10 פרויקטים בסוף השבוע כדי להפוך את אתר וורדפרס שלך ליותר ידידותי למשתמש עד יום שני

הפוך את אתר WordPress שלך ליותר ידידותי למשתמש עד יום שני

עבור חלקם סופי השבוע נועדו למסיבות. עבור יזמים, סופי השבוע הם כשהם בולטים מהתחרות.


פרויקטים של סוף שבוע הם הגיוניים לחלוטין עבור בעל עסק קטן, מכיוון שיש הרבה פחות לחץ להיכנס למועד אחר. בקיצור, סופי שבוע מרגישים יותר כמו עבודה מהנה.

סופי שבוע נהדרים להתמקד בחברותיות המשתמשת באתר שלך. בין אם יש לך בלוג רשויות או אתר מסחר אלקטרוני באלפי מוצרים, ידידותיות למשתמש היא לרוב מחשבה שלאחר שתקדם את העסק שלך..

זו הסיבה שהסופ”ש כל כך נהדר, מכיוון שאתה יכול לקחת קצת זמן לסחוט פרויקט בסוף השבוע כדי להפוך את האתר שלך לידידותי יותר למשתמש עד יום שני. בואו נסתכל על כמה מהפרויקטים הפוטנציאליים הללו.

1. קבל משוב של משתמשים באתר האינטרנט שלך

השלב הראשון לשינוי סביב חוויית המשתמש שלך הוא להבין מה אתה יכול לשפר. אחרי הכל, אתה לא רוצה לשנות סביב משהו שלא נשבר.

חלקם דורשים תשלומים ואילו אחרים הם ללא תשלום. תוכל גם לחפש אחר כלי בדיקת חוויית משתמש באמצעות Google. כל העניין הוא לראות מה אנשים אומרים על האתר שלך, ולאפשר לך לקבל החלטות משכילות בכל הקשור לשינוי ה- UX. זה גם לא רעיון רע לשלוח סקר למשתמשים הנוכחיים שלך, מכיוון שהם אלה המשתמשים באתר שלך.

2. הפוך כל עמוד ופרסום ל”קריא “

בעולם הדיגיטלי אנשים כבר לא מעוניינים לקרוא. חבל, אבל זה אומר שמנהלי אתרים צריכים לבנות תוכן קריא. לכן עלינו לבנות תכנית מלאה לסופשבוע לסריקת אתר האינטרנט שלך ולהתאמת כל דבר שעשוי שלא לעבור את מבחן “הקריאות”..

להלן מספר טיפים שתוכל להתחיל:

 • מצא קישורים שבורים והם מפנים אותם לדפים אחרים או מניחים תוכן בדפים אלה. לקישורים חיצוניים תוכלו פשוט להסיר אותם. כדאי לשקול גם הגדרת 404 עמודים נחמדים לאנשים שבסופו של דבר מופיעים בדפים הלא נכונים באתר שלך.
 • הפוך את הגופנים ליפים על ידי המרת רוב הטקסט המקוון לגופנים של סן סריף. הקריאות יורדת כשאתם קופצים מגופן למשנהו, אז היצמדו לגופנים אחידים לאורך כל הדרך. לא רק זה, אלא התחל להשתמש בכותרות קצרות כדי לתפוס את תשומת הלב ולהנחות את פעילות המשתמשים.
 • הערך את כל העמודים ל- בדוק אם משמש מספיק שטח לבן. לפעמים אתה זקוק ליותר חללים, בעוד שפעמים אחרות אתה צריך להיפטר מהסרגל הצד.
 • ודא שיש לך כמה ערכות צבע מנוגדות כשמניחים טקסט על תמונות או צבעים. אחרת אנשים לא יוכלו לקרוא את הטקסט.
 • השתמש בטכניקות ניתנות לסריקה כגון כותרות, פסקאות קצרות, אמצעי מדיה להעברת טקסט ועוד.

3. בדוק והתאם את סרגל הניווט והחיפוש

אם חסר לך תפריט ניווט או סרגל חיפוש, זה הזמן לכלול את שניהם. לעתים קרובות יותר מאשר לא יהיו לך כאלה. אך לעתים רחוקות יש לתפריטים ולסרטי החיפוש את האופטימיזציה שהם זקוקים להם.

במהלך סוף השבוע אתה יכול ליישם תוכנית מבחן A / B או א מערכת מיפוי חום. בדרך זו תוכלו לבצע מספר בדיקות כדי להעריך לאן הלקוחות שלכם לוחצים כשמדובר בתפריט הניווט ובסרגל החיפוש.

אולי תבחין בכך שאיש לא נגע בסרגל החיפוש שלך. האם זה אומר שזה רחוק מדי בדף הבית שלך? האם זה יעזור אם תכניס אותו לכותרת במקום בסרגל הצד? לאחר העלאת שאלות כמו אלה, יש לבצע בדיקות נוספות בסוף השבוע הבא כדי לראות אם משהו ישתנה.

4. אם אינך מוכר באופן מקוון, התחל לקבל הזמנות מקוונות

זה חל על מוצרים פיזיים, מוצרים ושירותים דיגיטליים. אחת הנקודות העיקריות של קיום אתר אינטרנט היא לחתוך תהליכים מיותרים.

לדוגמא, עיסוי נהג להרים שוב ושוב את הטלפון כדי להזמין לקוחות בלוח הזמנים שלו. אבל תוסף הזמנות פשוט יכרת את כל שיחות הטלפון האלה.

