כיצד לגבות חנות WooCommerce

כיצד לגבות חנות WooCommerce

ביוני 1995 היו פחות מ 25,000 אתרי אינטרנט בסך הכל. קדימה מהירה לשנת 2019 ומספר זה כפול 12,681 פעמים. יש כרגע כמעט 2 מיליארד אתרים. אתרים הפכו לצורת ייצוג מכריעה ולאמצעי להציג את כישוריהם של אנשים.


עכשיו דמיין אם האתר שלך פתאום התרסק. אתה יכול לאבד את כל נתוני האתר שלך ואם אתה מנהל חנות מקוונת, אתה אפילו מאבד מידע על לקוחות. לא רק שיש לכך השלכות כספיות אלא זה גם נדרש מחיר נפשי. פיתרון נצחי לכך הוא שמירה על גיבוי האתר שלך וביצוע אמצעי אבטחה. זה חשוב במיוחד עבור אתרי WooCommerce.

מדוע גיבוי אתר WooCommerce

מלבד העובדה שכבר צריך לקחת גיבויים מלאים לאתר כחלק מאבטחת האתר שלך, ישנן כמה סיבות ספציפיות ל- WooCommerce.

עדכוני WooCommerce

הצוות ב- WooCommerce משחרר באופן קבוע עדכונים עם תיקוני אבטחה ותכונות חדשות. לדוגמה, WooCommerce 3.5 שיפרה את עותק הדוא”ל לעסקה ותכונה חדשה לייצוא מוצרים לקובץ CSV. על ידי הצוות עצמו מומלץ תמיד לגבות את האתר המלא לפני העדכון.

בעת העדכון אתה עלול להתמודד עם אי התאמה בין תוספים ותוספים ואפילו בעיות קוד מותאמות אישית. גיבוי מבטיח שתוכל תמיד לחזור לגירסה האחרונה. אתה יכול גם לנקוט באמצעי זהירות מסוימים מומלצים לפני העדכון.

יש עוד בסטייק

השבתה, אפילו עבור אתר רגיל יכולה להיות הפסד של אלפי דולרים. מה היה המצב של אתר ה- WooCommerce שלך ​​אז? ללא גיבוי, ההשלכות של הירידה יכולות להיות חמורות.

כל השליליות מוגברות – אתה לא סתם עומד לאבד נתונים, אתה יכול לאבד נתוני לקוחות חסויים. בכל רגע אתה יכול לאבד הזמנות, תשלומים והכי חשוב, הלקוחות בוטחים. בסופו של דבר אתה מאבד לקוחות וכסף – גורמים שקובעים את כל המודל העסקי שלך. גיבוי ה- WooCommerce שלך ​​הוא המינימום היחיד שאתה יכול לעשות כדי להבטיח שהעסק שלך ימשיך לפעול.

איזה פיתרון גיבוי דורש WooCommerce?

הדבר הראשון שיש להבין הוא שאי אפשר תמיד לגבות אתר WooCommerce כמו אתר רגיל. אתה מבין, כל אתרי האינטרנט מכילים קבצים ו מאגר מידע. בסיס נתונים רגיל יכלול 11 טבלאות. עם זאת, לאחר התקנת התוסף WooCommerce, הוא מוסיף טבלה מותאמת אישית נוספת. זה מכיל מידע קריטי על הזמנות, שיעורי מס, פרטי משלוח ועסקאות.

טבלה מותאמת אישית של WooCommerce

פתרונות גיבוי רבים אינם בנויים כדי לאתר טבלה נוספת זו. הם עשויים לגבות בהצלחה את הקבצים ואת מסד הנתונים שלך, אך יתכן שהם מחמיצים את הנתונים בטבלה המותאמת אישית של WooCommerce. בסופו של דבר, בסופו של דבר אתה מקבל גיבוי לא שלם שאינו מועיל לחנות שלך.

מכאן שאתה זקוק לפיתרון גיבוי המותאם אישית עבור WooCommerce.

שנית, לאתר WooCommerce יש פעילות מתמדת באתר. בכל נקודה נתונה יתכן ותקבלו מבקרים שמשלמים תשלומים, גולשים במוצרים, הזנת פרטים וכו ‘. אם נקבעו לכם גיבויים לפי שעה, במקרה של התרסקות, תוכלו להפסיד עד שעה של נתוני הזמנת לקוח. אז אם מישהו עשה הזמנה בשעה האחרונה, לא היה לך מושג. אתה עלול לאבד את פרטיהם האישיים, את כתובת המשלוח וגרוע מכך, את פרטי התשלום שלהם.

אתר WooCommerce זקוק לפיתרון גיבוי בזמן אמת אשר רושם ומגבה נתונים ככל שמתרחשים שינויים.

כיצד מגבים אתר WooCommerce?

