12 תוספי ושירותי גיבוי וורדפרס הטובים ביותר

10+ פלאגינים ושירותים לגיבוי הטובים ביותר של WordPress

הקמת אתר אינטרנט היא חוויה מהנה כאשר הדברים הולכים כשורה. עם זאת, החוויה עלולה להתחמם במהירות אם מתעוררת בעיה באתר וורדפרס שלך. לדוגמה, אתה עלול ליפול קורבן להאקר זדוני, או להיכנע לנתונים פגומים בעת התקנת נושא או תוסף חדש. או אולי פשוט עשית שינוי שאתה מייחל שלא היית עושה, וכעת אין לך דרך לחזור. מפגש עם בעיות באתר שלך יכול להיות מתסכל, על אחת כמה וכמה כשאין לך מושג כיצד לשחזר אותו.


וורדפרס היא בדרך כלל מערכת ניהול תוכן בטוחה ואמינה עבור אתר האינטרנט שלך. אבל לפעמים למרות כל אמצעי הזהירות שלך, משהו עלול להשתבש. נניח שאתה מאבד את האתר שלך, איך היית מסתדר בהשבתו לתפארתו הקודמת?

גיבויים הם התשובה. הם מההגנות הטובות והאמינות ביותר מפני כל איום על האתר שלך. עם קביעת לוח זמנים גיבוי רגיל, כל שעליכם לעשות הוא לשחזר את התוכן ואתם שוב פועלים.

גיבויים ידניים לעומת אוטומטיים (המכילים גם תוסף)

גיבויים ידניים יעבדו עבור אתר קטן עם מספר קטן של צופים וצוות קטן, אך ככל שקהל הצוות והצוות של האתר שלך גדל בגודלו, לעתים רחוקות אתה יכול להרשות לעצמך לאפשר לאתר שלך להיכנס לא מקוון. גיבויים ידניים אמנם מציעים יותר אפשרויות, אך בהחלט מסורבל לשמור על גיבוי ידני של האתר שלך. תוכל לקרוא מידע נוסף על השימוש בגיבויים ידניים במדריך המלא שלנו לגיבוי וורדפרס.

בדרך כלל מנהלי אתרים עסוקים מדי בגיבוי ידני של אתרי האינטרנט שלהם ואי גיבוי באופן קבוע עלול להשאיר את האתר שלך רגיש לשבתות נמנעת, אם האתר שלך יאבד נתונים כלשהם או ייפול קורבן לפריצה. או אם השרתים של המארח שלך נפגעים פיזית (כל אסון טבע, בחר) או אחרת. עבור אתר עם קהל גדול מכובד, עדיף שתשתמש בשירות גיבוי או תוסף פרמיום. וגם אם אתר האינטרנט שלך אינו פופולרי במיוחד, עדיין עליך להעסיק פלאגין בחינם לכל הפחות.

גם אם אתה מתקציב מצומצם, לבזבז קצת יותר על שירות גיבוי זה כסף שמושקע היטב. שירותים אלה מבצעים עבורכם את כל ההרמה הכבדה, כך שתוכלו לישון בבירור כי אתר וורדפרס שלכם נמצא בידיים טובות. אבל עשינו כמיטב יכולתנו לכלול את מיטב התוספים לגיבוי בוורדפרס הטובים ביותר – ללא תשלום ופרמיום. אז רק בגלל שהתקציב שלך לא נותן לך מספיק מקום להתנודד לאחת האפשרויות בתשלום שאנו מזכירים, זה לא אומר שאתה לא יכול למצוא תוסף חינם מדהים שיעזור לך לגבות את האתר שלך באופן קבוע.

1. VaultPress

VaultPress עבור WordPress

שירות הגיבוי הרשמי שמספקת Automattic, VaultPress מספק שפע של אפשרויות גיבוי, החל מהבסיסי ביותר החל מ- $ 2 לחודש למתקדמים במחיר של $ 20 / mo. למעשה, אנו סומכים על VaultPress שתגבה את WPExplorer בכל יום ויום.

