כיצד ליצור כתובות URL קצרות בהתאמה אישית לבלוג הוורדפרס שלך

כיצד ליצור כתובות URL קצרות בהתאמה אישית לבלוג הוורדפרס שלך

אתה נרגש להגיע לקוראים רבים יותר במדיה החברתית בין מקומות אחרים. אבל כתובות URL ארוכות מקשות עליכם מכיוון שהן אינן ידידותיות למשתמש ואפילו לא יפות. לעומת זאת, קל לשתף כתובות URL קצרות בהתאמה אישית על מדיה חברתית ותצוגות אחרות כמו מודעות מודפסות או כרטיסי ביקור.


חשבו למשל על קישורי סניפים של אמזון

https://www.amazon.com/Kindle-Wireless-Reading-Display-Globally/dp/B003FSUDM4/ref=amb_link_353259562_2?pf_rd_m=ATVPDKIK X0DER & pf_rd_s = center-10 & pf_rd_r = 11E79K_2

איך קישור כזה ידידותי למניות? אתה זקוק לכתובות אתרים קצרות יותר הניתנות לשיתוף, בלתי נשכחות, ובמידת הצורך – להסוות את קישורי השותפים שלך. כתובות האתרים שלך לפרסום בבלוג יכולות גם להשתמש במעט מתנדנד החוצה. אם אתה יכול לקבל כתובת URL קצרה ממותגת שתעבור עם זה, אתה מוזהב.

המשך לקרוא כדי ללמוד כיצד ניתן ליצור כתובות URL קצרות בהתאמה אישית לבלוג הוורדפרס שלך מבלי לשבור זיעה.

מדוע לקצר כתובות אתרים?

ראשית, ראשית, מה היתרונות של קיצור הקישורים שלך?

 • שפר את השיתוף למותר לציין שקל יותר לשתף https://wpexplorer.com/short-url מאשר https://wpexplorer.com/how-to-create-custom-short-urls-for-your-wordpress-blog. זה מעייף רק להקליד את כתובת האתר הארוכה יותר. חוץ מזה, קל יותר להציב כתובות URL קצרות על כרטיסי ביקור, עטים, חולצות וכו ‘.
 • הגבר את טווח ההגעה למותג – שוב, קל יותר לזכור את כתובת האתר הקצרה ביותר, לא משנה היכן הלקוח ראה אותה. בהתחשב באפשרותך לקנות כתובת URL ממותגת, אתה יכול לרכוב על פוטנציאל ההחלמה של כתובות URL קצרות בהתאמה אישית כדי לקבל את שם המותג שלך מול גלגלי עיניים נוספים. לקוחות פוטנציאליים יכולים להגיע אליך באמצעות Messenger m.me/wpexplorerthemes לדוגמה.
 • להסוות קישורים – כדאי להסוות חלק מהקישורים שלך, יותר מכך אם הם ארוכים ומלאים בפרמטרי מעקב. סביר יותר שהקוראים שלך ילחצו https://yoursite.com/amazon-book לקנות את הספר שלך באמזון בניגוד לקישור המקורי שלך באמזון. גם קישורי שותפים יכולים להפחיד את הקוראים, אז ג’אז אותם מעט.
 • ניתוח מקצרי כתובות אתרים מציעים לך נתונים רבים לגבי הקישורים שלך; נתונים שבהם אתה יכול להשתמש כדי לשפר את האסטרטגיה השיווקית הכוללת שלך. אחרי הכל, אתה רוצה שאנשים ילחצו על כפתורי הקנייה שלך, כך שזה רק נוח לעסקים לדעת אילו סיכויים לוחצים על האתר שלך.
 • שירות חינם – קיצור קישורים לאתר וורדפרס שלכם הוא בחינם או זול יחסית אם תחליטו לקנות כתובת URL קצרה ומותגת.
 • שפר את שיעור הקליקים – Bit.ly (קצר URL btw), אחד מקיצורי הקישורים הפופולריים ביותר באינטרנט, פרסם מחקר שמראה שמיתוג כתובות URL קצרות. הגדל את שיעורי הקליקים ב -34%.

