10+ טיפים להגברת האמון והאמינות של בלוג הוורדפרס שלך

10+ טיפים להגברת האמון והאמינות של בלוג הוורדפרס שלך

הצגת מוצר חדש בעולם המהיר של ימינו יכולה להיות מיזם מאיים. המוצר יכול להיות כל דבר – בלוג, שירות, תוכנה או “מוצר” פיזי בפועל. החלק הראשון יחסית קל – בניית המוצר.


איסוף אמון המשתמשים וביסוס אמינות – זהו משחק כדור אחר לגמרי.

ראוי להזכיר שסטיב ג’ובס היה האדם היחיד שהאמין באייפון כשהושק לראשונה. הדבר החשוב הוא שעשית את מחקר השוק שלך. אתה יכול להתחייב למוצר שלך – אתה תאמין בזה. זו התחלה נהדרת.

אבל השאלה האמיתית היא – איך גורמים ללקוחות שלך להאמין למוצר שלך? איך אתה לגרום ללקוח שלך להאמין שמה שאתה מציע זה משהו שהוא ימצא שימושי? זה מה שהמאמר של היום עוסק בו.

סרקנו את האינטרנט – חקרנו כמה אתרי סמכות בשיווק ובלוגים, וגמרנו 10 אסטרטגיות וטיפים ניתנים לפעולה להגברת האמון והאמינות. אל תיקח את המילה שלנו בשביל זה. אנו נראה לך צילומי מסך של אתרים אמיתיים כשאנחנו עוברים!

באמצעות אסטרטגיות אלה אתה יכול להגדיל את אמינות המותג שלך, לבנות אמון ובסופו של דבר לאסוף מלגה נאמנה. מכיוון ש- WPExplorer עוסק בוורדפרס, קיבלתי את החופש להזכיר כמה תוספים ונושאים שיעזרו לך ליישם כל אסטרטגיה. אתם מוזמנים לנסות את השיטות שלכם, ואם תרצו לשתף אותם, נשמח לשמוע על כך!

Contents

1. בסיס לקוחות

לקוחות. לקוחות

Customer.io – תוכנת דוא”ל מציגה את רשימת הלקוחות המשפיעים עליה

להחזיק קהל לקוחות רב עוצמה הוא אחד מהנשק החזק ביותר בארסנל השיווק שלך. יהיה זה סטארט-אפ או מוצר מבוסס, הצגת סמלי לוגו היא אמצעי מצוין לבניית אמון. אנו אוהבים לשייך את עצמנו למותגים. (אם לא, לא היינו בבעלותנו זוג נעלי ריצה מהודרות).

אם קהל הלקוחות שלך משפיע, הצגת הלוגו שלהם בקטע “הלקוחות שלנו” גורמת להשפעה רבה. כאשר מותג משפיע משתמש במוצר שלך, האחרון (המוצר שלך) מגלה משמעותי השפעה בתחום או בשוק משלו. אתם לקוחות יודעים כעת שהמוצר שלכם הוא:

 1. אמין
 2. בר-קיימא
 3. ארגון מוכן

מקרה מקרה מס ‘1 – ManageWP

לקוחות ניהול WP

קהל הלקוחות המרשים של ManageWP עושה את כל המדברים עליהם

אם אני לקוח פוטנציאלי וצמצמתי את הבחירה שלי בין שני מוצרים – ManageWP ו- XYZ, העובדה שטונות של אנשים מהמובילים בתעשייה משתמשים בתוכנה מס ‘1 – הייתי בהחלט בוחר את זה.

מקרה מקרה מס ‘2 – אתרי אינטרנט חדשים

כמובן שלא תמיד ניתן לקבל בסיס לקוחות רב עוצמה לסטארטאפים. במקרה כזה, נסה להופיע בכלי תקשורת פופולריים – לדוגמה, בלוגים בנישת המוצר שלך היו מביאים לך את הקהל שאתה זקוק לו להשקה מוצלחת של הפעלה..

דוגמא: אם יצרת תוסף וורדפרס חדש, נושא או שירות (מוכוון וורדפרס), הופעה בעשרת הבלוגים המובילים של וורדפרס תעניק לך פלטפורמה אדירה להציג את המוצר החדש שלך..

