כיצד להתאים אישית את ממשק המשתמש הניהולי שלך ב- WordPress

  1. 1. התאם אישית את אזור הניהול של WordPress שלך עם מיתוג תוויות לבנות
  2. 2. כרגע קורא: כיצד להתאים אישית את ממשק המשתמש הניהולי שלך ב- WordPress

עם המהדורה האחרונה של וורדפרס ראינו שינוי דרמטי בסגנון ועיצוב לוח המחוונים של הניהול. ממשק המשתמש של לוח המחוונים כולו עודכן כך שייראה מודרני ונקי יותר ונותן לנו את האפשרות לשנות ערכות צבע על בסיס למשתמש..


עם זאת, אפילו עם ציוצים עיצוביים אלה, עדיין קיימת הגבלה באפשרויות ההתאמה האישית העומדות לרשותך. לא חל שיפור משמעותי במה שאתה יכול להגביל על בסיס משתמש או תפקיד.

הפיתוח של לוח המחוונים של וורדפרס מתמשך תמיד, כמו גם שאר התוכנות, אך אם אתה רוצה להתחיל לבצע כמה שינויים גדולים באזור הניהול שלך עכשיו אתה יכול.

כל מה שאתה צריך זה תוסף אחד.

ממשק המשתמש של ה- WP להתאים אישית את התוסף

חיבור

ניתן להשתמש בתוסף ההתאמה האישית של ממשק המשתמש של WP כדי לבצע שינויים גדולים בזמינות הפריטים בלוח המחוונים של מנהל האתר שלך..

לדוגמה, תמיד תאפשר למנהל האתר שלך גישה מלאה לכל דבר בלוח המחוונים של הניהול. אם יש לך מספר מחברים באתר שלך, עם זאת, אתה יכול להשתמש בתפקיד משתמש אחר, כגון תורמים, כדי לוודא שיש להם גישה מוגבלת ללוח המחוונים שלך ויכול רק לראות ולגשת למה שאתה רוצה שיעשה.

תוסף זה פועל בצורה הטובה ביותר כאשר יש לך שני תפקידים ברורים באתר שלך, אך ניתן להשתמש בו גם כדי לשנות תפקידים אחרים עם אותן הגדרות.

קבל התאמה אישית של ממשק המשתמש של WP

בואו נסקור מקרוב את התוסף ואת היכולות שלו.

הגדרת התוסף

לאחר שהתקנת והפעלת את התוסף באתר האינטרנט שלך, אתה מקבל פריט חדש בתפריט סרגל הצד עם הגדרות שונות שתוכל להגדיר עבורך..

דף ההגדרות הראשון של התוסף מכתיב לאיזה תפקיד משתמש ברצונך להחיל את כל ההגדרות שלך. ישנו תוסף פרימיום שיאפשר לכם להחיל הגדרות ספציפיות עבור כל תפקיד משתמש. עם זאת, אם יש לך רק מנהל אתר ותורמים אתה יכול להתחמק מהגרסה החינמית.

דף הגדרות

הפריט הבא בתפריט הוא הגדרות אתר. זה מאפשר לך להכתיב דברים שונים כמו למשל אם סרגל הניהול מוצג עבור התפקיד, או האם המשתמש יציג את שדות המטה השונים המשמשים את WordPress. לרוב ניתן להשאיר זאת במצב ברירת המחדל. יש מעט מאוד תועלת בביצוע שינויים בדף הגדרות זה.

פריט התפריט השלישי הוא הגדרות מסך כלליות. כאן מתחילים לקבל החלטות לגבי תפקיד המשתמש. בדף הגדרות זה תוכלו להחליט האם התפקיד אותו אתם מבצעים התאמה אישית מקבל הודעה כאשר יש עדכונים ליישום, האם הם יכולים לשנות את אפשרויות המסך או להציג את כרטיסיית העזרה בכל דף מנהל, להוסיף מידע לכותרת התחתונה או לטעון קבצי CSS נוספים..

הגדרות מסך כלליות

פריט התפריט בלוח המחוונים מאפשר לך להסתיר פריטים שונים בלוח המחוונים שלך כך שלתפקיד משתמש זה אין מושג שהם קיימים. אמנם אתה יכול להסתיר יישומונים אלה תחת אפשרויות מסך בכרטיסייה למשתמש, שלא מונעת מהמשתמשים להוסיף אותם מחדש ללוח המחוונים שלהם.

עריכת לוח מחוונים

הסתרת הפריטים באמצעות תוסף זה מסירה את האפשרות הזו לחלוטין. פריטים אלה כוללים כל יישומון לוח מחוונים שהתקנת, בין אם זה תגובות אחרונות יישומון לוח המחוונים או סטטיסטיקות וורדפרס widget של לוח המחוונים. זה שימושי במיוחד כאשר אתה רק מאחל לתורמים שלך גישה לדברים הספציפיים שהם צריכים כדי לכתוב תוכן לאתר שלך.