דוגמאות נהדרות לכתובות אתרים קצרות בהתאמה אישית לפי שמות מותגים פופולריים כוללות youtu.be, wp.me, nyti.ms, es.pn ו fb.me בין היתר. כל אלה הם דוגמאות טובות לכתובות URL קצרות ממותגות. אני בטוח שלא יהיה לך קשה לזכור את כתובות האתרים האלה או לספר אילו מותגים הם מייצגים.

זה דרך אחרת, הרשה לנו ליצור כתובות URL קצרות בהתאמה אישית לאתר שלך, החל מההליך הקל ביותר. בחלק זה תלמד כיצד ליצור כתובות URL קצרות בארבע דרכים:

 • באמצעות קישור לקיצור תוסף וורדפרס
 • הפעלת קישורי WP.me ​​ב- Jetpack
 • השתמש בשירות קיצור קישור של צד שלישי
 • קנו שם דומיין קצר יותר והגדרו כתובות URL קצרות ממותגות

1. צור כתובות URL קצרות עם תוסף WordPress היפים

תוסף PrettyLinks Lite

מידע והורדהצפו בהדגמה

אתה יכול לקצר ולקפל את הקישורים שלך ברגע זה באמצעות תוסף וורדפרס כמו Pretty Links. באמצעות התוסף אני יכול לקצר קישור סניף כגון https://themeforest.net/item/total-responsive-multipurpose-wordpress-theme/6339019/?ref=wpthemeraves ל http://wpthemeraves.com/total/.

בעוד ששם הדומיין שלי עדיין ארוך, כתובת האתר השנייה היא הרבה יותר קצרה וקלה יותר לזכור / לשתף מאשר הראשונה. זה, בתוספת כתובת האתר השנייה לא נראית כמו קישור סניף. ובכן, כמעט.

נוסף על כך, אני יכול לראות בקלות את מספר האנשים שלוחצים על הקישור דרך לוח המחוונים הניהול של Pretty Links. ואז כמה.

התקנה והתקנה של קישורים יפים היא תהליך די פשוט, לא הייתי מצפה שתיתקל בבעיה. אבל במקרה שתצטרך שנחזיק לך את היד, הנה איך.

התקנת קישורים יפים

נווט ל תוספים> הוסף חדש בתפריט הניהול של WordPress שלך כפי שאנו מראים לך בתמונה למטה.

הוספת תוסף חדש

לחיצה על הוסף חדש הפריט מוביל אותך לדף הראשי להוסיף תוספים של WordPress. כאן תוכלו להעלות את התוסף Pretty Links Pro מהמחשב או להתקין את הגרסה החינמית ממאגר התוספים הרשמי של וורדפרס. מכיוון שאנו מתכוונים לחיפושים בחינם, נלך עם האפשרות השנייה.

על הוסף תוספים בדף, הזן “קישורים יפים” בדף תוספי חיפוש (1) תיבת חיפוש. המתן מפונקציונליות החיפוש של Ajax כדי להביא לך את התוסף. הלהיט הבא התקן עכשיו (2) כפתור, ובסופו של דבר הפעל כפתור שמגיע לאחר ההתקנה.

הבא, היכה ב- קישורים יפים פריט בתפריט הניהול של WordPress שלך כפי שנראה להלן.

לוח קישורים יפה לניהול

ברוך הבא לחלונית הניהול של Pretty Links, אך מכיוון שאין לך קישורים, הוא ריק. אינך מתרגש ליצור את כתובת האתר הקצרה הראשונה שלך בדומיין שלך? עקוב אחרי.

יצירת קישורים יפים של כתובות אתרים קצרות

בחלונית הניהול Pretty Links, לחץ על הוסף קישור די כאשר אנו מדגישים בתמונה למטה.

