10 כלים לשיווק שותפים מועילים

10 כלים מועילים למשווקי שותפים

מי לא אוהב לחיות חיים לפי הסגנון שלהם ללא מערכת זמנים קבועה?


משווקי סניפים מצליחים בדרך כלל נקיים מכל כריכה, ללא צורך לפנטז את אורח חייהם כיוון שיש להם מספיק אפשרויות לחיות את חייהם במלואם. אז רק הגיוני כי בימינו תעשיית השיווק השותפים הופכת מורכבת ותחרותית יותר.

עם גידול התיעוש וצמצום התלות בחנויות לבנים ומרגמות, תעשיית שיווק סניפים מוכנה לגעת הנתון השנתי של 7 מיליארד דולר בהכנסות תוך חמש שנים.

משווקי סניפים כיום אינם מתחרים רק עם משווקים אחרים. הם גם מתמודדים עם חברות מתוחכמות עם מיליון מיליון דולר וצוותים הממומנים על ידי קרנות סיכון.

כדי לשרוד בתחרות העולמית הזו ולהתבלט מהקהל כמשווק מקושר, אתה צריך להחזיק מערך יציב של כלים שיווקיים..

במאמר זה נסקור כלים לשיווק שותפים שאתה צריך כדי לנצח במלחמת עמלות ההכנסות. בעזרת אלה תוכלו בסופו של דבר להבין את השוק, למשוך תנועה ולהמיר מבקרים פוטנציאליים. נתחיל!

מלבד הרישום המקרי, הרשימה הבאה מכילה כמה טעמים בלעדיים שיכולים למלא את התפקיד המשמעותי ביותר עבור משווקי המסונפים.

מדוע כדאי לכם לשקול שיווק שותפים

כמתחיל בזירה שיווק שותפים, זה יכול להיות מאתגר לפתוח עסק חדש. עם זאת, שיווק שותפים מציע יתרונות עצומים על פני מקבילי ההפעלה המסורתיים שלה. יש כמה יתרונות עיקריים שעלי להזכיר לפני שאני נכנס לדיון המרכזי. בואו נסתכל עליהם:

  • השקעה נמוכה: אתה יכול ליצור זרימת השתכרות עם כמעט אפס השקעה. אתה רק צריך קצת זמן וכמה דולרים כדי להתקין אתר.
  • אין חזית או משלוח: כמשווק סניפים אתה לא צריך להחזיק או לנהל חנות, מלאי או כל תהליך משלוח. אתה צריך רק לקדם מוצרים של צד שלישי.
  • אין צוות תמיכה: אין צורך בצוות תמיכה. לעתים קרובות אתה יכול לנהל את האתר שלך הכל בעצמך.
  • יצירת הכנסה פסיבית: על ידי הפיכתך לשווק שותפים מצליח אתה יכול ליצור תזרים הכנסה פסיבי. לאחר שתקבע את אתר האינטרנט שלך, הוא אמור להיות מסוגל לייצר רווח במאמץ מועט.
  • שוק עולמי: אחד החלקים הטובים והמרתקים ביותר בעסק מקוון כמשווק שותפים הוא הפתיחות והזמינות שלו לכולם. אתה יכול לטפח ולהתחבר לקהל היעד שלך מכל פינה בעולם.
  • גמישות עבודה: כמשווק סניפים תקבלו גמישות מקסימאלית בעבודה. אתה בוחר את לוח הזמנים שלך.

מלבד ההיבטים הבסיסיים המועילים הללו של שיווק שותפים, יש לך מגוון קטגוריות מוצרים לקידום באתר האינטרנט שלך. בחר בין מוצרים פיזיים, מוצרים דיגיטליים, שירותים שונים והזדמנות לחברות בכל רחבי העולם.

יש המון כלים לבחירה. אבל אין צורך להציף. אני מקווה שתקרא פוסט זה תקבל מושג ברור ככל האפשר אילו כלים עשויים להתאים למסע השיווק שלך.

1. פליפה

מכירה פומבית של אתר פליפה

פליפה הוא למעשה שוק מקוון בו ניתן לרכוש או למכור אתרי אינטרנט (“הפוך”) ברווח. זה יכול להיות פלטפורמה חיונית עבור אנשים המחפשים לקפוץ את התהליך של פיתוח אתר שותפים פורח מאפס. עם פליפה תוכלו למצוא אתר בגומחה שלכם שמוכן להתחיל עם רקורד מבוסס.

