כיצד לעבור ל- WordPress מכל אתר או CMS

כיצד לעבור לורדפרס

אם אי פעם רצית להעביר את האתר הנוכחי שלך ל- WordPress, אז מזל טוב – עשית בחירה נבונה. על הפלטפורמה שבחרת אמינים מיליוני אנשים ועסקים מכל רחבי העולם, החל מבלוגרים צעירים, סופרים שואפים לענקים כמו הניו יורק טיימס.


מטרת הדרכה זו היא לתת לך סקירה מקיפה כיצד לנהל את התהליך של מעבר מכל אתר לאתר בוורדפרס. נלמד את הדברים הבאים:

 • תכנון תהליך ההעברה
 • רשימת הדברים שיש לעשות לפני העברת האתר
 • תהליך ההגירה בפועל

בדיקת קרקע

רמזור-876055_1280

בוא נתחיל מההתחלה. יש לנו את שלנו אתר המקור ויש לנו את אתר יעד (או יעד) זה יופעל על ידי וורדפרס. אתר המקור הוא האתר המקוון כרגע. במסגרת המדריך שלנו, אנו מגדירים שני סוגים של אתרי מקור:

 1. רץ ב- CMS
 2. אתר שאינו מופעל על ידי CMS

אנו עושים הבחנה זו בכדי להבין את העבודה העומדת לפנינו.

עובר מ- CMS אחר

אם אתר המקור מופעל על ידי פלטפורמת CMS, ייתכן שיהיה לנו מזל טוב להשתמש בתוסף וורדפרס כדי לסייע בתהליך ההעברה. החל ממרץ 2016, רשימת קודקס הוורדפרס מעל 53 הדרכות הגירה לייבוא ​​תוכן מפתרונות ניהול תוכן שונים, פלטפורמות בלוגים וכו ‘. בדוק אם CMS שלך מופיע ברשימה (יש סיכוי גדול שהוא) ופעל לפי הצעדים הנחוצים להגירה. אם ה- CMS שלך לא מופיע בקודקס הוורדפרס, ייתכן שתרצה לבדוק את מאגר התוספים של וורדפרס, או חפש הדרכות מקוונות. במקרה הגרוע ביותר, יהיה עליכם להעביר ידנית את האתר.

מהגירה מאתר סטטי

המשימה של העברה ידנית של האתר שלך ל- WordPress יכולה להיות קשה, אך עם זאת, היא חשובה ביותר. להלן כמה עליונות לכך:

 • יש לך שליטה רבה יותר על תוכן האתר שלך – אתה מודע לכל פוסט, עמוד, קטגוריה ותג שנוצרו, בעיקר בגלל שאתה יוצר אותם באופן ידני.
 • זו חווית למידה איתנה – העברת האתר שלך ידנית לוורדפרס נותנת לך הבנה מוצקה של התכונות והפונקציות של WordPress. אתה מקבל מפגש מעשי של התהליך כולו.

בניית תוכנית הגירה מוצקה

לכתוב 593333_1280

איך שאני רואה את זה, יש שתי דרכים לתכנן את תהליך ההגירה.

 • חושבים מנקודת המבט של האתר הנוכחי / המקור.
 • תכנון מבחינת WordPress.

אני לא חובב השיטה (א) מכיוון שהוא מוסיף המון תקורה מיותרת בתהליך ההעברה. כדי לשמור על דברים זורמים, אנו מתכננים את תהליך ההעברה שלנו תוך התחשבות ב CMS ​​היעד – כלומר WordPress.

וורדפרס מאחסן באופן בסיסי תוכן בצורה של פוסטים ודפים (וכסוגי פוסט מותאמים אישית למשתמשים מתקדמים), ו- מארגן אותם באמצעות קטגוריות ותגים. לכן המטרה של תוכנית ארגון מחדש התוכן שלנו היא לבנות אותה מבחינת פוסטים ודפים, ולקטלג אותם באמצעות תגיות וקטגוריות..

לדוגמה, אם ה- CMS הנוכחי שלך היה Tumblr, עדיף לתכנן כיצד לארגן מחדש שלך תוכן בכדי לעמוד במבנה האתר של וורדפרס, במקום להתקין תוספים שישכפלו את התנהגותו של Tumblr בוורדפרס..

