כיצד להתקין ולהגדיר מטמון וורדפרס באמצעות WP Super Cache

 1. 1. מדריך למתחילים להבנת פונקציות פנימיות של וורדפרס
 2. 2. מה מטמון וורדפרס ומדוע חשוב?
 3. 3. כיצד עובד מטמון וורדפרס?
 4. 4. כרגע קורא: כיצד להתקין ולהגדיר מטמון וורדפרס באמצעות WP Super Cache
 5. 5. כיצד להתקין מטמון וורדפרס באמצעות מטמון W3 Total (W3TC)
 6. 6. סקירת MaxCDN: ה- CDN הטוב ביותר עבור וורדפרס?

שלום לכולם. ברוך הבא לפרק חדש בסדרת המטמון של וורדפרס, שם נלמד סוף סוף כיצד ליישם מטמון וורדפרס. אני מקווה שקראת על הנושאים הקודמים בהם הסברתי כיצד וורדפרס עובדת (פנימית), מה מטמון ואיך עובד מטמון וורדפרס. היום סוף סוף תוכלו להפוך את הידע התיאורטי הזה לשימוש מעשי! אז בואו נתחיל.


המוקדמות

מטמון התקנת הוורדפרס הקיימת שלך הוא גורם משתנה וזה תלוי בסביבת הוורדפרס הנוכחית שלך. מדריך זה מתאר אחת הדרכים הקלות ביותר ליישום מטמון וורדפרס. אם אתה מארח משותף, VPS או אפילו שרת ייעודי, מדריך זה אמור להתאים לצרכים שלך. אם תרצה לדחוק את זה, ראה את Cache Cache של Pro WordPress עם W3 Total Cache + APC (בקרוב).

שימו לב כי אנשים המשתמשים בשירותי אירוח מנוהלים של וורדפרס כגון WPEngine, הדרכה זו לא תועיל לכם מאוד מכיוון ש- WPEngine מעסיק אלגוריתמים סופר-מורכבים ו (סופר) יעילים במטמון – המכונים טכנולוגיית Evercache! הייתי יוצא כאן על גפה ואומר ש- WPEngine הוא כנראה ספק האירוח של וורדפרס המנוהל בצורה הטובה ביותר שתמצא. אז אבזם חברות, זמן העניין שלה.

ההתקנה

אנו נשתמש באחד מהתוספים השונים הפופולריים ביותר למטמון וורדפרס הקיימים בחינם – WP Super Cache. זה אחד התוספים העתיקים ביותר שקיימים שם ואני ברור שזכרתי שהשתמשתי בזה בניסיון המטמון הראשון שלי של וורדפרס. הנה אני משתמש בהדרכה.

 • עדכון וורדפרס: 3.8.2
 • סביבת אירוח: שרת אירוח משותף עם שרת האינטרנט LiteSpeed ​​(אלטרנטיבה לאפצ’י)
 • גרסת Super Cache: 1.4

התקנה

כמו בכל תוסף, ישנן שתי דרכים בהן תוכלו להתקין.

דרך DEUA – הורד, חילץ, העלה והפעל

דרך DEUA היא הדרך האיטית ביותר להוציא כל תוסף וורדפרס. לאלו מכם שהם חדשים – זה הולך לדבר כזה:

 • אתה מוריד את התוסף WP Super Cache ממאגר התוספים של וורדפרס
 • חלץ את הארכיון במחשב שלך
 • העלה את המחולץ ל- wp_content / plugins / תיקיה דרך FTP באמצעות לקוח FTP כגון FileZilla
 • לאחר מכן עבור לדף התוספים בלוח המחוונים של וורדפרס והפעל את התוסף

אני לא ממליץ על שיטה זו. ��

הדרך הקלה – חיפוש והתקנה

התקן מטמון סופר wp - -

התקנת WP Super Cache

הדרך הרבה יותר קלה היא פשוט לחפש ולהתקין את התוסף כך:

 1. נווט אל התוספים> הוסף חדש בלוח המחוונים של ה- WP
 2. חפש “wp super cache”
 3. לחץ על התקן
 4. לחץ על הפעל
 5. בוצע!

עכשיו זה היה קל, לא?

תצורת תוסף ראשונית

אוקיי אז בואו ניקח את זה צעד אחר צעד מעכשיו. אנו מכסים כל עמוד בתוסף בזה אחר זה עם צילומי מסך רלוונטיים. ברגע שנפעיל את התוסף, אנו מקבלים הודעה כזו:

הודעה על התקנת הודעה

הודעה על התקנת הודעה

לחץ על ההיפר-קישור כדי לבקר בדף ההגדרות של WP Super Cache. אם קיבלת הודעה המבקשת ממך לשנות את מבנה הפרמלינק שלך, עבור אל הגדרות> Permalinks בלוח המחוונים של ה- WP ובחר בכל אחד מלבד הראשון. עבור אתר ההדגמה שלי בחרתי באפשרות permalink נומרית.