עבור רבים משווקי סניפים זה מקום אידיאלי להתחיל עם מסע שיווק של שותפים יחידים. בדומה ל- eBay, גם פליפה מספקת הזדמנות למשווקי סניפים להגיש הצעות מחיר באתר סניפים.

יתר על כן, Flippa מאפשרת למשווקי שותפים לקנות אתרים מבוססי-שותפים הנושאים פרופיל קישור אחורי מוצק. רק הקפד לבצע ביקורת מלאה על קישור קישורים חוזר לפני רכישת דומיין. זה יבטיח שהתחום לא ינופח על ידי נוהלי SEO עם כובע שחור. ישנן עדויות רבות לכך שמשווקי שותפים שרכשו אתר עם פרופיל קישור חזק לאחור, אך בסופו של דבר נענשו על ידי עדכון אלגוריתם של גוגל. לעתים קרובות זה נועד לנפח על ידי נוהלי בניית הקישורים בכובע שחור שנעשו על ידי בעל האתר הקודם.

אז שחקו אותו בבטחה – עשו את המחקר ורכשו משוק ידוע (כמו פליפה).

2. CJ סניפים

CJ סניף מאת המתקשר

בעיקרון, שיווק שותפים מתחיל בבניית קשרים עם ספקי צד ג ‘שונים של מוצרים ושירותים מובחרים. סניף CJ מאת Conversant (שכונה בעבר “צומת הנציבות”) יכולה להיות כלי מושלם לבניית שותפויות מסונפות. בפלטפורמה זו כל ההצעות שלהם מבוססות על עלות לרכישה (עלות לפעולה) פירושה שהמפרסמים מקבלים שכר רק כאשר משתמשים הופכים ללקוח, מנוי או הפניה פוטנציאלית..

CJ Affiliate היא הרשת המובילה בעולם לשיווק שותפים המתמחה בתוכניות לשלם עבור ביצועים. המטרה העיקרית והפרספקטיבה של מערכת הרשת היא להביא לתוצאות לעסקים ברחבי העולם. הם עוזרים לחבר בין חנויות למשווקים כדי להגיע למיליוני צרכנים מקוונים מדי יום. זה פופולרי מאוד בקרב השותפים ובעלי האתרים הקטנים.

CJ Affiliate יכול להיות שער חכם עבור משווקי סניפים לפתוח את עסק השותפים שלהם. הם מקלים על חברות כלולות בכל נישה ליצור קשרים מועילים עם צדדים שלישיים. יש ממש אלפי תוכניות סניפים שתוכלו להגיש בהן בקשה דרך CJ לכל דבר, החל ממוצרים לבית ועד אירוח אתרים. הרוב מציעים אפשרויות קלות להרוויח באמצעות מחיר לרכישה – פשוט העתק והדבק את הקוד הייחודי שלך כדי להתחיל להרוויח.

3. SEMrush

SEMrush היא פלטפורמת ניהול נראות מקוונת

SEMrush הוא אחד הכלים הבולטים ביותר עבור מחקר מילות מפתח, תיקון שגיאות SEO, והכי חשוב ניתוח מתחרים. על כלי זה מהימנים משווקי אינטרנט וחברות בולטות ברחבי העולם. אפילו חברות ענק כמו פורבס, פייפאל, הייאט ופיליפס משתמשים בכלי זה כדי לנהל את הנראות שלהם. יש לה מערכת מסדי נתונים מאסיבית של מעל 46 מיליון דומיינים וכ -120 מיליון מילות מפתח.

כמשווק שותפים חשוב לנתח את אסטרטגיית שיווק התוכן של המתחרים שלך. SEMrush יכול לעקוב אחר גורמים רבים הכוללים מיקום אורגני של דומיין, הנחתת כתובת אתר ב- SERPs של גוגל, עותקי מודעות פרסים ומיקומם, מודעות עלות לקליק, ניתוח מתחרים וכן הלאה.

SEMrush מאפשר לך לבצע ניתוח והערכה מפורטות של התוכן הקיים שלך. זוהי דרך נהדרת לעקוב אחר השגת יעדי שיווק התוכן שלך.