אנו מתכננים את אתר WordPress החדש שלנו תחת הכותרות הבאות:

1. ארגון מחדש של תוכן קיים

ציוד משרדי-1149055_1280

 • זהה בבירור את הפוסטים והדפים באתר הנוכחי שלך. אם לא ברור לך מה זה פוסט ודף, ייתכן שתרצה לפרוץ את זה. לאתרים סטטיים אין את הפוסט האופייני..
 • לדוגמה, שקול אתר מקור שמציג את תפריט המסעדה. הבית, עלינו ודפי התפריט יסווגו וורדפרס עמוד. בצד השני, הכרזות כמו אירועים חדשים, מבצעים ועדכוני חדשות, יתאימו לוורדפרס הודעה.

2. בחר את אירוח אתרים נכון

אירוח אתרים

 • אם ברצונך להפעיל אתר וורדפרס בסביבת אירוח משותפת, שני רכיבים בסיסיים חייבים להיות זמינים – PHP ו- MySQL. כמעט את כל לחברות אירוח משותפות כמו HostGator ו- BlueHost מותקנים רכיבים אלה (והרבה יותר) בחבילות המתנע שלהם. כמה חברות אירוח משותפות כמו SiteGround מציעות אירוח וורדפרס מיוחד במחירי אירוח משותפים.
 • לחילופין תוכלו גם לארח את האתר שלכם ב- WordPress.com, שמגיע שוב עם מערכת הגבלות ויתרונות משלו.
 • אם אתה מגיע מאתר כבד בתעבורה, האפשרות הטובה ביותר שלך היא לבחור בשירות אירוח מנוהל בוורדפרס כמו WPEngine, המחייב אותך בדרך כלל על סמך מספר הצפיות הייחודיות בדף. היתרונות העיקריים של אירוח וורדפרס מנוהל כוללים אבטחה מהשורה הראשונה, זמני טעינה מהירים וערבות לכך שהאתר שלך לא יירד במהלך דוקרני התנועה..

3. תכנן מבנה אתר חדש

היררכיה

 • תחום: באופן אידיאלי, עליכם להתקין את אתר הוורדפרס החדש באותו תחום. זה לא יפגע בציון ה- SEO הקיים שלך.
 • ספריית ההתקנה: אם אתה מתכנן להשתמש בוורדפרס כפלטפורמת בלוגים, נפרד מהאתר הראשי שלך, ייתכן שתרצה להתקין אותה בתיקיה או בתת-דומיין אחר. בעת התקנת וורדפרס, עליכם להיזהר בבחירת ספריית ההתקנה.
 • תחומי משנה: במקרה של דומיינים או תת-דומיינים, ברצונך להתקין את וורדפרס בספריית הבסיס או ‘שורש’ ולא בתוך תיקיה. מתקין ברירת המחדל תמיד מכין תיקיה חדשה בשם ‘wp’ – אתה בטח לא רוצה את זה.
 • תפריט: תכנון תפריט הוא קריטי לחוויית משתמש טובה ו- SEO .. תכנן את מרכיבי המבנה של התפריט שלך, כך שיהיה קל לעקוב אחריו.

4. עקוב אחר שינויים ב- SEO

SEO

 • תיאורי מטא: כשמדובר ב- WordPress SEO, לעולם אינך יכול להיות גם זהיר. המקום הטוב ביותר ללמוד קידום אתרים בוורדפרס הוא לעקוב אחר המדריכים של מוז או יוסט. אם הזמן מאפשר זאת, קרא ויישם את המדריך מקצה לקצה.
 • ניתוב מחדש: אם יש לך כתובות אתרים מותאמות שנבנו באתר הקודם שלך, ודא שהן עדיין פועלות להעברת פוסטים, באמצעות ה- תוסף הפניה מחדש. הפלאגין למעשה מנהל 301 הפניות מחדש ועוקב אחר 404 שגיאות מבלי לדרוש ידע בקובצי Apache .htaccess..