כך גם במוצרים פיזיים. למרות שזה עשוי להפחיד למכור באופן מקוון עם חנות לבנים וטיט קטנה שלך, התחל עם רק חמישה מוצרים הנמכרים ביותר שלך, ואז ראה איך זה עובד.

5. אם אתה מוכר באופן מקוון, הצע אמצעי תשלום נוספים

חנות מקוונת צריכה לקבל באופן מוחלט כל כרטיס אשראי מרכזי. זה נתון. עם זאת, מספר שיטות תשלום אחרות עשויות להגביר את המכירות שלך על ידי קבלת גישה לקהילות קטנות יותר של אנשים עם שיטות תשלום מעורפלות יותר.

PayPal היא אחת הדוגמאות הטובות ביותר, מכיוון שמשתמשים רבים מרגישים בטוחים יותר לשלם באופן מקוון באמצעות חשבונות PayPal שלהם. דוגמא נוספת היא הביטקוין, המטבע הדיגיטלי המבוזר והאלמוני. לא רק אתה יכול להמיר ביטקוין למטבעות רגילים, אלא שהוא מצמצם את ההונאה מאחר והלקוחות אינם יכולים לבקש החזרים כספיים.

אבל עבור כל השערים / ים שאתה רוצה להוסיף, זה קל כמו להתקין תוסף. WooCommerce ו הורדות דיגיטליות קלות שניהם מציעים מגוון עצום של תוספות פרימיום לשערים פופולריים, וישנן אפשרויות נוספות אפילו יותר מצד צדדים שלישיים.

6. בנו אזור תמיכה נגיש וכולל בקלות

לא כל אתרי האינטרנט דורשים בסיסי ידע, אך לכל אתר אינטרנט באינטרנט צריך להיות איזשהו אזור תמיכה או דף קשר משכנע..

דפי שאלות נפוצות נחמדים לבלוגים קטנים, וכל דפי התמיכה צריכים להיות בעלי קישורים ישירים באזור הניווט. כפרויקט של סוף שבוע, אני ממליץ לך להכין רשימה של עשרת המתחרים הגדולים שלך (או אתרים דומים). בדוק כיצד הם מספקים תמיכה ואילו דפים משמשים לשיתוף מידע ליצירת קשר, דפי מדיה חברתית, מידע חשוב לשאלות ועוד. לאחר מכן, השתמש בזה כמדריך ליצירת דפים עבור אתר משלך.

7. ערוך ומלא חשבונות חברתיים (לאחר מכן קישור אליהם בדף הבית שלך)

זה פשוט, אבל מדובר יותר בזבוז זמן לפיתוח תכנית תוכן.

סוף השבוע הראשון יכול להיות על מילוי דפי הפייסבוק והטוויטר. אחרי זה אתה יכול לשאול באיזו תדירות אתה מתכוון לפרסם. איזה סוג תוכן עומד להשיג הכי הרבה שיתופים? דברים כאלה.

לאחר ההגדרה תוכלו להמשיך להוסיף את הזרם החברתי שלכם ל- WordPress, לקבל עוקבים חברתיים נוספים ואפילו להפוך את השיתוף החברתי שלכם לאוטומטי.

8. צעד בשלבים הדרושים להאצת האתר שלך

למידה כיצד להאיץ את האתר שלך לא רק מרשימה את גוגל, אלא היא גורמת למשתמשים שלך להסתובב במשך זמן רב יותר. אני מציע לך לעבור את המדריכים הרבים השונים שיש לנו בנושא האצת אתרי וורדפרס:

 • כיצד להאיץ את וורדפרס
 • כיצד להאיץ את אתר וורדפרס שלך עם CDN77
 • 10 דרכים להאיץ את אתר וורדפרס שלך

9. השתמש בסמלים רלוונטיים כדי לפרק נתחי טקסט

זה קשור לקריאות, אך מדובר יותר בהצגת המוצרים והשירותים שלך בדף הבית. לעתים קרובות מדי אנו רואים עותק כתוב היטב שמסביר את השירותים שלך בצורה יצירתית. עם זאת, הפסקאות משתלבות זו בזו ואתה חסר דבר אחד: סמלים רלוונטיים בתעשייה.

אלה הם הוויזואליים הבסיסיים ביותר, אך הם עושים הבדל כה גדול בכל הקשור ל- UX. ה תוסף סמלי WP SVG הוא מקום נפלא להתחיל בו, אבל בדרך כלל תוכלו להסתכל סביב בגוגל כדי למצוא כל מיני חבילות אייקון בחינם ופרמיות.

10: הפוך את האתר שלך לתגובה

אם עוד לא שמעת, משתמשים בנייד אוהבים אתרים ידידותיים לנייד. בנוסף, גוגל תגמול לך על אחד כזה.

אני מציע שתמצא נושא וורדפרס שהוא מגיב לחלוטין. מרבית המפתחים שיוצרים נושאים מקודדים היטב גורמים להם להיות מגיבים מההתחלה (כמו למשל נושא הנושא הכולל שלנו). אבל אם אתה מרוצה מהנושא הנוכחי שלך שהוא לא מוכן לנייד, שקול מה שהופך את האתר הנוכחי שלך למענה בעזרת Jetpack.

תיהנו בסוף השבוע הזה!

הנה לך! כעת יש לך כמה פרויקטים בסוף השבוע כדי להפוך את האתר שלך לידידותי יותר למשתמש עד יום שני. אם יש לך שאלות בנוגע לפרויקטים אלה, יידע אותנו בפרק ההערות שלהלן.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map