אבל זה לא הכל. SEMrush יכול לשמש גם ככלי ביקורת תוכן לאסטרטגיית ההפצה שלך. שקלו את אסטרטגיות שיווק התוכן שלכם והשתמשו בהצעות של SEMrush כדי לשפר את איכות התוכן כדי למקסם את ההשפעה. והכי חשוב, באמצעות SEMrush, תוכלו להגביר את האסטרטגיה לשיווק תוכן באמצעות הכלים הכוללים ביקורת תוכן, מעקב אחר פוסטים וכלי תבנית תוכן SEO..

4. Ahrefs

כלי SEO של Ahrefs

אהרפס הוא כלי משמעותי נוסף למחקר SEO ומילות מפתח. אף על פי שהדבר משמש למטרות מרובות כמו ניתוח קישורים נכנסים, מחקר מילות מפתח, ביקורת באתר, ניתוח תוכן וכו ‘, הוא נותן דגש רב יותר על קישור מקשרים מאשר SEO בעמוד ופונקציות תחרותיות אחרות..

באמצעות כלי זה, משווקי סניפים יכולים לקבל תובנה מעמיקה בפרופיל הקישור שלהם. זה כולל קישורים נכנסים חדשים, קישורים נכנסים אבודים ואתרים המקשרים לדפים השבורים באתר שלך (יחד עם דרגת הדומיין של אותם אתרים). כשווק שותפים אתה יכול גם לנתח את צמיחת הקישור האחורי של המתחרה ולהשוות אותו לשלך. יש אפילו קטע לניתוח “פערי תוכן” באתר שלך לעומת המתחרים שלך, כך שתוכל להצביע על מה חסר באתר שלך..

בשיווק שותפים, זהו אחד הכלים הנחוצים ביותר בכדי להפוך את קידום אתרים לאתר האינטרנט שלך. אחרת, כמעט בלתי אפשרי לדרג את אתר השותפים שלך שבסופו של דבר מסתיים בבלגן. Ahrefs מקל על משווקי שותפים לבצע אופטימיזציה לאתר שלהם במהירות וביעילות. בדרך זו הם יכולים להרוויח יותר עמלה על ידי דירוג אתרי האינטרנט שלהם במיקום העליון.

5. תוספים שותפים

ניהול ידני של קישורים לסניפים תוך כדי קידום כמשווק שותפים הוא משימה מייגעת וגורמת זמן רב. אם אתה משתמש בוורדפרס, השימוש בתוסף בהחלט יכול להקל על זה. מה שמאפשר לך יותר זמן לניהול היבטים אחרים בעסק שלך (או אפילו לעסקים אחרים).

אם אתה משתמש בוורדפרס, למרבה המזל, יש לך אפשרויות רבות. באופן ספציפי כשמדובר בתוספים מסונפים. פשוט רץ חיפוש מהיר בגוגל. תוכלו למצוא מאות תוספים מסונפים עבור היעדים שלך. תוספים מסוימים פועלים אך ורק עבור תוכניות שותפים ספציפיים בלבד, חלקם הרבה יותר גנריים וניתן להשתמש בהם בפלטפורמות שותפים עצמאיות מרובות.

AzonPress

תוסף וורדפרס של AzonPress לסניפים של אמזון

למקורבי אמזון, AzonPress יכול להיות פיתרון נהדר. זהו תוסף ניהול שותפים מלא מן המניין שגורם לדברים להיעשות ביעילות וללא מאמץ. הממשק הידידותי למשתמש עם פאנל הניהול העשיר בתכונות מאפשר לך לנהל את תהליך הרווחת השותפים שלך, המהווה שמחה מוחלטת לעבוד איתו..

WooCommerce

תוסף WordPress בחינם

מידע והורדה צפה בהדגמה

אם אתה מחפש תוסף למטרה כללית יותר, WooCommerce היא בחירה מצוינת. אמנם אינך אוטומטי, אתה יכול להוסיף מגוון של מוצרי צד שלישי לחנות שלך באמצעות קישורי סניפים. קל להוסיף מוצרים לסניפים, ממש כמו כל מוצר אחר. פשוט זכור לבחור במוצר מסוג “חיצוני / שותף”, הדבק את קישור השותפים שלך, התאם אישית את טקסט הכפתור והוסף מחיר.

