WordPress.com לעומת WordPress.org ההבדל והחסרונות והחסרונות

WordPress.com לעומת WordPress.org: הבדלים, יתרונות וחסרונות

כבלוג של וורדפרס וכמחבר ערכות נושא של וורדפרס ראינו את חלקנו הבלבול של ההבדל בין ההבדלים בין WordPress.com ל- WordPress.org. זה מובן לחלוטין מכיוון ששניהם פועלים ב- WordPress, שניהם משתמשים בעיצובים ובפלאגינים ושניהם זמינים בחינם באינטרנט. אבל יש הבדלים גדולים בין השניים וההבחנות הללו הן שהופכות את WordPress.org לטעם המועדף על וורדפרס.


אנו נשתף את התכונות העיקריות של WordPress.com ו- WordPress.org להלן, כמו גם אינפוגרפיק גנדרני שימושי שיעזור לדמיין את הנקודות שלנו. נסביר גם מדוע אנו מעדיפים ומשתמשים באופן אישי ב- WordPress.org, בתוספת מדריך קל לשלושה אם אתה רוצה לנסות את WordPress. אז בואו ונתחבר!

WordPress.com, אתרי אינטרנט מנוהלים בחינם

WordPress.com, אתרי אינטרנט מנוהלים בחינם

WordPress.com היא פלטפורמה חינמית לבניית בלוג ואתר באמצעות וורדפרס. זה מנוהל באופן מלא על ידי אוטומטית (היוצרים שמאחורי וורדפרס) והכי חשוב שזו אחת מפלטפורמות הבלוגים הקלות ביותר באינטרנט. כל שעליך לעשות הוא להירשם לחשבון בחינם, לבחור תת-דומיין שלך (דוגמה: yourwebsite.wordpress.com), לבחור נושא בחינם ולהתחיל להוסיף את התוכן שלך.

עם זאת שום דבר בחיים לא מושלם לחלוטין, אז כמובן שיש כמה היתרונות והחסרונות של WordPress.com.

WordPress.com יתרונות

אחת התכונות המפתיעות ביותר ב- WordPress.com היא שלרוב המשתמשים זה 100% חינם. חשבונות בחינם מגיעים עם אירוח בחינם, שם תת-דומיין בחינם, ערכות נושא בחינם, אפשרויות להתאמה אישית פשוטות (כמו לוגו מותאם אישית, ואפשרויות צבע רקע או תמונה) ושטח אחסון בחינם של 3 ג’יגה-בתים לתוכן ולמדיה שלך..

בנוסף לזמינות WordPress.com הוא גם מאוד קל לשימוש. הוא מוכן לצאת מרגע ההרשמה, אז לאחר יצירת החשבון שלך אתה תקפוץ ישר לבלוגים.

אם אתה רוצה יותר תכונות שדרוג ל א תוכנית וורדפרס מובחרת זה קל כמו להירשם לחינם. תוכניות בתשלום נעות בין $ 2.99 לחודש עבור דומיין מותאם אישית וללא מודעות WordPress.com, עד 24.92 $ לחודש לעסקים שרוצים עוד תכונות כמו נושאי פרימיום, מונטיזציה, SEO, Google Analytics ועוד.

חסרונות WordPress.com

עד כמה ש- WordPress.com הוא שיש כמה מגבלות שיש להיות מודעים אליהם. הראשון הוא שבין אם מדובר בחשבון בחינם או בחשבון בתשלום, לעולם לעולם אין לך שליטה מלאה באתר האינטרנט שלך. WordPress.com הוא הבעלים של התוכן שלך מכיוון שכל מה שאתה יוצר מתארח ומתוחזק על גבי ריבוי המיקומים שלו (אלא אם כן אתה משתמש בסכום של $ 5,000 לחודש וורדפרס VIP שהוא וורדפרס בענן המותאם אישית בענן).