סמנכ

VaultPress יכול ליצור ולהחזיק עותק מעודכן של אתר האינטרנט שלך באמצעות סנכרון יומי / בזמן אמת של כל תוכן הוורדפרס שלך ולספק אפשרויות שחזור אוטומטיות. בנוסף, מבוצעת סריקת אבטחה בכדי לעדכן אתכם בכל איום אפשרי על אבטחת האתר.

VaultPress

קל מאוד להסתכל בארכיון הגיבוי ולהחליט באיזה גיבוי תרצה להשתמש. באמצעות VaultPress תוכלו לשחזר את האתר שלכם בקלות באמצעות חיבור FTP או SSH. אתה יכול להוריד את הגיבויים ולשמור אותם בכל מכשיר אחסון נייד או להעלות אותו לאתר אחסון מקוון כלשהו כמו Google Drive או Dropbox. אם אי פעם נתקלתם בבעיות בשחזורים, VaultPress מספקת תמיכה נהדרת שתעזור לכם בשחזור אתרים.

תמורת 29 דולר לחודש, תקבל הגנה מפני דואר זבל, שחזורים אוטומטיים, גיבויים בזמן אמת, סריקת אבטחה, ארכיב גיבוי מלא ותמיכה של מנהל האבטחה. התוכנית המינימלית ביותר של Lite, מספקת גיבוי יומי, שחזור אוטומטי, תמיכה בכספת וארכיב גיבוי של 30 יום.

אתה יכול להשתמש ב- VaultPress עבור אתרים מרובים עם חשבון אחד בלבד. ותוכלו לגשת לכל הגיבויים על ידי התקנה פלאגין VaultPress.

2. BackupBuddy מאת iThemes

BackupBuddy - תוסף גיבוי בוורדפרס לשחזור העברת WordPress

מידע והורדה

השתמש ב- BackupBuddy כדי לגבות ולשחזר אתרי וורדפרס בצורה חלקה וללא מאמץ רב בכלל. אתה יכול לחסוך את הגיבוי שלך בכל מקום דרך שירותי האינטרנט של אמזון, Dropbox, Rackspace Cloud, FTP ודוא”ל.

BackupBuddy - תוסף גיבוי בוורדפרס לשחזור העברת WordPress (1)

בעזרת BackUp Buddy אתה יכול להריץ גיבויים תכופים של מסדי נתונים או להשלים גיבויים, להשתמש באפשרויות אחסון מחוץ לאתר, להשתמש באחסון BackUp Buddy Stash, לתזמן גיבויים, לא לכלול גיבוי של קבצים מסוימים וליצור פרופילי גיבוי..

BackupBuddy - תוסף גיבוי בוורדפרס לשחזור העברת WordPress (2)

קל מאוד לעקוב אחר השיקום, אפילו למתחיל WordPress. BackUp Buddy יכול לעזור בהובלת אתר וורדפרס שלך לדומיין אחר או לארח בקלות. תכונות נוספות של BackUp Buddy כוללות התראות בדוא”ל, מגבלות אחסון בגיבוי, אחסון קבצים בודדים, סריקות זדוניות, החלפות טקסט בבסיסי נתונים, סריקת מסד נתונים ותיקון ומפת ספריות אתרים אינטראקטיבית.

3. UpdraftPlus

תוסף גיבוי וורדפרס של UpdraftPlus

UpdraftPlus הוא תוסף freemium אפקטיבי ופופולרי ביותר העוזר ביצירת גיבויים של אתר וורדפרס שלך באמזון S3, גוגל דרייב, Rackspace Cloud, Dropbox, FTP, SFTP, SCP, OpenStack Swift, WebDAV ואפילו באמצעות דואר אלקטרוני..

עם אפשרות זו תוכל לבצע גיבויים מלאים לאתר וורדפרס שלך במהירות, ולאחסן אותם בענן או להוריד אותם היישר למחשב שלך. התוסף תומך גם בגיבויים מתוזמנים וגם על פי דרישה, ומאפשר תזמון שונה לקבצי ומסדי הנתונים של האתר שלך.

