כיצד להעביר את הבלוג שלך מ- WordPress.com ל- WordPress.org

כיצד להעביר את הבלוג שלך מ- WordPress.com ל- WordPress.org

האם אתה מחפש להעביר את הבלוג שלך מ- WordPress.com לבלוג המארח את עצמו? כמו רבים לפניך, כנראה שהתחלת את הרפתקאת וורדפרס שלך באמצעות בלוג example.wordpress.com. עם זאת, עם הזמן הבנת שאתה לא יכול לעשות הרבה ב- WordPress.com.


לדוגמה, אינך יכול להוסיף פרסומות משלך, תוספים או אפילו להתאים את נושא הוורדפרס שלך במלואו. לעזאזל, אתה לא יכול אפילו לעקוב אחר התנועה שלך בלי לשלם. אולי תרצה שם דומיין מותאם אישית, כלומר משהו שאינו תת-דומיין; אתה יודע, תחום כמו wpexplorer.com.

בעוד ש- WordPress.com מציעה לך אפשרות לקנות בין היתר דומיין מותאם אישית, תשלם פרמיה כדי להפיק את המיטב מאתר WordPress שלך. אלא אם כן, כמובן שאתה הולך עם וורדפרס המארחת את עצמך (בוא נקרא לזה WordPress.org), מה שמוזיל עלויות משמעותית ומאפשר לך כוח התאמה אישית שמטריף אותך.

WordPress.com לעומת WordPress.org

לא תיכנס לפרטים היפים יותר היום, גבירותיי ואנשים, כבר היה לנו את ההצגה הזו. וכדי למשוך – מחוסר ביטוי טוב יותר – חסום ציטוטים מהפוסט האמור:

WordPress.com היא פלטפורמה חינמית לבניית בלוג ואתר באמצעות WordPress. הוא מנוהל במלואו על ידי Automattic (היוצרים שעומדים מאחורי WordPress) והכי חשוב שזו אחת מפלטפורמות הבלוגים הקלות ביותר באינטרנט. כל שעליך לעשות הוא להירשם לחשבון בחינם, לבחור תת-דומיין שלך (דוגמה: yourwebsite.wordpress.com), לבחור נושא בחינם ולהתחיל להוסיף את התוכן שלך. קילה

בכל פעם שאני שואל כל אדם אקראי על WordPress, 95% מהנשאלים חושבים תמיד שאני מדבר על WordPress.com.

WordPress.org

ובכן, יש טעם נוסף של וורדפרס שנמצא ב- WordPress.org והנה אנו חוזרים שוב:

ל- WordPress.org אולי יש אותה שמות ומשתמשים באותה מערכת לניהול תוכן כמו WordPress.com אך היא ישות נפרדת לחלוטין בפני עצמה. במקום שכל דבר ינוהל על ידי Automattic אתה בשליטה מלאה באתר שלך. WordPress.org היא הגרסה המתארחת בעצמך של WordPress בה אתה יכול להשתמש בכדי לבנות אתר משלך באופן מקוון. ולמרות שיש לו יתרונות וחסרונות, זו הצורה החביבה עלינו על וורדפרס. קילה

במילים אחרות, כל מה שנמצא מאחורי כפתור ההורדה בכחול כהה ב- WordPress.org מאפשר לך לבנות ולהתאים אישית כל אתר תחת השמש. ווה. יש לך שליטה מלאה באתר שלך שלא כמו WordPress.com. אתה מעלה, מוריד ומוחק אתרים כל מה שאתה רוצה.

אתה יכול להתקין את כל העיצוב שאתה רוצה, הו, וגם את אלפי התוספים. אתה מעצב את האתר שלך ככל שתרצה. ל- WordPress.com אפשרויות פונקציונליות והתאמה אישית מוגבלות, על אחת כמה וכמה אם אתה מתכנן לתקציב.