5. טפסי קשר וספאם

מכתב 1

 • טפסים ליצירת קשר: גם אם אתה רק מתחיל לצאת ונראה כי אין סיבה שאף אחד יצור איתך קשר, הייתי ממליץ לשמור על איש קשר. זה אומר לקוראים שלך שאתה פתוח להצעות, משוב, הזדמנויות עסקיות חדשות וכו ‘. הייתי ממליץ טופס יצירת קשר 7, מכיוון שזה ממש פשוט להתקנה והאהוב עלי. תוכל גם לבדוק את התוספים הטובים ביותר לטופס יצירת קשר עבור WordPress.
 • ספאם: דואר זבל הוא תמיד כאב לכל אתר שהוא. בבלוגים זו בעיה גדולה יותר מכיוון שלכל פוסט יש טופס תגובה. לפיכך, מומלץ מאוד להתקין תוסף נגד דואר זבל כמו אקיסמט.

6. בחר נושא

wpexplorer

 • נושא חופשי או פרימיום? בחר נושא שמתאים לדרישותיך הנוכחיות והעתידיות. אם זהו נושא חינמי, וודא שהוא ממקור נחשב כמו מאגר העיצוב של WordPress. ערכות נושא יוקרתיות כמו ערכת הנושא Total מ- WPExplorer מעוצבות בדרך כלל טוב יותר ומציעות פונקציונליות רבה יותר, שמתאימות למספר תיקים..
 • מהירות נושא: ערכות נושא רבות אינן מותאמות למהירות העמוד. זה ישפיע בשוגג על ה- SEO שלך ויהרוג את חווית המשתמש. לפני שתבחר נושא, הערך אותו באמצעות ה- מבחן ידידותי לנייד של גוגל וה מבחן טעינה של דף Pingdom.
 • מסגרות נושא: עם זאת, אם אתה רוצה שאתר WordPress החדש שלך ייראה בדיוק כמו האתר הקודם שלך, עליך לשקול פיתוח נושא מותאם אישית. עם זאת, בדרך כלל זה יקר בהרבה מקניית נושא וורדפרס מובחר. במקרה כזה, הקפידו לבחור מסגרת נושא של וורדפרס כמו תזה, ערכות נושא בכיוון או מסגרת בראשית. הם בעצם יוכיחו את העיצוב שלך בכל הנוגע למבנה וביטחון.

7. גיבויים

מפתח מחשב לגיבוי כחול לארכיון ואחסון

אני לא יכול להדגיש את חשיבות הגיבויים – הם היו, הם ותמיד יהיו מציל הצלה עבור כמעט כל מי שמארח אתר אינטרנט משלו. עיין ברשימת תוספי הגיבוי של וישנו עבור וורדפרס כדי למצוא פיתרון המתאים לך.

8. ביטחון

ביטחון

אבטחת וורדפרס היא אחד הדברים שמתערערים ביותר על ידי מתחילים בקהילה של וורדפרס. אני ממליץ מאוד לקרוא את הטיפים האלה ולהתקין אחד מתוספי האבטחה הללו עבור וורדפרס.

9. סחר אלקטרוני

מסחר אלקטרוני -1

אם אתה מתכנן להפעיל חנות למסחר אלקטרוני באמצעות וורדפרס, הייתי ממליץ על WooCommerce מעל ראשי. WooThemes, החברה שעומדת מאחורי התוסף החינמי המדהים הזה, נרכשה לאחרונה על ידי Automattic (החברה שיצרה את וורדפרס) מה שהופך אותה לאחד התוספים האלקטרוניים הטובים ביותר למסחר אלקטרוני..

10. גורמים אחרים

easter-1247634_1280

בהתחשב בהיקף הרחב של הנושא שלנו, לא מן הנמנע שלא כיסה פריט שאולי אתה מחפש, ברשימה זו. הם יכולים לנוע בין סקריפטים למטרות מעקב, תוספים לשיתוף מדיה חברתית, נגני וידאו משובצים כמו וויסטיה וכו ‘..

הנה החדשות הטובות. בהתחשב בפופולריות העצומה של וורדפרס, לא מן הנמנע שלמפתחי תוכנת / שירות האינטרנט הספציפית בה השתמשת יש סיומת וורדפרס ייעודית. גוגל מילות המפתח “ עבור wordpress “או” כיצד להשתמש ב- wordpress ”- אולי תופתעו עם מה שתמצאו.

