שפר את ביצועי האתר שלך ב- WordPress באמצעות Hummingbird

שפר את ביצועי האתר שלך ב- WordPress באמצעות Hummingbird

ללא קשר לאתר שאתה מנהל, חשוב מאוד שהדפים שלו יפעלו במהירות. מחקרים מראים כי המבקרים עשויים לנטוש אתר אם זה לוקח זמן רב יותר מ שלוש שניות לטעינה. עם זאת, ישנן משימות מסוימות הנדרשות לשמירה על מהירויות אתרים גבוהות, וזה יכול לקחת זמן רב להישאר בראש הכל.


למרבה המזל, יונק הדבש (א תוסף אופטימיזציה למהירות בחינם – – עבור WordPress) מספקת מערך שלם של כלים ממוקדי ביצועים בחבילה אחת נוחה. אתה יכול להשתמש בו כדי לאפשר תכונות כמו מטמון ודחיסת GZIP, למשל, שיכולות לשפר את ביצועי האתר של WordPress בצורה משמעותית.

במאמר זה נסביר בקצרה את החשיבות של מהירות האתר. לאחר מכן נלך בארבע דרכים שהאומינגביר ישפר את ביצועי האתר שלך ב- WordPress. בוא נלך!

חשיבותו של אתר מהיר

מבחן ביצועי טעינה של דף

זמני טעינת העמודים משפיעים על כמעט כל היבט בביצועי האתר שלך, כולל שביעות רצון של מבקרים ואופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO). אם דפים מפגרים, למשל, סביר יותר שהמבקרים יעזבו את האתר שלך. זה נכון במיוחד למשתמשים ניידים, שנוטים לצפות למהירויות מהשורה הראשונה.

מה שכן, מנועי חיפוש קח בחשבון את מהירות האתר כאשר מחליטים כיצד לדרג דפי אינטרנט. אופטימיזציה של קידום אתרים היא קריטית, מכיוון שמחקרים מראים כי שלוש תוצאות החיפוש המובילות לקבל כמעט שני שליש של תנועת חיפוש אורגנית. במילים אחרות, ככל שהאתר שלך מופיע בתוצאות חיפוש, כך גדל המספר של האנשים שיראו אותו ויעברו עליו.

הגורמים המפעילים את האתר שלך במהירות

אין ספק כי פיקוח על הביצועים באתר וורדפרס שלך הוא חובה. אתה יכול לבדוק את מהירויות העמודים שלו בקלות, באמצעות פיתרון מקוון כגון כלי פינגדום. אם זה לא מהיר ככל שיכול להיות, עם זאת, אתה עשוי למצוא את עצמך תוהה מדוע.

גורמים רבים יכולים להשפיע על המהירות של אתר וורדפרס שלך. כמה מהמרכיבים החשובים ביותר הם:

  • מארח האינטרנט שלך. לא כל מארח אינטרנט בנוי אותו דבר. חשוב לבחור בקפידה ולהשתמש בספק שלוקח ברצינות אופטימיזציה לאבטחה ומהירות.
  • זיכרון. זיכרון האתר ממלא תפקיד במהירויות שהוא יכול להשיג. ככל שיש יותר זיכרון ומשאבים אחרים, כך סביר להניח שהאתר שלך יעמוס על עומס יתר (במיוחד כאשר הוא עומד בפני רמות תנועה גבוהות).
  • נושא האתר שלך. מהירות האתר שלך יכולה להיות מוגבלת על ידי הנושא שלה. הנושא ‘כבד יותר’ הוא, או ככל שיש לו קוד מיותר, כך הוא ככל הנראה איטי יותר. כשאתה בונה או מעדכן את האתר שלך, תרצה למצוא נושא המותאם לביצועים.
  • התוספים שלך. יש מיתוס נפוץ שפשוט שיש הרבה פלאגינים באתר שלך יכול לגרום לו להפעיל לאט. זה לא בהכרח נכון. עם זאת, תוספים עם קידוד שגוי או כאלה שפשוט מכילים פונקציונליות רבה יכולים להזיק לרגעי הטעינה שלך.

סקירת הנושאים, התוספים ותכנית האירוח שלך יכולה לעשות הרבה כדי להבטיח שביצועי האתר שלך ב- WordPress יהיו בכושר ראשון. גם אם כל הגורמים הללו יובאו בחשבון, עם זאת, ייתכן שהאתר שלך לא יופיע בצורה חלקה ככל שתרצה. למרבה המזל, ישנן דרכים רבות אחרות בהן תוכלו לשפר את המהירות בכל אתר וורדפרס.

4 דרכים לשיפור האתר שלך עם הפלאגין Hummingbird

ישנם כלים רבים שבהם תוכלו להשתמש בכדי להאיץ את האתר שלכם. מרבית הפתרונות מכוונים לאסטרטגיית אופטימיזציה ספציפית, שיכולה להיות שימושית אך גם מובילה להתקנת הרבה תוספים נוספים באתר שלך אם ברצונך להשיג את המהירויות הטובות ביותר האפשריות.

במקום זאת, אתה יכול לבחור פיתרון המספק חבילה של כלי מיטוב ביצועים, כגון Hummingbird – תוסף מיטוב מהיר בחינם.

