כיצד לבנות חנות מקוונת באמצעות WooCommerce ו- WordPress

הו לבנות חנות מקוונת מצליחה באמצעות וורדפרס

אז אתה רוצה להקים חנות משלך – ובכן אנו חושבים שזה פנטסטי! להיות הבוס של עצמך זה מאתגר ומתגמל מכיוון שאתה יכול לראות שהעבודה הקשה שלך משפיעה ישירות על הכנסותיך. אנו רוצים לעזור להפוך את המיזם שלך להצלחה ולכן הרכבנו מדריך קל לעקוב ליצירת החנות המקוונת שלך ומספר טיפים מועילים לקידום זה.


קניות באינטרנט

מכירת סחורות מחנות פיזית אינה תמיד ריאלית או מעשית. במיוחד ביממה בעידן הנוכחי בו הקניות המקוונות נפוצות יותר ויותר. על פי סקר הקמעונאות הכולל של 2016 מאת PwC (חברה גדולה-ארבע רואי חשבון עולמית) יותר ממחצית מכל הקונים יבצעו רכישות באופן מקוון מדי חודש, ויותר משליש מכל הרכישות המקוונות יבוצעו באמצעות טלפון נייד..

סקר הקמעונאות הכולל 2016: PwC

בנוסף, אותו סקר דיווח כי יותר משני שליש מהקונים ברשת מושפעים מאוד מכלי התקשורת החברתיים כמו גם מהערות וביקורות על מוצר. משמעות הדבר היא שחשוב מתמיד להשיג קצת לחץ חיובי על מוצרים חדשים.

אל תצפו עדיין, יש לנו תוכנית לחתוך נקי שתוכלו לבנות את החנות המקוונת שלכם ולקדם אותה כדי לעזור לכם להפוך את העסק שלכם להצלחה! זמן הוא כסף, אז בואו ניגש לזה!

הדרך הקלה ליצור אתר

לפני שתוכלו לבנות חנות מקוונת ולהתחיל להוסיף מוצרים תחילה עליכם אתר. אנו ממליצים מכל הלב להתארח בעצמך וורדפרס. לא רק וורדפרס חזקה דיה בכדי להתמודד עם חנות מקוונת המתפקדת במלואה, אלא שהיא אפשרות קלה ומשתלמת שניתן להתאים אותה כך שתתאים לכל צרכי המסחר האלקטרוני שלך..

מצא את האירוח הנכון

אירוח וורדפרס

ראשית תצטרך שם דומיין ואירוח. אירוח טוב עולה כסף. אתה בהחלט יכול לבנות אתר מסחר אלקטרוני באמצעות Bluehost המציע תוכנית אירוח משותפת לקליק של $ 2.95. Bluehost מציע אירוח משותף במחיר שווה לכל נפש עבור אתרים חדשים. בנוסף שם הדומיין כלול כך שלא תצטרך לטרוח לרכוש אותו בנפרד. בנוסף, ההתקנה קלה. מציעים התקנת וורדפרס בלחיצה אחת, אז פשוט בחרו בוורדפרס כשאתם עוברים את ההתקנה, הזינו את שם הדומיין וסיימתם.!

אבל אם אתה מוכן להשקיע קצת נוסף אנו ממליצים מאוד לנסות ל- WPEngine. התוכניות מתחילות ב 29 $ לחודש עבור אירוח וורדפרס מנוהל מ- WPEngine (כולם ניתנים לניכוי מלא כהוצאה עסקית) הכוללים שרתים מנוהלים במלואם, עדכוני ליבה אוטומטיים של וורדפרס, תמיכה באמצעות כרטיס כניסה 24/7, גיבויים יומיים של האתר שלך, טכנולוגיית evercache, כלול שלב ועוד. בנוסף, מכיוון שהוא מנוהל וורדפרס אירוח אתה מוכן לצאת כבר מההתחלה (אין צורך בהתקנת WP). עם זאת תצטרך לרכוש שם תחום מרשם כמו GoDaddy ואז להעביר את הדומיין לשרתים שלך ב- WPEngine. אם תעקוב אחריה עם מדריך GoDaddy לא אמורה להיות לך בעיה.

