קל למעקב וסרטי הדרכה וורדפרס חיוניים מ- WP101

הדרכות WP101 וורדפרס

וורדפרס יכולה להיראות מאיימת למשתמשים מתחילים, ולגרום להם להיעלם מפיתוח אתרים עקב הצפה. למרבה המזל, אתר ההדרכה WP101 יכול להכין את המתחילים והשיפורים של וורדפרס כאחד לנווט בתכניות ובמוצרי וורדפרס בקלות יחסית..


כעת בשנה השביעית המקוונת שלה, WP101 הוכחה כמשאב נהדר עבור יותר מ 500,000 אנשים. באמצעות סרטונים וחומרי הדרכה אחרים הם הציידו בעלי אתרים לבנות בביטחון אתרים משלהם על ידי שליטה בסיסי וורדפרס. בפוסט זה אנו נבחן מקרוב את WP101 ולהדגיש שבעה סרטוני הדרכה חיוניים שתוכלו לצפות בהם כרגע!

מידע נוסף על WP101

WP101 צמח באופן אקספוננציאלי במהלך השנים האחרונות. הם הרחיבו את ההצעות המקוריות כך שיכללו הדרכות מתקדמות, אפשרויות חברות, תוסף ורישוי וידיאו.

אפשרויות החברות בתשלום כוללות גישה מלאה לכל הדרכות הווידיאו (כולל וורדפרס 101 & 201 וסדרת ה- Yoast SEO שלהם) ולפורום WP101. עבור אנשי מקצוע המעצבים להכשיר את לקוחותיהם ב- WordPress, הם יצרו את התוסף WP101. הרישיונות מתחילים ב -99 דולר בלבד לשנה לשימוש באתרי 250 לקוחות, וכל האפשרויות כוללות 20 סרטוני SEO של WordPress 101 ו- 13 Yoast SEO (כולם עם תווית לבנה) ושווי עדכונים לשנה. לא רע, נכון?

חברות המעוניינות לשלב סרטוני WP101 בקורסי ההכשרה שלהן, יכולות להעניק רישיון לסרטונים עם תווית לבנה עבור אתר אינטרנט משלהם במחיר של 497 דולר לשנה, וזה מחיר רב ל 23 סרטוני הדרכה בתוספת עדכונים. רק חשוב על כל הזמן זה יחסוך לך כשתעזור ללקוחות שהם חדשים ב- WordPress. עכשיו כשאתה יודע את האפשרויות שלך, בוא נסקור את שבעת סרטוני ההדרכה החיוניים של WordP של WP101, החל מהבסיס.

הקמת קרן פירמה

בהתאם לשם התחום שלה, WP101 מציע קורס מבוא ל- WordPress. שלושה סרטוני יסוד מכירים את הצופים בפלטפורמת הרשת.

1. מה זה WordPress?

סרטון זה מגדיר את וורדפרס כתוכנת אינטרנט המשמשת ליצירת אתר או בלוג. ליתר דיוק, זוהי מערכת ניהול תוכן בקוד פתוח שמתפתחת כל הזמן. אתה יכול להשתמש בתוספים, ווידג’טים ועיצובים שלו כדי להתאים אישית את אתרך האישי, ותוכל להשתמש בעורך מבוסס האינטרנט שלה כדי לבנות את דפי האינטרנט שלך במקום ללמוד קוד HTML. ומאחר שאתה מארח את התוכן שלך באופן עצמאי, לא ניתן להסיר אותו על ידי מארח של צד שלישי.

אם אתה זקוק לעזרה מעבר להדרכות אלה, תוכל לחפש תשובות מה- פורום וורדפרס, בורסת מחסני וורדפרס, או מ WPQuestions.

2. WordPress.com או WordPress.org?

מה ההבדל בין WordPress.com ל- WordPress.org? WordPress.org היא תוכנת קוד פתוח חינמית לאחר ההתקנה בשרת אינטרנט, הוא גלוי באינטרנט. תצטרך גם חשבון אירוח כדי לארח את האתר שלך באופן עצמאי. גרסה מארחת עצמית זו מאפשרת לך להתאים אישית ולנהל את אתרך שלך באמצעות דומיין משלך.

WordPress.com היא הגרסה המתארחת של WordPress. זה גם בחינם, אך כתובת האינטרנט שלך תצורף לזה “.wordpess.com”. יש לך אפשרות לרכוש דומיין משלך, אך האתר שלך יתארח עדיין על ידי וורדפרס ולא עם אפשרות אירוח עצמי שתבחר. יש מספר מוגבל של ערכות נושא בהן תוכל להשתמש, ולא תהיה לך אפשרות להעלות ערכות נושא או תוספים מובחרים מאתרי צד שלישי.

אז WordPress.com הוא לגמרי בחינם אך מציע פחות חירויות. התקנת WordPress.org אינה כרוכה בתשלום, אך עליך לרכוש דומיין וחשבון אירוח משלך בכדי שהוא יפעל.

3. כיצד להתקין וורדפרס

כדי להתקין את וורדפרס, תזדקק לספק מארח אתרים. רבים מהם הופכים את ההתקנה של וורדפרס לפשוטה, ומשדרת את האתר שלך בשידור חי בכמה לחיצות. עיין בפוסט הבלוג האחרון שלנו בנושא התחלת העבודה עם וורדפרס בכדי ללמוד על חברות האירוח האהובות עלינו עבור וורדפרס, או בקר בדף האירוח הטוב ביותר בוורדפרס כדי ללמוד על אפשרויות נוספות..

