כיצד להתקין מחדש את WordPress מדריך אחר צעד

כיצד להתקין מחדש את WordPress מדריך אחר צעד

וורדפרס יכול לזרוק לך די כדור עקומת כמתחיל. דקה אחת הכל עובד טוב, ורגע לאחר מכן אתה תקוע עם שגיאה עיקשת.


אמנם קל מאוד לתקן את רוב שגיאות הוורדפרס, אך לפעמים האפשרות היחידה שלך היא להתקין מחדש את כל העניין מאפס. בפעמים אחרות אתה אפילו לא אשם. האקר עשוי להפוך את אתר האינטרנט שלך לבלתי שמיש, והתקנה מחודשת עשויה להיות החסכון שלך.

בפוסט של היום אנו מראים לך בדיוק כיצד להתקין מחדש את WordPress מבלי לאבד את התוכן שלך. אם תרצה להזמין את אתר וורדפרס שלך ולהתחיל עם צפחה ריקה, אנחנו מכסים גם את זה.

שיקול חשוב: לפני שתעשה משהו, זה חיוני ליצור גיבוי של האתר שלך. למרות שאולי לא תזדקק לגיבוי לאחר שתתקין מחדש את וורדפרס, חשוב לשמור על גיבוי אם הדברים ישתבשו. כדי להיות בצד הבטוח, אוטומט גיבויים וודא שתמיד יישמרו עותקים של האתר שלך במחשב או באינטרנט.

ללא שום כוונה נוספת, הבה נרד לעבודה.

מדוע / מתי להתקין מחדש את וורדפרס?

ראשית, ראשית, מדוע ומתי היית צריך להתקין מחדש את WordPress? בדרך כלל אתה מתקין מחדש את WordPress כשאתה:

 • תקועים עם שגיאה גם לאחר שניסו כל טכניקת פתרון בעיות בספר – אל תפעלו להתקין מחדש את וורדפרס בכל פעם שמתרחשת שגיאה שכן, כמו שאמרנו קודם, רוב שגיאות וורדפרס קלות בדרך כלל לתיקון.
 • עליך לאפס ולעשות שימוש חוזר באתר בדיקות – אולי אתה בודק נושאים או תוספים. מפתחים מתקינים מחדש את וורדפרס כל הזמן בגלל אופי העבודה שלהם. עשיתי את זה כמה פעמים גם עם אתר הבדיקה שלי.
 • חובה לבנות מחדש את האתר שלך או להשתמש בו מחדש – כאשר האקרים ירקו על פני לפני זמן מה, הייתי צריך לבנות מחדש את האתרים שלי מאפס. התקנתי מחדש את וורדפרס במהירות תוך שמירת חלק מהתוכן שלי, מה שחוסך לי הרבה זמן ומאמץ.

במילים אחרות, התקנה מחדש של וורדפרס לתיקון האתר שלך היא המוצא האחרון כאשר כל השאר נכשל. זה מהדרך, בואו נפשיל שרוולים ונתחיל לעבוד.

כיצד להתקין מחדש את וורדפרס: שיטות

התקנה מחדש של וורדפרס היא קלה למרות שהיא עשויה להראות מאתגרת בהתחלה. גם כיף, אז תתכוננו לתקופה טובה. בחלק הבא אנו מכסים ארבע שיטות להתקנה מחדש של וורדפרס.

שיטה 1: כיצד להתקין מחדש את וורדפרס ממרכז השליטה של ​​הניהול שלך

האם ידעת שאתה יכול להתקין מחדש את וורדפרס ישירות מתוך לוח המחוונים של מנהל המערכת שלך? אה, כן, אתה יכול, וזה פשוט להפליא.

כדי להתקין מחדש את WordPress מלוח המחוונים, נווט אל לוח מחוונים> עדכונים ולחץ על התקן מחדש עכשיו כמו שאנחנו מדגישים בתמונה למטה.