אפשרויות משיכה

השתמש ב- Updraft כדי לבצע שחזור מהיר, גיבויים אוטומטיים עם לוחות זמנים חוזרים, העברת אתרים, בחירת קבצים ספציפיים לגיבוי והורדת ארכיוני גיבוי. אם העלאה נפסקת בטרם עת או נכשלת, התוסף מנסה להעלות שוב את הכישלון. הצפן גיבויים למסדי נתונים עם גרסת הפרמיום של התוסף. תוסף זה פועל במספר שפות ועבודת התרגום נמשכת. הגרסה החינמית תתאים לרוב המשתמשים, אם כי גרסת הפרימיום מציעה שלל תכונות נוספות, כולל גישה לתמיכה עדיפה..

4. BlogVault

גיבויים של BlogVault

מידע והורדה

מערכת גיבוי מאובטחת המסייעת למשתמשי וורדפרס ליצור גיבויים באופן אוטומטי, לבצע שחזורים אוטומטיים, להעביר אתרים ולצפות בגיבויים למשך עד 30 יום. אתה יכול לשמור כל גיבוי שתרצה מארכיון הגיבוי ל- Dropbox. אתה יכול לבצע בדיקות גיבוי על שרתי BlogVault כדי לבדוק אם הגיבוי שנבחר הוא זה שרצית.

BlogVault לגיבוי WooCommerce

באמצעות BlogVault אתה יכול גם לאפשר תכונה לגיבויים בזמן אמת. כלומר, בזמן שאתה מבצע שינויים באתר שלך BlogVault לא ייקח ולא יתעדכן קבצים תואמים. בדרך זו תמיד תוכן האתר שלך בטוח!

תכונות בולטות אחרות כוללות גיבויים מצטברים, אחסון בחינם באתר, תמיכה מרובת אתרים, שלבים משולבים, גיבוי טבלה לחנויות WooCommerce וצוות תמיכה מדהים שמוכן לעזור 24/7.

5. מעתק

מעתק תוסף וורדפרס בחינם

מעתק הוא תוסף הגירה בו תוכלו להשתמש כדי להתמודד עם תמונות גיבוי של אתר האינטרנט שלכם. התוסף החינמי מאפשר לך לשכפל את אתר הוורדפרס שלך וליצור גיבויים ידניים לפי דרישה. זה יצר גיבוי מלא של קבצי וורדפרס שלך, תוכן אתר, מסד נתונים, ערכות נושא ותוספים שנארזים בקובץ zip.

קיימת גם גרסת מקצוען לתזמון גיבוי, חיבור אחסון בענן, התראות דוא”ל ועוד.

6. BackWPup

תוסף וורדפרס בחינם

BackWPup הוא עוד תוסף freemium שיכול לבצע גיבויים אוטומטיים של אתרי וורדפרס, לבצע ייצוא של WordPress XML, לבצע אופטימיזציה, לבדוק ולתקן מסדי נתונים..

בחינם

ניתן לאחסן את הגיבויים דרך שרתי FTP, Dropbox, Amazon S3, Microsoft Azure, ענן Rackspace, Sugar Sync ובגרסאות המקצוענות ל- Glacier Amazon ו- Google Drive. ואם אי פעם תזדקק לתכונות נוספות או לתמיכה, פשוט שדרג לגרסת הפרימיום של התוסף.

7. SnapshotPro

SnapshotPro

Snapshot הוא תוסף של WPMU DEV שיוצר גיבויים של כל התוכן, מסד הנתונים כולו או טבלאות ספציפיות. ניתן לתזמן את התוסף לביצוע גיבויים אוטומטיים ותוכלו לשמור את הגיבויים שלכם ב- Dropbox, Amazon S3 או SFTP. התוסף הוא חלק מחברות ה- WPMUdev וכולל תמיכה בגיבוי ושחזור בלחיצה אחת, גיבויים אוטומטיים, תמיכה מרובת אתרים ואף כולל אחסון ענן של WPMUdev בנפח של 10 ג’יגה-בתים..