במסך הבא, הוסף את שלך כתובת אתר יעד, קישור יפה, כותרת, ו הערות. אם הייתי אתה, הייתי עוזב את הפניה מחדש התפריט הנפתח לבד אלא אם כן אני יודע מה אני עושה.

לוח קישורים יפה לפאנל הניהול

ראה את אפשרויות מתקדמות קישור בתמונה למעלה? ובכן, לחץ על זה כדי לפתוח כמה אפשרויות חמישות כגון קיבוץ קישורים, הוספת תג ללא מעקב, העברת פרמטרים ומעקב אחר קישורים..

כיצד ליצור כתובות אתר קצרות בהתאמה אישית בתוספות קישורים יפות

לאחר שתסיים לבחור את ההגדרות שלך, לחץ על צור כפתור כפי שאנו מראים בתמונה למעלה. בואו נראה מה יש לנו כאן.

קישורים עם כתובות אתרים קצרות

עכשיו קישור השותפים הארוך שלי (https://themeforest.net/item/total-responsive-multipurpose-wordpress-theme/6339019/?ref=wpthemeraves) הוא http://design.vistamedia.xyz/total. דרך קצרה משמעותית מהקישור המקורי, גם אם אני משתמשת בתת-דומיין בדוגמה השנייה הזו ��

כתוצאה מכך, אני יכול לשתף את הקישור הקצר שלי בכל מקום שאני אוהב או להוסיף אותו לנכס אינטרנט כלשהו בקלות. כשאנשים פוגעים בקישור, Pretty Links מתעדת כל דבר בדוח מעקב שנראה כך:

תכונה מעקב קישורים יפה

כאשר עולה הצורך, באפשרותך להציג את סטטיסטיקת הקישורים שלך על ידי ניווט אל קישורים יפים> קליקים בתפריט הניהול של WordPress שלך. החלק הטוב ביותר הוא שתוכל להתאים ולהוריד את הדוחות. נוסף על כך, אתה יכול לראות את כתובת ה- IP של האורח אם זה עוזר.

Pretty Links Pro נשלח עם תכונות נוספות הכוללות אפשרות להפנות קישורים על סמך מיקום המשתמש, לקצר את כל הקישורים באתר שלך באופן אוטומטי, בדיקות A / B וסוגי הפניה נוספים בין היתר.

2. הפעל קישורי WP.me ​​ב- Jetpack

תוסף JetPack

לפני שנסיים עם תוספים, ידעת שאתה יכול ליצור קישורי WP.me ​​באמצעות Jetpack? הנפילה היחידה? קישורי WP.me ​​אינם מציעים לך נתוני מעקב.

ראשית התקן והפעל את Jetpack אם עדיין אין לך את התוסף. ואז הפנה את הדפדפן שלך example.com/wp-admin/admin.php?page=jetpack_modules, ולהחליף example.com עם שם התחום שלך בפועל. אם אתה מתקשה, תוכל ללמוד עוד על גישה כל המודולים של Jetpack בדף אחד.

חוץ מזה, אתה במקום הנכון אם אתה רואה את הדף הבא.

מודולי jetpack

גלול מטה והפעל את מודול הקישורים WP.me ​​כפי שתוכלו לראות בתמונה למטה.

הפעלת מודול הקישורים של Jetpack wp.me - -

עכשיו מה? בכל פעם שקורא משתמש בכפתורי השיתוף של Jetpack, האתר שלך ייצור באופן אוטומטי כתובות URL קצרות של WP.me ​​כמו זו המוצגת להלן..

שתף קישורים מקוונים wp.me בטוויטר

בנוסף, הפעלת קישורי WP.me ​​מוסיפה את קבל קישור קצר כפתור בעורך הקלאסי כפי שנראה למטה.

בכל דרך, אל תהסס להעתיק את קישורי ה- WP.me ​​שלך ​​ולשתף אותם בכל מקום שתרצה. פשוט עצוב שאתה לא יכול לעקוב אחר הקישורים האלה, או שאתה יכול? ספר לנו בפרק התגובות.

