10 נושאים נפוצים של וורדפרס וכיצד לתקן אותם

10 נושאים נפוצים של וורדפרס וכיצד לתקן אותם

ישנם אלפי פוסטים בפורום שנפתחים מדי יום, לא רק ב- WordPress.org אלא גם בפורומים אחרים וכמובן כמעט בכל אתר התמיכה של מפתחי נושא בנושא סוגיות נפוצות מאוד שניתן לפתור במהירות ובקלות רבה. אני בטוח שמפתחי נושאים וחברי קהילה די משועממים לענות על השאלות האלה שוב ושוב, ולכן החלטתי לכתוב את הפוסט הבא שמתייחס לכמה מנושאי הנושאים הנפוצים ביותר בוורדפרס כדי שתוכלו סימניה והיה מוכן לרשותך.


1. גיליון הסגנונות חסר

אתה פשוט הורדת או רכשת נושא סופר מדהים ואתה הולך להתקין אותו ולראות את ההודעה היפה להלן:

גיליון הסגנונות חסר

ובכן המחשבה הראשונה שלך עשויה להיות …

“היזם דפק אותי ונתן לי נושא ללא גיליון סגנונות”

כמובן שאפשר שקובץ ה- zip שקיבלת לא היה קובץ style.css, אך סביר להניח שהבעיה היא שלא העלאת את הקובץ נושא השורש תיקיה.

פתרון שגיאת גיליון סגנונות חסר

אתר את התיקיה שברשותך של העיצוב בשולחן העבודה שלך ופתח אותה (אם היא מכווצת, פתח אותה ופתח אותה). כעת כשאתה פותח אותו אתה אמור לראות את כל הקבצים שלך שם, אם לא הנושא סביר בתיקיית משנה. לדוגמה, ערכות הנושא העיקריות שלנו כוללות את הנושא בתוך תיקיה “נושא הניתן להתקנה”. באופן כללי זה ברור איפשהו ותיקיית העיצוב בפועל תהיה ככל הנראה בשם זה. לאחר שנמצא אותו zip והעלה באמצעות וורדפרס או העלה את התיקיה שלא רוכזה באמצעות FTP.

2. שגיאות ייבוא ​​נתונים לדוגמה

התקנת את העיצוב שלך ועכשיו אתה מעלה קובץ .xml לדוגמא שמפתח העיצוב היה כל כך נחמד לספק לך ובכל זאת שוב אתה מקבל שגיאה!

שגיאות ייבוא ​​נתונים לדוגמה

ייבוא ​​פתרון שגיאה 1 נכשל

שגיאת הייבוא ​​”נכשלה” היא בדרך כלל 1 מתוך 2 דברים. הראשונה היא שזה יכול לנסות לטעון פוסטים או טקסונומיות מסוגי פוסטים מותאמים אישית שעדיין לא קיימים.

 • הפעל נושא: ודא שהנושא שאתה הולך להשתמש בו פעיל.
 • נושא צ’ק כפול: ודא שהנושא כולל למעשה את סוגי ההודעות המותאמות אישית וטקסונומיות – אולי תשאל את היזם או אם אתה יודע איך נראים בעצמך

ייבוא ​​פתרון שגיאה 2 נכשל

עבור שגיאות המראות “נכשל בייבוא ​​מדיה” התמונות לא מורידות.

 • האם סמן את התיבה לייבוא ​​קבצים מצורפים? לפני הפעלת הייבוא, עליך לסמן את התיבה שבה כתוב “הורד וייבא קבצים מצורפים”..
 • האם התמונות נגישות? ייתכן שהמגהים אינם נגישים מהשרת. אתה יכול לפתוח את הנתונים לדוגמה בעורך טקסט ולנסות לאתר את אחד הקבצים האלה ולבדוק את הקישור בדפדפן שלך. אך הקלה ביותר היא ככל הנראה ליצור קשר עם מפתח הנושאים וליידע אותם שהתמונות לא מורידות.