ישנן שלוש דרכים לגיבוי וורדפרס (אותו כיסנו בפירוט קודם). לכן זה לא אמור להפתיע יותר מדי כי אלה חלים גם על חנויות WooCommerce.

1. גיבויים ידניים

השיטה הידנית לגיבוי אינה מורכבת מדי אך יכולה להיות מסוכנת. אפילו הטעות הקטנה ביותר יכולה להיות להשלכות דרסטיות. זו גם משימה גוזלת זמן. בדרך כלל זה כרוך בצעדים הבאים:

 1. הורד את קבצי אתר וורדפרס שלך למערכת המקומית שלך (מחשב או מחשב נייד). אתה יכול לעשות זאת דרך
  1. כלי FTP כמו FileZilla
  2. מנהל הקבצים ב- cPanel של חשבון מארח האינטרנט שלך
 2. בשלב הבא עליך לגבות את מסד הנתונים. דרך לוח ניהול מסד הנתונים של המארח שלך, גש ל- phpMyAdmin.
 3. בחר בבסיס הנתונים מקובץ wp-config.php. הטבלאות במסד הנתונים יוצגו על המסך.
 4. בחר את כל הטבלאות ולחץ על ייצוא.

תהליך זה אינו אידיאלי להפעלה על בסיס קבוע, קל וחומר בזמן אמת. גם אם אתה מקצה לזה אדם, זה פשוט לא בר ביצוע. וכמובן שזו בהחלט לא הבחירה המתאימה לגיבוי אתר WooCommerce.

2. גיבויים דרך מארח האינטרנט שלך

גיבויים מנוהלים על ידי ספק אירוח

רוב ספקי האירוח של וורדפרס מציעים גיבויים הכוללים בתוכנית שלהם או כתכונה בתשלום נוסף. עם זאת, הם בדרך כלל מציעים גיבויים יומיים. יהיה קשה להפליא למצוא מארח שמספק גיבויים בזמן אמת. אבל אם אתה בהחלט צריך לקחת גיבוי דרך המארחים שלך, הנה איך.

 • צור קשר עם ספק האירוח שלך והורד את הגיבוי האחרון. אם יש לך אפשרות לגיבוי לפי דרישה, התחל גיבוי חדש ואז הורד אותו.
 • ייצא וגיבוי בסיס הנתונים שלך בשיטה הידנית. לחלופין, אתה יכול לייצא את בסיס הנתונים לתיקיה המקומית שלך באמצעות מנהל MySQL.

בדרך כלל ידועים גיבויים של מארחים כבלתי אמינים באופן ידוע לשמצה. אם משתמשים בשחזור, אתה עלול לאבד נתונים חשובים. בנוסף, הם לא מגבים את הטבלה המותאמת אישית של WooCommerce כך שתאבד גם את הנתונים המאוחסנים שם.

כבר הדגשנו את הצורך בגיבוי בזמן אמת כשמדובר באתרי WooCommerce. לאחר שבחנו את שתי השיטות הללו, ברור ששניהם לא מתאימים.

3. גיבויים באמצעות תוסף וורדפרס

השימוש בתוסף גיבוי אוטומטי הוא הדרך הקלה ביותר לגיבוי אתרי וורדפרס. זה נוח ומהיר יותר להגדרה ולשימוש. תוספים רבים כמו BlogVault, UpdraftPlus ו- BackupBuddy פשטו את תהליך הגיבוי והקלו על ביצוע וניהול גיבויים.

כשמדובר ב- WooCommerce, למרות שיש כמה אפשרויות זמינות, לא כל תוספי הגיבוי מותאמים לחנויות. כפי שנדון, יהיה עליך לבחור תוסף שמגבה את נתוני WooCommerce שלך ​​וכן את כל שאר נתוני האתר. יתר על כן, עליכם לבחור אחד שגיבוי הגיבוי שלו אמין ויעבוד ביעילות כאשר ישוחזרו. עליך גם להיות מסוגל לבדוק גיבויים לאתר לפני השחזור. פתרון אחד העומד בקריטריונים זה ועושה יותר הוא BlogVault. בוא נראה מדוע.

מדוע לנהל גיבויים באמצעות BlogVault?

גיבויים של BlogVaults בזמן אמת משתמשים בתהליך בו אפילו השינויים הקלים ביותר בפעילות האתר מפעילים מיד גיבוי. זה כולל שינויים שבוצעו בטבלה המותאמת אישית של WooCommerce.

תהליכי גיבוי כבדים יכולים להעמיס על השרת ולהאט את אתר האינטרנט שלך. א תוסף גיבוי WooCommerce ביטול סיכון זה בשתי דרכים:

 • כל תהליך הגיבוי שלהם מתרחש בשרתים הייעודיים שלהם. זה למעשה משחרר משאבי שרת לשימושכם.
 • הם משתמשים במודול גיבוי מצטבר כאשר לאחר ההתקנה, התוסף קודם לוקח גיבוי של האתר השלם. שינויים שלאחר מכן מתווספים פשוט לגיבוי ראשוני זה, בגושים קטנים. זה מבטיח שהשרת ואתר האינטרנט שלך לא יושפעו ויתפקדו בצורה מיטבית.