באמצעות WordPress.com אתה מוגבל גם לנושאים החינמיים והפרמיים שהם מספקים לך דרך לוח המחוונים שלך. זה אומר ש הם שולטים במראה האתר שלך שכן השימוש בפלטפורמה שלהם פירושו שאתה מוגבל לנושאים והתוספים שהם מאפשרים לך להשתמש בהם.

גם אתה לא יכול להשתמש ב- Google Analytics אלא אם תשדרג לתוכנית הפרימיום העליונה שלהם (כך שאם אתה רוצה לעקוב אחר התנועה שלך, לנתח את התנהגות הקוראים או לראות מה הפוסטים הפופולריים ביותר שלך זה יעלה לך 299 $ לשנה).

החיסרון העיקרי השני של WordPress.com הוא העובדה שאפילו האפשרות הבסיסית ביותר עבור מונטיזציה של הבלוג שלך עולה יותר. אז אם ברצונך להסיר את מודעות ברירת המחדל של WordPress.com (המייצרות הכנסות הדרושות בכיסוי עלות חשבונות בחינם) ו / או לשלב את WordPress “מודעות Word“אתה צריך לשדרג את התוכנית שלך.

באופן דומה אם קיווית ליצור חנות מקוונת WordPress.com אינה בשבילך. נכון לעכשיו המסחר האלקטרוני אינו נתמך. למרות שמדובר ביצירות, ציר זמן אינו זמין ולכן אנו לא נמליץ לחכות בנשימה עצורה.

לבסוף WordPress.com אינו תומך בריבוי אתרים למשתמשים. WordPress.com הוא בעצם ריבוי אתרים ענקיים בעצמו (וזו הסיבה שחשבונות בחינם מקבלים תחומי משנה בחינם), כך שאם קיווית ליצור רשת משלך של אתרי אינטרנט וורדפרס.com ככל הנראה לא מתאים..

WordPress.org, וורדפרס בהארחה עצמית

WordPress.org, וורדפרס בהארחה עצמית

WordPress.org יכול להיות שיש לה אותו שם ומשתמשים באותה מערכת לניהול תוכן כמו WordPress.com אבל זו ישות נפרדת לחלוטין בפני עצמה. במקום שכל דבר ינוהל על ידי Automattic אתה בשליטה מלאה באתר שלך.

WordPress.org היא הגרסה המתארחת בעצמך של WordPress בה אתה יכול להשתמש בכדי לבנות אתר משלך באופן מקוון. ולמרות שיש בזה היתרונות והחסרונות, זו הצורה החביבה עלינו של וורדפרס.

בעד וורדפרס

ראשית, ל- WordPress.org יש את כל הפונקציונליות של WordPress.com אך על סטרואידים. בעיקר, לא משנה מה תרצו ליצור שיש לכם 100% שליטה וזכויות לתוכן שלך.

מכיוון ש- WordPress.org פשוט מספק לך את מערכת ניהול התוכן ותו לא יש לך אפשרות ל תחום מותאם אישית שם, שלך בחירת אירוח תוכניות, והבחירה שלך כל נושא או תוסף וורדפרס בחינם או פרמיום אתה מוצא באינטרנט.

אם אתה בעל עסק קטן המחפש להביא את המוצרים והשירותים שלך ברשת, WordPress.org הוא האפשרות היחידה עבורך. זה מציע תמיכה מלאה במסחר אלקטרוני באמצעות תוספים חינמיים כמו WooCommerce והורדות דיגיטליות קלות, כמו גם שירותי חלק שלישי כמו Shopify ו- Ecwid.

לבסוף עם WordPress.org השמיים הם הגבול של מה שאתה יכול לעשות עם האתר שלך. אתה יכול תבנה כל דבר. רוצים ליצור אתר חברות? מציעים קורסים מקוונים? לספק תמונות ללא תמלוגים? למכור ערכות נושא וורדפרס משלך? לאסוף תרומות למען הצדקה שלך? לשתף את הסרטונים האפיים שלך? כל מה שתרצו ליצור בוורדפרס המארח את עצמו יכול לתמוך בזה. זה לרוב קל כמו להתקין תוסף וורדפרס.