גילוי נפרד של WooCommerce

גילוי נפרד של WooCommerce

ואם אתה הולך עם WooCommerce – יתכן שזה יהיה רעיון טוב להתקין גם את התוסף שימושי זה. כאשר מותקן גילוי שותפים עבור WooCommerce אתה יכול להוסיף הודעת גילוי מהירה לכל המוצרים החיצוניים שלך בלחיצת כפתור. פשוט ערוך את הטקסט והמיקום מהגדרות ה- WooCommerce של ההתאמה האישית שלך.

קישורים יפים

תוסף PrettyLinks Lite

אבל אם אתה מנהל בלוג פשוט, אז תוסף כמו PrettyLink הוא הדרך ללכת. התוסף הפשוט הזה מסווה את קישורי השותפים שלך עם קישור קצר “יפה” וקל לזכור. בדרך זו הקישורים שלך נראים טוב יותר ותוכל לזכור אותם בקלות לשימוש חוזר בפוסטים עתידיים.

6. יוסט SEO

תוסף SEO של יוסט

זהו התוסף השולט ב- WordPress SEO, מודעה חובה לכל אתר. יוסט SEO יש מיליוני הורדות – וקל לראות מדוע. עם שלל פונקציות מובנות ומתקדמות עבור מפתחות Sitemap של XML, מטא של דפים, הפניות מחדש של כתובות אתרים, גרף פתוח ועוד, זה פיתרון SEO אמיתי ואיכותי לרוב אתרי WordPress..

יוסט ידוע בעיקר בתכונות האנליטיות שלו. אפשרויות ה- metabox המובנות בפוסטים ובדפים עוזרים לך לפתח שימוש טוב יותר במילות מפתח ולשמור על אורך תוכן תקין. זה גם מבצע מבחן קריאה של פלש כדי לקבוע את הקריאות של כל הפוסט שלך, בנוסף לניטור אורך משפט, קול פסיבי וחלוקת כותרות..

כמשווק סניפים, אחת המטרות העיקריות שלך צריכה להיות לדרג את המיקום הראשון במנועי חיפוש. SEO של Yoast יכול לעזור לך לגרום לזה לקרות וזו דרך קלה לשמור על דירוג SERP של דפי האינטרנט שלך.

7. דקדוקי

עוזר כתיבה דקדוקית

בדקדוק הוא כלי מדהים נוסף למשווקי שותפים המפרסמים באופן קבוע. זהו בודק איות ודקדוק אוטומטי שיכולים לעזור לכל בעל אתר או בלוגר.

הדקדוק ממלא תפקיד מושלם בכל מה שקשור לבדיקת פוסטים חדשים וביצוע מהיר יותר של עריכה. עורך הדקדוק בזמן אמת יודיע לך בכל פעם שתבוצע טעות דקדוקית או שגיאת הקלדה. פשוט החל את התיקון כדי להבטיח שתכניך באיכות עקבית.

אחד ההיבטים המעניינים ביותר בדקדוק הוא שהוא יכול להבין את אווירת המשפט שלך שמתאימה את המילים. כלומר אתה יכול לשמור על קול הכתיבה שלך, אפילו בעזרת הכלי. לפעמים זה יכול להבין לא נכון את המשמעות בפועל של מה שאתה מנסה לחשוף. אבל בסך הכל, הוא שומר על סטנדרט די עקבי וקצב דיוק בולט.

8. גוגל אנליטיקס

גוגל ניתוח נתונים

ללא קשר לאיזה נישה אתה מנהל, זה יכול להיות אתר בלוג או חנות בנישה הקשורה לבריאות, כדאי שתבין את הקהל שלך. גוגל ניתוח נתונים הוא כלי הניתוח הנרחב ביותר הזמין למשווקי שותפים. רוב המשווקים המסונפים משתמשים בכלי זה בכדי לראות כמה מבקרים מגיעים לאתר השותפים שלהם. הם יכולים לנהל מגוון רחב של פעולות ממדיות בעזרת כלי מצוין זה. כמשווק של שותפים עצמאיים, אתה יכול לפצל מבדקים, לעקוב אחר קישורים, לעקוב אחר המרות, לנתח התנהגויות שונות ולהיות מסוגל להבין את התובנות האמיתיות לגבי האופן שבו משתמשים מתקשרים עם אתר השותפים שלך..