לסיכום, לקיחת בסיס לקוחות רב עוצמה יש השפעה עמוקה על השפעת המוצר שלך וממלאת תפקיד משמעותי בתהליך הבחירה שלו. זה מגביר את הסיכוי להיבחר בהשוואה למוצר דומה.

תוסף חלונות ראווה לוגואים

דרך מהירה וקלה להוסיף תוספת שכבת אמינות לעבודה שלך היא להראות ללקוחות פוטנציאליים את הלקוחות האחרים שעמם עבדת. ואם אינך מפתח, דרך מהירה וקלה להוסיף את זה לאתר שלך היא באמצעות התוסף Logos Showcase. התוסף מאפשר לך להציג מספר סמלי לוגו של החברה באתר האינטרנט שלך – לקוחות, נותני חסות, שותפים וכו ‘. אתה יכול להציג לוגואים אלה ברשת או בגודל קבוע, ברשת מגיבה או בקרוסלת לוגו. ישנם מספר אפקטים הכלולים עבורך לבחירה, החל מגווני אפור, הדגשה והקלת כלים, המוצגת כאשר משתמש מרחף בלוגו ספציפי.

חלון ראווה לוגו

קל להגדיר את התוסף, ומאפשר לך להעלות את הלוגו שברצונך לכלול, כמו גם קישור לאתר של אותה חברה, במידת הצורך. הכנסת חלון הראווה של הלוגו לדף הרצוי לכם היא פשוטה כמו העתקה והדבקה של קוד הקוד הרלוונטי בעורך הטקסט, או אפילו ווידג’ט אם תרצו לכלול אותו בסרגל הצד. סופרים, צלמים, מעצבי אתרים פרטיים, וכל מי שעוסק בתעשיית האירועים, באמת יהנה מהפלאגין הזה.

2. חוזק חברות

חוזק החברות מגיע בצורות שונות והוא חל על מוצרים שונים. זה יכול לכלול את מספר ההורדות או המכירות, מספר הלקוחות וגם סניפים לשיתוף והעוקבים החברתיים שלך. הבה נבחן אותם מקרוב.

2.1 – מספר ההורדות

קטגוריה זו של חוזק חברות כוללת מוצרים להורדה כמו ערכות נושא, תוספים וחבילות מוצרים. הצגת מספר הפעמים שהמוצר הורד זו דרך בטוחה להקים את סמכותו. גבוה יותר ספירת ההורדות, כך גדל הסמכות.

כולם משתמשים בזה, אז זה אמור להיות טוב.

מקרה מקרה 3 – נגן המדיה VLC

הורד ספירת עניינים

ספירת ההורדות (או “הפופולריות”) של תוכנה משפיעה ישירות על תהליך קבלת ההחלטות שלנו

ניקח דוגמא פשוטה. אתה רוצה להוריד נגן מדיה ולא שמעת על VLC או CCCP. כעת, אם ניתנת לך בחירה בין השניים, הדרך הקלה ביותר להחליט תהיה לבחור את זה עם קהל ההורדות הגבוה ביותר. אנלוגיה זו ישימה עוד יותר במצבים בהם המשתמש אינו שומע טכנית בנושא / אזור.

ניתוח מקרה 4 – WPExplorer

פרופיל WPExplorer Themeforest

זהו צילום מסך של תיק ה- Themeforest של WPExplorer. אם אתה בוחן את ספירת ההורדות של כל נושא ואת הדירוג הכללי שלהם, תראה שכל אחד מהם הורד מאות עד אלפי פעמים עם משוב טוב של לקוחות. זהו מגבר ביטחון – דירגת את WPExplorer בתת מודע כיצרנית וורדפרס “טובה” או “בעלת מוניטין”..

תיק ה- WPExplorer Themeforest

תיק העבודות של WPExplorer ב- Themeforest. מספר ההורדות השפיע ישירות על תהליך קבלת ההחלטות שלך.

2.2 – מספר הלקוחות

זהו מדד ישיר לאמינות המוצר שלך. זה חל על כל מוצר או שירות מוכוון חברות. ככל שמספר הלקוחות גדול יותר, כך אמינות השירות או המוצר גבוהה יותר.