הוסף SSL לחווית קנייה מאובטחת

מכיוון שאתה יוצר חנות מקוונת, חשוב מאוד לרכוש אישור SSL. תעודת “שכבת שקעים מאובטחים” היא מה שהאתר שלך משתמש בכדי ליצור קישור מאובטח בין השרת לדפדפן הלקוח, אשר בא לידי ביטוי בכתובת האתר שלך כ” https: // “(ולעתים קרובות יציג גם סמל נעילה ירוק). למרבה המזל SSL קל למדי להתקנה עם Bluehost או WPEngine, מכיוון ששני המארחים מציעים את זה כתוספת פרמיום במהלך הקופה בעת ההצטרפות לאירוח..

בחר עיצוב חנות

כעת, כאשר יש לכם את ההתקנה של הדומיין והליבה של WordPress, תוכלו לשנות את האסתטיקה של האתר שלכם. פן יפהפה בוורדפרס הוא המגוון העצום של האתר אפשרויות עיצוב זמין באמצעות נושאים. ישנם אלפי ערכות נושא חינמיות זמינות ב- WordPress.org כאשר חלקם מציעים תמיכה למסחר אלקטרוני, אך לקבלת אפשרויות נוספות ושליטה רבה יותר על מראה אתר האינטרנט שלך אנו ממליצים לבחור נושא פרימיום..

לא רק שעיצובי הפרימיום כוללים אפשרויות עיצוב רבות יותר, אלא שרובם מגיעים גם עם תמיכה ועדכונים מהמחבר. אך ללא קשר לתקציב שלך, להלן כמה מנושאי WordPress המוכנים לסחר אלקטרוני.

הדגמת סה

סה”כ: פיתרון מלא של אתר ומסחר אלקטרוני (הדגמת גליץ וגלאם)

אם אתה רוצה שליטה מלאה על העמוד, פרסם פריסות ומוצרים, נושא הוורדפרס הכולל תכליתי הוא אפשרות נהדרת. לא רק שיש כמה הדגמות של בלוגים וחנויות מקצועיות למראה שתוכלו לייבא כדי להתחיל, אלא שהנושא מגיע עם בונה גרירה ושחרור קל לשימוש, בונה תבניות ושני סליידרים מובחרים, כך שתוכלו ליצור כל פריסה שתוכלו ליצור יכול לדמיין. בוחרים צבעוניים בהתאמה אישית, אפשרויות גופן, פריסות כניסה וטונות נוספים ניתן למצוא בהתאמה אישית החיה עם אפילו יותר האפשרויות מופיעות בלוח העיצוב.

נושא בלוג וחנות מודרניים שיקיים מודרניים

נושא בלוג וחנות מודרני

שיק הוא בלוג יפהפה של חנות וורדפרס המותאמת במיוחד לבלוגרים המעוניינים לפתוח עסק משלהם. אפשרויות מובנות עבור עמודות, סרגל צידי, צבעים, גופנים ועוד, נמצאות בסדר בהתאמה האישית של וורדפרס. בנוסף הנושא כולל אפשרויות לשיתוף חברתי, דף כניסה מותאם אישית, אזורי מודעות, ווידג’ט של עלון בהתאמה אישית ועוד כדי לעזור לך להרחיב את העסק שלך..

נושא החנות וורדפרס

נושא חנות נושא וורדפרס מגיב

מנהל חנות הוא נושא עוצמתי של חנות מסחר אלקטרוני המגיע עם טונות של תבניות עמוד מובנות, צבעים וגופנים בהתאמה אישית בתוספת אפשרויות עיצוב אחרות כדי להקל על חנות המקוונת שלך. הנושא מגיע גם עם התאמה אישית של כותרות, בלוג מלא ומחוון פרימיום.

