10 כלי פיקוח על מדיה חברתית עבור וורדפרס

כלי פיקוח על מדיה חברתית לוורדפרס

האם אתה אחראי לניתוח המדיה החברתית של המותג שלך?


אם כן, עליכם לבצע ניסויים רבים בכדי להבין את האסטרטגיות הטובות ביותר האפשריות לקמפיינים השיווקיים שלכם במדיה החברתית. למעשה, מעקב אחר התנהגות הקהל שלך להתבונן ולפעול בהתאם הוא הדבר החשוב ביותר שאתה יכול לעשות בכדי לגרום למדיה החברתית לעבוד באמת בשבילך..

כשזה מגיע ל השגת מעורבות מקסימאלית של המשתמשים שעוזר לייצר מכירות רבות יותר, אתה צריך שיהיה לך את הנתונים המתאימים לפניך כדי לקבל החלטה מושכלת.

למשל, איזו רשת חברתית ראויה למקסימום הזמן וההשקעה שלך? מה התוכן שלך עם הביצועים הטובים ביותר שם בחוץ? מהי ההשפעה הכוללת של המראה החברתי של המותג שלך על העסק שלך?

אלה רק כמה מדדים החיוניים לקבלת החלטה איתנה, אם לא חסין כדורים. ואתה זקוק לאסטרטגיות רשת חברתיות מושלמות כמעט לעסק שלך. מכיוון שרשתות חברתיות אינן רק מקום שבני נוער יכולים להסתובב בו כמעט או במקום בו חברים ותיקים מתאחדים לאחר שנים. הפלטפורמות המשפיעות ביותר והאינטראקטיבית ביותר יכולות ליצור עסקים לשבור גילאים תוך מספר שעות!

לכן, בכדי לגרום למדיה החברתית לעבוד בשבילכם, עליכם להשתמש בכמה כלים ממש טובים כדי לפקח על הערוצים הללו. כלים ייעודיים אלה יעשו הכל כולל מעקב אחר מילות מפתח, או ניתוח התנהגות משתמשים, hashtags, URLs ועוד ועוד.

אבל יש כל כך הרבה כלים בשוק. וזה לא יוצא דופן להתבלבל באיסוף הנכונים למטרה שלך, או אפילו לתפוס כלי מתחת למצב. זו הסיבה, כדי להקל עליכם, אנו הולכים להפגין את כלי המדיה החברתית המובילים המיועדים במיוחד לפקח על פעילויות המדיה החברתית שלכם ולעזור לכם ליצור אסטרטגיות צלילות ואפקטיביות להגעה לרשת החברתית שלכם..

1. נבוט חברתי

נבוט חברתי

אם אתם מחפשים ניתוח מדיה חברתית חוצה ערוצים, תוכלו בקלות ללכת על Sprout Social. הבחירה היא שלך, אתה יכול לצלול לעומק ביצועי המדיה החברתית המפורטת של עסק בודד או להשוות תוצאות בין ערוצי מדיה חברתית מרובים בו זמנית. בשני המקרים, נבוט חברתי יכול להיות פיתרון מתאים עבורך.

אתה יכול לעקוב אחר כל ניתוחי ערוצי המדיה החברתית שלך ממיקום יחיד כולל רשמים של עמוד בפייסבוק, קליקים על קישור בטוויטר, מעורבות לינקדאין, צמיחה עוקבת אחר Instagram, הערכת פינטרסט ועוד ועוד..

לא רק זה, תקבלו דוחות מסודרים, קלים להבנה וניתנים להצגה מוכנים לפריסה בכמה לחיצות. באמצעות Sprout Social תוכלו ליצור דוחות מעוצבים שיחסכו את זמנכם, וכן דוחות מותאמים אישית שיכולים לעמוד בדרישותיכם של ניתוח מעמיק מפורט. אחרי הכל, הבנת האמת של הקהל שלך בזמן הקצר ביותר האפשרי היא המטרה שלנו כאן, נכון?

אלה רק כמה מהתכונות המתקדמות שיש לחברת Sprout Social להציע כדי להפיק אוצרות חברתיים יקרי ערך. לכן, אם אתה מישהו שמעוניין בנתונים פעילים הקשורים לדמוגרפיה של קהל היעד שלך, משפיעים בתעשייה, הופעות בקמפיין, שיתוף קולי וניתוח רגשות צרכנים; Sprout Social הוא הכלי שתוכלו לבחור ללא ספק שני!

2. הוטסויט

Hootsuite Media

מידע והורדהצפו בהדגמה

רק מנהל מדיה חברתית יידע את כאב הכניסה לחשבונות המדיה החברתית של החברה בסביבות היום ופרסם על כל אחד מהם בנפרד.

אבל מה אם יש פיתרון המאפשר לך לתזמן את הפוסטים שלך במדיה החברתית למשך כל היום, או שבוע ואפילו חודשים?

