10 מאפיינים של נושא וורדפרס עסקי נהדר

אנשים רבים חושבים בטעות על וורדפרס כפלטפורמת בלוגים כאשר במציאות מדובר במערכת ניהול תוכן חזקה שניתן להשתמש בה כמעט לכל סוג של אתר, החל מבלוגים בסיסיים וכלה בחנויות מקוונות מורכבות. לאחרונה יותר ויותר אנשים משתמשים בוורדפרס עבור העסק הקטן שלהם. למעשה, פוסט הבלוג האחרון שלי זכה לכותרות “הכח את העסק הקטן שלך עם וורדפרס” בו סיפקתי כמה סיבות מדוע עסקים קטנים צריכים להשתמש בוורדפרס לאתר הארגוני שלהם וכמה צעדים מהירים כדי להתחיל בעבודה..


אז עכשיו, כשכולם משתמשים בוורדפרס באתרי העסקים הקטנים שלהם, יש ביקוש עצום לנושאי וורדפרס עסקיים, פרימיום וחינם כאחד. כמפתח אינטרנט עבדתי על לא מעט אתרי עסקים ואני יודע מה צריך כדי ליצור אתר עסקי מדהים מבחינת עיצוב, שימושיות ושיעורי מחזור. יצירת נושא וורדפרס עסקי הוא פשוט אך יצירת תבנית עסק נהדרת יכולה להיות משימה קשה ולבצע מאמץ רב כדי לייצר.

בפוסט זה רציתי לספק לך 10 מאפיינים של נושא וורדפרס עסקי נהדר. אז בין אם אתם מחפשים נושא לעסק שלכם ובין אם אתם מחפשים השראה ליצירת נושא כזה, תרצו לקרוא את הפוסט שלי. תהנה!

1. עיצוב מקצועי

כמו כל נושא או תבנית באתר, העיצוב הוא ההיבט החשוב ביותר ואם אתם מחפשים נושא של וורדפרס בכדי לחזק את העסק הקטן שלכם אתם רוצים משהו שהוא מאוד נקי, מודרני ומקצועי. עיצוב נהדר יכול להפוך את עצום ההבדל לשיעורי התחלופה ותדמית המותג. אם אתר העסק שלך נראה כמו שטויות שאנשים לא מתייחסים אליך ברצינות והרבה פחות קונים ממך משהו.

דוגמא רעה – נושא עסקי מחריד

להלן דוגמה מהירה כיצד נושא עסקי לא צריך להיראות.

נושא עסקי מחריד

דוגמא טובה – נושא וורדפרס נהדר

הנה דוגמה לנושא מעוצב בצורה מקצועית (Total WordPress Theme).

סך הכל, נושא וורדפרס רב תכליתי עבור מפגינים

2. מחוון מוצלח

בימינו כל נושא עסקי נהדר מגיע עם מחוון כלשהו שמוצג כמו קרוסלה או מחוון מסוג “סוג”. למה? מכיוון שהיא מספקת דרך נהדרת להשוויץ בכמה מוצרים, שירותים או דגימות תיקים מיטביים. המחוונים נוטים להיראות נהדר, הם מרתקים את תשומת ליבם של האורחים / הלקוחות וזו דרך נהדרת למקד את תשומת ליבם של הצופים לפריטים ספציפיים..

3 מחוונים מדהימים לשימוש בעיצוב הנושא הבא שלך

סליידרים הם דרך נהדרת להוסיף תוכן נוסף ורכיב תנועה לפוסטים ולדפים שלך. להלן כמה מהתוספים להחלפת הפרימיום המועדפים עלינו עבור וורדפרס.

מהפכת הסליידר

מהפכת מחוון וורדפרס

מחוון שכבה

LayerSlider תוסף WordPress

מחוון MotoPress

דוגמה למחוון MotoPress

3. מדור המלצות

אם אתה מנהל עסק מדהים והלקוחות שלך אוהבים אותך, מדוע לא לחלוק את האהבה? אנשים תמיד רוצים לקרוא ביקורות או המלצות לפני שהם קונים משהו כי זה עוזר לבטל את הרעיון שהמוצר / השירות באמת שווה את זה.