מדידת מכירות, המרות וניתוח פרטים מעמיקים של אתר האינטרנט שלך, Google Analytics עוזר לך לעצב את מפת הדרכים להצלחה הצפויה שלך. בימינו כמעט כל משווקי השותפים ממנפים את גוגל אנליטיקס כדי להעריך את ההצלחה של מאמצי SEO ויעדי האתר שלהם.

כדי להיות מודע לסך ההתרחשות של אתר האינטרנט שלך ולמדידת המטרה, עליך לדעת את האינטראקציה הפרטית של אנשים, כאשר הם מבקרים באתר שלך כמה זמן הם נשארים בדרך כלל והכי חשוב באילו דפים הם מבקרים פחות או יותר באתר שלך. תוצאה זו של הניתוח תגרום לך להבין את כל האתר שלך ותאפשר לך לנקוט בצעדים הנכונים לשיפור אתר השותפים שלך.

ערכת האתר של גוגל

ערכת אתרים של גוגל עבור וורדפרס

גש לכל נתוני Google Analytics שלך (ועוד טונות). פשוט התקן את התוסף החינמי, ואז השתמש בקישורים בלוח המחוונים שלך כדי לחבר את שירותי גוגל לאתר שלך (אנו מכסים זאת בפירוט במדריך שלנו לערכת אתרים של Google). זה כולל את גוגל אנליטיקס כמו גם את כל הכלים והשירותים המועילים האחרים של גוגל כמו מסוף חיפוש, AdSense, תובנות מהירות עמוד, מיטוב ומנהל תגיות..

תובנות מפלצת

MonsterInsights Analytics עבור וורדפרס

מידע והורדה צפה בהדגמה

אתה יכול להשתמש בתוסף MonsterInsights כדי להוסיף, להתאים ולנהל בקלות שירותי מעקב אתרים של Google Analytics באתר וורדפרס שלך. התוסף כולל נתונים סטטיסטיים בזמן אמת ומעקב אחר מודעות, בנוסף הוא תואם גם לפלטפורמות מסחר אלקטרוני. כך שתוכל לעקוב טוב יותר אחר הביצועים שלך, ולבצע אופטימיזציה של אסטרטגיות השיווק והשותפים שלך.

9. לוח עריכה

לוח שנה עריכה תוסף WordPress

לוח שנה עריכה הוא תוסף לתזמון הודעה לבלוגים אסטרטגיים. זה מאפשר לך לתכנן ולתזמן את כל הפוסטים באתר שלך, שיכולים להיות חשובים ביותר תלוי בנישה שלך. בלוגים טכניים ירצו לתכנן פוסטים סביב אירוע Apple הגדול הבא, או שבלוג אופנה עשוי לרצות לתאם מאמרים או סרטונים סביב שבוע האופנה. אתה יכול להקל על הדברים כשאתה עומד לפרסם את התוכן שלך רק כשאתה עיניך במסך יחיד. באופן אידיאלי, כלי זה שומר על כל החומרים המאורגנים באתר שלך.

תוסף זה הופך את ניהול הדואר לקל ונוח. מתכנון פוסט, יצירת תוכן ועד תאריך פרסום – אתה יכול לעקוב אחר כל הנוהל במבט חטוף. אתה יכול לתזמן פוסטים לפי התאריכים והשעה שהייה בפאנל אחד.

מתקן גרירה ושחרור יכול להקל על הדברים תוך שינוי תאריכי הדואר. יש מגירת טיוטה לניהול כל טיוטות הפוסט באתר שלך. אתה יכול לשלוט בפוסטים של מחברים מרובים בו זמנית ולערוך פוסטים באמצעות פונקציונליות “עריכה מהירה”. רק מנהל ועורך יכולים לחוות את כל התכונות של תוסף זה. מחברים יכולים לפרסם, לערוך ולשנות מחדש את הפוסטים שלהם. התורמים יכולים לשמור את הפוסט רק בטיוטה ולהעביר את הפוסטים שלהם, והמנוי יכול לראות את לוח השנה.