אם אינך מעוניין בנתיב התוסף, אתה תמיד יכול למנף שירותי קיצור קישורים של צד שלישי כגון Bitly או TinyURL. בדרך כלל, שירותים אלה קלים לשימוש ורוב הפעמים, אינך אפילו צריך להירשם לחשבון.

3. בקר ב- TinyURL כדי ליצור כתובות אתרים קצרות

שירות קיצור קישור זעיר

TinyURL היא המתמודדת הראשונה שלנו ללא תוספים כיום, ולא בכדי. קיצור ה- URL משרת למעלה ממיליארד הפניות בחודש, כלומר אתה בחברה טובה. ובדיוק כמו Bitly, אתה יכול ליצור כתובות URL קצרות באופן אנונימי מבלי ליצור חשבון.

ההבדל היחיד? אינך יכול ליצור חשבון ב- TinyURL. אז איך אתה עוקב אחר הקישורים שלך? ובכן, אינך יכול, מה שמשאיר לנו רק ביטלי. אך כשירות לקיצור קישור, TinyURL נושא את משקלו. אחרי הכל, אתה רק צריך להדביק את כתובת האתר הארוכה שלך ולחץ על כפתור אחד.

עם זאת, תוכלו להתאים אישית את הקליע שמגיע אחרי TinyURL.com. למשל במקום https://tinyurl.com/yby5eax2, אתה יכול להתאים אישית את הקליע כך שייראה https://tinyurl.com/שיווק וו, בתנאי שהשבלול זמין.

צור קישורים קצרים של TinyURL

החיסרון הגדול ביותר בשימוש במקצרי כתובות אתרים של צד שלישי הוא בסופו של דבר להקריב את המותג שלך. במקום ששם הדומיין שלך יופיע בקישורים הקצרים שלך, הקישור כולל תחום של צד שלישי, למשל, TinyURL.com/short-url, Tiny.cc/short-url ו- bit.ly/short-url.

עם זאת, אל תדאג, אנו יכולים להתגבר על אתגר זה בשיטה האחרונה שלנו; רכישת כתובת URL קצרה ממותגת והגדרת התצורה שלה לאתר וורדפרס שלך.

4. השתמש במעט עבור כתובות URL קצרות בהתאמה אישית

מקצר url קצת

Bitly הוא אחד מקצרי ה- URL הפופולריים והוותיקים ביותר באינטרנט. השירות מאפשר לך ליצור כתובות URL קצרות באופן אנונימי. כל שעליך לעשות הוא להדביק את הקישור הארוך שלך בשדה שאנו מסמנים באמצעות הפריט מספר. 2 בתמונה למעלה.

ובכל זאת, ניצור חשבון, אז פגע ב- הירשם קישור בתפריט כמוצג למעלה. לאחר מכן מלא את טופס ההרשמה או הירשם באמצעות גוגל, פייסבוק או טוויטר כפי שאנו מדגישים בתמונה למטה.

יצירת חשבון קצת

הכה ב צור חשבון לחצן למטה ובחר כיצד תרצו להשתמש ב- Bitly במסך הבא כמוצג להלן.

חלק זה הוא אופציונלי, לחץ במרחק מהקופץ כדי לסגור אותו ��

לפני שתעשה משהו אחר, התחבר לחשבון הדוא”ל שלך ואמת את כתובת הדוא”ל שלך.

אימות חשבון ביטלי באמצעות דואר אלקטרוני

כעת חשבון ה- Bitly שלך מוכן.

פאנל מנהלים

די מסודר, נכון? יצירת כתובות URL קצרות מנקודה זו היא עניין של נקודה ולחץ. כדי ליצור כתובת URL קצרה חדשה בלוח המחוונים של Bitly, פשוט לחץ על צור כפתור בראש (ראה תמונה למעלה).