מקרה מקרה מספר 5 – ערכות נושא אלגנטיות

ערכות נושא אלגנטיות

נושא אלגנטי מציג את מספר החברים בדף הנחיתה שלו

2.3 – מספר מנויי המדיה החברתית

זה חל על חנויות למשלוח מדיה כגון אתרי מדיה חברתית ואתרי אירוח וידאו (כמו YouTube). כלי התקשורת החברתיים כוללים את מעריצי הפייסבוק שלך, עוקבי הטוויטר ומנויי YouTube – בעיקרון כל העגלה ברשת החברתית.

מכון לשיווק תוכן

צילום מסך של מנויי המדיה החברתית של המכון לשיווק תוכן

מספר המנויים הוא מדד לאתר שלך חוזק חברתי. ככל שמספר האוהדים שלך גבוה יותר – האתר שלך פופולרי. חנויות למשלוח מדיה הן מקור חיוני לתנועה, בתנאי ששיווק המדיה החברתית שלך נעשה בצורה נכונה.

2.4 – עוקבים אחר מדיה חברתית יכולים לפגוע באתר שלך!

כשיש מספר גדול במיוחד של מעריצים ועוקבים ברשתות החברתיות יכול להיות פרודוקטיבי ואף מזיק לפעמים. לדוגמא, ישנם טונות של אתרים בהם תוכלו לקנות עוקבים בטוויטר ומעריצי פייסבוק. רובם מזויפים – מה שנקרא “המעריצים” אינם אלא חשבונות אוטומטיים (בוטים) או חשבונות שנפרצו / התפשרו של משתמשים אמיתיים. בשורה התחתונה – אתה לא מקבל תנועה אמיתית מבוטים. הנה כלל זהוב:

כוון למשתמש בעל השפעה

ידיעת טוויטר עם כמות מנויים קטנה אך משפיעה היא אמינה הרבה יותר למשתמש אנושי או למנוע חיפוש, מאשר חשבון עם 5000 עוקבים שיש להם חשבונות מזויפים ו / או שהתפשרו עליהם. אתה רוצה מנויים אמיתיים ופעילים (באופן אידיאלי, אלה עם השפעה על קבוצת העוקבים שלהם).

מנועי חיפוש חכמים להפליא בימינו והם מתחילים להיות חכמים יותר. לפני מספר חודשים אתר זה לא היה חשוב באותה מידה, עד שגוגל הצהירה רשמית על חשיבותו של אתר מגיב לניידים לציוני SEO טובים. עובדה ידועה בקהילת SEO שגוגל קובעת באופן אוטומטי את השפעתך או האתר שלך באינדקס שלה. ככל שמספר המנויים המשפיעים גבוה יותר – ציוני ה- SEO שלכם יהיו גבוהים יותר.

כשדברים הולכים דרומה:

כאן הדברים מעניינים – אם לא התקיימת באינטרנט מספיק זמן כדי לאסוף את כמות העוקבים שלך בצורה יוצאת דופן, Google תחזיק באמינות האתר שלך בחשד. אם הם מגלים שרוב המנויים שלך הם חשבונות מזויפים – בום! ציוני ה- SEO שלך צונחים.

אם אתה חושב שתוכל לחזור למסלול עם אתר שנחשד כמנויים מזויפים, אתה תצטרך לעבוד מאוד מאוד קשה. בדרך כלל עדיף להתחיל פרק חדש – אותו מוצר עם מיתוג חדש. היו הרבה סיפורי כישלון והצלחה בהקשר זה – אני מציע לך לשוטט בכמה פורומי SEO אם תרצה לדעת יותר.

3. מנויים בדוא”ל

אתרים רבים מציגים את מספר מנויי הידיעון בטופסי ההצטרפות לדוא”ל. זוהי טקטיקה נהדרת לבניית רשימה עבור בלוגים ואתרי אינטרנט אחרים. זה משייך את המוצר שלך למספר גדול של עוקבים – בדומה לחובבי המדיה החברתית. (כמובן, בניית רשימת דוא”ל ראויה לתשומת לב מיוחדת מכיוון שהיא חזקה יותר ממדיה חברתית.)

מנויי דוא

“הצטרף ל 30,000 מנויים” היא דרך טובה לחזר את הלקוחות שלך לוותר על כתובת הדוא”ל שלהם.

