12 אפליקציות Chrome ותוספים מגניבים שבהם תוכלו להשתמש עבור WordPress

רוב ההתאמות שאנו מבצעים בוורדפרס מכוונות להפוך את האתר לתפקודי ומושך עין עבור מבקר. אנו שמים דגש רב על חווית המשתמש עבור הקוראים. אבל האם אתה יודע שיש כמה כלים חמימים בהם בלוגרים ובעלי אתרים יכולים להשתמש בכדי להקל על עצמם משימות וורדפרס? כלים אלה אינם נמצאים בתכניות או בתוספים. במקום זאת, מדובר באפליקציות ותוספים שתוכל להוסיף לדפדפן Chrome שלך.


חלק מהיישומים והתוספים הללו עבור Chrome יעזרו לכם לבצע משימות וורדפרס שגרתיות מבלי שתצטרכו להתחבר. תוכלו לבצע שינויים מהירים בדפדפן ולשמור אותם בוורדפרס. כמה תוספות זקוקות לביצוע רישום חד פעמי של אישורי הכניסה שלך ל- WordPress אצל Google. ניתן לבצע שינויים לאחר מכן על ידי לחיצה על התוספים, עבודה בדפדפן ושמירה בוורדפרס.

יישומים ותוספים אלה יכולים להפוך את העבודה עם WordPress למענגת. ניתן להשתמש בהם במהלך כתיבה או בלוגים. הם קלים וקלים להתקנה – פשוט הוסף אותם לדפדפן Chrome. ואם אינך זקוק להם עוד, תוכל להסיר אותם מהדפדפן שלך.

חלק מהכלים הללו אינם מיועדים אך ורק ל- WordPress בלבד, והם ניתנים לשימוש בדרך כלל בזמן שאתה עובד באינטרנט. האם הם נחוצים לוורדפרס? לא, אבל הם הופכים את הבלוגים לחוויה נעימה יותר. בואו נסקור מקרוב כמה מהם.

בקרת סרגל הניהול של WordPress

יתכן שאתה משתמש בוורדפרס בכדי לעשות מספר דברים – ולעתים קרובות אתה פשוט אוהב שסרגל הניהול יקל עליו. אבל יהיו גם זמנים שבהם אתה מרגיש שזה פשוט בדרך. זה תופס שטח מסך וגורם לדף להיות מעט עמוס.

כדי להוציא סרגל זה מהמסך, באפשרותך להוסיף את הסמל בקרת סרגל הניהול של WordPress ל- Chrome. סמל WordPress יופיע בסרגל Chrome שלך. לחץ עליו וסרגל הניהול ייעלם מדף הוורדפרס שלך. לחץ שוב והסר יופיע שוב. כך שתוכלו לשמור או לסלק את הרף כרצונכם.

בקרת סרגל הניהול של WordPress עבור Chrome

יש להוסיף סרגל זה ל- Chrome שלך ​​רק אם ברצונך להסתיר את סרגל הניהול. זה לא יגרום לרף להיעלם לחלוטין.

WPSNIFFER

WPSNIFFER היא סיומת חמודה עבור Chrome. אם אי פעם תהיתם באיזה נושא אתר וורדפרס משתמש, סיומת זו תעזור לכם. כל שעליך לעשות הוא ללחוץ על התוסף בדפדפן שלך ועיצוב הוורדפרס בו נעשה שימוש בדף זה יוצג בתיבה.

WP Sniffer

ההרחבה תפנה אותך אל wpsniffer.com, שם תוכל למצוא מידע סטטיסטי רב על הנושא. אתה יכול לראות באתר שמוצג למעלה, הנושא שאותר על ידי WPSNIFFER הוא נושא הדגל של WPExplorer WordPress, סה”כ.

עורך סגנון וורדפרס

עורך סגנון וורדפרס יעזור לך לעצב את נושא הוורדפרס שלך. בדרך כלל, באמצעות כלי המפתחים ב- Chrome אתה יכול לגשת לגליון הסגנונות שלך ולבצע כל שינוי שתרצה. אך שינויים אלה יאבדו כאשר תרעננו את הדף.

