10 תוספות וורדפרס פרימיום שאתה חייב

ערכות נושא של וורדפרס מעניקות לך מידה רבה של כוח התאמה אישית, והתוספים לוקחים את הדברים בדרגה גבוהה יותר על ידי הוספת הכיף (ction) לכיף. ואז התוספות של וורדפרס נכנסות לתבל את הדברים בכך שהיא מציעה לך עוד פונקציות, כוח ויכולת לספק אגרוף לא קטן כשזה חשוב..


הפוסט של היום הוא אוסף של עשרה (10) תוספות וורדפרס מדהימות שיהיו השקעות נהדרות עבורך. אה, אם לא ידעת, תוספות הן רק תוספים שהם תוספים לתוספים אחרים. ראה כיצד תוסיף לרכב מגדש טורבו או חנקן? הרכב פועל בסדר ללא התוספות הללו, אך אי אפשר להתעלם מהבעיטה של ​​מגדש הטורבו או החפיסה החנקנית כשאתה מחיה אותם לחיים! תוספות.

UberMenu – הרחבת תפריט דביק

UberMenu-Sticky-Menu-Extension-WPExplorer

תוסף זה הוא סיומת לתוסף UberMenu – WordPress Mega Menu. זה משחק תפקיד אחד ומשחק אותו טוב מאוד. זה נותן לך את היכולת להפוך את התפריטים שלך לדביקים. אתה יכול לדבוק את ה- UberMenu שלך למקום מסוים תוך שמירה עליו (התפריט) בתצוגה, גם אם המשתמש יגלול עד לתחתית העמוד. מבקרי האינטרנט שלך יאהבו את ההמצאה שלך מכיוון שהם יכולים לגשת לתפריט (ולנווט באתר שלך) מכל מקום. התוסף היפה הזה כולל מעל 2,900 רכישות, דירוג קונים מרשים של 4.65 / 5.00 ומחירו רק 4 דולר.

קבל UberMenu – הרחבת תפריט דביק

תוסף סורק קוד לאבטחה נינג’ה

CoreScanner-wordpress-addon-wpexplorer

האם אתה משתמש ואוהב את התוסף Security Ninja WordPress? אם כן, תאהבו את התוסף Core Scanner. בדיוק כפי שמרמז הכותרת, תוסף זה יעזור לכם לסרוק את קבצי הליבה של וורדפרס בלחיצה אחת. תוכל: למצוא קבצים לקויים, לשחזר קובץ פגום, לתקן ניצולים ולתקן “תאונות” כגון מחיקות או עריכה לא מכוונות, לתקן עדכוני רכב של WordPress ולהציג את קוד המקור של הקבצים שלך..

התוסף מגיע עם ממשק משתמש ידידותי שקל לשימוש, וכן הוראות מפורטות להנחותך. ליבת סורק דירוג קונים היא 4.39 / 5.00, מעל 730 רכישות ומכירה חוזרת במחיר של 5 דולר בלבד. שמור על אבטחת וורדפרס שלך עם התוסף Core Scanner.

קבל תוסף סורקי ליבה עבור Ninja Ninja

ערכת ערכות נושא לקופצי נינג’ה

ערכות נושא-חבילת-עבור-ninja-pack-wpexplorer

אם אתה משתמש בחלונות קופצים של Ninja בכדי לעודד מעורבות משתמשים באתר וורדפרס שלך, תאהב את הנושאים הנוספים הקופצים המופיעים בחבילת ערכת נושא זו. החבילה נשלחת עם חמישה נושאים חדשים המגיעים במגוון צבעים. מאפייני מפתח אחרים כוללים: תגובה מלאה וידידותית לנייד, קל מאוד להגדרה והתאמה אישית, עדכונים בחינם, מוכנים לתרגום, jQuery, צוות תמיכה ייעודי ועוד. חבילת ערכת נושא זה בדיוק מה שאתה צריך כדי להעצים את חלונות קופצים שלך ב- Ninja ו / כדי להגביר את המעורבות באתר האינטרנט שלך. לתוסף זה של וורדפרס יש דירוג קונה של 4.50 / 5.00 והמחיר הוא $ 5 בלבד.