ובכן, יש לך Hootsuite בשבילך. זהו כלי ניהול מדיה חברתית נוחה לתיאום לתזמון הפוסטים שלך בכל פלטפורמות הרשתות החברתיות שאתה יכול לחשוב עליהן. באמצעות כלי כולל זה תוכלו להוסיף מגוון רחב של זרמים לכל לוח מחוונים לנתונים חברתיים. יתר על כן, אתה יכול להוסיף עמודות, בית, ציר זמן, רשימה, וגם לתזמן ליצירת זרמים על בסיס סינון.

מרכיב הליבה של Hootsuite הוא הזרמים שלו. זה יכול להועיל יותר לניתוח טוויטר ופייסבוק על ידי הגדרת זרם שמסונן על ידי אזכורים. במקרה זה, פשוט הגדר כרטיסייה לרשת המדיה החברתית הממוקדת שלך בעמוד הזרמים ואוטומט אותה תוך מספר דקות.

בסך הכל, באמצעות הכלי הנהדר הזה תקבלו מערך יציב של יכולות ניהול חברתיות עם ממשק קל לשימוש וברור.

3. חוצץ

מאגר חברתי

מאגר הוא אחד מכלי התזמון המתפתחים ביותר למדיה חברתית שראינו במהלך השנים. ניתן לתזמן תוכן לטוויטר, אינסטגרם, לינקדאין, פייסבוק ופינטרסט. החלק הטוב של Buffer הוא החשבון החינמי שלו, אתה יכול ליצור חשבון בחינם המאפשר לך לפרסם בשלושה חשבונות מדיה חברתית ולתזמן עד עשרה פוסטים..

ישנם שלושה כלים נפרדים העובדים מאחורי המאגר. האחד הוא Buffer Publish, כלי תזמון למדיה חברתית. ואז מגיע תגובה למאגר, כלי פיקוח והודעות עבור מדיה חברתית. ולבסוף, Buffer Analyze, כלי ניתוח למדיה חברתית.

ישנן גם כמה תכונות אחרות, כמו תצוגת עדכוני RSS, התקנת תוסף לדפדפן לשמירת תוכן למועד מאוחר יותר, באמצעות אוצר התמונות של פבלו. יתר על כן, תקבל מערך של ניתוחים מוצקים ביחס לאינטראקציה וביצועים לאחר פרסום.

4. Awario

ניטור Awario

Awario הוא כלי שיווקי מקוון שמיועד לעזור לטפל בך ערך המותג. כלי מצוין זה פותח כדי לפקח על זיהוי המדרגיות של המותג שלך באינטרנט ולזהות אותו. אתה יכול ללמוד עוד על איך אנשים חושבים על המוצרים והשירותים שלך. Awario מנתח תכנים מכל רחבי האינטרנט מכיוון שהוא יכול לעבור יותר משלושה עשר מיליארד דפים בכל יום.

לא רק זה, ישנם כמה דברים שאתה יכול לעשות עם Awario. תוכל למצוא נושאים חדשים לפרסום האורח הקרוב שלך על ידי ניתוח קישורים נכנסים רלוונטיים. קבל את התובנות החברתיות הרלוונטיות ביותר לגבי ביצועי המותג שלך, מצא משפיעים על המדיה החברתית באמצעות הכלי המדהים הזה.

5. BuzzSumo

BuzzSumo

BuzzSumo היא חברת בת של Brandwatch שפועלת קצת אחרת משאר כלי ההאזנה למדיה החברתית ברשימה זו. החלק המצוין של BuzzSumo הוא היכולת שלה לזהות את התוכן הפופולרי ביותר על פני מדיות חברתיות, כולל פייסבוק, טוויטר, פינטרסט, Reddit וכן הלאה.

באמצעות BuzzSumo תוכלו לנתח את תוכן המדיה החברתית שלכם בכמה דרכים. פרמטרי חיפוש רבי עוצמה ומתקני סינון הופכים את הדברים להרבה יותר קלים. יחד עם נתוני המשפיע, כלי זה מספק לך גם נתוני קישור קישורי חברתי חיוניים לקבלת החלטה מושכלת.

6. גוגל אנליטיקס

גוגל ניתוח נתונים

עד כה גוגל אנליטיקס יכולה להתייחס לאחד מכלי הניטור של המדיה החברתית המוערכים ביותר שרוב בעלי האתר משתמשים בהם. רבים מבעלי האתר משתמשים בכלי זה רק לצורך פיקוח על זרימת התנועה אך כלי זה אינו מפותח רק לצורך פיקוח על זרימת התנועה.

מבחינה טכנית Google Analytics אינו כלי מדיה חברתית, אך עדיין ניתן להשתמש בו כדי לעקוב אחר קמפיינים שונים במדיה חברתית ואף לעזור לכם למדוד את ההחזר על ההשקעה החברתית. אתה יכול ליצור דוחות באופן ספציפי למעקב אחר מדיה חברתית, כגון כמה מבקרים מונעים לאתר שלך מאיזה ערוץ רשת חברתית. אתה יכול גם להשתמש בפרמטרים של UTM כדי לעקוב ולמדוד קמפיינים ספציפיים למדיה חברתית.