סרטון זה מכסה את ההתקנה הידנית של תוכנת האינטרנט של וורדפרס באמצעות לקוח FTP, עורך טקסט ודפדפן אינטרנט. התהליך כולל הורדת וורדפרס מ- WordPress.org, העלאת קבצים אלה לשרת האינטרנט, יצירת מסד נתונים ומשתמש MySQL ואז הפעלת סקריפט ההתקנה של וורדפרס. כל הנקודות הללו מכוסות בפירוט.

ניווט בקצה האחורי

לאחר שהאתר שלך הוקם ותתחבר ללוח הניהול של האתר שלך, תגלה את לוח המחוונים של וורדפרס ואת האפשרות ליצור פוסטים ודפים..

4. לוח המחוונים

WP101: לוח המחוונים של וורדפרס

סרטון זה מפרט את כל תחומי לוח המחוונים, החל ממודול ברוך הבא לסרגל הכלים, אפשרויות הפרופיל ותפריט הניווט הראשי. אתה יכול להתאים אישית את לוח המחוונים שלך על ידי לחיצה על אפשרויות מסך קישור נפתח. ה עזרה הכרטיסייה מציעה עזרה על בסיס הדף או הפאנל הפעיל עליו אתה עובד.

תוכל גם להקליט רעיונות לפרסום בבלוגים באמצעות טיוטה מהירה הכלי בלוח המחוונים שלך. עריכת תגובות היא פשוטה גם ממרכז השליטה הראשי. תפריט הניווט הראשי ממוקם משמאל. קישורים ראשיים מתרחבים כדי להציג כותרות משנה כשאתה מרחף עליהם. תהיה בטוח ל צפה בסרטון לפרטים נוספים, או קרא את המאמר שלנו בנושא שימוש באלמנטים בקצה האחורי של וורדפרס.

5. עדכוני פוסט

WP 101 וידאו מהדורות מהדורה

פרסם תיקונים מאפשרים לך להחזיר את הפוסטים והדפים שלך לגרסאות קודמות. תיבת הגרסאות של הפוסט נמצאת בתחתית עורך הפוסטים בבלוג שלך. לחץ על אפשרויות מסך בפינה השמאלית העליונה של הדף אם תיבת הגרסאות של הפוסט שלך אינה נראית. פשוט סמן את תיבת הסימון שכותרתה מהדורות ותיבת הגרסאות שלך צריכה להופיע בתחתית העמוד. אתה יכול להציג את התוכן שאליו ברצונך לחזור, לפני שתבחר את הגרסה הסופית בה תרצה להשתמש.

מתכוננים למבקרים באתר

הגדרת הקצה האחורי שלך היא אולי ההיבט המאתגר ביותר בבניית אתרים למתחילים. שני הסרטונים הבאים דנים בדרכים בהן תוכלו להכין את פוסטי האינטרנט והדפים שלכם למבקרים באתר בעתיד.

6. מה זה RSS?

WP 101 וידאו מהו RSS

RSS (באמת סינדיקציה) מספק סיכום של תוכן לעדכון חי. כאשר אתה מעדכן את האתר שלך, הוא מוצג אוטומטית בעדכון ה- RSS שלך. מבקרי האתר שלך יכולים להירשם לעדכון ה- RSS שלך באמצעות קורא RSS. קוראי RSS מאגדים את כל העדכונים אליהם נרשם אדם. לאחר מכן יש לקוראים אפשרות לקרוא פוסטים בבלוג בעדכון שלהם, או לבקר בכל אתר דרך קישור העדכון.

בלוח המחוונים של וורדפרס תוכל להקצות את מספר פוסטים בבלוג שיופיעו בעדכון ה- RSS שלך דרך קורא קישור. ואם אתה רוצה ללמוד עוד, עיין במדריך למתחילים שלנו ל- RSS ו- WordPress!

7. כרטיסיית כללי של Yoast SEO Plugin

מדריך טוסט SEO לקידום אתרים מאת WP101

ה תוסף SEO של יוסט עוזר לך לבצע אופטימיזציה לאתר שלך בכדי לעמוד בתקני אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO). בכרטיסייה הכללית, אתה יכול להקליד מילת מפתח להתמקד כדי לעזור לסורקי אתרים ואנשים לדעת על מה פוסט הבלוג שלך. הכותרת לקידום אתרים מוצעת על סמך מילת המפתח שלך. אם אתה מעדיף, אתה יכול לשנות את הכותרת הזו. תרצה לכלול תיאור מטה על הפוסט שלך המשלב את מילת המפתח שלך. הכרת היסודות בלשונית כללית זו תביא אותך לדרך הנכונה לאופטימיזציה של האתר שלך למנועי חיפוש ולקוראים מעוניינים.

סיכום

עכשיו כשאתה יודע שהמשאבים הללו קיימים, אתה יכול להתחיל להתייחס אליהם כשאתה בונה את אתר WordPress שלך. עם הזמן אתה יכול לבנות בביטחון על כישורי וורדפרס שלך. ועם חברות WP101, תהיה לך גישה לעוד הדרכות ומשאבי וידאו.

האם ניגשת לסרטוני WP101 לאימוני וורדפרס? איך הייתה החוויה הזו בשבילך? או שיש לך מקור אימונים נוסף שאתה משתמש בו? נשמח לשמוע את מחשבותיך – יידע אותנו בקטע התגובות למטה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map