8. WPVivid

WPvivid

עם WPvivid אתה יכול לגבות, לשחזר ולהעביר את האתר שלך – אבל ברגע זה אנו מתכוונים להתמקד בגיבויים. התוסף החינמי כולל תכונות לגיבויים אוטומטיים, תמיכה באחסון ענן (Dropbox, גוגל דרייב, אמזון S3, SFTP וכו ‘), שחזור קליקים פעם אחת, גיבויים בלחיצה אחת, ללא מגבלות גודל גיבוי ועוד. התוסף תואם גם למנהל האתר הפופולרי של MainWP, כך שתוכלו לנהל בקלות גיבויים לכל אתרי האינטרנט שלכם. וזה משחק יפה עם בוני דפים כמו Elementor, SiteOrigin ו- Beaver Builder.

WPvivid Pro מוסיף עוד יותר אפשרויות לגיבויים מצטברים, תמיכה רב-אזורית, אחסון מרחוק, תזמון מתקדם, יכולות תפקיד משתמשים ועוד.

9. BackupGuard

BackupGuard

צור גיבוי בקלות של האתר שלך באמצעות BackupGuard. לפלאגין טונות של תכונות גיבוי ליצירת מספר בלתי מוגבל של גיבויים באתר, גיבוי קבצים או תיקיות בודדים ואפילו גיבויים רב-אתרים. בנוסף קל לתזמן, לייצא או לייבא את הגיבויים שלך. ו- BackupGuard מציע סרגל התקדמות ייחודי כך שתוכל לראות היכן אתה נמצא בגיבוי שלך (או אפילו לבטל אותו אם אתה רוצה).

10. CodeGuard

גיבויים של CodeGuard

מידע והורדה

מערכת גיבוי שיוצרת גיבוי של כל מה שיש באתר וורדפרס שלכם. תהליך ההתקנה לא אמור להיות קשה מדי עבור מישהו שמשתמש בוורדפרס במשך זמן מה, הגיבויים נוצרים באופן אוטומטי ותוכלו לעקוב אחר כל שינוי בקבצים ברשת שלכם..

השחזור יכול להיעשות על ידי הורדת קובץ ה- zip וביצוע שחזור ידני, או בחירה של קבצים מסוימים לשחזור או בדרך הקלה היא בחירת שחזור מלא אוטומטי. עם תוכניות שנעים בין 39- $ 239 $ לחודש זה אולי נשמע מעט יקר, אבל זה ממש לא כשאתם לוקחים בחשבון שהוא מגן על האתר שלכם.

11. WPBackItUp

תוסף וורדפרס WPBackItUp.

הבחירה הלפני אחרונה שלנו – WPBackItUp – היא מתמודדת איתנה לגיבוי האתר שלך, עם מבנה תמחור ייחודי. גיבוי האתר ושחזורו ידנית הוא בחינם לחלוטין. עם זאת, אם ברצונך לנצל אפשרויות שחזור בלחיצה אחת (יחד עם מספר תכונות אחרות), תצטרך לשלם 79 $ עבור גרסת הפרימיום.

בסך הכל, WPBackItUp היא אלטרנטיבה איתנה לפתרונות אחרים לגיבוי אתר וורדפרס שלך. התמיכה והתיעוד שלהם מצוינים, מה שאומר שלא תצטרכו שום דבר יותר מאשר הגרסה החינמית כדי להגן על האתר שלכם.

12. הגירת WP All-in-One

הגירת WP All-in-One

העברת WP של All-in-One היא בדיוק איך שזה נשמע – תוסף שמגדיר אותך להצלחה בעת העברת האתר שלך. אבל אתה יכול להשתמש בתוסף כדי לייצא רק גיבוי של האתר שלך. כל שעליך לעשות הוא להיכנס לאתר שלך, נווט לקטע תוסף ה- WP Migration של All-in-One ולחץ על כפתור הייצוא הגדול והירוק. והתוסף כולל שילוב WP-CLI כך שתוכל ליצור גיבויים ולכלול קבצים (כמו הערות ספאם, עדכוני פוסטים, תוספים לא פעילים וכו ‘) עם פקודות מהירות..