נושא חופשי וורדפרס בחינם

Storefront נושא חנות בסיסי וחינמי

חזית הכניסה נוצר כדי להיות נושא פשוט עם פריסת חנות פשוטה ותאימות עם התוסף WooCommerce. העיצוב מגיע עם קומץ פריסות ואפשרויות צבע מובנות ומהווה אפשרות סולידית לנושא בחינם.

כיצד לבנות חנות מקוונת

כעת, לאחר שיש לך אתר פועל, תוכל להתחיל לבנות את החנות המקוונת שלך ולהוסיף את המוצרים שלך למכירה. ישנן אפשרויות חזית חנות מובחרות, אך אנו ממליצים מאוד על החינם, הפופולרי והחזק WooCommerce תוסף מסחר אלקטרוני (שכעת מתרחש כעת גם על ידי אותם אנשים שהתחילו את וורדפרס). WooCommerce הוא קל לשימוש, מהיר להתקנה ויש מגוון רחב של תוספות פרימיום אופציונליות שתוכלו לרכוש כדי להוסיף פונקציונליות רבה יותר לחנות המקוונת שלכם..

1. התקנת WooCommerce והתקנה מהירה

כדי להתחיל, תחילה עליך להתקין את WooCommerce. זה קל די מכיוון שהוא זמין בקלות ממאגר התוספים החופשי של WordPress.org אליו תוכלו לגשת ישירות ממרכז השליטה של ​​וורדפרס..

התקן את WooCommerce

פשוט היכנס להתקנת WordPress שלך ולחץ על תוספים לחץ על הפריט בלוח המחוונים שלך, ואז לחץ על הוסף חדש אפשרות. חפש “woocommerce” והתוסף WooCommerce אמור להופיע כתוצאה ראשונה (זה זה עם מיליון ומעלה התקנות פעילות וסמל הדולפין החמוד). לחץ על להתקין עכשיו כפתור. פעולה זו תוריד ותתקין אוטומטית את קבצי הפלאגין והיא אמורה לארוך דקה בלבד.

הפעל את WooCommerce

לאחר התקנת התוסף עליכם ללחוץ על הקישור עבור הפעל את התוסף לסטטט באמצעות WooCommerce.

התחלה מהירה של WooCommerce

בשלב הבא עליך להתבקש להתחיל בהתקנה. קל מאוד לעקוב אחר כך לחץ על בוא נלך כדי להתחיל.

הגדרת WooCommerce: עמודים

ההתקנה תשאל תחילה אם אתה רוצה ש- WooCommerce תיצור אוטומטית את ה- דפי מפתח בשבילך. דפים אלה כוללים את החנות הראשית, עגלת הקניות שלך, הקופה ודף חשבון הלקוח המוגדר כברירת מחדל. אתה בהחלט רוצה את כל הדפים האלה, אז לחץ המשך.

הגדרת WooCommerce: אזור

השלב הבא הוא הגדרת החנות שלך מקום, מטבע פורמט ו יחידות מידה. זה חשוב כדי שהלקוחות שלך יידעו כמה אתה גובה ומה הם מקבלים עבור הכסף שלהם. אז בחר את הבחירות שלך ואז לחץ המשך.

הגדרת WooCommerce: משלוח

תלוי במה שאתה מוכר, ייתכן שתצטרך להפעיל אפשרויות למשלוח ומיסים בסיסיים. אם אתה מוכר מוצרים פיזיים תצטרך לאפשר משלוח (אך אם אתה מתכוון למכור מוצרים דיגיטליים, פשוט דלג על החלק הזה). ה משלוח בסיסי אפשרות בדף הגדרה זה תאפשר לך להזין שיעורים קבועים למשלוח מקומי ובינלאומי (כשאתה בארה”ב ומתכנן להשתמש בתיבות התעריף הסטנדרטיות של USPS, פשוט הזן שיעורים אלה כאן על סמך התיבות בהן אתה סביר ביותר להשתמש ).