בכל אופן, אל תהסס לקרוא עוד על ההבדלים ב- WordPress.com לעומת WordPress.org: הבדלים, יתרונות וחסרונות. כעת, לאחר שניקינו את גרוננו, מה דעתך להפשיל את השרוולים ולהתפרק לאיזה וורדפרס? עבור המדריך, אעביר את אתר WordPress.com זה:

העבר את הבלוג מ- wordpress..com ל- wordpress.org

לבלוג וורדפרס המתארח בעצמו בבנייה עצמית:

בלוג של מארח עצמי של wordpress לפני ייבוא ​​תוכן

ואז התאם אישית את הבלוג המארח את עצמו כך שייראה בדיוק כמו הבלוג שלנו ב- WordPress.com. בסופו של יום אתה מעביר בהצלחה את האתר שלך מ- WordPress.com ל- WordPress.org, אז תתעודד ��

כיצד להעביר את הבלוג שלך מ- WordPress.com ל- WordPress.org

התוכנית החינמית ב- WordPress.com מגיעה עם אירוח חינם ותת-דומיין, מה שאומר שתוכלו לפרסם תוכן בחמש הדקות הקרובות. כן, ממש ככה.

זה סיפור אחר במחנה WordPress.org. אתה צריך לרכוש תוכנית אירוח אתרים ושם דומיין כדי להפעיל WordPress באכסניה עצמית.

אתה יכול להתקין את וורדפרס במחשב המקומי שלך כדי לבדוק את המים מבלי שיידרש עלות. הפיתוח המקומי הוא נהדר אך האתר שלך אינו זמין באינטרנט. אלא אם כן, כמובן, אתה משתמש באפליקציה לפיתוח WordPress בחינם מקומית לפי גלגל תנופה.

קריאה קשורה:

 • התקנת וורדפרס על מק מקומי באמצעות MAMP
 • התקנת וורדפרס על Windows באופן מקומי באמצעות WAMP
 • התקן את וורדפרס באובונטו באופן מקומי באמצעות LAMP
 • סקירה מקומית על ידי גלגל תנופה: בנה מיד סביבות וורדפרס מקומיות (כלי חינם)

העניין הוא שאתה יכול להעביר את הבלוג שלך מ- WordPress.com לכל מופע וורדפרס שמתארח בעצמו, בין אם זה במחשב או בשרתים המציעים מארחי רשת. בוא נזוז. על.

מצא מארח וורדפרס

אירוח nameapeap

החבר’ה בעסקי אירוח אתרים בעצם מציעים לך שטח שרת ותוכנה (לבנות ולנהל את אתר האינטרנט שלך + דוא”ל וכו ‘) בתשלום חוזר. שוב, מדוע אתה צריך מארח אתרים? כל הקבצים המרכיבים את בלוג הוורדפרס שלך חיים בשרת ובלעדיהם האתר שלך אינו נגיש לעולם.

ב- WordPress.com אתה מקבל אירוח בחינם (אלא אם כן יש לך תוכנית פרמיה כמובן), אבל כאן אתה צריך לרכוש תוכנית אירוח אצל כל ספק אירוח שאתה אוהב. אבל מכיוון שהתחרות נוקשה והציוצים יעשו דברים מטורפים רק כדי לנצח אתכם, הרכבנו את הרשימה הנהדרת הזו של מארחי וורדפרס בכדי להקל על הבחירה הטובה ביותר.

כדי להקל עליך אפילו אם כי הנה רשימה מהירה של אפשרויות האירוח המועדפות עלינו בנקודות מחיר שונות:

 1. אירוח וורדפרס מנוהל על ידי WP Engine: לדעתנו WP Engine היא הבחירה הטובה ביותר באירוח שם בחוץ. זה מי שאנחנו משתמשים בו ובוטחים בו כדי לארח את כל אתרי האינטרנט והדגמות הנושאים של WordPress. זה מהיר, אמין וכל הצוות שלהם הוא תענוג לעבוד איתו. התוכניות מתחילות ב 29 $ לחודש (אפילו פחות כשאתה משתמש בקוד הפרסום של WP Engine לחיסכון של 20%) וידיעה שאתר האינטרנט שלך מהיר ואבטח שווה את העלות!
 2. אירוח ענן מנוהל על ידי Cloudways: אירוח ענן מהיר במיוחד המהיר להתקנה וקל לפישולו ככל שגדל האתר שלך. החל מ- $ 7 לחודש, יש טונות של אפשרויות אירוח ענן שונות מ- Cloudways כולל אוקיינוס ​​דיגיטלי, שירות אינטרנט של אמזון, Google Cloud ועוד וכל זאת באמצעות הגדרת וורדפרס קלה בלחיצה אחת..
 3. אירוח משותף של Bluehost: חדש ב- WordPress? בודקים את המים באמצעות אתר חדש? האירוח המשותף של Bluehost הוא רק 2.95 $ לחודש עם קוד הפרומו של Bluehost שהופך אותו לאפשרות אירוח משתלמת ממארח ​​ידוע..