חסרונות WordPress.org

קשה למצוא חסרונות למשהו שאני אוהבת ומשתמשת בו כל יום, אבל יש כמה כאלה. הראשון שבהם הוא השימוש ב- WordPress.org עולה כסף למרות ש- WordPress עצמה היא בחינם. רישום התחום ותוכנית האירוח שלך יהיו לפחות 50 $ לשנה. זאת בהנחה שתבחרו בתוכנית אירוח משותפת ותשתמשו רק בעיצובים ותוספים בחינם.

אם אתה רוצה נושא מדהים כמו הנושא הכולל הרב תכליתי ואירוח וורדפרס מנוהל עוצמתי מחברה מכובדת כמו WP Engine, אתה בוחן מחיר התחלתי של 400 דולר לשנה. למרות שעדיין הייתי טוען שמדובר במחיר נמוך לשלם עבור אתר הניתן להתאמה אישית של 100% בו תוכל להשתמש לכל מטרה, וזו עסקה טובה בהרבה מהתכנית העסקית של WordPress.com מכיוון שיש לך חופש מוחלט לעשות הכל עם האתר שלך.

בנוסף עליכם להתקין את וורדפרס בשרת שלך. ההתקנה נמצאת בידיים שלך, עם זאת, רוב חברות האירוח מציעות התקנה של לחיצה אחת (כמו Cloudways ו- Bluehost) כך שזה ממש לא עניין גדול אלא אם כן אתה משתמש בענן מותאם אישית או בשרת ייעודי שאתה צריך לנהל בעצמך.

החיסרון האחרון הוא שאתה אחראי על האתר שלך אבטחה ותחזוקה. בעת השימוש ב- WordPress.com הם אחראים לכל דבר פרט ליצירת התוכן שלך, כלומר עדכוני וורדפרס ליבה ותיקוני אבטחה כולם מטופלים על ידם. באמצעות WordPress.org אתה אחראי על עדכון גרסת הוורדפרס שלך ושימוש באמצעי אבטחה בסיסיים של WordPress כמו סיסמאות חזקות וגיבויים רגילים לאתר..

עם זאת, ראוי לציין כי משימה זו מטופלת בקלות באמצעות אירוח וורדפרס מנוהל או מארח משותף המציע עדכונים אוטומטיים. חברות אירוח כמו WP Engine ו- Wheelwheel דואגות עבורך לעדכוני ליבה, סריקות זדוניות ואפילו גיבוי אתרים. מה שמותיר אותך חופשי להתמקד בתוכן שלך.

גיליון רמאות מהיר של WordPress להשוואה

כיסינו הרבה יתרונות וחסרונות, כך שחשבנו שאולי תוכלו ליהנות מהפניה מהירה כדי שתוכלו לראות את התכונות של WordPress.com ו- WordPress.org במבט חטוף.

WordPress.com לעומת WordPress.org

מדוע אנו בוחרים WordPress.org

כשמדובר בזה אנו חשים ש- WordPress.com מתאים ביותר לחובבים, קורות חיים מקוונים ועסקים קטנים שפשוט זקוקים לאתר ליצירת נוכחות מקוונת בסיסית. כל דבר שמעבר לזה מתאים באמת טוב יותר לארח עצמי ב- WordPress.org.

עכשיו השאלה הגדולה – מדוע בחרנו ב- WordPress.org? ההנמקה שלנו הייתה קלה.

אנחנו אוהבים שליטה על התוכן שלנו, על אירוח ועל הכנסותינו. הבלוג שלנו הוא ממש ממש עסקנו, והיותו סמכות מלאה על אתר האינטרנט שלנו אפשרו לנו ליצור משהו מצליח.

יש לנו גם את החופש לגדול לפי הצורך. ויש לנו. בשלב מסוים היינו בתוכנית אירוח משותפת מ- HostMonster, ואז עברנו לשרת וירטואלי של Media Temple ובסופו של דבר נחתנו איפה שאנחנו נמצאים היום עם שרת סופר מהיר מנוהל משלנו מ- WP Engine (ולא יכולנו להיות יותר מאושרים – הם מדהימים!).

