כיצד להתקין מטמון וורדפרס באמצעות מטמון W3 Total (W3TC)

 1. 1. מדריך למתחילים להבנת פונקציות פנימיות של וורדפרס
 2. 2. מה מטמון וורדפרס ומדוע חשוב?
 3. 3. כיצד עובד מטמון וורדפרס?
 4. 4. כיצד להתקין ולהגדיר מטמון וורדפרס באמצעות WP Super Cache
 5. 5. כרגע קורא: כיצד להתקין מטמון וורדפרס באמצעות מטמון W3 Total (W3TC)
 6. 6. סקירת MaxCDN: ה- CDN הטוב ביותר עבור וורדפרס?

שני התוספים השומרים הפופולריים ביותר למטמון וורדפרס בעולם הם WP Super Cache ו- W3 Total Cache (W3TC). W3 Total Cache, שפותח על ידי ה- CTO של Mashable, הוא ללא ספק התוסף השמור למטמון של וורדפרס הזמין ביותר, המשמש באתרי תנועה גבוהה כמו Smashing Magazine, Mashable, MakeUseOf ו- Yoast. מדריך זה הנו מדריך למתחילים להגדרת תצורת המטמון הכולל W3. דבר העצה: ל- W3TC יש שפע של הגדרות מתקדמות שחלקן אני מתקשה להבין. אם אינך מכיר הגדרה, עדיף שלא להתעסק איתה. בואו נתחיל!


התקן את ה- W3 Total Cache

התקן את ה- W3 Total Cache

להתקנת ה- תוסף Wache Total Cache, פתח את לוח המחוונים של וורדפרס ואחריו תוספים> הוסף חדש. לחפש אחר “מטמון כולל w3“והתקין את התוצאה הראשונה. אתה יכול גם להוריד ידנית את התוסף ולהעלות אותו ל- wp_content / plugins תיקיה דרך FTP. אם התקנת בעבר תוסף מטמון נוסף כמו WP Super Cache, עליך להשבית אותו לפני שתפעיל את W3 Total Cache. זה ימנע משני התוספים להתנגש. ככלל אצבע, אל תחזיק יותר מתוסף מטמון וורדפרס אחד בכל פעם נתונה.

קביעת תצורה של מטמון סה”כ W3 – הגדרות כלליות

W3 Total Cache יוצר ערך חדש בתפריט שנקרא ביצועים בלוח המחוונים של וורדפרס. האפשרויות שאנו מחפשים עומדות תחת ביצועים> כללי. אתה תשים לב שלדף זה יש מספר הגדרות מדהים עבור תוסף מטמון (והרבה יותר מכך אם אתה נמצא בדברים מתקדמים). כל הגדרה ממוקמת בתיבה – המכונה מודולים. דנתי בכל אחד מהמודולים הללו עם צילומי מסך רלוונטיים. אם אתה נתקע או שאתה לא בטוח לגבי הגדרה מסוימת, פשוט עקוב אחר צילומי המסך.

W3 מודול הגדרות כלליות של מטמון

המודול הראשון שתמצא הוא כללי. אני ממליץ לא להפעיל את כל אפשרויות המטמון באמצעות תיבת הסימון כדי לעבור. אתה יכול להפעיל הגדרות שאינן נדרשות (או אפילו נתמכות על ידי) המארח שלך – מה שיאט בשוגג את האתר שלך. עם זאת, אם ברצונך להשבית במהירות את כל המודולים, תיבת הסימון המיתוג הזו מועילה! לפני שנמשיך הלאה, אם אינך מכיר את המונחים ‘מטמון עמודים’ או ‘מטמון מסד נתונים’, הייתי ממליץ לקרוא כיצד פועל מטמון וורדפרס..

מודול מטמון דף

זיכרון המטמון הכולל של W3

המודול השני שאנחנו הולכים להגדיר הוא מטמון דף. ה שיטת מטמון דף תלוי בסביבת האירוח שלך. אם אתה משתמש במארח משותף, דיסק: משופר היא האפשרות הטובה ביותר. עם זאת, אם אתה משתמש בשרת ייעודי או וירטואלי ויש לך APC (או כל צורה אחרת של מטמון Opcode מותקן), עליך לבחור באפשרות המתאימה.

צמצם את המודול

מודול הפחתת המטמון הכולל W3

ה צמצם המודול דוחס את קבצי ה- CSS וה- JavaScript שבהם משתמשת העיצוב שלך, על ידי הסרת שורות קוד מיותרות כמו הערות ושטחי מרווח. זה מצמצם את גודל הקבצים ב- ~ 10% מה שמביא לאתר מהיר יותר. תחת צמצם את שיטת המטמון עליך לבחור באפשרות המתאימה על בסיס השרת שלך.