בשלב הבא הדבק את כתובת האתר הארוכה שלך בקטע השקופית כפי שמתאר בתמונה למטה.

הדבקת URL ארוך במעט

לאחר מכן, התאם אישית את הקישור שלך כראות עיניך בקטע הבא כמוצג להלן.

יתרה מכך, תוכלו לחבר את חשבונות הטוויטר והפייסבוק שלכם בכדי להקל על שיתוף קל יותר של קישורים קצרים. נוסף על כך, אתה יכול להתקין את תוסף הדפדפן Bitly כך שתוכל ליצור כתובות URL קצרות של כל דף אינטרנט באופן מיידי.

בנוסף, Bitly נשלח עם תרשים מעקב אינטואיטיבי המציג לך את המספר הכולל של קליקים, מפנה עליון (דוא”ל, SMS או ישיר), והמיקום העליון בין היתר. במידת הצורך, תוכלו לשדרג לחבילת Enterprise לקבלת תכונות נוספות.

צור כתובות URL קצרות

התקנה ותצורה של תוסף WP Bitly

רוצה להשתמש ב- Bitly מלוח המחוונים של וורדפרס שלך? אתה יכול! התקן והפעל WP קצת בדיוק כמו שעשינו עם שלבי התוסף Pretty Links למעלה. לאחר מכן נווט אל הגדרות> כתיבה בתפריט הניהול של WordPress שלך. ואז גלול מטה עד שתראה קישורי WP Bitly כפי שאנו מדגישים להלן.

בשלב הבא עליכם ללחוץ על לאשר כפתור כמוצג בתמונה למעלה. בדף הבא, לחץ על להתיר כפתור כמוצג להלן (עליך להיות מחובר ל- Bitly).

אם הכל מסתדר, אתה אמור לראות את העמוד למטה.

בנקודה זו אתה מוכן להתחיל ליצור כתובות URL קצרות ממותגות לבלוג הוורדפרס שלך. פשוט פתח את המאמר בעורך הפוסט ולחץ על קישור קצר כפתור בתפריט הניהול הראשי של וורדפרס כמוצג להלן.

בנוסף, אתה יכול לראות את ביצועי הקישורים שלך ישירות מתוך עורך הפוסטים כמוצג בתמונה למעלה.

5. רכוש והגדר כתובת אתר קצרה ממותגת

השיטות האחרות בפוסט זה יעזרו לך ליצור כתובות URL קצרות בג’יפי ומבלי לבזבז אגורה. עם זאת, ישנם כמה חסרונות בשימוש בשיטות אלה, עליהם אנו יכולים להתגבר בסעיף זה.

לדוגמה, התוסף Pretty Links לא עושה שום דבר כדי לקצר את שם הדומיין שלך, ולצערנו, לרובנו יש שמות דומיין ארוכים. קישור כמו wpthemeraves.com/total/ עדיין שומר על שם המותג, אך אנו יכולים לקצר אותו על ידי קפיצות של כתובת אתר קצרה ממותגת.

וכבר הזכרנו כי השימוש ב- WP.me ​​וקיצורי כתובות אתרים של צד שלישי מקריב את שם המותג שלך.

אז במקום wpthemeraves.com/total/, נוכל ללכת על wprav.es/total/ לדוגמה. כתובת אתר קצרה ממותגת נושאת את המותג שלך ומשפרת את כושר הניתוח פי עשרה בהשוואה לסוגים אחרים של כתובות אתרים קצרות.

בתור התחלה, חישבו את תחום ה- URL הקצר המועדף עליכם או השתמשו במחולל שם דומיין כדי למצוא כתובת URL קצרה ממותגת מתאימה. היה יצירתי וחקור דרכים שונות לקיצור תחום המותג שלך.