אופטימיזציה של מהירות הדבש

תוסף זה מאפשר לך לשפר את מהירויות האתר שלך במספר דרכים קלות, ללא צורך בכלים נוספים או בידע טכני רב. הבה נבחן ארבע מהאופטימיזציות שהוא יכול לעזור לך להשיג.

1. מטמון

בכל פעם שמישהו מבקר באתר שלך, הדפדפן שלו צריך לשלוח בקשה לשרת האתר שלך. לאחר מכן, השרת מחזיר את כל המידע הדרוש להצגת העמודים שלך. אם יש הרבה נתונים שמעורבים בשרת, השרת מקבל יותר מדי בקשות, או שהמבקר המדובר ממוקם רחוק, תהליך זה יכול להימשך זמן רב יותר מכפי שצריך.

זיכרון מטמון של וורדפרס הוא דרך לפתור בעיה זו, על ידי שמירת חלק מנתוני האתר שלך במיקום נוח יותר. ככה, ניתן לגשת אליו ולאחזר אותו מהר יותר. בסך הכל, הפעלת מטמון באתר שלך היא דרך חכמה לשפר את הביצועים.

התוסף Hummingbird מאפשר לך לנצל זאת על ידי מתן סוגים שונים של מטמון:

מטמון תוסף Hummingbird

אתה יכול לאפשר שמירת דפים, שמירת דפדפנים ועוד באמצעות הכינוי המתאים מטמון בכרטיסייה האחורית של וורדפרס. לפרטים נוספים על אפשרויות אלו וכיצד הם עובדים, עיין בה מדריך מועיל זה תוכל לקרוא כיצד להגדיר הגדרות מטמון בתוסף.

2. דחיסת GZIP

אתה בטח מכיר את .רוכסן סיומת, שזו דרך לדחוס קבצים גדולים כך שיהיה להם קל יותר לאחסן ולהעביר. GZIP היא שיטת דחיסה דומה אך חזקה יותר. זה יכול להפוך את קבצי האתר שלך לקטנים ומהירים יותר לטעינה, מבלי לאבד את הנתונים הדרושים בתהליך.

הפרטים של אופן הפעולה של דחיסת GZIP מעט מורכבים. למרבה המזל, כמו טכניקות אופטימיזציה מהירות רבות, אין צורך להבין את כל הפרוטוקולים הטכניים כדי להשתמש בהם באתר שלך.

באמצעות התוסף Hummingbird תוכלו לעבור יונק הדבש> דחיסת GZIP כדי לאפשר שלושה סוגים שונים:

תוסף Hummingbird GZIP

פשוט בחר את סוג השרת בו מתארח האתר שלך ופגע ב- החלת כללים כפתור. התוסף ידאג לשאר. אתה יכול גם לבצע כמה ציוצים ידניים אם תרצה.

3. מזעור

במובן מסוים, מיניפיקציה דומה לדחיסת GZIP. זוהי דרך נוספת לעזור לאתר שלך לבצע מהר יותר, על ידי הסרת נתונים מיותרים מהקוד שלך. ככל שיש פחות מידע שיש להעביר בין השרת לדפדפן, כך יידרש פחות זמן לטעינה של הדפים שלך.

ב- Hummingbird תוכלו לגשת אל מנוע מיניפיקציה דרך ה מיטוב נכסים הכרטיסייה בתוך WordPress:

אופטימיזציה של נכס Hummingbird

הפלאגין יסרוק את קבצי האתר שלך ויאפשר לך לבצע אופטימיזציה לאלה שאתה רוצה. אתה יכול אפילו להעביר קבצי קוד מסוימים ‘מאחורי הקלעים’ לתחתית האתר שלך כאן, אם אתה מכיר את CSS. זה יכול לעזור להאיץ את דפי וורדפרס עוד יותר.

4. סריקות ביצועים

לא משנה אילו טכניקות אופטימיזציית ביצועים אתם מיישמים, תרצו לפקוח עין על האתר שלכם ולהמשיך לצבוט אותו לאורך זמן. אחת הדרכים לעשות זאת היא להריץ סריקות ביצועים תקופתיות, שתוכלו לעשות בלוח המחוונים של Hummingbird:

סריקת ביצועים של הזמזם

תוצאות סריקות אלה יכולות לעזור לך לזהות קבצים שעשויים להאט את האתר שלך. מה שכן, תוכלו ללחוץ על שפר ליד כל פריט מדורג צהוב או אדום וקבל כמה טיפים כיצד להעלות את הניקוד הזה.

מחשבות אחרונות על ביצועי אתר וורדפרס

למרות שחשוב לשמור על ריצה מהירה של האתר שלך, זה יכול להיות קשה לנהל כל אחת מהטכניקות הרבות הנדרשות בכדי לגרום לזה לקרות. באמצעות ‘הכל-אחד-אחד’ תוסף אופטימיזציה למהירות בחינם – – יכול לעזור לך ליישם את הצעדים החיוניים ביותר במהירות ובקלות.

Hummingbird, למשל, מאפשר לך למטב את ביצועי האתר שלך באמצעות:

  1. מטמון.
  2. דחיסת GZIP.
  3. מזעור.
  4. סריקות ביצועים.

יש לך שאלות כיצד לשמור על המהירות הגבוהה ביותר באתר וורדפרס שלך? יידע אותנו בפרק ההערות שלהלן!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me