WordPress.com לא נותן לך בחירת שרת, כל התוכניות שלהם מתארחות בשרתים משותפים (אלא אם כן אתה יכול להרשות לעצמך את אפשרות ה- VIP VIP בענן, כמובן). כפי שאמרנו קודם, אם יש לך בלוג כתחביב אז שרת משותף הוא בסדר גמור ו- WordPress.com כנראה יעבוד מצוין בשבילך. אבל עבור כל מי שמחפש לגדל מותג או עסק אתה באמת צריך לקחת בחשבון את ההשפעה שיש לאירוח טוב יותר על זמני טעינת העמודים שלך וזה משהו ש- WordPress.com כרגע לא מציעה.

WPExplorer התחיל גם כבלוג בלבד, אך הוא גם צמח להכיל נושאים רבים של וורדפרס בחינם וגם נושאים מובחרים (דרך Themeforest ו- Creative Market). כל הדגמות העיצוב שלנו וארכיוני התיעוד המקוונים מתארחים בשרת שלנו באמצעות רב-מקום רשתות. זה דבר שפשוט לא אפשרי ב- WordPress.com.

ולבסוף אנחנו אוהבים את הקהילה של מפתחים ומשתמשים שבחרו כולם WordPress.org בדיוק כמונו. אירועים כמו WordCamps, מפגשי וורדפרסPressNomics, LoopConf, ועידת יוקרה ו WooConf כולם מרוכזים סביב וורדפרס המארחת את עצמם ואנשים מדהימים המשתמשים בה מדי יום ויום. כמובן שאתה עדיין יכול להשתתף באירועים אלה אם אתה משתמש ב- WordPress.com, אך הנושאים והמצגות בעיקר (או לגמרי) מתרכזים בוורדפרס המתארח בעצמם..

אנו נותנים קרדיט ל- WordPress.com על היותו אבן דרך מועילה בדרך ליצירת בלוג נהדר, אך לדעתנו WordPress.org הוא המנצח הברור אם ברצונך לבנות עסק או מותג מקוון מצליח..

3 שלבים להתחלה עם וורדפרס המארחת את עצמה

אם גם WordPress.org נשמע לכם נהדר, אז מדוע אין להתקין בלוג? למה לא לעשות את זה ברגע זה? תוך פחות מ- 15 דקות תוכלו לקבל אתר מוכן לצאת לדרך! להלן שלושת השלבים הקלים שלנו לבניית אתר וורדפרס.

1. בחר את שם הדומיין שלך ואת תוכנית האירוח

Bluehost $ 3.49 אירוח אתרים

קודם כל אתה צריך להחליט על שם תחום לאתר שלך. וודא שכל מה שתבחר יהיה רלוונטי לאתר שלך, ואם בכלל אפשרי עבור כתובת אתר. Com (בעוד דברים כמו .xyz או .vegas הם חמודים, רוב המשתמשים סומכים עליהם וזוכרים שמות .com קלאסיים יותר). אתה יכול לקבל שם דומיין עבור 99 סנט (לשנה הראשונה) מ- GoDaddy אך בדוק שוב אם האירוח שלך כולל תחום שם תחום חינם (Bluehost כולל תחום בחינם עם כל התוכניות שלהם).

אתה צריך גם לבחור תוכנית אירוח טובה. אירוח משותף מציע הרבה כוח לאתרים חדשים לגמרי, ואירוח בענן מציע טונות של גמישות. עם זאת אירוח וורדפרס מנוהל יהיה לנצח האירוח שבחרנו מאחר והמארח מנהל לחלוטין את ההתקנה והתחזוקה שלך עבורך, ונותן לך את החופש להתמקד בהתאמה אישית של העיצוב שלך, ביצירת התוכן שלך ובבניית המותג שלך..