כיצד לבצע את תהליך ההגירה של וורדפרס

pit-crew-554352_1280

להלן תהליך שלב אחר שלב של תוכנית ההגירה של וורדפרס.

 1. גיבוי: ראשית, גבה את האתר הנוכחי שלך.
 2. אם אתה מתקין את WordPress באותו מארח אינטרנט, צור דף תחזוקה, שנה אותו ל- index.html.
 3. התקן את וורדפרס: בשלב הבא, התקן עותק טרי וורדפרס.
 4. אם יצרת קובץ index.html בשלב הקודם, מחק אותו.
 5. השבת את חשיפת מנוע החיפוש: היכנס ללוח המחוונים של וורדפרס והשבית את נראות מנועי החיפוש. שלב זה הוא קריטי מכיוון שהוא ממשיך להציג תוכן במנועי החיפוש עד שתארגן את אתר האינטרנט שלך.
 6. ייבא תוכן: כעת נתחיל לייבא את התוכן מ- CMS הקודם שלך. בדוק את קודקס רשמי של וורדפרס כדי ללמוד כיצד לעבור מ- CMS ל- WordPress.
 7. אם השתמשת באתר סטטי, הגיע הזמן ללכלך את הידיים שלך. עליכם להעתיק ידנית כל עמוד באתר הישן שלכם. כשאתה בעניין, זכור את ההבחנה בין פוסטים לדפים – זה יעזור לארגן את התוכן שלך טוב יותר.
 8. ארגן תוכן: עכשיו כשהתוכן מיובא, הגיע הזמן לבנות אותו. ראשית, צור את הקטגוריות הנדרשות, תת-קטגוריות, תגיות, ווידג’טים ותפריטים. לאחר שתסיים, ארגן את התוכן שלך בהתאם. זה מסמן את סיום שלב ייבוא ​​התוכן.
 9. התקן את היסודות: בשלב הבא, התקן את נושא וורדפרס ותוספים חיוניים. זכור להתקין טופס יצירת קשר, אנטי ספאם, גיבוי ותוסף אבטחה. אולי שמת לב שלא ציינתי תוסף SEO. הסיבה לכך היא ש- SEO מובנה של וורדפרס הוא די חזק.
 10. מבחן אבטחת איכות: הפעל את האתר שלך דרך מבחן ידידותי לנייד של גוגל וה מבחן טעינה של דף Pingdom – רק הפעם זה יהיה עם התוכן שלך. אם התוצאות נראות טובות, בחרת נושא וורדפרס טוב.
 11. בנה מפת אתר: Sitemaps הם מרכיב מכריע בכל אתר אינטרנט. לאחר שתסיים לבנות את התוכן שלך, תוכל להשתמש ב- קובצי Sitemap של גוגל XML תוסף לייצור מפת אתר במהירות של אתר וורדפרס שלך.
 12. תקן קישורים שבורים: קישורים שבורים הם מזיז. זה טבעי רק שככל שהאתר שלך יגדל, הוא יכול לצבור הרבה קישורים שאינם רלוונטיים יותר – וכתוצאה מכך קישורים שבורים. במקרים כאלה, אתה יכול פשוט להפנות אותם לדף הבית של האתר שלך, או אפילו לדף ייעודי שמסביר את פקיעת הקישור..
 13. לך תחיה: אפשר נראות של מנועי חיפוש, רענן את האתר שלך בכלי מנהלי האתרים של Google והאתר החדש שלך פעיל.

מסיימים

הגירה ל- WordPress היא אכן אחת ההחלטות החכמות ביותר עבור בלוגר. לאור הגמישות שלה, וורדפרס מסוגלת לטפל ברוב הדרישות הנפוצות של בעל אתר.

ניסיתי לשלב את עיקרי תהליך ההגירה. אם פספסתי אף אחד – אני מתנצל! אם יש לך שאלות אתה יודע איפה למצוא אותי. אני מצפה לתגובות והצעותיכם! הגירה שמחה!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me