ה תפריט הבר דף הגדרות התפריט מאפשר לשנות לחלוטין את סרגל הניהול בראש המסך לתפקיד משתמש זה. אתה יכול להוסיף פריטי תפריט נוספים לסרגל הניהול כדי להגדיל את השימושיות שלו, להזיז הכל כדי שיתאים להעדפותיך האישיות שלך או שתוכל להסיר פריטים זרים כלשהם אם אתה מאמין שהם אינם נחוצים לתפקיד המשתמש ההוא..

עריכת סרגל ניהול

ה הגדרות תפריט צד מאפשרים לך לשנות לחלוטין את סרגל הצד בלוח המחוונים של וורדפרס. זו ללא ספק התכונה השימושית ביותר בתוסף. הגדרות אלה מאפשרות לך להסתיר פריטי תפריט בתפריט שמאל עבור תפקיד משתמש זה.

תפריט צד

אתה יכול להשתמש בהגדרות אלה כדי להסיר כל פריט שתפקיד המשתמש לא אמור לראות או רק את אלה שלדעתך יסיחו את דעתם מהתפקיד הספציפי שלהם. דוגמה לכך יכולה להיות שרק מנהל האתר יכול לראות את זה מראה, הגדרות, כלים, תוספים ובאופן פוטנציאלי דפים פריטי תפריט בסרגל הצד. לתורמים לא צריכה להיות כל דרישה לדעת שהדברים הללו קיימים ולמעשה הם באמת לא צריכים שום דבר מעבר לזה פוסטים פריט בתפריט.

ה נהל Meta Box מסך ההגדרות מאפשר לך להתאים אישית היבטים שונים של יצירת פוסטים. זה כולל הסתרת דברים שונים כמו הקטגוריה, תמונה מוצגת, פורמט ועוד כמה אפשרויות. אתה יכול גם לשנות את שמם של כל אחד מהאזורים האלה אם תבחר.

נהל מטה

ישנן מספר הגדרות המאפשרות לאנשים לפרסם תגובות על מאמרים חדשים ולשנות את הפרמלינקס של פוסט אם הם מוגדרים לברירת המחדל של וורדפרס. סביר להניח שלעולם לא יהיה צורך לשנות הגדרות אלה ממצב ברירת המחדל.

תפריט ההגדרות הלפני אחרון הוא כזה המאפשר לשנות אם תפקיד המשתמש יכול לראות אחד מהמצבים הגדרות תפריט ניווט. זה משמש אם ברצונך להכריח את התפקיד לעשות שימוש בתפריטים שכבר יצרת ולהבטיח שהם לא יוכלו לבצע שינויים כדי לשנות את תפריטי הניווט באתר שלך..

תפריט ההגדרות הסופי מתייחס לדף הכניסה. הגדרות אלה מאפשרות לבצע שינויים קלים בדף ההתחברות של וורדפרס, שינויים הכוללים החלפת כותרת הלוגו ונתיב התמונה כדי להחליף את לוגו ברירת המחדל של וורדפרס. זה גם מאפשר לך לטעון CSS נוסף לדף, כמו גם להוסיף הודעת כותרת תחתונה לדף.

מסך כניסה

סיכום

תוסף זה מאפשר לך לשנות לחלוטין את לוח המחוונים של הניהול עבור אתר וורדפרס שלך. הפיכתה לחוויה נקייה על ידי הסתרת מידה רבה של תפריטים ווידג’טים מיותרים מעולם לא הייתה קלה יותר.

ניתן לבצע שינויים בתפקידים מרובים באמצעות תוסף זה, עם זאת, כל תפקידים שתשנו צריכים להשתמש באותן הגדרות. כדי לקבל תצורת לוח מחוונים מנהל אחר לגמרי על בסיס תפקיד אחר תפקיד, עליך לרכוש את ממשק המשתמש של ה- WP Customize Multiple Add-On. רוב האנשים יוכלו להסתדר עם הגרסה החינמית של התוסף מכיוון שיש לעיתים רחוקות יותר משני תפקידי משתמש שונים בכל עת. הפעם היחידה שזו תהיה בעיה היא אתרי אינטרנט בסגנון מגזינים עם מספר תורמים ועורכים.

קבל התאמה אישית של ממשק המשתמש של WP

זהו תוסף שימושי להגבלת בעיות פוטנציאליות התורמים שלך יכולים לגרום. כדאי לבדוק אם יש לכם מחברים מרובים ובמיוחד לאתרים המשתמשים לעיתים קרובות במחברים אורחים. באופן אידיאלי בזמן תכונות כמו אלה יהיו זמינות כחלק מתוכנת וורדפרס הליבה. הם מועילים מאוד לניהול אתרים מרובי משתמשים ונראים כמו צעד הגיוני שצוות הפיתוח הליבה ייקח עם ניהול לוח המחוונים של מנהל המערכת..

האם השתמשת בתוסף התאמה אישית של ממשק המשתמש של WP או האם אתה משתמש במשהו אחר כדי להגביל את הגישה ללוח המחוונים של מנהל המערכת שלך? נשמח לשמוע את מחשבותיך על כך בתגובות.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map