רכישת כתובת אתר קצרה ממותגת

חיפוש שם תחום

אתה יכול לקנות כתובת URL קצרה ממותגת מרשם הדומיין שלך, באותה דרך שרכשת את הדומיין הקיים שלך. מסיבה זו לא ניכנס לפרטים. עם זאת, אם אתה מחפש רשם דומיינים נהדר, אני קונה את כל שמות הדומיינים שלי ב- Namecheap.

עם כתובת אתר קצרה ממותגת ביד, הגיע הזמן להגדיר כמה דברים, כך שהדומיין הקצר החדש שלך יוכל לשרת קישורים קצרים לאתר שלך..

הגדרת תצורת כתובות אתר מותאמות אישית קצרות

עבור פרק זה תלמד כיצד לקשר את כתובת האתר הקצרה שלך ממותגת ל- Bitly, ומאפשר לך למנף את Bitly כדי ליצור כתובות URL קצרות בכתובת האתר שלך ממותגת. אז במקום להשתמש bit.ly/ short url, הקישורים הקצרים שלך ייראו wprav.es/ short url, לדוגמה.

התחבר לחשבון Bitly שלך ולחץ על שם המשתמש שלך כמוצג בתמונה למטה.

להוסיף מעט כתובות אתרים קצרות ממותגות

במסך הבא, לחץ על לנהל קישור:

נהל מעט את העדפות המשתמש

לאחר מכן לחץ על דומיינים קצרים ממותגים ואז ה הוסף דומיין קצר ממותג כפתור כפי שאנו ממחישים בתמונה למטה.

הוספת תחום קצר ממותג במעט

בקטע השקופית הבא, אתה יכול להוסיף את כתובת האתר הקצרה שלך ממותגת ולראות את הגדרות ה- DNS שאתה צריך כדי לקשר Bitly לתחום הקצר שלך..

לפני שאתה מכה ב- אמת את הדומיין כמתואר בתמונה למעלה, עליך להיכנס לרשם הדומיינים שלך ולוודא שהדומיין הקצר המותג שלך מצביע ל- Bitly.

נניח שרכשת את הדומיין הקצר שלך ממותג באמצעות Namecheap, אתה רק צריך להיכנס למרכז השליטה של ​​Namecheap ולנווט אל רשימת תחומים כפי שאנו מראים להלן. הבא, היכה ב- לנהל כפתור ליד הדומיין הקצר המותג שלך:

רשימת תחומים בלוח המחוונים של nameapeap

הבא, מצא את שרתי שמות קטע, בחר DNS מותאם אישית ולהוסיף את רשומות ה- DNS שמציע Bitly. זכור לשמור את השינויים שלך. שים לב שיכולים להימשך עד 72 שעות עד ששינויים ב- DNS יתפשטו, אז היו סבלניים. פעמים אחרות השינויים משתקפים באופן מיידי.

ברגע שכתובת האתר הקצרה שלך ממותגת מצביעה על Bitly, הזן את הדומיין ל- Bitly והרגיש חופשי לפגוע ב אמת את הדומיין כפתור כמוצג להלן.

כתובת URL קצרה ממותגת

עם זה בדרך, אתה רק צריך להתקין את התוסף WP Bitly, כך שתוכל לנהל את כתובות האתר הקצרות שלך ישירות מתוך לוח המחוונים הניהולי של וורדפרס..

מילים אחרונות בכתובות URL קצרות בהתאמה אישית

למותר לציין שלכתובות אתרים קצרות יש יתרונות רבים יותר מכתובות אתרים ארוכות בעולם הדיגיטלי בו אנו חיים. בין אם מדובר במידת יכולת הרחבה, בהרחבת טווח ההגעה למותג או פשוט להציע למשתמשים שלך חוויה טובה יותר, כתובות URL קצרות נושאות את היום.

עם זאת, איך אתה מקצר קישורים בבלוג הוורדפרס שלך? האם הפסקנו את קיצור ה- URL המועדף עליכם? יש לך שאלות או הצעות לגבי פוסט זה? אנא אל תהססו לשתף בתגובות. לחיים!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map