מדוע גיבוי אתרים כה חשוב

במילים פשוטות, גיבוי הוא עותק של האתר שלך שהועלה במקום אחר (למשל בשרת שלך, או לשירות אירוח קבצים כמו Dropbox). הם חיוניים לוודא שיש לך דרך לשחזר את האתר שלך כשדברים משתבשים. לדוגמה, דמיין שגיאה המשפיעת על אתר המסחר האלקטרוני שלך. אם אין לך גיבוי – ושום דרך לשחזר את הנתונים האבודים שלך – זה ישפיע באופן מאסיבי על כל העסק שלך. אמנם התחזית עלולה להיות קודרת, אולם אסטרטגיית גיבוי במקום – אפילו פשוטה – תחסוך את הבייקון שלך.

בסך הכל, גיבוי האתר שלך יכול לעזור לך להתגונן מפני מספר איומים, כולל:

  • האקרים לאתר. בעוד שחלק מהאקרים שואפים לגנוב מידע רגיש, רבים יפרצו אתרים רק כדי להוכיח שהם יכולים. אם יש לך אתר, אתה כבר בסיכון.
  • תוכנות זדוניות ווירוסים. איומים זדוניים כמו וירוסים, סוסים טרויאניים ותוכנות זדוניות אחרות יכולים למצוא את דרכם לאתר שלך באמצעות תוספי וורדפרס, ולפגוע בנתונים שלך או לגנוב אותם. אף על פי שוורדפרס מאובטחת, היא עדיין לא ניתנת להפלה של 100%. גרסאות קודמות של וורדפרס נפגעו, ושיש לך גיבוי מלא מאובטח פירושו שאתה תהיה מוכן לתרחיש הגרוע ביותר.

בסך הכל, גיבויים חשובים באופן מכריע – אך בדיוק כמו המפתח הוא לוח הזמנים הכולל שלך. בואו נסתכל כיצד ניתן לעשות זאת.

יצירת לוח זמנים לגיבוי

לוח הזמנים לגיבוי הוא פשוט התדר בו מבצעים גיבויים. זה יכול להיות גיבוי שבועי או חודשי, אם כי התדירות יכולה להשתנות בהתאם לדרישות הייחודיות שלך. עם זאת, ללא קשר, אנו ממליצים לבצע גיבויים רגילים.

יצירת לוח זמנים לגיבוי הוא תהליך פשוט יחסית. בזמן שאתה יכול בצע כמה חישובים פשוטים (כולל פקטורינג ברמות התנועה שלך), המציאות היא שאם אתה מגבה באופן קבוע ולעתים קרובות משתמש בתכונות המובנות של הפיתרון שבחרת, אתה צריך להיות טוב ללכת.

עם זאת, אינך רוצה לאחסן עותקים של כל גיבוי בודד שאתה מבצע במקום אחד. במקום זאת אתה שואף להחזיק לפחות גיבוי מקומי אחד עם עותק שני שמור באתר. שוב, תוספים יכולים לעזור לך בכך, ורבים מציעים דרך לאחסן גיבויים חיצוניים.


רק כדי לחזור ולהדגיש – גיבויים הם חיוניים. הם עוזרים לך לחזור לרשת במהירות ובקלות לאחר בעיה, וחשוב מכך, עוזרים למזער את זמן ההשבתה שהמבקרים חווים. ובסופו של דבר אין באמת סיבה טובה (אפילו לא אחת) לא לגבות את האתר שלך. עדיף להיות בטוחים מאשר להצטער – וזו בדיוק הסיבה שבגללה גיבוי האתר שלך תומך מאוד. גם אם היית מרגיש שהאתר שלך לא הולך להפסיד הרבה בתנועה / הכנסות בגלל זמן השבתה, אתה עדיין יכול לאבד את כל מה שהוספת באתר שלך..

בהחלט הייתי ממליץ לכל הפחות לקבל פלאגין בחינם שיעזור לשמור על אתר וורדפרס שלך. וודא שתגבה תמיד גיבוי בזמן שאתה מפרסם פוסטים חדשים, כמו גם לפני ואחרי עדכונים גדולים להתקנת וורדפרס שלך, ערכות נושא ותוספים (או לכל הפחות פעם בחודש רק כדי להיות בטוחים).

האם ניסית אחת מהאפשרויות בסביבת התוספים הטובים ביותר לגיבוי וורדפרס שלנו? או שהתגעגענו לתוסף הגיבוי המועדף עליכם? יידע אותנו בפרק התגובות – נשמח לשמוע ממך!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me