הגדרת חשבון אירוח היא קלה כמו עוגה, וצריך לעשות זאת תוך פחות מחמש דקות. אוקיי, 10 דקות. אם אתה זקוק לעזרה, אנחנו תמיד כאן בשבילך.

קבל שם דומיין

עכשיו, אתה זקוק רק לדומיין, וכך אנשים מוצאים את אתר האינטרנט שלך באופן מקוון. אם כבר יש לך שם תחום, אתה פשוט צריך להפנות אותו לחשבון האירוח שלך. המארח שלך מראה לך איך, אז אל תדאג. אתה יכול אפילו להעביר את הבלוג שלך לתת-דומיין משלך.

אם אתה חדשב, קנו שם תחום המשקף את אתר וורדפרס שלכם, אך הימנעו משימוש במונח “וורדפרס” בשם הדומיין מכיוון – זכויות יוצרים. עם זאת, אתה יכול להשתמש בקיצור ה- WP ככל שתרצה.

דוגמאות לשמות דומיין מעולים כוללים WPExplorer.com, WebDesignLedger.com, ו- WPExplorer.com בין היתר. אני משתמש ב- Namecheap לתחומים.

בשלב הבא עליכם לקשר את שם הדומיין לחשבון האירוח שלכם. מארח האינטרנט שלך מראה לך כיצד לקשר את הדומיין שלך לחשבון האירוח שלך, אז אל תזיע חרוז אחד. זהו הליך פשוט, אך ייתכן שתצטרך לחכות זמן מה לפני שהשינויים יתפשטו.

ברגע ששם הדומיין שלך מקושר לחשבון האירוח שלך, אתה מוכן לחלק המרגש: התקנת WordPress המארחת את עצמה.

התקן וורדפרס בהארחה עצמית

אם בדיוק קניתם חשבון אירוח אתרים בפעם הראשונה, זה חייב להיות ממש מרגש. צוחק הצידה. בואו נתקין את וורדפרס, אז תפוסו משקה או כל מה שפשוט ננוח. רוב מארחי האינטרנט המודרניים מציעים התקנת וורדפרס בלחיצה אחת, כלומר כל שעליכם לעשות הוא להצביע ולחץ דרככם לבלוג חדש של וורדפרס..

חשוב לבדוק אם מגוון הבחירות שלך מציע התקנה של וורדפרס בלחיצה אחת, במיוחד אם אינך מהסוג הטכנולוגי המתמצא. סמוך עליי אמיגו, אתה לא רוצה לאבד את דרכך בסביבות שרת – זה מגעיל. כמו ללכת לאיבוד ביער רגע לפני רדת הלילה. עם זאת, התקנת וורדפרס ידנית היא משחק ילדים עם ה- מדריך התקנה מ- WordPress.org.

לדוגמה, באמצעות Namecheap cPanel (אה, תראה, אני מארח גם שם), אני רק צריך ללחוץ על Softaculous Apps Installer, ולבחור WordPress מרשימת היישומים הנרחבת..

softaculous-app-installer-namecheap

הנה מסך Softaculous שנבחר בוורדפרס:

Softaculous-wordpress-installation-first

בשלב הבא בחר את שם התחום שלך, מלא את הפרטים ולחץ על כפתור ההתקנה:

Softaculous-wordpress-installation-second

ההתקנה הסתיימה ברגע:

Softaculous-wordpress-installation-done

כעת, אם אתה מרענן את שם הדומיין שלך, אתה רואה את התקנת WordPress המוגדרת כברירת מחדל:

wordpress-org-default-installation-with-2017-נושא

הבלוג שלך המתארח בעצמך בוורדפרס מסוים, בשל להתאמה אישית או כל דבר אחר שאתה רוצה. אתה יכול להתחבר ולעשות כל מה שתרצה בסגנון וורדפרס אופייני.