3. דף הבית לא נראה כמו ההדגמה

זה יהיה נהדר אם נושא כלשהו שהפעלת נראה בדיוק כמו ההדגמה ברגע שהוא הופעל? ערכת הנושא הכוללת של וורדפרס שלנו עושה זאת כשאתה משתמש ביבואנית ההדגמה המובנית, אך לא כל נושא יכול להיות מדהים כמו Total.

אז אם התקנת נושא (וזה נתונים לדוגמה) אך האתר שלך אינו תואם להדגמת הנושא, יש כמה סיבות נפוצות מאוד לכך שדף הבית שלך עשוי להיראות שונה.

פתרון שגיאות בדף הבית 1

הגדרת קריאה בדף הבית

הגדרות הקריאה שגויות. פירוש הדבר שהנושא שלך כן או שאינו דורש הגדרת דף בית, והאתר שלך מוגדר להפך. אז לך ל הגדרות> קריאה ובדוק את האפשרויות תחת “תצוגות עמוד קדמי.”

אם העיצוב שלך אינו מצריך תבנית עמוד כלשהי לפריסת דף הבית, וודא שאפשרות זו מוגדרת כ”הפוסטים האחרונים שלך. ” אם העיצוב שלך משתמש בתבנית של דף הבית, הגדר את האתר שלך להשתמש בדף הבית הסטטי.

פתרון שגיאות דף הבית בתצוגה 2

תבנית דף הבית

עליך להשתמש בתבנית של דף הבית. הרבה מפתחי ערכות נושא להשתמש בתבניות דפים מותאמות אישית עבור פריסות דף הבית שלהם. אז ראשית עליכם כמובן לקרוא את קובצי התיעוד, אך אם אין ראש בראש וליצור דף חדש, בעורך תחת תכונות עמוד> תבנית בדוק אם יש תבנית בית, דף הבית, עמוד קדמי או תבנית דומה. אם כן, סביר להניח שתצטרך ליצור דף באמצעות תבנית זו, לשמור / לפרסם אותו ואז לעבור אל הגדרות> קריאה להגדיר את זה כאפשרות העמוד הסטטי שלך.

4. כתובות האתר שלי הן “מכוערות”

כברירת מחדל, מבנה ה- url של ברירת המחדל של וורדפרס אינו “יפה” והרבה פחות ידידותי לקידום אתרים. אז כשתקבע לראשונה את כתובות האתרים שלך עשויות להיראות מכוערות (מחית של מזהה ההודעה, תאריך הפרסום, כותרת ההודעה ואפילו הקטגוריה). אל תדאג – קל לתקן.

פתרון שגיאות של כתובות אתרים מכוערות

הגדרות Permalink

אז אם כתובת האתר שלך לא נראית כל כך נהדרת (yourwebsite.com/?p=1) פשוט עבור אל הגדרות> Permalinks ולשנות את ההגדרה שלך לאפשרות “שם הודעה” (או כל אחד מהאחרים – פשוט בחר בהגדרה המתאימה ביותר עבורך).

5. הפוסטים שלי חוזרים על שגיאות 404

שגיאת Github 404

אם יש לך פוסטים שמחזירים כעת דף שגיאה 404, אל תיבהל (עדיין) רוב הזמן הפוסטים שלך עדיין שם ואתה רק צריך לעדכן את הגדרות הפרמלינק שלך כדי לפתור את הבעיה. זה נפוץ מאוד בנושאים המשתמשים בסוגים של פוסטים מותאמים אישית. בכל פעם שתפעיל נושא חדש המשתמש בסוגים של פוסטים מותאמים אישית, עליך לאפס את הגדרות הפרמלינק שלך.