וזו הסיבה, לדעתי, נושא וורדפרס עסקי נהדר חייב לספק איזשהו ווידג’ט או אזור המלצות בו המשתמש יכול להוסיף הצעות מחיר של לקוחות או קטעי טקסט מתוך סקירה (וכן – סה”כ אכן מציע את זה מובנה ממש) . כמו כן, מועיל מאוד אם המשתמש יכול לשלוט בתוכן מדור ההמלצות דרך לוח הבקרה של הנושא. ואל תשכח להוסיף את ההמלצות בדף הבית ולוודא שהוא בולט מאחר וזה יהיה המפתח בהפיכת המבקרים ללקוחות משלמים..

4. טופס יצירת קשר עם אימות

בטוח שיש הרבה תוספי וורדפרס ליצירת טפסים ליצירת קשר אבל אם אתה רוצה ליצור נושא נהדר אתה צריך להוסיף טופס יצירת קשר משלך (יש לקוות AJAX) ולסגנון זה גם ייראה נהדר. טפסי יצירת קשר הם מכריעים עבור עסקים מכיוון שאנשים עשויים לשאול שאלות בנוגע למוצרים או לשירותים שלך, ואם הם לא יכולים להבין כיצד ליצור איתך קשר, אתה פשוט איבדת אותם.

אני חושב שנושא עסקי נהדר צריך לספק את היכולת להוסיף טופס ליצירת קשר הן דרך קודי קיצור וגם להיות בעל טופס יצירת קשר גלוי בכל הדפים (באזור הכותרת התחתונה) או לפחות בדף הבית. האימות הוא חשוב! אם אתה מנהל עסק קטן אין לך זמן לבלות כל יום שעות בדואר זבל.

נושא עסקי נהדר יספק גם קטע קשר הכולל את מספר הטלפון של העסק, כתובת, אולי מפה של גוגל וקישורים לפרופילים החברתיים שלהם (twitter, facebook, linked-in, ect).

5. Customized Theme או לוח אפשרויות

אף אחד לא רוצה אתר שנראה ועובד זהה למאות אתרים אחרים, במיוחד אם זה האתר העסקי שלך, מכיוון שאתה רוצה להתבלט מהמתחרים שלך. הדרך הקלה ביותר להתאים אישית את אופן עבודת הנושא שלך היא באמצעות ההתאמה האישית של וורדפרס בשידור חי. זה המקום אליו מפתחים רבים מוסיפים כעת תכונות כמו אפשרויות צבע, פריסות עמודים, סמלי לוגו, חיתוך תמונות ועוד.

נושאים אחרים עשויים להציע לוח בקרה עם אפשרויות עיצוב שונות המאפשרות לך לשנות את האתר שלך בקלות, להעלות לוגו ולהעביר את העניינים. אמנם לא קל כמו ההתאמה האישית, אך זו עדיין אפשרות לגרום לאתר שלך להתבלט מהקהל ולהיראות ייחודי יותר.

6. ערכות צבע מרובות

זה חוזר לנקודה הקודמת… אנשים ירצו שהאתר העסקי שלהם יבלוט, ולכן אספקת תוכניות צבע שונות תעזור להם לעצב את העיצוב שלהם באופן שעשוי להיות שונה מכל אתר אחר המשתמש באותו נושא. בנוסף, על ידי מתן ערכות צבע שונות המשתמשים יכולים לבחור את המתאים ביותר לעסק וללוגו הכללי שלהם. בימינו אנשים רבים משלבים בוחרי צבע בנושאים שלהם, כך שמשתמשים יכולים לשנות את הצבע של כמעט כל אלמנט באתר שלהם. זו תכונה ממש נהדרת, במיוחד עבור עסק קטן שרוצה ליצור את האתר שלהם אך אין לו שום ידע ב- CSS או שאינו יכול להרשות לעצמו מפתח / מעצב אינטרנט יקר..