אם אתה מוכר משהו שעליך להפעיל מס מכירות. יש מדינות המחייבות לגבות מס מכירות בכל מכירה (אני מסתכל בך בהוואי) ואילו מדינות אחרות פוטרות מוצרים דיגיטליים גרידא (כמו טוב א ‘נוואדה). ל- Taxjar נהדר מפת מס מכירות אינטראקטיבית אם אתה גר בארה”ב, אך לא משנה היכן אתה ממוקם, עליך לבדוק עם רשויות המס המקומיות שלך כדי לבדוק אילו כללים חלים עליך או אולי לשקול לשכור רואה חשבון בקיא במסים מקומיים וממלכתיים (SALT בקיצור). לאחר שתסיים עם דף זה לחץ על המשך.

הגדרת WooCommerce: תשלומים

החלק האחרון של ההתקנה המהירה של WooCommerce הוא להגדיר את ה- אפשרויות תשלום. אחת הדרכים הקלות ביותר לגבות תשלום עבור סחורה היא באמצעות PayPal כך שאם ברצונך לקבל תשלומים בדרך זו זכור להזין את כתובת PayPal שלך בדף זה. WooCommerce כוללת גם אפשרויות מובנות לתשלומים באמצעות חשבון, העברה בנקאית או מזומן במשלוח. בנוסף, אתה תמיד יכול להשתמש בתוסף פרמיום לשערי תשלום נוספים כמו Authorize.net או Stripe (לא בטוח באיזה שימוש? עיין במאמר שלנו בנושא PayPal לעומת Stripe לעסקים מקוונים).

לאחר שתסיים להפעיל את אמצעי התשלום שלך לחץ על המשך לסיום ההתקנה. WooCommerce תבקש רשות לאסוף נתונים (זה תלוי בך, אם כי אנו מתכוונים להפליג).

2. הגדרות WooCommerce נוספות (חשובות)

בשלב הבא תוכלו להמשיך ליצור מוצרים, אך אנו ממליצים ללחוץ על חזור למרכז השליטה קישור כך שתוכלו לסיים לבסס את כל הגדרות ה- WooCommerce החשובות שלכם.

הגדרות WooCommerce

לאחר חזרה בלוח המחוונים של וורדפרס נווט אל WooCommerce ואז לחץ על הגדרות. בדף הראשון הזה יש הגדרות WooCommerce הכלליות שלך. אנו ממליצים לך שנה את כתובת הלקוח המוגדרת כברירת מחדל. לאחר גאולוקייט מופעל עשוי להאט את האתר שלך באופן משמעותי מכיוון שאתה סומך על נתונים של צד שלישי.

WooCommerce משלוח חינם

תחת משלוח בכרטיסייה תוכלו למצוא אפשרויות נוספות עבור ובכן משלוח. אבל זה שברצוננו לציין הוא האפשרות לאפשר משלוח חינם. זה משהו שתרצה להציע עם קוד קופון חוקי או עבור כל ההזמנות מעל סכום מסוים. פשוט סמן את התיבה והזן את הדרישות שלך.

מיילים של WooCommerce

עוברים לאורך, מתחת ל מיילים אתה יכול להיכנס ו – שנה את דוא”ל הנמען להודעות דוא”ל סטנדרטיות שונות. אולי יש לך מספר אנשים המנהלים את החנות המקוונת שלך, כך שייתכן שתרצה שהודעות על הזמנות חדשות יעבור למחלקת המשלוחים בעוד שביטול הזמנות צריכות כנראה לעבור למימון.

קופונים של WooCommerce

אפשרות WooCommerce האחרונה שאולי תרצה לנצל אותה לפני שתתחיל להוסיף מוצרים היא קופונים. ליצירת קופון חדש לחץ על קופונים תחת WooCommerce אז הוסף חדש. מכאן תוכלו ליצור קופונים לסכום או אחוז מוגדרים של דולר בתוספת הגבלות לשימוש (כגון הזמנות מעל 100 $, או ליצור קודי שימוש חד פעמיים).

ישנן הגדרות ואפשרויות רבות אחרות בתוך WooCommerce שייתכן שתרצה לשנות. אלה שצייננו הם כמה שחשבנו שיחולו על מרבית החנויות המקוונות שמתקינות בפעם הראשונה.

