כיצד להוסיף טפסים של גוגל ל- WordPress

כיצד להוסיף טפסים של גוגל ל- WordPress

גוגל מציעה מספר כלים שיעזרו לך לעשות יותר בדפדפן שלך – מסמכים, גיליונות, שקופיות וטפסים. טפסים של גוגל עוזרים לך ליצור ולהוסיף טפסים לאתר וורדפרס שלך בחינם באמצעות חשבון Google שלך. למרות שזה קיים כבר זמן מה, גרסה משופרת הוצג בשנת 2016. ועכשיו קל יותר ליצור ולהוסיף טפסים של גוגל ל- WordPress.


הוסף טפסי גוגל ל- WordPress

טפסים הם דרך נהדרת לאסוף מידע באינטרנט. מטפסים וסקרי קשר לדפי קופה וטופסי מנוי, הם תוספות שימושיות לאתר שלך.

לכן אתה צריך להשתמש בטפסים של Google באתר שלך:

 • קל ליצור, להוסיף ולהשתמש.
 • הטפסים מגיבים, כך שתוכל ליצור, לערוך או להגיב לטפסים מכל גודל מסך.
 • ניתן לשמור נתונים ישירות בגיליון אלקטרוני.
 • יכול ליצור טופס יחיד ולשתף אותו באתרי אינטרנט מרובים.
 • קל לשתף ברשת, חברי הצוות יכולים לשתף פעולה.
 • כל הנתונים מאוחסנים בכונן של גוגל.
 • גישה מהירה לכל הטפסים במקום אחד.
 • אתה יכול לצפות בתגובות בזמן אמת ולראות כיצד משיבים בודדים ענו על שאלות ספציפיות.
 • ניתן לארגן את התגובות ולהציג בצורה מסודרת.
 • מספר תוספות כמו טיימרים לפונקציונליות רבה יותר אפילו יותר.
 • זה מאפשר לך להוסיף תמונות וסרטוני YouTube ישירות לשאלות הטופס.
 • תכונות כמו תגובות מלאות מראש, שדות חובה ורשתות מרובות בחירה.

בוני טפסים של וורדפרס נהדרים גם הם, אך טפסים של גוגל עשויים להיות אפשרות טובה יותר כשרוצים להציג טפסים באתרי אינטרנט או פלטפורמות מרובים, לאסוף את כל התגובות במקום אחד ולשתף אותם עם אחרים.

אפשרות 1: כיצד להוסיף טפסים של גוגל ל- WordPress באופן ידני

ראשית, בקר ב- גוגל טופס אתר ולחץ על צור טופס. (אה, תצטרך ליצור חשבון בגוגל לפני שתעשה זאת.)

צור טופס

יש לך כאן שתי אפשרויות – בנה טופס חדש מאפס או גלול כדי לבחור אחת מהתבניות הרבות הזמינות.

לצורך הדרכה זו, בחרו בטופס הערכת הקורס, אך תוכלו באמת לבחור כל דבר שתרצו.

בצד יש תפריט צף שיכול לעזור לך לשנות ולהתאים אישית את הטופס במידה רבה. אתה יכול להוסיף עוד שאלות, להזין כותרת / תיאור, להוסיף תמונות או סרטונים וליצור קטעים נוספים.

טופס הערכת הקורס

שאלות יכולות להופיע בפורמטים שונים – אפשרויות מרובות, נפתחות או סולם ליניארי, ותוכלו לגרור ושחרר שאלות כדי לסדר אותן בכל סדר שתרצו. אתה יכול גם לבחור עיצוב נושא חזותי. חוץ מזה, אם תוסיף את התמונה או הלוגו שלך, Google תציע אוטומטית בחירה של צבעים או ערכות נושא המגדירים את הטון של הטופס שלך.

תוכל להחיל את היגיון הדילוג על השאלות שלך, להתאים אישית את דף האישור שלך, להשתמש בתוספות לקבלת צורה חזקה עוד יותר ולהציג בתצוגה מקדימה את הטופס החי שלך..

לאחר שתקבע את כל התצורה, מצא את סמל העין בראש ולחץ עליו תצוגה מקדימה הצורה. אם אתה מרוצה מהצורה שבה מופיע הטופס, קדימה ופגע ב- שלח כפתור.

במסך הבא תוכלו למצוא אפשרויות לגישה לטופס.

העתק קוד

אתה יכול לבחור

 • שלח את הטופס בדוא”ל לעצמך
 • שתף קישור עם אחרים או
 • העתק את קוד ההטמעה והדבק אותו בוורדפרס שלך

מכיוון שאנו מחפשים להוסיף טפסי גוגל ל- WordPress, העתק את קוד iframe …

הדבק את הקוד

… והדבק אותו בפוסט חדש. לאחר מכן המשך בתצוגה מקדימה של הפרסום ופרסם אותו. כך מופיע טופס הערכת הקורס בהתקנת וורדפרס שלי.

תצוגה מקדימה

דרך נוספת להגדיר טפסים של גוגל היא להשתמש בכונן של גוגל. מצא בכונן שלך חדש בפינה השמאלית העליונה ולחץ עליו. ואז חפש את יותר אפשרות שמובילה לטפסים של גוגל. אתה יכול להתחיל טופס חדש גם מכאן.