כיצד להתקין מחדש את WordPress מלוח המחוונים של מנהל המערכת - -

וורדפרס תתקין מחדש אוטומטית, וכמה שניות לאחר מכן, אתה אמור לראות את דף הפתיחה:

עמוד הפתיחה של WordPress - -

חשוב לציין ששיטה זו מתקינה מחדש רק את קבצי הליבה של WordPress. הנושא, התוספים, העיצוב, התוכן וכל השאר נשארים על כנם. זוהי השיטה הקלה והידידותית למתחילים להתקנת WordPress מבלי לשבור את האתר שלך.

בצד: אם מסיבה כלשהי אינך יכול לגשת ללוח המחוונים למנהל המערכת של WordPress, אתה עדיין יכול להתקין מחדש את WordPress בשיטות האחרות בפוסט..

שיטה 2: כיצד להתקין מחדש את WordPress באמצעות WP-CLI

WP-CLI זה קיצור לממשק שורת הפקודה של וורדפרס. זהו כלי חינמי, קוד פתוח וידידותי למפתחים, שאנשים רבים משתמשים בו כדי להתקין תוספים, להגדיר התקנות מרובות אתרים ולעשות זאת הרבה יותר מבלי להשתמש בדפדפן אינטרנט..

מארחי אינטרנט רבים תומכים ב WP-CLI בימינו. אתה רק צריך לשלוט פקודות WP-CLI ליהנות מהכלי. אם אתה יודע את הדרך שלך סביב WP-CLI, יש פשוט פקודה להתקנה מחדש של וורדפרס.

הפעל את הפקודה הבאה להתקנת WordPress מחדש:

wp core להתקין - תוכן ספינה - כוח

הפקודה שלעיל תוריד ותתקין את וורדפרס מבלי לפגוע בתוכן שלך. השיטה אינה מיועדת למתחילים מוחלטים – עליכם לדעת את דרכם סביב WP-CLI ושרתים.

שיטה 3: כיצד להתקין מחדש את וורדפרס באמצעות FTP

עכשיו החלק המהנה. בחלק הבא, תלמד כיצד להתקין מחדש את וורדפרס באופן ידני. אנחנו אוהבים דבר כזה, לא? אם נסכים, בואו נגיע לזה.

בתור התחלה, עבור אל WordPress.org והורד את הגרסה האחרונה של WordPress:

אתר וורדפרס הרשמי

לאחר מכן, חלץ את קובץ ה- ZIP של WordPress למחשב שלך ואז מחק את wp-content תיקיה:

פתק: מחיקת wp-content התיקיה מבטיחה שלא להחליף את התיקיה המתאימה בשרת האינטרנט שלך. ה wp-content התיקיה מכילה את העיצובים, התוספים וההעלאות שלך למדיה – כל הדברים המבריקים שאתה לא רוצה לאבד.

לאחר מכן היכנס לאתר שלך דרך FTP:

לאחר מכן העלה את שאר הקבצים מהתיקייה של וורדפרס לאתר שלך:

תוכנית ה- FTP שלך (אני משתמש WinSCP) צריך להנחות אותך עם הודעה שתאפשר לך לדעת שאתה עומד להחליף קבצים. מסכים, ותן לתהליך ההעלאה להמשיך עד להעלאת כל הקבצים.

וזה הכל; פשוט התקנת מחדש את וורדפרס באופן ידני באמצעות FTP תוך שמירה על התוכן שלך ��

שיטה 4: כיצד להתקין מחדש את WordPress מבלי לשמור על תוכן

נניח שאתה רוצה להתחיל עם צפחה ריקה. אתה רוצה להכין את כל העסק ולהתחיל מחדש מבלי לשמור על התוכן, העיצוב או התוספים שלך.

זהירות: וודא שאתה מוכן לאבד את התוכן שלך לפני שתמשיך קדימה. אם ברצונך לשמור את הפוסטים, התגיות, התגובות, הקטגוריות וכן הלאה, שקול לייצא את הנתונים לקובץ XML. לחלופין, אתה יכול ליצור גיבוי חירום אם תצטרך אותו מאוחר יותר.