מילת הזהירות: כאשר מישהו נרשם לאתר שלך הוא / היא בוטח בך במידע הפרטי שלו – דרך ליצור קשר ישיר איתם. רואים בכך זכות. להלן מספר כללים (חשוב עליהם כשלושת המצוות של שיווק בדוא”ל, אם תרצו)

 1. לעולם אל תשלח דוא”ל למנויים שלך עם מוצרים מזויפים / חשודים, רק מכיוון שהמו”ל הבטיח לך נתח כסף עצום.
 2. רק מוצרי דוא”ל שהשתמשת ובדקת באופן אישי.
 3. לעולם אל תמכור את רשימת הדוא”ל שלך (הם בדרך כלל משיגים המון כסף). זה מאוד לא אתי. אם אתה מאמין בקארמה … אתה מקבל את הסחף, לא?

4. מספר צפיות בדף

הצגת מספר הצפיות בדף היא דרך נהדרת להציג את הפופולריות של האתר. באופן אידיאלי, עליך להציג את תצוגות העמודים עבור דפים בודדים בבלוג שלך. המשמעות היא שלכל פוסט תהיה ספירת תצוגות דף נפרדות. הצגת מספר משולב של צפיות בדף לא תועיל, מכיוון שהקהל שלך לא יוכל להבדיל בין הפוסטים הפופולריים לפוסטים, ובכן, לא כל כך פופולריים.!

5. הצגת מניות מדיה חברתית

דיברנו על חוזק חברתי (מס ‘2.3) תחת הקטגוריה חוזק חברות. למרות שמספר השיתופים במדיה החברתית צריך להיות טכני תחת קטגוריה זו, אני חושב שזה ראוי לתשומת לב מיוחדת. הסיבה לכך היא שהצגה של ספירת השיתופים במדיה החברתית היא קצת מסובכת – זה יותר חרב פיפיות, וזו הסיבה:

 • באופן אידיאלי, עליך להציג את הציונים החברתיים שלך רק כאשר הגעת למספר משמעותי של שיתופים. יתר על כן, מספר זה צריך להיות מוצג באופן בולט. זה יגדיל את הסבירות של המשתמש לשתף את הפוסט לאחר שיסיים לקרוא אותו.
 • בצד האחורי, כאשר מספר השיתופים החברתיים נמוך (אני מדבר פחות מ 20), אל תציג את המספר. במקום זאת, אתה יכול פשוט להציג את סמל השיתוף החברתי. ברגע שהמניות מגיעות לנתון בריא, הגיע הזמן להתהדר בה!
 • לבסוף, עליכם להציג רק את אותם ערוצי מדיה חברתית בהם רוב השיתוף מתרחש. אל תעמס על חווית המשתמש שלך עם עשרים לחצני שיתוף שונים.

התנסה בערוצים החברתיים, ראה אילו מהם הקהל שלך לוחץ ועבוד איתם. זה יביא אותך לתנועה אמיתית וממוקדת. אני מציע לך להשתמש בתוסף השיתוף החברתי Monarch מתוך ערכות נושא אלגנטיות – קל מאוד לשימוש ודי, אלגנטי למדי..

חלונות קופצים

הצוות עשה עבודה נפלאה עם התוסף והוא עמוס בתכונות מדהימות. למידע נוסף אנא בדקו את הסקירה שלי על התוסף Monarch.

מקרה מקרה מספר 6 – Sparring Mind

הנה סופר שאני תמיד עוקב אחריו – גרגורי סיוטי. הוא האיש שעומד מאחורי HelpScout ובלוג פסיכולוגיה פופולרי להפליא שהוצג כמו אוהבי Inc.com ואחרים.

gc

זה דף הנחיתה שלו. שימו לב כיצד בכמה שורות הוא מסביר את קומתו וממשיך לתפקיד עבור כתובת הדוא”ל של הקורא. זה נקי, פשוט, ממש לא ספימי, ובנוסף הוא מציע את הבונוס הזה שתוכל ללמוד משהו.