אתה יכול להשתמש במדריכים שלנו כיצד ליצור לוח שנה בעריכה וכן בתוספים הטובים ביותר לניהול זרימת העבודה שלך לעצות נוספות אפילו יותר..

10. MailChimp

שיווק בדוא

אימייל הוא עדיין אחת הדרכים הדומיננטיות לשיווק. בלי לרשום כלי שיווקי דוא”ל אמין, הודעה זו לא תהיה שלמה. MailChimp היא פלטפורמת שיווק אימייל חזקה המאפשרת כל סוג של חברות ומשווקים. עבור משווקי המסונפים זה יכול להיות כלי רב עוצמה כדי להתחיל בשיווק בדוא”ל. בכלי שיווקי זה משתמשים בכדי לשלוח דוא”ל לשיווק המוצרים המתאימים, להגיע לקהלי היעד והופך לידים למכירות.

באמצעות MailChimp תוכלו ליצור עלוני מידע, להגדיר קמפיין טפטוף, לנהל פרופילי מנויים, לעקוב אחר פתיחת דוא”ל ולהוסיף שיתוף חברתי. בנוסף לכל זה, מערכת הניתוח והפרסום המחודש שלה מאפשרת למשווקים להפיק דוח אד הוק. יתר על כן, MailChimp מספקת למשווקים תבניות מוגדרות מראש ומתקן לבניית גרור ושחרר כדי להקל על עיצוב הידיעון.

היבט חשוב נוסף בשימוש ב- MailChimp הוא שאתה יכול לבצע בדיקות A / B באמצעות כלי זה. אפשר לבדוק איזו שורת נושא או זמן אספקה ​​עובדים הכי טוב בגישה מינימלית. אתה יכול לקבל כמה וריאציות בכל מבחן כמו זמני שליחה שונים, תוכן, שורות נושא ותמונות וכו ‘. באופן דומה, MailChimp מאפשר לך לפלח את רשימת התפוצה שלך. כך תוכלו להנפיק קמפיינים ממוקדים להמרות גדולות יותר.

בקצרה, הייתי אומר, כמשווק סניפים, תקבלו ארבעה חייבים להכיל תכונות מתקדמות של MailChimp. הם אוטומציה שיווקית, פילוח מתקדם, מעקב אחר ביצועים ובדיקת A / B.

MailChimp עבור וורדפרס

MC4WP: Mailchimp עבור וורדפרס

אך בכדי להשתמש בכלים אלו תחילה עליך לבנות את רשימת הדוא”ל שלך. תוספי WordChimp טובים של WordPress מקלים על הוספת הרשמה או טופס הצטרפות לאתר שלך. בחירה נהדרת היא התוסף MailChimp עבור וורדפרס החינמי הפופולרי, המוסיף טפסים הרשמה פשוטים, מוכנים לנייד וידידותיים למשתמש לאתר שלך. התוסף תואם גם לתוספים פופולריים כמו טופס יצירת קשר 7, MemberPress, WooCommerce ועוד – נותן לך המון הזדמנויות לבנות את מספר המנויים שלך..


ההצלחה בשיווק שותפים תלויה בכל כך הרבה גורמים. זה לוקח בחשבון את היצירתיות שלך, את הדרך שלך להתקרב לשוק ושימוש בכלי השיווק הנכונים לשותפים עצמאיים. והכי חשוב, זה תלוי ביכולת ליישם את הידע שלך בעולם התחרותי העצום של שיווק שותפים.

נכון שלמשווקי השותפים כבר יש טונה בצלחת. רוב המשווקים בהדרכה עצמית לומדים דרך ניסוי וטעייה. אבל במקרה של משווקי סניפים, טעויות זעירות עלולות לגרום לאובדן רווחים של יום. אל תבצע תאונות מטופשות שלא מכוונות – במקום זאת, מינוף את הכלים שהוזכרו לעיל כדי לפתוח את עסק השותפים שלך ולעקוב אחריו..

אני מקווה שמאמר זה עזר לך להבין את הכלים הנכונים לשיווק השותפים שלך שיוכלו בסופו של דבר להרוויח עמלות סניפים. אם יש לך משהו לשתף בנוגע לנושא, או משהו לשאול אותו, אנא הכנס את השאילתה שלך בקטע התגובות למטה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me