קבל חבילת ערכות נושא עבור חלונות קופצים של Ninja

לחיות! עבור MyMail

mymail-live-wordpress-addon-wpexplorer

לאוהבי תוסף הניוזלטר של MyMail, עכשיו תוכלו לראות “… מי פותח את קמפייני העלון בזמן אמת!”. אתה לא צריך לחכות להתראות בדוא”ל, אתה תופס את כל הפעולות בשידור חי! תוסף זה עובד בצורה הטובה ביותר עם תוסף הניוזלטר לניוזלטר של MyMail, גרסה 1.5.3 ומעלה, ועליך לאפשר מעקב גיאוגרפי בדף ההגדרות כדי לראות את מיקום המנויים שלך. לחיות! עבור MyMail תואם את WordPress 3.8.1. לתוסף יש דירוג קונה של 4.64 / 5.00 ונמכר במחיר של 10 דולר בלבד.

קבלו לייב! עבור MyMail

תוסף הסקר החברתי בוורדפרס

WordPress-Social-Polling-plugin-wordpress-addon-wpexplorer

אל תתנו לקטע האחרון הזה בכותרת לזרוק, יקירתי קטנה זו אכן תוסף לוורדפרס. תוסף הסקר החברתי של וורדפרס נוצר עבור התוסף הפופולרי של סקר קלים של WordPress, שבלעדיו יקירנו הקטן כאן לא יעבוד. אבל כשאתה מצליח לעבוד, תוכל למשוך אלפי משתמשים חדשים, לקבל פי 10 לייקים, צפיות ושיתופים נוספים, ולאסוף דעות מקהל היעד שלך. התוסף עולה במחיר של 6 דולר בלבד, אז מדוע שלא תשיג אותו?

השג את התוסף הסקר החברתי של וורדפרס

Templatera – מנהל התבניות למלחין חזותי

templatera-template-manager-for-visual-מלחין-wordpress-addon-wpexplorer

Visual Composer הוא בונה הדפים והשחרור הגרפי והשחרר הנמכר ביותר מס ‘1 עבור WordPress. עם מעל 19,000 רכישות ודירוג קונה של 4.57 / 5.00, Visual Composer הוא בונה העמודים המועדף על רבים ממפתחי אתרים. נכון לשעת הכתיבה, התוסף הזה מכיל מעל חמישים אלף (50,000) אתרים. Templatera מאפשר לך לנהל את התבניות שלך ב- Visual Composer. אתה יכול “… ליצור, לנהל ולהגדיר בקרת גישה לתבניות שלך …” בהתאם לסוגי פוסט העמודים ותפקידי המשתמש. ניתן גם לייבא או לייצא לאתרים אחרים או בתוך אתרים תוך מספר דקות. Templatera אורז הרבה תכונות אחרות כמו העברה אוטומטית, 15 ערכות נושא של CSS מותאמות אישית (תכונת בונוס!), אלמנט תוכן “Templatera” לעדכון תוכן בכל העמודים בו זמנית, בקרת גישה לתבנית לפי סוג תוכן או תפקידי משתמש וכו ‘. Templatera דירוג קונה הוא 4.60 / 5.00 ומחיר של 10 $. הרישיון המורחב עולה 50 דולר ושווה את ההשקעה.

קבל Templatera: מנהל התבניות עבור מלחין חזותי

סימניות משתמש של WordPress עבור UserPro

WordPress-user-bookmarks-for-userpro

הרחבה לתוסף הפופולרי של פרופילי UserPro, תוסף זה מעניק למשתמשים שלך את היכולת לסמן כל מה שהם רוצים מפוסטים לפוסטים מותאמים אישית ונושאי פורום. בנוסף, התוסף מאפשר למשתמשים שלך לנהל סימניות אלה ביעילות. סימניות משתמש של WordPress עבור UserPro קלות לשילוב עם כל נושא וורדפרס. מה עוד? אתה יכול לבדוק את המים באמצעות חשבון הדגמה לפני שאתה קונה features תכונות אחרות כוללות תאימות לכל סוגי התוכן, מעוצבות באמצעות AJAX, ווידג’ט (לסרגל הצד), פונקציונליות של קוד מיקוד ו- API למשתמשים מנוסים טכניים. לתוסף יש דירוג קונה של 4.38 / 5.00 וממכר חוזר במחיר של 10 דולר.

קבל סימניות משתמש של WordPress עבור UserPro

חבילת עסקים לקופצים שכבים

עסק-חבילת חלונות קופצים-wordpress-addon-wpexplorer

אם אתה הבעלים של אתר עסקי, אתה צריך לעשות הכל נכון. זה אומר שאתה צריך גם לקבל את הקופצים שלך. עכשיו אם אתה אוהב את התוספות שכבות חלונות קופצים וורדפרס (וסקריפט חלונות קופצים שכבים), אתר העסק שלך ייהנה מאוד מתוסף חבילה עסקית זו. עם עשרה (10) חלונות קופצים מרובי שכבות שקל להשתמש בהם להתאמה אישית, שום דבר לא אמור לעמוד בפני היצירתיות שלך. לתוסף זה של וורדפרס יש דירוג קונה של 4.80 / 5.00 ועולה 2 דולר בלבד. שני דולר להעניק לאתר העסקי שלך מתיחת פנים מקצועית במחלקת הקופצים.