מודולי מטמון אחרים

מטמון אובייקט מטמון הכולל W3

שני המודולים הבאים הם מטמון מסד נתונים ו מטמון אובייקטים. הפעל כל אחד מהם ושנה את שיטת המטמון שלהם להתאמה הטובה ביותר לסביבת האירוח שלך – בדיוק כמו שעשית תחת מטמון דף ו צמצם.

זיכרון המטמון הכולל של W3

המודול האחרון שברצוננו לאפשר הוא מטמון הדפדפן. לאחר שתפעיל אותם, לחץ על שמור את כל ההגדרות. זה צריך לעשות את זה! מטמון W3 Total מופעל כעת בשרת שלך. כעת נבחן לעומק שני מודולים ספציפיים – מטמון דף ו מטמון הדפדפן. שאר ערכי ברירת המחדל של המודולים הם בסדר גמור.

הגדרות מטמון דף

הגדרות מתקדמות של W3 הכוללות מטמון - מטמון עמודים

ניתן למצוא את ההגדרות של מטמון הדפים תחת ביצועים> מטמון דף. ההגדרות כאן מסבירות את עצמן למדי. אפשרתי לזוג מהם – במיוחד אל תטמון דפי מטמון עבור תפקידי המשתמש הבאים. זה מבטיח שכאשר מחבר עורך פוסט, הוא / היא יוכלו להציג את הגרסה האחרונה ולא את זו מהמטמון..

טען מראש את המטמון

הגדרות מתקדמות הכוללות w3 במטמון - טעינה מוקדמת של מטמון

כברירת מחדל, מטמון ה- W3 הכולל מטמון דף כאשר הוא מתבקש לראשונה. יש לך גם אפשרות לייצר מראש עותקים של כל הפוסטים / העמודים. בדרך זו, לא משנה מתי מבקר מבקש עמוד, המטמון מוכן והדף מוגש בזמן הנמוך ביותר האפשרי.

עליך לקבוע את התצורה של הגדרות הטעינה מראש של המטמון על סמך סביבת האירוח שלך וכמות התנועה שאתר שלך מקבל.

 • המטמון מרווח עדכון משפיע באופן ישיר על משאבי השרת – הורד את מרווח הזמן (כלומר גבוה יותר את התדירות), וגדל את משאב השרת שנצרך. אנשים על שרתי אירוח משותפים צריכים להיזהר מאוד עם ההגדרה הזו. הגדר תדירות גבוהה מספיק וייתכן שאתה פשוט מושעה את חשבונך בגלל שימוש לרעה במשאבי השרת. מרווח טעינה מראש של מטמון הוא שעה – כלומר 3600 שניות.
 • אם אינך מכיר את כתובת אתר של מפת האתר, להתקין קובצי Sitemap של גוגל XML. זה קל מאוד לשימוש ולמעשה הוא תוסף חובה.
 • לבסוף, ברצונך לאפשר את האפשרות האחרונה שתפעיל פעולת טעינה מראש של מטמון בעת ​​פרסום פוסט / עמוד.

הגדרות מטמון דפדפן

הגדרות מתקדמות של W3 הכוללות - מטמון דפדפן

זה נמצא תחת ביצועים> דפדפן. הרעיון הוא למנף את מכשיר האורח שלך. הפעלת מטמון הדפדפן תגרום להגשת הקבצים הסטטיים (כגון CSS, JavaScript ותמונות) מתוך מטמון הדפדפן של האורח שלך. כמובן שיש זמן תפוגה שימנע שימוש בנתונים מיושנים. זה מסיר עומס עצום מהשרת, חוסך רוחב פס ומשפר מאוד את הביצועים הכוללים של האתר שלך.

זה חי!

איך אתה יודע ש- W3 Total Cache עובד באמת? ובכן, עמוד התוסף אומר זאת. אתה יכול גם להציג את קוד המקור של האתר שלך כדי למצוא משהו כזה:

עובד במטמון

מדד הביצועים הכולל של W3

מד מהירות

חיכיתי כשעה לאחר שהפעלתי זיכרון מטמון וביצעתי את מידת הביצועים של האתר באמצעות GTmetrix. זה ללא כל תוסף מטמון:

לפני המטמון

זה שעה לאחר שהוגדר תצורת המטמון של W3:

תוצאות מדד המטמון הכולל

שימו לב להבדל? עלייה של 3% ו- 5% במהירות הדף ובציון YSlow. מסודר, נכון? עכשיו דמיין אלף אנשים המבקרים באתר שלך מדי יום – דמיין את כמות מחזורי ה- CPU (מונח מפואר לשימוש במשאבים) שתחסוך. מטמון לא רק מקטין את גודל הדף שלך, אלא גם משפר את ביצועי האתר הכוללים את הדרך לחוויית משתמש נהדרת.