לשם השוואה ותקני אותי אם אני טועה, לבלוג subdomain.wordpress.com אין שום דבר בבלוג שמתארח בעצמו מבחינת התאמה אישית ותכונות. לא ניתן להדגיש זאת מספיק.

העברת התוכן שלך

כעת, לאחר שיש לך את האתר המתארח בעצמך בהכנה, תוכל להעביר את התוכן שלך מאתר WordPress.com שלך.

שלב 1: ייצא תוכן מ- WordPress.com

היי אתה, תבדוק את זה. החלק הזה ממש כאן, החלק הזה הוא הקל ביותר במדריך זה. אין בזה כמעט כלום; פשוט ייבא את התוכן שלך לבלוג החדש שלך. בחר משהו כאן ושחרר אותו שם, אתה יודע, סוג כזה.

הנה כמה אופציונאלי דברים שאולי תרצו לצאת מהדרך:

 • שקול לחסל דפים ופוסטים שאינך רוצה, מכיוון שתכונת הייבוא ​​מביאה את כל הפוסטים – טיוטות, זבל והכל.
 • כמו כן, נקה את הבלוג שלך שמתארח בעצמך כדי למנוע ערכים מנוגדים.

ובכן, בואו נאסוף את התוכן שלכם. התחבר לבלוג WordPress.com שלך באמצעות example.wordpress.com/wp-admin. כמובן שאתה רוצה להחליף את החלק “דוגמה” בכתובת האתר שלמעלה בתת-הדומיין שלך. זה לוקח אותך ישר ללוח המחוונים של מנהל המערכת של וורדפרס:

wordpress-admin-dashboard-wordpresscom

נווט ל כלים> ייצוא (ממוקם בחלק התחתון של התפריט) כדי לגשת למסך הייצוא:

כפתור ייצוא-מסך-התחל-ייצוא

כפי שאתה יכול לראות, יש כאן שתי אפשרויות – חינם ושילם. אינך צריך לשלם אלא אם כן אתה נוטה (לשמור על משפחה מאושרת), אז בואו ונלך עם האופציה החינמית למטרת מדריך זה. לחץ על כפתור התחל ייצוא, שמוביל אותך למסך זה:

הורד-יצוא-קובץ-wordpresscom

כאן בחר את התוכן שברצונך להעביר. בחרתי ב”כל התוכן “לייצא הכל. בשלב הבא, לחץ על לחצן הורד ייצוא קובץ ושמור את קובץ ה- XML ​​שהתקבל במחשב שלך. אתה בסדר. ביצעו כמה טעויות גם בסיבוב הראשון. לטעות זה אנושי.

שלב 2: ייבא תוכן לבלוג המארח את עצמך

ראשית, ראשית, התקן והפעל תוסף יבואן וורדפרס. היכנס לבלוג שלך ב- WordPress המתארח בעצמך ונווט אליו כלים> יבוא:

מסך ייבוא ​​בלוג של מארח עצמי של wordpress

בשלב הבא, גלול למקטע וורדפרס ולחץ על קישור הפעל יבואן (ראה תמונה למעלה). במסך הבא, בחר את קובץ ה- XML ​​שקיבלת מהבלוג שלך ב- WordPress.com והקש על העלה קובץ וייבא כפתור:

העלאת קובץ ומסך יבוא

במסך הבא, הקצה תוכן מיובא לכותב קיים בבלוג שלך בהארחה עצמית. בנוסף, סמן את תיבת הסימון “הורד וייבא קבצים מצורפים לקבצים” כדי לייבא את המדיה שלך. לאחר מכן לחץ על כפתור שלח:

להקצות-מחבר-יבוא-מדיה-מסך

משך זמן הייבוא ​​תלוי לחלוטין בגודל ההעלאה שלך. זה טבעי רק שלתכנים רבים יותר לוקח זמן להעלות, אך בסופו של יום, אתה אמור לראות את המסך הזה:

ייבוא ​​תוכן-לארח-עצמי-wordpress-complete

כעת, נראה כיצד נראה התוכן החדש שלנו שיובא בבלוג שלנו באכסניה עצמית:

ייבוא ​​הופעה של בלוג מושלם

Urrrgh! זה בהחלט מראה בלתי צפוי. ובכן, יש לנו נושא אחר (הצורה הבסיסית ביותר של מסגרת העיצוב של Beans WordPress – קרא עוד על מסגרות הנושא של WordPress). ובכל זאת, התפריט שם ​​למעלה נראה מזוויע. נראה שהיא תיפול בכל רגע עכשיו.

בסך הכל ייבאתי בהצלחה את הפוסטים והדפים שלי. היופי של תכונת הייבוא ​​הוא שאתה יכול לייבא הכל כולל מדיה, הערות, קטגוריות ותגים. עם זאת אינך יכול לייבא יישומי פלאגין, ווידג’טים ונושאים מ- WordPress.com.

למרות שאתה אקסצנטרי ויכול להתאים אישית את הבלוג שלך שמתארח בעצמך ככל שתרצה, אנו למחקר זה, נתאים אישית את הבלוג שלנו בהארחה עצמית כך שיתאים לבלוג WordPress.com שלנו..

כיצד להתאים אישית את הבלוג שלך שמתארח בעצמך

בחר נושא וורדפרס

הבלוג שלנו ב- WordPress.com בנוי על הנושא Something Fishy ממאגר הוורדפרס. כל שעלי לעשות כעת הוא להתקין ולהפעיל את הנושא בבלוג המארח את עצמו. פשוט נווט אל מראה> ערכות נושא ולחץ על הכפתור הוסף חדש בראש.

נושא וורדפרס כולל

אם אתה מחפש נושא לפרימיום לא נוכל להמליץ ​​מספיק על הנושא הכולל שלנו. זהו נושא הנמכר ביותר מסיבה מסוימת – יש לו כל תכונה שתוכלו להיות מובנים ממש בה. הנושא מגיע עם גרסה מורחבת בהתאמה אישית של בונה הדפים של Visual Composer, כך שתוכלו ליצור פריסות דפים מותאמות אישית בג’יפי, יבואן הדגמה פשוט כל כך אתה יכול באופן מיידי שהאתר שלך ייראה כמו כל אחת מההדגמות העיצוב, ומגלשי פרימיום שבהם אתה יכול להשתמש בכדי ליצור מחוונים מונפשים מרשימים בכל דף. אם אתה רוכש נושא פרימיום כמו Total, תחילה עליך להוריד את קובץ ה- zip המותאם להתקנה.

בשלב הבא העלה את העיצוב שלך או הקלד את שם העיצוב שלך (עובד רק אם הנושא זמין במאגר העיצוב החופשי של וורדפרס) בתיבת החיפוש ולחץ על Enter כמוצג להלן:

העלה-או-חיפוש-wordpress-theme-wordpress-org

בשלב הבא, פשוט עקוב אחר ההנחיות להתקנה והפעלת הנושא שלך. אנא שקול להשתמש בערכת נושא לילדי וורדפרס אם אתה מתכנן לבצע שינויים משמעותיים בנושא שלך. עכשיו, נראה כיצד נראה הבלוג שלנו באכסניה עצמית:

בלוג עצמי מתארח לאחר התקנת נושא - -

לא רע, נראה כמעט כמו אתר WordPress.com שלנו, נכון? אנחנו רק צריכים להעביר כמה דברים ולהוסיף כמה תוספים לאתחל. פשוט התחבר חזרה למרכז השליטה המוכר של הניהול ושנה את כל מה שאתה רוצה.