הודעות שמציגות 404 פתרון שגיאות

התיקון הפשוט ביותר הוא פשוט ללכת הגדרות> Permalinks ולחץ על כפתור השמירה. בדרך כלל זה יעשה את העבודה. אבל אם זה לא עובד יתכן שתצטרך לעדכן את קובץ ה- .htaccess שלך באופן ידני (הערה: אנו לא ממליצים להתמודד עם זה בעצמך אם אתה חדש לגמרי ב- WordPress, במקום זאת יתכן שתצטרך ליצור קשר עם מפתח עצמאי לקבלת סיוע) . אתה יכול לקרוא עוד על באמצעות Permalinks של וורדפרס בקודקס הוורדפרס.

6. התפריט שלי ריק

למי שמשתמש בוורדפרס על בסיס יומי סביר להניח שלא תיתקל בבעיה זו, אבל אם אתה חדש מאוד ב- WordPress או שהשתמשת בוורדפרס לפני מספר שנים ופשוט תחזיר אותו, אתה עלול להתבלבל מדוע התפריט שלך ריק כאשר אתה מתקין את העיצוב.

חסר פתרון שגיאה בתפריט

הגדרות תפריט וורדפרס

ערכת הנושא של ברירת המחדל של וורדפרס כוללת נפילה בתפריט וורדפרס למקרה שאין התקנה, עם זאת, לא כל מפתחי העיצוב הוסיפו זאת לנושאים שלהם.

כדי לוודא שהתפריטים שלך עובדים, עבור אל מראה> תפריט להגדרת התפריט שלך.

 1. וודא שיש לך תפריט. אם לא תצטרך ליצור הודעה אחת (לבדוק את הפוסט הזה כדי ללמוד כיצד להגדיר תפריטים בוורדפרס)
 2. ודא שהתפריט מוקצה למיקום. מתחת לתפריט שלך אתה אמור לראות “מיקומי תצוגה” – אלה אזורי התפריט המובנים בעיצוב שלך. נושאים מסוימים עשויים לכלול רק מיקום תפריט ראשי אחד, ואחרים עשויים להכיל טונות של מיקומים. רק הקפד לבדוק את האפשרות היכן אתה רוצה שהתפריט שלך יופיע ואז שמור.

7. נושא חדש משתמש בתמונות מומלצות אבל יש לי המון פוסטים בלי אותם

לפני WordPress 2.9 לא הייתה תמונה בהשתתפות (פרסם תמונות ממוזערות) תמיכה בוורדפרס כל כך הרבה ערכות נושא השתמשו באפשרויות מטא או בשדות מותאמים אישית להגדרת תמונות מוצגות או שלא היו להם שום סוג של תמונת פוסט ברירת מחדל.

אז אולי אתה עובר מנושא ישן יותר לעיצוב חדש שתומך בתמונות מוצגות או שאולי העיצוב הקודם שלך היה פשוט מינימלי מאוד ולא השתמש בהן. לא תצטרך לקחת שעות לעבור על מאות הפוסטים שלך כדי להגדיר את התמונה המוצגת (או אולי כן), כך שיש פיתרון מהיר לזה וזה מגיע בצורה של תוסף!

אין פתרונות שגיאה מוצגים

הוסף תוסף תמונה ממוזערת קלה

פיתרון פשוט הוא להשתמש ב- “הוסף תמונה ממוזערת קלה“כדי להגדיר אוטומטית תמונות מוצגות בפוסטים ישנים. פשוט התקן, הפעל ופעל לפי ההוראות להוספת תמונות לפוסטים ישנים. קדימה, זכור להוסיף את התמונות המוצגות שלך כשאתה מפרסם פוסטים חדשים.

8. שקופיות, אקורדיונים, מצבים, כרטיסיות … לא או שהופסק לעבוד!

הרבה נושאים של וורדפרס בימינו עושים שימוש ב- java-script / jQuery בכדי לשפר את הנושאים והוסיפו דברים כמו מחוון תמונות, מצבים, אקורדיונים, כרטיסיות, תפריטים ניידים, תמונות מרחפות … וכו ‘..