WP_Style_Editor

תוסף זה ישמור את השינויים ישירות בגיליון סגנונות העיצוב, ללא צורך ב- FTP. שינויים אלה מתרחשים בזמן אמת, אז הקפד להיות זהיר יותר כשאתה עובד עם CSS.

כמו כן, הוא יכול לשנות רק את גיליונות הסגנון שנמצאים בתיקיית השורש של הנושא. תוסף זה נהדר לביצוע שינויים קטנים בעיצוב ללא צורך להיכנס.

פרופיל טכנולוגיה BuiltWith

BuiltWith הוא כלי שימושי למפתחים ומעצבים. הוסף תוסף זה לדפדפן Chrome ולחץ עליו בכדי לראות אילו כלים משמשים לבניית דף האינטרנט שאתה מציג כעת. פרופיל הטכנולוגיה של דף האינטרנט מוצג בצורה נפתחת מהסמל בדפדפן.

BuiltWith_Technology_Profiler

מפתחים יכולים להשתמש בזה כדי להציג את הכלים בפעולה בדפי האינטרנט ולהחליט אם הם רוצים ליישם אותם בפרויקטים שלהם. BuiltWith יכולה לאתר מערכות ניהול תוכן, כלי ניתוח, מסגרות, ווידג’טים, תוכנות אירוח ורשתות אספקת תוכן.

ExpressCurate

מחסום כתיבה? אינך יכול להעלות נושא למאמר הבא שלך? להפוך ל ExpressCurate, כלי ליצירת תוכן באיכות גבוהה. זה עוזר לך עם רעיונות, יצירה, אופטימיזציה למנועי חיפוש ופרסום הפוסט שלך, הכל מדפדפן כרום.

אוצר אקספרס

בהתבסס על מילות המפתח שאתה מזין בהן ואת הדפים שבהם אתה גולש, יוצעו נושאים. כשאתה נתקל בדף אינטרנט מעניין, לחץ על כפתור האצבעות בסרגל הכלים, בחר תמונות וטקסט. הם יתווספו לשדה הערות מצוטט בחלון קופץ.

אתה יכול להוסיף, לערוך ולהוסיף הערות ואז ללחוץ על אוסף עכשיו. טיוטת הודעה תיווצר בוורדפרס שלך. אתה יכול להיכנס ל- WordPress, לבצע שינויים כרצונך ואז לפרסם את המאמר. הרחבה נחמדה להניע את היצירתיות שלך.

Shareaholic עבור Google Chrome

Sharehaholic עבור Google Chrome זה לא רק עבור אתרי וורדפרס. זוהי תוסף מגניב המאפשר למשתמשים לשתף באופן מיידי לפלטפורמות חברתיות רבות כמו פייסבוק, טוויטר, פינטרסט וכ -250 שירותים נוספים. אתה יכול גם לסמן את דפי האינטרנט.

Shareaholic עבור Google Chrome ™

התוסף לא מאט את הדפדפן שלך ובארכיונים אתה יכול להציג את כל הקישורים ששיתפת וגם את הקישורים של חברים שאתה עוקב בהם ב- Shareaholic.

מפיל עיניים

מפיל עיניים היא עזרה נהדרת למפתחים. הוסף את התוסף לדפדפן שלך וכשאתה נתקל בכל צבע שתופס את עינך, פשוט לחץ על הצבע. התוסף יתן לך את הקוד המדויק של הצבע המשמש. אתה יכול לשמור כמה צבעים שאתה רוצה בהיסטוריה ואז לגשת אליו כשאתה עובד על אתר.

מפיל עיניים

אם אתה סקרן לגבי גוון הכחול המשמש ב- WpExplorer, אתה יכול לקרוא אותו בתיבה הנפתחת בה בחרתי את הצבע באמצעות טפטפת עיניים. הוסף אותו להיסטוריה וזכר אותו מתי שתרצה.