השג חבילה עסקית לקופצים שכבים

תוספות אולטימטיבי למלחין חזותי

addons-for-visual-מלחין-wordpress-addon-wpexplorer

תוסף וורדפרס יחיד זה מוסיף פונקציות זוגיות למלחין החזותי שלך. מכיוון שאנחנו כל כך אוהבים מספרים, התוסף הזה מוסיף שישה (6) אלמנטים נוספים למלחין הוויזואלי שלך, שאם אתה תוהה – יועיל מאוד לאתר שלך. מחברי התוסף המבריק הזה (במכתב סודי לשלך באמת) הבטיחו להוסיף עוד אלמנטים לתוסף הזה :). הערכתי את העניין שלך? אוקיי, טוב. תוסף וורדפרס זה יוסיף אלמנטים לבונה הדפים של Composer Visual שלך עבור סמלים, תיבות מידע, רשימות, תיבות היפוך, מונים וכרזות אינטראקטיביות. הרחבה זו ניתנת להתאמה אישית מלאה, בעלת עורך חזית והיא חוסך זמן אמיתי. יש לו דירוג קונה של 4.97 / 5.00 והוא מוכר כמו עוגות חמות במחיר של 12 דולר.

קבלו תוספים אולטימטיביים למלחין חזותי

פתק: אם אתה מחפש אפילו יותר תוספות מלחינה ויזואליות מדהימות, הקפד לבדוק את נושא ה- WordPress רב-תכליתי הכולל שלנו. בנינו את הרחבת ה- WPExplorer Visual Composer משלנו לתיבות אייקונים מותאמות אישית, סליידרים, קרוסלות, המלצות ועוד ועוד..

תוסף סורק מתוזמן לאבטחת נינג’ה

מתוזמן-סורק-addon-for-security-ninja-wordpress-addon-wpexplorer

אנו לוקחים ברצינות את האבטחה של וורדפרס, כך שחשבתי להוסיף תוסף אבטחה כדי להשאיר אותך על בהונותיך בכל מה שקשור לאבטחת אתר וורדפרס שלך. תוסף סורק מתוזמן עושה בדיוק את מה שאתה חושב. זה מאפשר לך לתזמן סריקות אבטחה אוטומטיות. סריקות אלה מגיעות עם דוחות אימייל והודעות מיידיות במקרה שאיזה האקר מגעיל יפרוץ לבית המקוון שלך. תוסף זה משחק היטב עם תוסף האבטחה Ninja, התוספת של סורק Core ותוספים אחרים. קל להתקנה ומגיע עם ממשק משתמש ידידותי. יש לו דירוג קונה מושך של 4.39 / 5.00 ויחזיר לך 5 דולר בלבד.

קבל תוסף סורק מתוזמן עבור Ninja Security

בונוס: חבילות הארכה דיגיטליות להורדות דיגיטליות

הרחבות קל-דיגיטלי-הורדות

תוספת אחת ברגע האחרון תהיה התוספות השונות ותוספות התוספים עבור תוסף וורדפרס למסחר אלקטרוני להורדות דיגיטליות. ישנן הרבה פונקציות שנוספות אתה יכול להתמודד עם זה תוסף מסחר אלקטרוני חזק. אפשרות אחת היא לרכוש את מגה Core Extensions Bundle שייתן לך גמישות בעמלות, תוכן מוגבל, הפניות מחדש מותנות, מכירה חוזרת, חשבוניות PDF, ביקורות, משלוחים, ווידג’טים ועוד ועוד. אפשרות נהדרת נוספת היא Bundle Marketplace שהופכת את יצירת החנות המקוונת שלך עם מוכרים מרובים לקלה כמו פאי. או שתוכל תמיד לבחור ולבחור אילו תוספים תרצו, ולהוסיף עוד לפי הצורך.

קבל הרחבות הורדות דיגיטליות קלות

סיכום

תוספות וורדפרס מעניקות לך פונקציות נוספות וזה עובדה, אך הן לא יכולות לעבוד בכוחות עצמן. עליך להתקין את התוספים “האב” שהם מרחיבים. עם זאת, תוספות מעניקות לך מגוון שלם של פונקציות שיהיו נהדרות עבור אתר האינטרנט שלך. קבל את התוספים העונים על הצרכים שלך ומתנדבים!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map