. עם שלל שירותים בחינם ומגוון תכונות פרימיום, Jetpack מציעה את מערך הכלים המקיף ביותר הארוז בתוסף יחיד. זה מיועד למתחילים ותיקים מנוסים כאחד.

לאחר קריאת מאמר זה, אתה מודע לתכונות המחמיאות ביותר של Jetpack. עם זאת, זה לא אומר שאתה מפעיל את כולם בבת אחת. נתח את הדרישות הנוכחיות שלך והבין כיצד המודולים של Jetpack יכולים לעזור לך להשיג אותם. להלן רשימה מהירה של התכונות שלדעתי ניתן להפעיל עבור רוב האתרים:

 1. CDN חינם
 2. פוסטים קשורים (רק כאשר ארגנת את התוכן שלך עם תגים וקטגוריות מתאימים, ויש לך מספיק תוכן תחת כל קטגוריה)
 3. ניטור אתרים
 4. תכונות אבטחה ממודול ה- Protect
 5. מודול הערות
 6. סטטיסטיקות אתרים

עשרות הפיצ’רים השימושיים של Jetpack חדורים בפשטות ובעוצמת הענן של WordPress.com הופכים אותו לכלי נשק רב עוצמה בארסנל המשווק שלו. תן לזה סיבוב היום. כמו כן, האם התגעגענו לתכונת Jetpack החביבה עליכם? ספרו לנו בתגובות למטה!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me