אם התכונות האלו אינן פועלות על הנושא שלך או פתאום הפסיקו לעבוד, ככל הנראה הדבר עשוי לעשות איזושהי שגיאת javascript שגורמת להפסקת הכל.

שקופיות שבורות, החלפות, כרטיסיות וכו ‘פיתרון שגיאות

מטמון מנוע WP

הדבר הראשון שעליך לעשות הוא השבת את כל התוספים שלך, נקה את הקובץ השמור שלך (כולם) וטען מחדש את האתר שלך כדי לבדוק אם הכל עובד איך הוא צריך להיות. אם כן, כעת תוכלו להפעיל את התוספים שלכם 1 על 1 וברגע שהוא ישבר תדעו שהפלאגין האחרון היה זה שגורם לבעיות (שימו לב לתוסף הזה, בטלו אותו ואז המשכו לעשות את אותו הדבר).

ברגע שאתה יודע אילו תוספים / תוספים גורמים לבעיה, אתה יכול לחפש אחר תוסף חדש עם אותה פונקציונליות תואמת, או שתוכל ליצור קשר עם התוסף או מפתח העיצוב כדי ליידע אותם על הסכסוך (בדוק תחילה את הדף כדי לראות מה הבעיות האמיתיות הן כך שתוכלו ליצור קשר עם האדם המתאים – אם שגיאת פלאגין, שלח הערה למחבר התוסף, או אם מדובר בשגיאת ערכת נושא ה- dev).

9. שינויי סטיילינג אינם עושים דבר

אז אתה צריך להגדיר את כל הנושא שלך ועכשיו אתה רוצה לשנות את הדרך בה זה נראה כדי לתת לו יותר “אישיות” משלך ובאמת לגרום לזה להתאים למותג, לעסק שלך, לנישה … וכו ‘. אז התחלת להוסיף כמה CSS מותאם אישית לאתר שלך או לשנות את גליון הסגנונות, אך בכל פעם שאתה מרענן את האתר שלך אף אחד מהשינויים שלך לא משפיע!

פתרון שגיאות בעריכת סגנון חסר

התאמה אישית של וורדפרס לייב

יש כמה צעדים שתוכל לנקוט כדי להבטיח את פעולות העריכה שלך:

 • השבת מטמון: הבעיה הנפוצה ביותר היא שיש לך איזה פלאגין למטמון למשל מטמון סה”כ W3 התקנת ושמירת המטמון שלך. אם כן, עליך לבטל את זה.
 • התאמה אישית של וורדפרס: אם אתה משתמש בהתאמה האישית של העיצוב עליך לנסות ללחוץ על כפתור שמור ואז לרענן את הדף כדי לראות אם השינויים שלך משפיעים.
 • הרקע לא משתנה: אם אתה פשוט מנסה לשנות את הרקע באמצעות לוח המחוונים לרקע של וורדפרס יתכן שאתה נתקל בבעיות אם הנושא שאתה משתמש בו מכיל תמונה לרקע. נסה להעלות תמונה חדשה רק כדי לבדוק כי זה אמור לעקוף אותה. העלאת צבע אחיד של 1x והגדרתו לחזרה עשויה להיות גם אפשרות הגונה.
 • עורך וורדפרס משנה: אם אתה מנסה לבצע שינויים באמצעות עורך WordPress בכתובת מראה> עורך ייתכן שהשינויים לא חוסכים בפועל בגלל הרשאות שרת, אך אם זה המקרה תקבל שגיאה. אתה יכול ללמוד עוד על הגדרת הרשאות קבצים כאן.

10. עדכנתי את הנושא שלי וכל השינויים שלי חלפו!

הסיבה הסבירה ביותר לשגיאה זו היא שביצעת שינויים ידניים בקבצי התבנית שלך כמו קובץ style.css (בדרך כלל). ואז כשעדכנת את העיצוב שלך, הקבצים שלך שנערכו הוחלפו על ידי קוד הנושא המוגדר כברירת מחדל. זו הסיבה שאנחנו לעולם לא ממליצים לבצע שינויים בנושא המקורי.