שגיאת מבנה permalink

לאתרים המשתמשים באפשרות ברירת המחדל של Permalink

מבנה פרמלינק

רשימת אפשרויות Permalink זמינות בוורדפרס

כעת, לאחר שיש לנו את המיון הזה, בואו נפתח את לוח ההגדרות של WP Super Cache. אתה יכול למצוא אותו תחת הגדרות> WP Super Cache. אז הדבר הראשון שתבחין הוא התיבה הצהובה הזו עם הודעה שקוראת:

קבוע מטמון סופר קבוע נוסף

.הודעה על קובץ htaccess שונה

זה בסדר. עם זאת, תיבת ההודעה הצהובה לא צריכה להופיע בכל פעם שאתה פותח את הגדרות ה- WP Super Cache – זו הודעה חד פעמית. אם זה קופץ בכל פעם, עקוב אחר קישור השאלות הנפוצות. תבחין גם כי מטמון אינו זמין. בואו נשמור ככה ונכסה כל כרטיסייה אחת אחת.

מטמון סופר WP עם מטמון מושבת

מטמון סופר WP עם מטמון מושבת

WP Super Cache: כרטיסיית הגדרות מתקדמות

הכרטיסייה הראשונה שאנחנו רוצים לכסות היא הכרטיסייה הגדרות מתקדמות. הוא מכיל שלוש קבוצות של הגדרות:

 1. מטמון
 2. שונות
 3. מתקדם

האפשרויות די מסבירות את עצמן – בדקתי את ההגדרות האופטימליות לכל קבוצה בשלושת צילומי המסך המפורטים להלן. אלה יעבדו במרבית סביבות האירוח – משותפות או ייעודיות.

מטמון wpsc-advanced-tab-1

wpsc-advanced-tab-2-misc

wpsc-advanced-tab-3-advanced

לאחר שבדקת אפשרויות אלה, לחץ על לחצן עדכון סטטוס כדי לשמור את השינויים. אתה אמור מיד לראות תיבה צהובה ארוכה למדי המכילה הרבה טקסט.

תיבה wpsc-צהוב

ובכן, ההגדרות הללו מיועדות לקובץ ה- .htaccess של השרת שלך. פשוט גלול למטה ותמצא את הלחצן “עדכן כללי Mod_Rrite כתוב >>”.

עדכון כללי reqrite mod

אם ניתן לכתוב את קובץ ה- .htaccess שלך, אתה אמור לראות תיבה ירוקה המציינת שהשינוי היה מוצלח:

תיבה wpsc-green

אוקיי, כעת מטופלים בלשונית המתקדמת. אנו עוברים להגדרת תצורת הלשונית Preload.

מטמון סופר WP: כרטיסיית הגדרות טען מראש

הגדרות הטעינה מראש הופכות את מטמון התוסף למטמון מדי פעם לכל פוסטים ודפי האתר שלך. ניתן לקבוע את מרווח הזמן בין כל רענון המטמון. מרווח הזמן הזה הוא הגדרה מכריעה מאוד.

בסביבות hosing משותפות, עליך להגדיר אותה בצורה אופטימלית פעם ביום – זה כל 1440 דקות. אם אתה מעדכן את האתר שלך פעמיים ביום, אתה יכול להגדיר את מרווח הזמן בין כל רענון המטמון ל 720 דקות. בהגדרה האחרונה, המטמון שנטען מראש רענן פעמיים ביום. זה יגרום לעומס שרת נוסף. אני ממליץ לא להשתמש בערך נמוך יותר בסביבות אירוח משותפות – מכיוון שהוא עשוי (וסביר להניח שהוא) ייספר כשימוש יתר במשאבים של שרתים.

עם זאת, אם אתה נמצא ב- VPS או בשרת ייעודי – אתה יכול להגדיר את קצב הרענון נמוך ככל 60 דקות. כדאי לדעת שמספר ההודעות והדפים שיש לך באתר שלך משפיע על המשאבים הדרושים לכל פעולת רענון מטמון מראש. זמן רענון אופטימלי לשרת ייעודי באתר תנועה גבוהה יהיה שעתיים.

סמן את תיבות הסימון הרלוונטיות והגדרתי את מרווח רענון המטמון ל 1440 דקות. אתה חופשי לבחור כל ערך!