כיצד לגבות את אתר ה- WooCommerce שלך ​​באמצעות BlogVault

 1. הירשם וצור חשבון באמצעות BlogVault. הוסף את האתר שלך ללוח המחוונים שמופיע.
 2. אמנם אתה יכול להתקין ולהפעיל ידנית את התוסף, BlogVaults מציע אפשרות קלה ואוטומטית מתוך לוח המחוונים לעשות זאת. לאחר ההפעלה התוסף מבצע גיבוי מלא של האתר הראשוני.
 3. לאחר מכן עבור אל החלק “גיבויים” בלוח המחוונים שלך. לחץ על סרגל ההחלפה שליד “עדכונים בזמן אמת” כדי להפעיל פונקציה זו.

BlogVault לגיבוי WooCommerce

למידע נוסף על BlogVault →

והנה אתה הולך! הפעלת בהצלחה גיבויים בזמן אמת עבור האתר שלך. בהמשך, כל שינוי באתר שלך יפעיל מיד גיבוי.

בעוד שרוב הפתרונות אוהבים BlogVault הם מודל plug-it והשאירו אותו, תמיד עדיף לנקוט בכל אמצעי הזהירות האפשריים כדי להבטיח שהאתר שלכם לא יאבד נתונים. כשמדובר בגיבוי ובאבטחה של האתר, הגישה שלך לאמצעי זהירות צריכה להיות “אם היא קיימת, אני אעשה את זה”.

טיפים להבטיח אובדן נתונים אפס

 1. השתמש תמיד באתר שלב לבדיקת הגיבויים לפני השחזור. אתה יכול להשתמש בתוסף שלב כמו בימת WP או מעתק לעשות זאת (אם אתה משתמש ב- BlogVault, יש להם פונקציית שלב מובנה).
 2. אם אתה חושש לאבד נתונים מההזמנות שהוצבו בזמן שאתה משחזר גיבוי, אתה יכול להשתמש בתוסף מצב תחזוקה. בדרך זו תוכלו למנוע מהאתר שלכם לקבל הזמנות חדשות באופן זמני. באפשרותך להפעיל פונקציה זו ואז לשחזר את הגיבוי האחרון.
 3. מצא את השעה ביום בו האתר שלך מקבל פחות תנועה / הזמנות באמצעות Google Analytics. אם אתה צריך לשחזר גיבוי, נסה לעשות זאת בפרק זמן זה. אם אתה משתמש בגיבויים תקופתיים, קבע אותם בתקופה זו.
 4. ודא שיש לך מספר עותקים של הגיבויים שלך ושהם נגישים להורדה. ועדיף, אחסן עותק מחוץ לאתר.
 5. אם אתה משתמש בתוסף גיבוי, וודא שאתה משתמש בכזה המספק תמיכת לקוחות טובה. במקרה של בעיה כלשהי, עליך להיות בעל גישה לסיוע מהצוות שלהם.

הבטחה שאתר ה- WooCommerce שלך ​​מגובה אמור להיות חלק מניהול האתר הבסיסי שלך. לאובדן נתונים השפעה גדולה בהרבה על חנות מקוונת מאשר באתר רגיל.

ניתן לייחס זאת לעובדה ש:

 • לאתרי WooCommerce יש יותר פונקציונליות ותהליכים מרובים הפועלים בכל זמן נתון.
 • על בעל האתר WooCommerce לשמור על אבטחת מידע על לקוחותיו. כל אובדן או שימוש לרעה במידע אישי של לקוחות יכולים להיות להשלכות משפטיות.
 • חנות מקוונת צריכה להתמודד עם ספקים מרובים לצורך רכש, משלוח ותשלומים של מוצרים. גודל הנתונים העומד על כף המאזניים הוא גבוה משמעותית.
 • חנות WooCommerce היא השקעה גבוהה משמעותית מאתר בלוגים רגיל פשוט בגלל התהליכים הרבים שהוקמו.

על מנת להגדיר אסטרטגיית גיבוי יעילה לחנות WooCommerce שלך, אנו ממליצים להשתמש בתוסף גיבוי בוורדפרס בזמן אמת המגבה את כל פעילות האתר, כולל שינויים שבוצעו בטבלה המותאמת אישית של WooCommerce. התהליך האוטומטי הוא דרך קלה אך מקיפה לפקח על ביצועי האתר ולהקטין את זמן ההשבתה. זה הכי קרוב שאפשר להגיע לאובדן נתונים.

אנו מקווים שמאמר זה יעזור לך לגבות ביעילות את חנות WooCommerce שלך. אם יש לך הצעות או שאלות, השאר תגובה! גיבוי שמח!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map