פתרון בעיות מטמון כולל של W3

פתרון בעיות במטמון הכולל של w3

ייתכן שתבחין שזמן הטעינה של האתר שלך גדל לאחר התקנת ה- W3 Total Cache. האם זה אפילו אפשרי? ברור שכן! למעשה, זו טעות מתחילה נפוצה מאוד. יכולות להיות הרבה סיבות מאחורי זה:

 • הסיבה הסבירה ביותר היא שביצעת את מדד האתר תוך כדי טעינת המטמון. בניית המטמון צורכת משאבים רבים לשרת. תאר לעצמך את בקשתך על גבי זה – כמובן שהאתר שלך יהפוך לאיטי! הפיתרון: המתן שעה ונסה שוב – הפעם זה צריך להיות שונה.
 • סיבה נפוצה נוספת היא בחירת שיטות המטמון השגויות. אני אגיד לך שכל דבר אחר מלבד מטמון דיסק כרוך בכמות מסוימת של בדיקות A / B. אתה צריך לשחק עם כמה מההגדרות האלה כדי לסחוט את התוצאה הטובה ביותר האפשרית.
 • לפעמים בשרת משותף אתה עשוי למצוא APC או אפשרות אחרת לשמירת מטמון Opcode זמינה – וסביר להניח שבחרת בה. לא! לחזור ל ‘דיסק’ או ‘משופר דיסק’. הסיבה לכך היא שההגדרות הללו מכווננות היטב לביצועים הכוללים של השרת המשותף – זכור שאתה לא האדם היחיד המשתמש בו. ייתכן שהגדרות אלה לא יעבדו עם W3 Total Cache.

אם אתה עדיין נתקל בבעיות וניסית את ערכי ברירת המחדל / המומלצים, אני ממליץ לעבור ל- WP Super Cache.

.htaccess שגיאת הרשאת קובץ

בהתאם לסביבת האירוח שלך, ייתכן שתראה הודעת שגיאה המציינת שקובץ ה- .htaccess שלך לא ניתן לכתיבה. פירוש הדבר שלשרת האינטרנט ו / או למטפל PHP אין את ההרשאה הנדרשת לשנות את קובץ ה- .htaccess. ישנם שני פתרונות:

 • אתה משנה את הרשאת קובץ ה- .htaccess ל- 775 דרך FTP או cPanel וכו ‘.
 • אתה מוסיף את הנתונים ידנית לקובץ .htaccess

עלי לציין שהשיטה השנייה בטוחה יותר ונחשבת לפרקטיקה ביטחונית טובה.

מסקנה – באיזה תוסף עלי להשתמש?

פלאגינים למטמון של וורדפרס

יתכן שאתה תוהה באיזה תוסף מטמון וורדפרס להשתמש. אחרי הכל כתבתי שני הדרכות נפרדות בכדי להשיג את אותה מטרה. האם כדאי לך ללכת על WP Super Cache או W3 Total Cache? ובכן, כדי לקצר סיפור ארוך – אם אתם בשרת משותף ואינכם רוצים את הטרחה של בדיקות A / B ו / או פתרון בעיות, WP Super Cache הוא הרבה יותר קל ליישום. עם זאת, אם אתה משתמש בשרת וירטואלי או ייעודי עם התקנת מטמון Opcode (כמו APC או XCache) – ולא יהיה אכפת לך עבודה נוספת, W3 Total Cache הוא בשבילך. כאשר מוגדרים כראוי בשיטות מתקדמות, התוצאות של W3TC עדיפות בהרבה.

זה מסכם את הגדרת תוספי המטמון שלנו. אדון גם כיצד להתקין CDN עם ​​כל אחד מהתוספים האלה. בינתיים תוכלו לבדוק כמה מה- CDNs החינמיים הטובים ביותר עבור וורדפרס ולהישאר מעודכן.

שאלת פרידה: מה התוסף המועדף עליך במטמון? כמה זה הבדל בביצועי האתר שלך? נשמח לשמוע ממך!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me