כרטיסיית טעינה מוקדמת של סופר-מטמון

לחץ על “עדכן הגדרות”. אם תרצה שתהליך המטמון יתחיל מייד, לחץ על הלחצן “טען מראש מטמון עכשיו” לאחר שעדכנת את ההגדרות שהוזכרו לעיל. בניית המטמון שנטען מראש היא משימה עתירת משאבים וארוכה זמן ותלויה במספר הפוסטים והדפים שברשותכם – אז חכו מתישהו – נאמרו 10 דקות ואז בקרו בכרטיסייה תוכן

מטמון סופר WP: כרטיסיית הגדרת תוכן

כרטיסיית התוכן ב- WP Super Cache מציגה לך את מספר העמודים השמורים במטמון באתר וורדפרס שלך. זכור שלמדנו ש- WordPress מייצרת בסופו של דבר דפי HTML. ובכן, הכרטיסייה הזו מראה לך איזה מאותם עמודים נשמרים במטמון וגילם – נמדד בשניות. נתונים אלה צריכים להיות מתואמים למרווח הרענון של מטמון מראש שהגדרת בכרטיסייה טעינה מראש. בחרנו 1440 דקות – זה 86,400 שניות. זהו הגיל המרבי של כל דף במטמון. טכנית אף אחד מגיל הדף השמור לא יעלה על ערך זה.

לפעמים יתכן שלא תמצאו סטטיסטיקות מטמון שוטפות / מדויקות. כדי להציג את הנתונים הסטטיסטיים העדכניים ביותר / מדויקים במטמון של דפי המטמון, לחץ על הלחצן “התחדש סטטיסטיקת מטמון”.

לאחר טעינה מחדש של נתונים סטטיסטיים במטמון

לאחר העדכון, אתה אמור לראות שסטטיסטיקת המטמון מתעדכנת. זכור שאני משתמש בנתוני ההדגמה מנושא Blogger Theme של WPExplorer. כך נראים סטטיסטיקות המטמון:

לאחר טעינה מוקדמת לאחר סטטיסטיקת מטמון מחודשת

לקבלת שיא גניבה טוב עוד יותר והבנה טובה יותר של זיכרון המטמון של וורדפרס – הוכחה לכך שקובצי מטמון של קבצי HTML הם למעשה, לחץ על האפשרות “ציין את כל הקבצים במטמון”. כך נראה שלי שלי:

רשימת כל הקבצים במטמון

רשימת כל הקבצים במטמון

ברכה בתחפושת

אפשרות זו מועילה במיוחד אם ברצונך למחוק דף שמור במטמון יחיד. נניח שעדכנת דף ישן ואתה זקוק למטמון כדי לשקף את השינוי. במקום ליצור מחדש את המטמון, שיכול להיות אינטנסיבי לשרת וגם לגוזל זמן, תוכלו למחוק במהירות את גרסת הקובץ השמור בקובץ מתפריט זה. כאשר מבקר מבקר בקישור המקורי, העמוד מתחדש מאפס ונשמר כמטמון עבור בקשות עתידיות. מהיר ויעיל – ממש כמו סוכן 47.

האם הכל עובד? אני חושב כך!

כעת כאשר WP Super Cache מוגדר כהלכה, הבה נבדוק את המטמון. עבור לכרטיסיית ברירת המחדל, כלומר לשונית ההגדרות הקלות ב- WP Super Cache ולחץ על כפתור “Test Cache”. אם הכל מוגדר כהלכה, אתה אמור לראות משהו דומה:

בדיקת המטמון

בדיקת המטמון

בינגו! זה עובד! מזל טוב, יישמת בהצלחה מטמון באתר וורדפרס שלך. האתר שלך צריך להיות מהיר משמעותית עכשיו! אתה לא מאמין לי? אין בעיה. עיין בתוצאות המידתיות של אתר ההדגמה לפני יישום מטמון וורדפרס ואחריו.

הקודם

לפני המטמון

והאחרי

לאחר מטמון

סיכום

עכשיו, אחרי שראית כיצד מטמון עובד, ועד כמה היתרונות האמיתיים שלו הם בטוחים שאתה יותר משוכנע לנסות את זה – כלומר אם עדיין לא עשית זאת. בפוסט הבא בסדרה אסביר כיצד לשלב את MaxCDN עם ​​אתר הוורדפרס הקיים שלך. MaxCDN עם ​​מטמון משולב, ישפיע בצורה עמוקה על ביצועי האתר שלך. המשך לעקוב!

כתמיד, אני מקווה שהצלחת ללמוד היום משהו חדש. אם יש לך שאלות או הצעות, אנו מצפים לשמוע ממך!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me