7. חור מפתח

ניטור חור מפתח

חור המנעול הוא אחד מכלי הניטור הטובים ביותר של מדיה חברתית, במיוחד עבור משתמשי טוויטר ואינסטגרם. בעזרת כלי חכם זה תוכלו לחפש מילות מפתח, תגיות hasht, כתובות אתרים ושמות משתמש כדי לנתח את התנהגות המשתמש. אתה יכול לראות גם את הנתונים בזמן אמת וגם את הנתונים ההיסטוריים בצורה מדויקת מאוד.

תכונת מפות החום המיוחדות של Keyhole מאפשרת לך להציג את רמות הפעילות באזורים מסוימים בעולם. החלק הטוב בכלי המדהים הזה הוא יכולתו לבקש נתונים היסטוריים באמצעות טוויטר ואינסטגרם הכולל מידע על מספר הפוסטים, המשתמשים, המעורבים והמשפיעים..

8. סנאפליטים

סנאפליטים

אם אתה רוצה להתמקד בסיפורי Snapchat ואינסטגרם, בחירת Snaplytics יכולה להיות אופציה מצוינת עבורך. הכלי הנפלא הזה עוסק במדדים שונים כמו שיעורי פתוח וסגירה, ומאפשר למותגים לראות איפה השיא של מעורבות הסיפור, ותוכלו לדעת גם על שיעורי ההנחה..

ככל הנראה נראה כי סנאפצ’ט אולי נפל לטובת חלק מהמותגים, אך אל תשכחו שהרשת הזו עדיין מתהדרת במאות מיליוני משתמשים פעילים שהם בני המילניום וג’נ.א. יתר על כן, סיפורים הם החלק התובעני ביותר באינסטגרם קידום. לכן אתה יכול להשתמש בכלי זה לניטור המראה החיצוני שלך במדיה החברתית, במיוחד עבור Snapchat ואינסטגרם.

9. Curalate

Curalate

מכיוון שרוב המותגים מנסים את עצמם למכור ישיר חברתי, יתכן שאתה חושב גם לגבי המותג שלך. במקרה זה, Curalate יכול לשרת את מטרתכם באמצעות אינסטגרם בצורה הטובה ביותר. זה ישמש כחזית חנות היברידית ותמקסם את המכירות שלך באמצעות אינסטגרם.

Curalate עוזר לבעלי עסקים להבין אילו מוצרים משיגים הכי הרבה קליקים ומכירות. זה יאפשר לך גם לעקוב אחר תגי מוצרים והזכרות לניתוח הביצועים של תוכן שנוצר על ידי משתמשים באמצעות קמפיינים ספציפיים.

10. Brand24

Brand24

Brand24 הוא כלי פיקוח על מדיה חברתית בתשלום עבור משווקים האחראים על ניהול קמפיינים שונים של מדיה חברתית. זה יספק דרך חכמה לנתח נתוני מדיה חברתית ולחסוך אינספור שעות שלך.

באמצעות כלי רב עוצמה זה אתה יכול לפקח על מילות מפתח הנוגעות לערך המותג שלך. תכונת ההתראות המותאמת אישית תעדכן אותך לגבי המתחרים שלך ותעזור לך לקפוץ פנימה ממש לעניין.

אתה יכול לקבל טונות של מדדים, כולל ביצועים של מילות מפתח בפייסבוק, טוויטר, אינסטגרם, טווח הגעה ברשת המדיה החברתית, מעורבות, ניתוח סנטימנטים, ניתן למדוד את YouTube באמצעות נפח הזכרים וכן הלאה. יתר על כן, מדדים של מעורבות, השפעה, hashtags טרנדיים וניתוחים אחרים הם חלק מהתכונות העיקריות של Brand24.

מסיימים

למרות שיש שפע של כלי ניטור של מדיה חברתית בשוק, אתה לא יכול לקבל כלים בגודל אחד שמתאים לכל אחד. מלבד כלי צד שלישי זה, אתה יכול להשתמש בכלי ניתוח מובנה של חיפוש. הכלי המובנה עשוי לקחת זמן לעבוד איתו; זו הסיבה שמאמר זה מתוכנן כדי להקל עליכם.

אתה יכול לבדוק מקרוב את הרשימה שהוזכרה לעיל ולהבחין בכלי המתאים לך. כל כלי המופיע כאן נושא תקן שיעזור במעקב אחר נוכחות המדיה החברתית שלך בכללותה. אני מקווה שמאמר זה עזר לכם רבות להבין על בחירת הכלי המתאים למעקב אחר נוכחות מדיה חברתית.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map