לדוגמה, כדי לשנות את כותרת האתר, אני רק צריך להתחבר לבלוג שלי שמתארח בעצמי ולנווט אליו הגדרות> כללי. כדי להתאים אישית את התפריט המכוער והבלתי-לעולם שלי, אני רק צריך לנווט אליו מראה> תפריטים. כדי להוסיף את הווידג’ט About Me שראית בסרגל הצד, הייתי מתקין תחילה תוסף של עורך חזותי כגון יישומון שחור סטודיו שחור ולהתאים אישית משם.

במילים אחרות, אתה יכול להתאים אישית את הבלוג החדש שלך שמתארח בעצמך בכל דרך שתחפוץ מכיוון שתוכל כעת להתקין תוספי וורדפרס ולעשות כל מה שנושאים שלך. לדוגמה, התאםתי את הבלוג שלי בהארחה עצמית וסיימתי את:

אירוח עצמי בלוג wordpress-org- לאחר התאמה אישית

נראה כמו הבלוג של WordPress.com שלנו, ולקח לי פחות מחמש דקות מכיוון שאתה חייב לעשות זאת עד עכשיו.

הערות נוספות

העברת בהצלחה את הבלוג שלך ב- WordPress.com ל- WordPress.org, כלומר אתה מחזיק כעת בתקופת האתר שלך. מגיע לך כתר ומשקה. וכמלכות, הכבוד שלך, האחריות שלך גדלה. אתה אחראי למשימות ניהול אתרים כגון אבטחה, קידום אתרים, גיבויים, דואר זבל וכן הלאה.

יש לך יותר מסתם אירוח חינם ותת-דומיין בחינם, אבל היי לפחות הם עזרו לך ללכת. עם זאת, שמור על חשבון האירוח ושם הדומיין ששולם עבורם כדי להבטיח שהבלוג שלך יהיה מקוון בכל עת.

אם לא תחדש את שם הדומיין בזמן, מישהו אחר יכול לקחת את זה. פעם איבדתי דומיין שהצביע על אתר ברשת חברתית לאיזה מתווך מניות גרמני. למד מהטעויות שלי חבר, למד. אבל אל תיראה כל כך עצוב, זו הייתה אשמת האתר, לא גיליתי את BuddyPress.

בדוק קישורים ותמונות

לאחר המעבר, וודא שכל הקישורים והתמונות שלך פועלים כדי להימנע מהבעיה המגעילה שקישורים שבורים. אם חלק מהתמונות שלך הושארו מאחור, כמו במקרה של אתרי ענק, שקול להשתמש Image Teleporter או העלה תמונות אוטומטית.

יש עוד נושא זה של העברת מנויים קיימים מבלי לפגוע ברגשותיהם. האם ייבוא ​​ל- WordPress שמתארח בעצמו מביא את מנויי ה- WordPress.com שלכם? לצערי לא. הנה, אתה זקוק לתוסף חמצן המכונה Jetpack.

ראשית התקן את Jetpack ואז קרא את זה מדריך מפורט בנושא מנויים נעים לבלוג הוורדפרס שלך שמתארח בעצמי.

מה עוד? אה כן, אנא הודע למשתמשים שלך על המעבר או השתמש ב- שירות הפניית אתרים זה הולך על 13 דולר לשנה. אתה רק צריך את השנה הראשונה.

מילים אחרונות

העברת הבלוג שלך מ- WordPress.com ל- WordPress.org היא עבודה קלה ואפיזית. פשוט הורד את קובץ ה- XML ​​מהבלוג שלך ב- WordPress.com, העלה לבלוג המארח את עצמך, התאם אישית את המראה, עשה קצת משק בית, הודיע ​​או הפנה מחדש למשתמשים וזהב..

האם העברת בלוג מ- WordPress.com ל- WordPress.org בעבר? אם כן, מה גילית? יש לך שאלה או הצעה?

אם פוסט זה לא האיר אור על מצבך, אנא אל תהסס לשאול את שאלתך בתגובות. אנו שמחים יותר מדי לתת יד. לחיים וכל טוב ככל שאתה (ואחרי) אתה זז!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map