7. קודי קיצור

לרוב האנשים שרוכשים ערכות נושא של וורדפרס אין שום ידע על CSS או HTML וזו הסיבה שחשוב להפוך את הנושאים לידידותיים למשתמש ככל שיהיו WYSIWYG. אתרים עסקיים דורשים קצת יותר, מכיוון שהמשתמשים ירצו להוסיף לחצנים בכל מקום (כמו לקנות עכשיו או קוראים לנו כפתור), הם כנראה ירצו לשלב המלצות בדפים / בפוסטים שלהם, ליצור גלריות, תוכן עם כרטיסיות … וכו ‘. וכו ‘. אפילו אם אתה כולל רק כמה קיצורי דרך אני חושב שהם באמת חשובים לכל נושא מעולה.

קודי קיצור פשוטים

עדכון סימפלי-קיצורי דרך

קודים קצרים אלגנטיים

קודי קיצור של ערכות נושא אלגנטיות

8. תבניות שירותים / תיקים

כל נושא וורדפרס עסקי נהדר חייב להכיל מספר תבניות דפים מותאמות אישית, כולל תבנית “פורטפוליו” שבה המשתמש יכול להוסיף בקלות מוצרים, שירותים או עבודות לדוגמא כדי להשוויץ בפני המבקרים. תבנית פורטפוליו המשתמשת בפוסטים מותאמים אישית או בלולאת הודעות שאילתה מקלה מאוד על עסק ליצור קטע מהאתר שלהם שמתמקד בהצגת אנשים את סוג העבודות שהם יכולים לעשות. אם אתה מוכר מוצרים, מקום בו המבקרים יכולים לדפדף בהם ברשת נחמדה כמו באופנה יהיה נהדר. הייתי ממליץ להשתמש בתכונה מסוג “מיין לפי” עבור אלה שרוצים לארגן את עבודת הדגימה או המוצרים שלהם לקטגוריות.

9. מדור הבלוגים

בימינו חיוני להפעיל בלוג לעסק שלך. זה יכול לעזור לך מאוד מבחינת משיכת לקוחות חדשים, הגדלת התנועה שלך באמצעות מנועי חיפוש, להשוויץ על המומחיות שלך בתחום הנתון וכמובן לשפר את תדמית המותג ואת הנאמנות שלך. מכל הסיבות הללו ויותר, נושא וורדפרס עסקי נהדר חייב להיות עם קטע בלוג, וניתן לעשות זאת על ידי יצירת תבנית עמוד ושימוש בשיטת פוסט השאילתה כדי לקבל פוסטים בבלוג או שניתן לעשות זאת באמצעות הפונקציה החדשה של הודעות מותאמות אישית. כך או כך, עליך לשלב קטע בבלוג בתבנית שלך.

10. תמיכת נושא

אחרון חביב ברשימה שלי של “10 מאפיינים של נושא וורדפרס נהדר לעסקים” הוא תמיכה. הנושא שלך אולי נראה מדהים ויש לו כל מיני תכונות מדהימות, אבל אם אתה לא מספק אפילו את התמיכה הבסיסית הוא כמעט חסר ערך. הרבה אנשים שקונים / מורידים את העיצובים, אולי וורדפרס במוזמנים ראשונים ואולי יזדקקו לעזרה בהתקנת והעיצוב של הנושא לעבודה איך שהם רוצים. אם אתה מנהל עסק אתה תהיה בררן מאוד לגבי האופן בו האתר שלך נראה ועובד – כמפתח נושא תרצה להיות שם כאשר הלקוחות שלך נתקלים בבעיה או אם הם יגלו “תקלה” בנושא שלך.

בונוס

הנחתי את זה כבונוס כי אני לא חושב שזה נחוץ, אבל הוספת תמיכה לכמה מהתוספים המובילים wp-eCommerce (כמו WooCommerce) תגרום לנושא העסקי שלך לבלוט מהשאר. אין הרבה נושאים עם מיקוד עסקי המשלבים מערכת קופות עם הנושא שלהם, כך שאם אתה יכול ליצור נושא זה כנראה ימכור טוב.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me