גוגל דרייב

אפשרות 2: כיצד להוסיף טפסים של גוגל ל- WordPress באמצעות תוסף

כשאתה פשוט מטמיע את הקוד בפוסט או בדף וורדפרס שלך מה שאתה מקבל הוא טופס ששומר על סגנון ברירת המחדל של גוגל. זה לא חל על CSS שלך ועשוי שלא להשתלב עם הנושא שלך. עם זאת, ייתכן שתרצה טופס המתאים יותר לסגנון ולמותג של אתר WordPress שלך. לשם כך, תוכלו לנסות את התוסף Google Forms WordPress.

גוגל טופס תוסף

ה גוגל טופס תוסף וורדפרס מאפשר להוסיף טופסי גוגל ל- WordPress ולנהל אותם באמצעות אזור הניהול של WordPress. זה גם משלב את הטפסים שלך טוב יותר עם וורדפרס, חוץ מזה שמציע מספר אפשרויות לשנות ולעצב את הטופס שלך בגוגל. זה מסיר את HTML העטיפה של גוגל ומטמיע את הטופס ישירות בדפי האתר והפוסטים שלו.

התוסף קל לשימוש. כמו תמיד, תחילה עליך להתקין ולהפעיל את התוסף. תוכלו למצוא פריט טפסים של גוגל שנוסף לתפריט וורדפרס שלכם בלוח המחוונים.

התקנה

לחץ על הוסף חדש טפסים של גוגל.

הוסף טופס חדש

בשלב זה חזור לטופס גוגל שלך והעתק את כתובת האתר תחת אפשרויות שלח והדבק אותה בתיבה URL טופס.

העתק כתובת URL

מלא את שאר האפשרויות כראות עינייך, תוך התחשבות בסגנון הכללי של אתר האינטרנט שלך. באפשרותך גם לשנות את הטקסט שיופיע בדף האישור.

פרסם את הטופס, ומצא את קוד הקוד

מצא קוד קצר

העתק את הקיצור, פתח הודעה חדשה והדבק אותו בעורך הטקסט.

הדבק את הקוד הקצר

מראה הטופס שלך יהיה תלוי כעת בערכת הנושא הפעילה באתר שלך או בכל CSS מותאם אישית שתוסיף באמצעות אפשרויות התצורה של התוסף..

מה שחשוב לציין כאן הוא שהתוסף תומך רק בטפסים של גוגל שפורסמו. אם לומר זאת בצורה אחרת, אתה צריך להיות מסוגל לפתוח את כתובת האתר של הטופס בהצלחה מדפדפן. פירוש הדבר שטפסים אלה לא יעבדו בשום צורה המיועדת לשימוש פרטי.

יומן הגשת טפסים

תוך איסוף תגובות לכל מטרה, יש צורך לעצב אותן באופן הגיוני ומספק תובנה.

לפלאגין יש קטע ביומן הגשות טפסים בו תוכל להציג את כל התגובות. חותמת הזמן וכתובת האתר של כל הגשה נשמרת ואלה יכולים לספק תובנות סטטיסטיות חשובות. כאשר אינך זקוק יותר לרשומות, תוכל למחוק אותן בכמויות גדולות.

לחלופין, אתה יכול לגשת לכונן Google שלך ​​ולצפות בכל התגובות ישירות בכונן. לאחר פתיחת הכונן שלך, מצא את הטופס, פתח אותו ולחץ על תגובות אפשרות בתפריט העליון.

תגובות

תוכל להציג את כל התגובות בפורמט של גיליון אלקטרוני כאשר תלחץ על סמל + (מוסתר בתמונה למעלה), בחר את היעד לתגובות או מוריד אותן בפורמט CSV. אתה יכול גם לאפשר התראות בדוא”ל לתגובות או למחוק אותן בכמויות גדולות, והכל דרך הכונן שלך.

לעטוף

טפסים של גוגל הם דרך קלה ופופולרית לאסוף משוב או תגובה לכל מטרה. הם מגוונים ותוכלו להשתמש בהם כדי לאסוף מיילים, לעריכת סקרים, קבלת יישומים, שאלונים, סקרים וחידונים. יצירת טופס גוגל והענקת גישה אליו לצדדים שלישיים היא קלה, בין אם על ידי שיתוף קישור, דוא”ל אליו או הטמעתו באתר האינטרנט שלך. והם יכולים להיות אלטרנטיבה טובה יותר כשרוצים לשתף טפסים ולאפשר לאחרים לשתף פעולה בטופס.

טפסים אינם התוספות החשובות היחידות לאתר שלך, מכיוון שגוגל מציעה מספר שירותים אחרים כמו אנליטיקס וגופנים. עשינו פוסט בנושא תוספי וורדפרס כדי לשלב את שירותי גוגל עם וורדפרס. לא זו בלבד, יש הרבה יישומים ותוספים שימושיים עבור Chrome, שיכולים להקל על העבודה עם וורדפרס. אתה יכול לנצל את השירותים, האפליקציות והתוספים החינמיים האלה של Google בחינם, כך שהם מתאימים לצרכים שלך.

יש לך טיפים להוסיף? או שאלה נוספת כיצד להוסיף טפסים של גוגל ל- WordPress? פשוט השאירו תגובה – נשמח לשמוע את מחשבותיכם.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me