3. הוספת מוצרים

עכשיו עם ההגדרות שלך מוגדר נוכל להתחיל להוסיף את המוצרים שלך! אך ראשית עליך להוסיף כמה קטגוריות מוצרים כדי שתוכל לארגן את ההיצע שלך.

קטגוריות מוצרים של WooCommerce

ל הוסף את הקטגוריות שלך עבור אל מוצרים לאחר מכן קטגוריות בלוח המחוונים שלך. תן לקטגוריה שלך שם, שבלול עבור כתובת האתר שלך (או אם תשאיר את זה ריק ), תיאור קטגוריה, סוג תצוגה (ברירת מחדל היא הצגת כל הפריטים בקטגוריה בעמוד הארכיון, אך תוכלו גם לבחור להציג קטגוריות משנה או שניהם) ותמונה (תמונה זו משמשת להכנסת רשת קטגוריה בדפים).

לאחר שתוסיף את הקטגוריות שלך תוכל לעבור ל הוספת תגיות. זהו תהליך דומה ואינו נחוץ אך יכול להועיל מאוד עבור הלקוחות. תגיות נהדרות לקבוצה כמו פריטים שאינם נכללים באותה קטגוריה. תוכל ליצור תגים לתיאורי פריטים ספציפיים יותר כמו היפסטר או מודרני, או אולי לשמות מותגים אם אתה מוכר מוצרים ממספר יוצרים. רק להיות בטוח שאתה לא לשכפל הקטגוריות שלך עם התגיות שלך (בעלות קטגוריה “מהודרת” ותג “מפואר” גרועות לקידום אתרים ומבלבלות עבור לקוחות). לאחר שתסיים לתגיות הגיע הזמן להוסיף את המוצרים שלך!

מוצר WooCommerce כללי

לחץ על מוצרים ואז הוסף חדש. WooCommerce מגיע עם כל מה שצריך כדי להוסיף את המוצרים שלך עם הרבה מקום למידע ותמונות כדי לשמח את הלקוחות (ומנועי החיפוש).

ראשית תן למוצרים שלך שם, הקצה קטגוריות או תגים כלשהם והוסף את תמונת המוצר המוצגת בתוספת תמונות גלריה אופציונליות. ואז בתיבת הטקסט הראשונה אתה יכול להוסיף תיאור פריט ארוך. זה יוצג בכרטיסייה “תיאור” שליד “ביקורות” בדף המוצר בפועל. בתיבת הטקסט השנייה הוסף תיאור מוצר קצר שיוצג לצד תמונות המוצר שלך (כמה משפטים ונקודות תבליט עובדים כאן נהדר).

לנתוני המוצר האמיתיים הוא שאתה בוחר את מוצר פשוט הגדרה תראה אפשרויות בסיסיות להוסיף מק”ט (שבדרך כלל מיועד לרשומות משלך) ומחיר.

מוצר להורדה של WooCommerce

אם תבדוק גם את להורדה אפשרויות WooCommerce תציג אפשרויות נוספות לקובץ שניתן להוריד. ואם תבחר לבדוק את וירטואלי כמו כן, כרטיסיית המשלוח תוסר ממדור המוצר מכיוון שאינך צריך לשלוח פריט וירטואלי.

מוצר של חברת WooCommerce

אם במקום מוצר פשוט תבחר מוצר חיצוני / סניף אפשרות WooCommerce תציג הגדרות לקישור לאתרים אחרים עם קישור השותפים שלך. זה נהדר אם אתה רוצה להוסיף מוצרים מחנויות עם תוכניות שותפים (אתה יכול ליצור אתר מסונף של אמזון עם וורדפרס) לחנות משלך כדי לבצע עמלת הפניה.

תכונות מוצר משתנות של WooCommerce

האפשרות האחרונה שתוכלו לבחור לנתוני המוצר היא א מוצר משתנה. יש להשתמש בזה כאשר יש לכם סגנונות שונים של אותו מוצר, כמו חולצה בגדלים ובצבעים מרובים. ראשית עליך להוסיף את ה- תכונות עבור המוצר שלך.