6. הראו את המוצרים המוצלחים ביותר שלכם

מתי בפעם האחרונה ראית סרט שהתחיל את הטריילר שלו עם “מיוצרי XYZ מגיע שוב שובר קופות …”? לפני זמן לא רב, נכון? זה מכיוון שזו טכניקת שיווק ותיקה שפשוט עובדת. הצגת המוצרים המוצלחים ביותר שלך מעלה אוטומטית את ערך המוצר החדש שלך בראש הלקוח הפוטנציאלי שלך.

אם השורה הקודמת לא הגיונית, הסתכל בסרטים האחרונים שביים כריסטופר נולן. כמעט כל אחד מהם יכיל את קו התג “מיוצר הטרילוגיה של האביר האפל …” מדוע? כי אני באטמן. רק צוחק. זה פשוט מכיוון שטרילוגיית האביר האפל הייתה אחת הטרילוגיות המצליחות ביותר שאי פעם השיגה סכום משולב של מעל 2 מיליארד דולר ברחבי העולם. לכן הייתי מעוניין מאוד לראות את העבודה האחרונה של מר נולן. אותם כללים חלים על שיווק מקוון.

מקרה מקרה 8 – WPBeginner

דף הבית של WPBeginner

קח לדוגמא את WPBeginner. אם לא שמעת עליהם קודם, סביר להניח שתסיים שזה בלוג טוב עם המון הדרכות נהדרות.

כשאתה נוחת בדף הבית שלהם, אתה לא הולך (מייד) למצוא התייחסות למוצרים שהם בנו. הם בחרו לתפוס את שלהם חלון ראווה לסעיף “תוספי WordPress מוצגים”. כשאתה לומד שהם יצרו מוצר פופולרי ששמעת עליו (או השתמשת בו), דעתך תגדיל באופן ספונטני את ערך המותג שלהם. זה היופי בלהראות מוצרים פופולריים.

7. פרט את ההישגים שלך או קטעי “מוצגים” או “כפי שניתן לראות”

שיטה זו הינה מגבר סמכותי שנבדק בזמן, פשוט ויעיל. כאשר העבודה שלך מוצגת או נבדקת בבלוגים ובמגזינים המשפיעים, אל תשכח להציג אותה!

מקרה מקרה מספר 9 – CloudMagic

דף הבית של CloudMagic

דף הבית של CloudMagic

חיפשתי אפליקציית דוא”ל חדשה לטלפון האנדרואיד שלי עם גירסת iOS גם כן. בהתחשב במספר האפשרויות העצום בחנות Google Play, התחלתי לחסל אפליקציות בהתבסס על (1) עיצוב ומספר (2) של הורדות. אחרי 10 דקות של סינון דרך טונות של אפליקציות, נשארתי עם שלוש.

בדקתי את הביקורות של השנייה (CloudMagic) ולמדתי שהיא מופיעה במגזין TIME ו הוול סטריט ג’ורנל. נמכרתי! חשוב להזכיר כי הפונקציונליות של האפליקציה הייתה ללא רבב. זה לא נתן לי את השגיאות שהייתה אפליקציית הדוא”ל האחרונה שלי. לפיכך, כפי שציינתי קודם, המוצר שלך צריך להיות נהדר. (וזה היה כביכול החלק הקל יחסית).

אהבה ענן

זהו דף הלקוחות הייעודי של CloudMagic. שימו לב כיצד הם מציגים את הביקורות שלהם.

8. המלצות על לקוחות

הצגת הלקוחות הפוטנציאליים שלך מה שיש ללקוחות הוותיקים שלך לומר על המוצר שלך היא דרך בטוחה להרוויח אמון ולהגביר את האמינות. כמובן, מפה לאוזן עובדת טוב יותר לאין שיעור, אך המלצות על הלקוחות הן הכי קרובות שאנו הולכים להגיע בעולם עם 7 מיליארד איש.

שוב, כמו שיתוף חברתי, אתה צריך למצוא איזון בין הגוונים המשמשים בביקורות המשתמש. חיובי באופן מוחלט עלול להשליך את הקונה הספקן.

המלצות על לקוחות מביאות לנו נושא שדיברנו עליו לעיל – בסיס לקוחות. זוכר איך לקוח בעל השפעה הוא נשק נסתר? אותם כללים חלים על המלצות לקוחות.