 • אירוח וורדפרס משותף של Bluehost החל מ- $ 3.95 לחודש
 • Cloudways ניהל אירוח בענן החל מ- $ 5 לחודש
 • WP Engine ניהול אירוח וורדפרס החל מ- $ 29 לחודש

2. בחר נושא וורדפרס איכותי ותוספים

ערכות נושא וורדפרס פרימיום

כאשר התחום והמארח שלכם מוכנים ללכת השלב הבא הוא לבחור נושא וורדפרס שמוסיף סגנון ותכונות הרלוונטיות לעסק שלכם. בהתאם לגומחה או למיקוד שלך אתה רוצה לבדוק מגוון נושאים של וורדפרס כדי למצוא את המתאימה לך, אך הנה כמה מהמועדפים שלנו אם אתה זקוק לעזרה בהחלטה.

 • 4 מבין ערכות הנושא הטובות ביותר של וורדפרס לאינפופרנרים
 • ערכות הנושא הטובות ביותר של וורדפרס לעסקים
 • עשרת הנושאים הטובים ביותר של WordPress Photoblogging
 • ערכות הנושא הטובות ביותר של וורדפרס וידאו זמין
 • 10 ערכות הנושא הטובות ביותר למסעדות ובתי קפה עבור וורדפרס
 • ועוד בקטגוריית הבלוגים של WordPress Themes!

בדיוק כמו העיצוב שלך, עליך לבחור כמה תוספים איכותיים שיעזרו לאתר שלך להיות טוב יותר.

 • מדריך מהיר והתקנה של SEO וורדפרס ל- SEO
 • הפוך את אתר הוורדפרס שלך לשוני: 9 תוספי תרגום מדהימים
 • בנה חנות מקוונת מצליחה באמצעות WooCommerce
 • 50 תוספי וורדפרס חיוניים שכל בלוגר צריך לדעת
 • 6 התוספים החינמיים הטובים ביותר להוספת פורום לבלוג הוורדפרס שלך
 • בנוסף המלצות רבות אחרות בקטע הבלוג הטוב ביותר של תוספי וורדפרס שלנו

3. הוסף את התוכן שלך

יצירת תוכן

השלב האחרון המוחלט הוא ליצור תוכן מדהים וידידותי לקידום אתרים, שיגרום לקוראים חדשים ולקיים את הנוכחים כך שהעסק שלך יוכל לצמוח. פשוט תהיה עצמך וכתוב מה שאתה מתלהב ממנו!

זקוק לעזרה בתחילת העבודה? להלן מספר מאמרים מועילים מהמחברים שלנו כדי לתת לך הנחיות לגבי אופטימיזציות תמונה, כותרות ותווי תגיות ועוד כדי לעזור לך להפוך את הבלוג שלך להצלחה.!

 • טיפים לבלוגים של וורדפרס בכדי להפוך את הבלוג שלך להצלחה
 • כיצד לכתוב כותרות טובות יותר ותווי תגיות עבור וורדפרס
 • התוספים הטובים ביותר לאופטימיזציית אתרים לנייד של וורדפרס
 • כיצד לייעל תמונות עבור וורדפרס, מדריך שלם
 • טיפים לשיווק תוכן לעסקים קטנים המשתמשים בוורדפרס

מסיימים

אני מקווה שמצאת שהמדריך שלנו מועיל להבנת ההבדלים בין WordPress.com ל- WordPress.org. ההבדל הגדול ביותר הוא שעם WordPress.org אתה נמצא בשליטה מלאה באתר שלך – אירוח, ערכות נושא, תוספים, סטיילינג, תוכן – כל זה. וההבדל הגדול הזה הוא בדיוק הסיבה שאנחנו משתמשים בוורדפרס המארחים בעצמם ממש כאן ב- WPExplorer.

שיידע אותנו – את מי אתה מעדיף? WordPress.com או WordPress.org? נשמח לשמוע מדוע בחרת גרסה אחת של וורדפרס על גבי השנייה, כמו גם כל עצות אחרות שעשויות להיות לך לאלו החדשים ב- WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map