מוצר משתנה של WooCommerce

ואז צור את הווריאציות שלך באמצעות התכונות שהוספת. בדרך זו הלקוחות יכולים לבחור בדיוק מה הם רוצים מהבחירה שלך.

מלאי מוצר WooCommerce

תחת נתוני מוצר תמצא גם אפשרויות לניהול שלך מלאי. זה הגיוני אם אתה מחזיק מלאי של המוצרים שלך מוכן להישלח. אם המוצרים שלך מיוצרים כפי שהם הוזמנו, או אם אתה מוכר מוצרים דיגיטליים, סביר להניח שלא יהיה לך שימוש רב בכרטיסייה זו.

תוכלו למצוא גם נוספים משלוח אפשרויות בהן ניתן לציין את משקל המוצר ואת מידותיו, וכן מתקדם הגדרות להוספת הערת רכישה והפעלה / השבתה של ביקורות המוצר. לאחר שתסיים תוכל לפרסם את המוצר שלך.

סך הכל חנות WooCommerce של Glitz & Glam

זה הופך להיות קל יותר כשמכירים את האפשרויות בתוך WooCommerce (אנו מבטיחים). לאחר שתוסיף את כל המוצרים שלך תוכל להשתמש באפשרויות העיצוב של WordPress שלך כדי ליצור דפי חנות מסוגננים כדי להרשים את קהל הלקוחות שלך.

כיצד לקדם את המוצרים שלך

כעת, כשהחנות שלך מוגדרת ומוכנה לשימוש, אתה צריך להוציא את המילה שאתה פתוח לעסקים. יש המון דרכים לשתף את הקונים המקוונים בחנות המקוונת החדשה שלך, אך הנה כמה כדי להתחיל.

נצל את היתרון של המדיה החברתית

מדיה חברתית

אתה צריך שיהיה לך טוויטר ופייסבוק הם חשבונות חברתיים סטנדרטיים שסביר להניח שתרצה לכל עסק קטן, אבל רשתות אחרות כמו אינסטגרם, פינטרסטון ו- Google+ עשויות להיות חשובות מאוד, תלוי מה אתה מוכר. לדוגמה, ספרים אלקטרוניים עשויים לא לדרוש אינסטגרם, אבל אם אתה מכין תכשיטים או קישוטים לבית תרצה לקבל תמונות של המוצרים שלך במגמה.

לנסות ל פרסם כל יום ובתחילת הניסוי עם זמנים שונים ביום. אתה רוצה לייעל את השיתוף החברתי שלך כך שיתאים ללוח הזמנים של קהל היעד שלך. אולי תרצה גם לשקול אוטומציה של השיתוף החברתי שלך. זה עובד במיוחד אם אתה מוסיף תוכן לבלוג באתר שלך

אולי תרצה גם לשקול קידום הפוסטים שלך, ציוצים, סיכות וכו ‘. יצירת מסע פרסום נדרשת מעט מחקר מכיוון שתרצה למקד לטווח הגילאים, לאזור ולתחומי העניין המתאימים לקהל שלך. אפילו הוצאות של כמה דולרים ליום יכולים לעזור להביא לקוחות פוטנציאליים חדשים.

הפעל קידום

מארח בגידה

ישנן דרכים רבות ומגוונות להפעיל קידום לחנות המקוונת שלך. הקלה ביותר היא להציע הנחה או משלוח חינם באמצעות קופון תכונה מובנית ב- WooCommerce.

אפשרות נוספת היא להריץ דבר מה שניתן בחינם. ישנם טונות של תוספי תחרות בחינם שבהם תוכלו להשתמש כדי לארח קידום באתר שלכם, או שתוכלו להשתמש בשירות כמו rafflecopter כדי לנהל את הפרסומת האישית שלכם. רק הקפידו לקרוא את החוקים הנוגעים לתחרויות ומסירות בשטח (למשל בארצות הברית עליכם להיות מודעים לחוקים הנוגעים לערך הפרס, קטינים, השלכות מיסים ועוד – אז עשו שיעורי בית!).