ככל שהלקוח שלך משפיע יותר, כך ההמלצה שלו / שלה הולכת לשאת יותר.

מקרה מקרה מספר 10 – סטודיאפרפרס

StudioPress היא חברה שיצרה את אחת ממסגרות הוורדפרס הסטנדרטיות בתעשייה – ג’נסיס. יש להם את מסגרת הוורדפרס הנמכרת ביותר בכל הזמנים והם מהימנים על ידי אנשי מקצוע בכל מקום.

המלצות על סטודיופרס

התבונן בדף הבית של StudioPress. הם כללו את המלצות הלקוחות שלהם באותו עמוד, בתחתית.

כל האנשים שהוזכרו שם משפיעים בנישות שלהם. זה באופן בלתי נמנע מגדיל את מעמדו של סטודיופרס (סוג כזה) מצדיק את תג המחיר שלהם מעט גבוה יותר.

9. צוות ביוס

לתמונות יש השפעה אדירה על מאפייני “הצמד השיפוט” שלנו. הם ממלאים תפקיד משמעותי בתודעתנו, המשפיעים שלא במתכוון על תהליך קבלת ההחלטות שלנו. היו דוחות רבים המתעדים כיצד מגרש מכירות טוב יחד עם צילום משלים יכול להיות שילוב עוצמתי בהגדלת המכירות באופן משמעותי.

הבה נרחיב את האנלוגיה לביוגרפיות של צוותים. כאשר אנו מסתכלים על הצילומים של חברי הצוות, אנו מבססים בשוגג קשר בסיסי עימם. אם היית פוגש את אחד מהם ברחוב, אתה יכול ללכת – “היי, ראיתי אותך בעבר … אתה לא בצוות שמאחורי המוצר XYZ?”

ישנן מספר דרכים לצייר את הביולוגיה של הצוות שלך. בדרך כלל רואים ששילוב של הפריטים הבאים משמש לדף צוות טוב:

 • צילום טוב, נקי ורצוי להתאים אישית של כל אחד מחברי הצוות.
 • ידית מדיה חברתית – טוויטר ולינקדאין הם שני אלה הנפוצים ביותר.
 • הודעה – יכול להיות בגוף שלישי או בגוף ראשון.

הימנע מתמונות מלאי.

תמונות מלאי הן דבר שעליך לנסות להימנע ממנו בכל מחיר. ראשית, עמוד הצוות שלך הוא דף אופציונלי. מטרתו היא להכיר את הלקוח שלך לצוות שלך. לכן אנו ממליצים לך לא להשתמש בתמונות מלאי או ב”דיוקנאות “של דגמים פוטוגניים בדף הצוות שלך. (אבל היי, אם במקרה הצוות שלך היה כרוך במאפיינים האלה – קודוס!)

עריכת עמוד צוות דורשת זמן ואנרגיה משמעותיים, אף על פי שעיצובי וורדפרס עסקיים רבים כוללים סוג פוסט צוות ו / או תבנית עמוד. עליכם להתמקד בכך רק לאחר שמטפלים במוצר ובדף האינטרנט.

מקרה מבחן מס ’11 – WooThemes

דף צוות WooThemes

להלן צילום מסך של דף צוות WooThemes.

10. יישומון “פוסטים פופולריים” בסרגל הצד

לרוב הבלוגים יש סרגל צידי עם רכיב יישומונים מרובים. הנפוצים ביותר כוללים את יישומון הקטגוריות, רכיב widget מסוג תגיות, תיבת מנוי לניוזלטר ווידג’ט המדיה החברתית.

ה פוסטים פופולריים ווידג’ט הוא מעניין באמת מכיוון שהוא מצטבר את המאמרים (או העמודים) הפופולריים ביותר בבלוג שלך – מבוסס אך ורק על המבקרים שלך. באופן אידיאלי אסור לשנות את הפוסטים הפופולאריים שלך ולתת לפלאגין לייצר אותם אוטומטית בהתבסס על תצוגות עמודים, שיתופים וערכים אחרים.