אינך יודע לייצא את הפוסטים שלך ב- WordPress? 

ובכן, זה קל.

בלוח המחוונים של וורדפרס, נווט אל כלים> ייצוא, כפי שמוצג מטה.

לאחר מכן בחר כל התוכן ולחץ על הורד קובץ ייצוא בתחתית המסך.

שמור את קובץ הייצוא שהתקבל בבטחה במחשב שלך. אם אינך צריך לשמר תוכן כלשהו, ​​התעלם מהצעדים שלמעלה והמשך לקרוא.

מחק את התקנת וורדפרס ב- cPanel

רוב מארחי האינטרנט מציעים לך מתקין בלחיצה אחת להגדרת WordPress תוך פחות מחמש דקות. אך האם ידעת שתוכל להשתמש באותו מתקין כדי למחוק את אתר WordPress שלך? כן, גם זה מפתיע קל!

אם אתה משתמש ב- cPanel, לחץ על וורדפרס תחת הסמל מתקין אפליקציות Softaculous. חלק מהמארחים משתמשים ב- פנטסטי מתקין אפליקציות, אך התהליך נותר זהה יחסית.

מתקין אפליקציות מפואר

במסך הבא, גלול למטה, מצא את האתר שברצונך למחוק ולחץ על סמל המחיקה (x):

הבא, היכה ב- הסר את ההתקנה בתחתית העמוד הבא.

לאחר מחיקת אתר וורדפרס שלך, אתה יכול להתקין אתר ריק חדש באמצעות מתקין בלחיצה אחת או בהתקנה המפורסמת של וורדפרס בת חמש דקות..

בונוס: איפוס וורדפרס באמצעות תוסף

כולנו אוהבים את וורדפרס ככל הנראה מכיוון שלכל פונקציונליות שתצטרך יש תוסף שמונע ממך להתעסק בקוד ובדברים טכניים מפחידים..

אם אין לך זמן ל- FTP ול- cPanel (ואתה עדיין יכול לגשת ללוח המחוונים של הניהול של WordPress), אתה יכול להשתמש בתוסף כדי לאפס את האתר שלך לחלוטין.

תוספים לאיפוס וורדפרס יעילים במיוחד למפתחי ערכות נושא ותוספים שרוצים ליצור אתר בדיקה חדש במהירות.

תוספים לאיפוס וורדפרס מוחקים את כל ההתאמות האישיות, טבלאות בסיס נתונים, פוסטים, דפים או חלקים ספציפיים כגון הגדרות נושא. עם זאת, איפוס יישומי פלאגין לא מוחקים את העלאות המדיה, העיצובים והתוספים שלך. בדרך כלל התוספים מבטלים נושאים ותוספים.

כדי לאפס את התקנת WordPress שלך, אתה יכול להשתמש בתוסף כגון איפוס WP או איפוס וורדפרס מתקדם.

לסיכום

התקנת WordPress מחדש היא פשוטה. בדרך כלל, התהליך כולל החלפת קבצי ליבה של וורדפרס באתרכם. כעת תוכלו לעשות זאת באופן ידני או לבחור אחת מהאפשרויות האוטומטיות שכבר כיסינו. המסלול שאתה לוקח תלוי בהעדפה האישית.

למתחילים מושלמים, אנו ממליצים לנסות תחילה את האפשרויות האוטומטיות. אם מסיבה כלשהי אינך יכול לגשת ללוח המחוונים של מנהל המערכת, עומדים לרשותך הנהלים הידניים. זכור, התקנת WordPress מחדש צריכה להיות המפלט האחרון שלך אם אתה מנסה לתקן שגיאה. חוץ מזה, זכור ליצור גיבויים לפני מחיקת דבר כלשהו.
יש לך שאלות או הצעות? אנא הודע לנו בתגובות!
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map