שינויי נושא נעלמו פתרון שגיאות

הוספת קוד מותאם אישית לוורדפרס

לרוע המזל העריכה שלך עשויה להיעלם לנצח אלא אם כן יש לך גיבוי של האתר שלך בו תוכל להשתמש כדי לשחזר אותו. חברות אירוח מסוימות מציעות גיבוי אתרים בשווי 30 יום, אז נסה ליצור קשר עם המארח שלך אם אתה זקוק לעזרה באיתור ו / או חזרה לגיבוי. אם יש לך גיבוי ידני משלך, אתה אמור לשחזר את קבצי הנושא שלך דרך FTP.

אמנם ייתכן שלא תוכל לתקן את הבעיה כרגע, אך אתה יכול לנקוט אמצעי זהירות כדי להיות בטוח שאתה לא נמצא במצב זה שוב. בעתיד, כאשר תרצו לערוך ערכות נושא, עליכם להשתמש באחת (או יותר) מהפעולות הבאות:

 • תוסף CSS מותאם אישית. אם אתה זקוק לכמה ציוצים קטנים בלבד, אתה יכול להשתמש בתוסף CSS מותאם אישית כדי ליצור את ההתאמות שלך ולהבטיח שהם לא יימחקו במהלך עדכון נושא. להלן שניים שאנחנו אוהבים:
  • עורך עיפרון צהוב CSS
  • עורך CSSHero Visual CSS
 • צור נושא ילד. יצירת נושא לילד היא ככל הנראה השיטה הטובה ביותר להתאים אישית את העיצוב שלך ותאפשר את הגמישות הגדולה ביותר ואף תאפשר לך לערוך קבצי תבניות (מלבד סתם style.css), להסיר או להוסיף סקריפטים חדשים כמו גם להוסיף פונקציות מותאמות אישית..
  • עיין במאמר זה כדי ללמוד כיצד ליצור נושא לילדי וורדפרס.
 • שמור על גיבויים מלאים באתר. במקרה שמשהו ישתבש, כדאי תמיד לשמור גיבויים לאתר שלך. לשם כך אנו ממליצים מאוד לגבות את אתר וורדפרס שלך (השונה מגיבוי השרתים שחברת האירוח שלך עשויה להציע) באמצעות אחת מהפעולות הבאות:
 • שמור צ’נגלוג. בין אם אתה עורך את קבצי התבנית באופן ידני (הטוב ביותר ללא) ובין אם אתה משתמש בערכת נושא לילד, יצירת שינויים בחלופה זו הדרך הטובה ביותר עבורך לעקוב אחר כל ההתאמות שביצעת לנושא. זה שימושי במיוחד אם משהו נשבר כדי שתוכל לעקוב אחר המעקב ולראות היכן עשית טעות.

מסיימים

הנה לכם – 10 שגיאות וורדפרס נפוצות פלוס פתרונות, כך שתוכלו לתקן אותן. אבל אלה רק כמה מהטעויות שאנו רואים שאנשים נתקלים בתדירות הגבוהה ביותר. לעצות נוספות כדאי שתעיין במדריך זה עליו כתבנו כיצד להתקין את נושא ה- WordPress שלהם (אם כי במדריך יש טיפים שיחולו על רוב הנושאים).

אם יש לך בעיות אחרות, הצעד הראשון שלך צריך להיות חיפוש מהיר בגוגל כדי לבדוק אם אתה יכול למצוא תשובה בעצמך. אם לאחר מחקר בעצמך אתה עדיין לא מצליח למצוא תשובה, נסה ליצור קשר עם נושא התוכן או מחבר התוספים (אם זה בעיה במוצר שלהם) או בקר בפורום כמו Reddit או אנוואטו כדי לראות אם חבר בקהילה יכול לעזור. רוב הסיכויים שהשגיאה שאתה מקבל נפוצה יותר ממה שאתה חושב!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me