מקרה מקרה מספר 12 – הניו יורק טיימס

ניו יורק טיימס

NYTimes הוא אחד המגזינים המשפיעים ביותר על פני העולם, ומועדף אישי. תמיד מצאתי את הווידג’ט של סרגל הצד שלו ממש שימושי – השתמשתי בו לעתים קרובות כדי לשלוח דוא”ל למאמר לחברים ועמיתי. הווידג’ט ממיין את הפוסטים הפופולריים ביותר על סמך 3 ערכים שונים:

 • הכי נצפה
 • הכי דוא”ל
 • מומלץ עבורך (שמבוסס בעיקר על הרגלי הקריאה שלי)

נתונים אלה שימושיים להפליא למטרות אנליטיות, מלבד שיפור חוויית המשתמש. מזל עבורך הרבה נושאי וורדפרס בסגנון מגזינים כוללים ווידג’ט להודעות בלשוניות, כך שהוספת תכונה זו לסרגל הצד יכולה להיות קלה כמו גרירה ושחרור של הווידג’ט..

11. פוסטים קשורים (בונוס)

פוסטים קשורים הממוקמים בתחתית המאמר שלך ממלאים תפקיד משמעותי בהורדת שיעור הכניסה לאתר שלך. לאחר שסיימת מאמר, כאשר תוצג בפניך חבורה טרייה באותו נושא – יש סיכוי גבוה שתמשיך בקריאה שלך ותלחץ על כל אחד מהם. זה מקטין משמעותית את שיעור הכניסה לאתר שלך, מכיוון שהמבקרים שלך מבלים יותר זמן באתר שלך עכשיו.

חשוב לציין שעליכם לקבל מספר מינימלי של מאמרים קשורים (8-10), עם התגים והקטגוריה הנכונים, על מנת ששיטה זו תעבוד. אתה יכול להשתמש ב- JetPack או פוסטים קשורים לוורדפרס תוסף להשיג אותו דבר.

מילת הזהירות: עליכם לדעת כי הפקת פוסטים קשורים דורשת משאבים חישוביים מורחבים, ומכאן מפעילה לחץ נוסף על שרת האירוח שלכם. אם אתה נמצא בסביבת אירוח משותפת כמו BlueHost, אנא זכור להפעיל מטמון וורדפרס.

סיכום 10+ טיפים להגברת האמון והאמינות של בלוג הוורדפרס שלך

להלן סקירה מהירה של מה שלמדנו בפוסטים אלה:

 1. הראו את המשפיעים שלכם בסיס לקוחות
 2. הצג את שלך חברות או חוזק הורדה (תלוי במוצר שלך)
 3. הצג את מספר מנויי הדואר האלקטרוני לניוזלטר שלך (לא חובה)
 4. הראה שלך מניות חברתיות, אך היזהר באותו זמן
 5. הצג את מספר ה- צפיות בדף של המאמרים שלך
 6. הראו הכי הרבה שלכם מוצרים מצליחים
 7. רשום את האישי שלך /הישגים עסקיים (קשור למוצר)
 8. הצג את שלך המלצות על לקוחות (דמיון קרוב לנקודה מספר 1)
 9. ליצור צוותי ביו דף (ברגע שהשאר מטפלים בו)
 10. להשתמש סרגל צידי מתומקד לייצר תנועה נוספת ולשפר את מעורבות המשתמשים
 11. תצוגה פוסטים קשורים בסוף כל פוסט כדי לשפר את שיעור הכניסה

סיכום

אני מתנצל אם אני משעמם אותך – ייתכן שחלק מהמודעים שלך מודעים לכל הטכניקות שדיברנו עליהן. אבל תזכורת היא תמיד נחמדה נכון?

אז, על קצה המזלג, הנה מה שאתה צריך למודל עסקי מצליח:

 • בנה מוצר טוב – משהו שאתה גאה בו.
 • שווקו אותו. נעשה נכון, אנשים יקנו את המוצר שלך.
 • אם שני הצעדים נעשו נכון, אנשים ימשיכו לשלם עבור המוצר / שירות שלך.

זו בדיוק הסיבה שבגללה היית משלם 999 $ עבור iPhone בגלל תפוח עץ הוא פסגת אמון ואמינות. אני מקווה שלמדת כמה טיפים מועילים להרחבת העסק שלך.

אם יש לך דוגמאות או ניסיון להוסיף לטיפים האלה, או אם יש לך טיפים משלך, נשמח לשמוע אותם!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map