הצע הטבות ללקוח

לקוח נאמן מקוון נאמן

אם תתאים אישית את חנות WooCommerce שלך, אתה יכול לבנות במהירות בסיס לקוחות חזק. ולקוחות נאמנים הם האנשים המושלמים שיעזרו לכם לקדם את החנות שלכם.

דרך נהדרת לגרום ללקוחות לחזור לאתר שלך (ולגרום להם לשתף אותו עם חברים) היא להציע ללקוחות הטובים ביותר שלך הטבות מיוחדות. זה יכול להיות בחינם חינם ליום הולדת בהתאמה אישית עם רכישה (כמו מתנה זו שתקבלו בכל שנה בספטורה), משלוח מוזל לרכישות גדולות (לדוגמה, Old Navy מציעה משלוח חינם בהזמנות מעל 50 $), או הנחות מיוחדות להפנות חברים (בדומה ל- הקודים של Uber – 15 $ הנחה עבורך ולחבר).

התחל עלון

Widget לניוזלטר

אתה בהחלט רוצה צור עלון כדי שהקונים שלכם יתעדכנו עם מהדורות מוצרים חדשות, מבצעים מיוחדים ועוד. אתה יכול להתחיל בחינם עם MailChimp ואם אתה משתמש בערכת נושא כמו Total או Chic יתכן וכלול יישומון עלון או אלמנט דף (פשוט הדבק בקוד ה- ApCh Mail Mail שלך). אם לא יש המון תוספים בחינם – – אתה יכול להשתמש בכדי לשלב את MailChimp באתר שלך.

קבל רשת

עבודה ברשת

לפעמים יותר טוב יותר, וזה נכון במיוחד כשמדובר בהפצת הבשורה על העסק שלך. ככל שהרשת שלך רחבה יותר כך תוכל להגיע לאנשים רבים יותר. זה חל על מערכות יחסים מקוונות עם בלוגרים עמיתים ו עסקים קטנים (שלרוב משתתפים בשיתוף מאמרים), וכן חנויות לבנים וטיט מקומיים אם אתה מוכר תועלת פיזית (להיות ידידותי עם בעלי מלונות בוטיק מקומיים זה יכול להיות לקבל את הסחורה שלך בחנות המתנות שלהם).

תוכל גם להצטרף לעמותה מקצועית שתעזור לקדם את החנות שלך. אולי תרצה לשקול אינטראקציה עם המקומי שלך לשכת המסחר שכל מטרתם לעזור לבעלי עסקים מקומיים להצליח. או להצטרף רשתות עסקיות בינלאומיות (BNI), ארגון מקצועי שנוצר כדי לסייע לעסקים ברשת ברחבי העולם. ואם יש לך מקומי מועדון רוטרי זה מקום פנטסטי להחזיר לקהילה תוך חיזוק מערכות יחסים עסקיות. פשוט צא לשם, פגש אנשים ועזור לעסק שלך לצמוח!

משאבים אחרים להפעלת חנות מקוונת מצליחה

כבעל עסק מקוון ישנם המון דברים אחרים שאתה צריך להישאר עליהם כדי לשמור על העסק שלך בצורה חלקה, כולל ניהול אתר משלך. הנה כמה טיפים וטריקים נוספים שיעזרו לכם לבצע אופטימיזציה לאתר שלכם:

 • מדריך למתחילים לקידום אתרים בוורדפרס
 • טעויות נפוצות של וורדפרס שכדאי להימנע מהן
 • מדריך למטמון וורדפרס
 • פישוט הנוכחות המקוונת שלך באמצעות וורדפרס
 • טיפים להגברת האמון והאמינות

אני מקווה שהמדריך הזה היה מועיל! ניסינו לכלול כמה שיותר טיפים שיכולנו לחשוב עליהם כדי לעזור לך להקים עסק מקוון מצליח, אך אם יש לך טיפים נוספים אנא שתף ​​אותם בתגובות שלהלן!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map