WP כתוב

עבדת על משהו והיה לך הבזק של גאונות לגבי הפוסט הבא בבלוג שלך? אם אתה רוצה לשים את המילים בפוסט הבלוג שלך מבלי להיכנס ל- WordPress שלך, אתה יכול לעשות זאת ישירות מהדפדפן שלך באמצעות הרחבת ה- WP Writing.

כתובWP

לאחר שהוספת את התוסף לדפדפן שלך, לחץ עליו והתחל לכתוב בכרטיסייה שנפתחת בדפדפן שלך. אתה יכול לפרסם ישירות גם מ- Chrome מבלי שתצטרך לבקר ב- WordPress שלך. עבדו בסביבת וורדפרס מוכרת מבלי שתצטרכו להתחבר !

מנהל אתר וורדפרס

תוסף זה זקוק שתזין את פרטי הכניסה של כל אתרי וורדפרס שברצונך לנהל. מנהל אתר וורדפרס יאחסן את המידע ויאפשר לך לגשת לדפים הראשיים של האתרים מהדפדפן שלך.

מנהל אתר

אתה יכול לעבור בין אתרים, להוסיף ולערוך אתרים ולבצע עריכות מהירות בנושא שלך על ידי גישה לעורך הנושאים באמצעות סיומת זו.

בדקדוק

בדקדוק היא סיומת Chrome אחת ששום בלוגר לא צריך לדלג עליה. לאחר הוספתו לדפדפן, הוא יעבור דרך הפוסט שלכם ויבחר את כל טעויות השפה שתעשו – איות, פיסוק, שגיאות בהקשר ויציב את ספירת השגיאות בתחתית. זה כמו שיש עורך במחשב שלך !

השגיאות מודגשות וכאשר העכבר מרחף מעליו, כל החלופות האפשריות מוצגות. כשאתה לוחץ על הבחירה הנכונה, זה מחליף אוטומטית את המילה המודגשת.

בדקדוק

הרחבה זו יכולה לשמש את כולם כמעט בכל מקום שהם כותבים באינטרנט. אתה יכול להיות בטוח יותר בכתיבתך. גרסת פרימיום מוודאת שהכתיבה שלך נטולת שגיאות, מציעה הצעות לשיפור אוצר המילים, בודקת פלגיאט ומציעה סגנונות כתיבה..

מולטיפרס

אם אתה מתכוון ליצור פוסטים על ידי חיפוש באינטרנט, אתה תמצא מולטיפרס ממש שימושי. תוסף זה עוזר לך לשתף קישורים מכל מקום וליצור פוסטים חדשים בקלות.

לפני שתשתמש בתוסף זה, עליך להתקין לחץ על זה סימנייה (נגישה ממרכז השליטה של ​​וורדפרס) בסרגל הסימניות. לך ל כלים בלוח המחוונים שלך ואז כלים זמינים. תוכלו למצוא כלי בשם Press This. גרור את סמל הסימניות לסרגל הסימניות שלך. יהיה עליכם לעשות זאת עבור כל בלוג חדש שתרצו ליצור.

מולטיפרס

כשאתה מחובר ל- WordPress, אם אתה מוצא קטעי טקסט באינטרנט שברצונך להעתיק, פשוט סמן את קטע הקוד ולחץ על לחץ על סימנייה זו בדפדפן שלך. ניתן להוסיף תמונות באמצעות הלחצן הוסף מדיה. ייחוס נוסף אוטומטית בסוף.

כאשר התוסף MultiPress מתווסף לדפדפן שלך, אתה יכול להוסיף מספר בלוגים בו זמנית. זה יכול לעזור לך לעבוד על 5 פוסטים בכל פעם. זוהי אלטרנטיבה טובה יותר להצגת מספר סימניות בסרגל הסימניות.

ולבסוף

זו רשימת התוספים שנמצאת מועילה עבור וורדפרס. האם ניסית? מכירים תוסף Chrome כלשהו שיכול להקל על הבלוגרים? הודע לי בתגובות למטה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me