צור פורטל חדשות אגרגציות של RSS באמצעות וורדפרס

צור פורטל חדשות אגרגציות של RSS באמצעות וורדפרס

עוד בשנת 2013, גוגל שמטה את תמיכתם ב- RSS והרגה את השירות הפופולרי שלהם, Google Reader. זה היה מהלך שגרם להתפכחות גדולה של הלם מהבלוגוספרה. אתרי אינטרנט בכל מקום התקרבו כדי להרכיב רשימות של שירותים חלופיים לצבירת חדשות ה- RSS שלהם ואנשים רבים ראו את זה בסוף ה- RSS.


למרות שגוגל החליטה שהם כבר לא רוצים לבזבז זמן ומשאבים בניצול פורמט ה- RSS, עדיין ישנם שימושים רבים לכך וזה בהחלט לא הלך לשום מקום בשנים האחרונות.

אתרי וורדפרס, מאת ברירת מחדל, צור הזנות RSS במהלך ההתקנה. ניתן להשתמש בעדכונים אלה כדי להפוך קוראים חד פעמיים למנויים רגילים, אך ניתן להשתמש בהם גם כדי לצבור תוכן מאתרים אחרים ולפרסם אותם באתר משלך. השימוש בשירות ה- RSS בצורה אחראית באופן זה מאפשר לך ליצור אתר שיכול להיות פורטל מרכזי המציג תוכן מאתרים רבים בנישה שלך..

ניתן לעשות זאת בכמה דרכים.

האפשרויות שלך כוללות:

 1. צור רשימה פשוטה של ​​פוסטים המקשרים חזרה למאמר המקורי.
 2. הצג כל פריט כחלק מהתוכן עם קישור חזרה למקור המקורי.
 3. הצג את הפוסט המלא באתר שלך תוך זיכוי המקור המקורי.

אני תמיד ממליץ לזכות את המקור המקורי בכל פעם שמייבא תוכן, ובמידת האפשר ייבא רק קטעי טקסט של המאמר המקורי, ולא את כולו (אלא אם כן יש לך אישור לעשות זאת מהמחבר המקורי).

הדרך הקלה ביותר ליצור אתר צבירת חדשות משלך RSS היא להשתמש בתוסף וורדפרס. יש כמה אפשרויות בחוץ. אנו נסתכל על החזק ביותר שיש כרגע: צובר RSS WP.

תוסף ה- RSS של צובר ה- WP

WP RSS מצבר תוסף

צובר RSS WP הוא הפלאגין הפופולרי ביותר לייבוא ​​RSS המאפשר לצבור עדכוני אתרים מרובים ולהציג אותם באתר שלך בשתי דרכים שונות. אפשרויות תצוגה אלה הן:

 1. השתמש בקיצורי דרך כדי להציג פריטים ברשימה בפוסט / עמוד / ווידג’ט.
 2. צור פוסטים של וורדפרס מפריטי עדכון (עדכון לפרסום).

כל אפשרות מועילה בדרך הספציפית שלה.

לדוגמה, בעת שימוש בקוד הקיצור תוכלו ליצור דף או פוסט חדש (או להוסיף לדף קיים) שיציג רשימת מאמרים קשורים מהנישה שלכם. לאפשרות הקיצור מספר פרמטרים שניתן לשלב ליצירת רשימה עם הפרטים שקוראים זקוקים להם. ניתן לעצב אותו גם בדרכים שונות.

האפשרות עדכון לפרסום תיצור פוסטים בבלוג כדי לשקף כל אחד מאלה שנמשכים דרך עדכון ה- RSS. אפשרות זו מאפשרת לך להכתיב אם זה פשוט הכותרת, קטע באורך משתנה או הפוסט המלא המיובא. אני לא יכול לחשוב על שום סיבה לגיטימית לפרסם מחדש את התוכן המלא של אתר אחר אלא אם הוא שלך. אני ממליץ להימנע לחלוטין מאפשרות זו אם אין לך את האישור הברור של הבעלים.

בואו נסתכל מקרוב על כל אחת מהאפשרויות.

אפשרות 1: שימוש בקיצור הדרך

קוד מקוצר של WP RSS

קיצור הדרך מאפשר לך לצבור פריטי עדכון רבים ככל שתרצה לפוסט או עמוד בודד באתר האינטרנט שלך. ערכות נושא מסוימות מספקות גם אזורי ווידג’טים שבהם ניתן להשתמש בקוד הקיצור. זה שימושי במיוחד אם אתה מפרסם פוסטים משלך בבלוג וכן צובר עדכוני אתרים במקום אחר.

קיצור הדרך מאפשר להשתמש במספר פרמטרים כדי לשלוט במה ואיך מוצגים אלמנטים מסוימים. אתה יכול להגביל את מספר פריטי העדכון המוצגים, להוסיף עימוד לרשימה ועוד.

באמצעות תמציות ותמונות ממוזערות ותוספות הקטגוריות, באפשרותך לקחת את תצוגת ה- shortcode צעד נוסף קדימה. האפשרות הראשונה מאפשרת לך להשתמש בתוכן המסופק בעדכוני RSS שבהם אתה משתמש כדי לשפר את התצוגה עם קטעי טקסט קצרים ותמונת תמונה ממוזערת, ואילו האחרונה מאפשרת לך לארגן טוב יותר את מקורות ההזנה שלך..

קטעי וידיאו ותמונות ממוזערות של RSS WP RSS

הפרמטרים של קוד הקצרה מתרחבים גם לשתי תוספות אלה, ומאפשרים לך להחליט איזו תצוגת קוד-קוד כוללת תמונות, קטעים, או שניהם.

זו יכולה להיות שיטה שימושית להצגת תוכן מאתרים אחרים, אך זו לא האפשרות הטובה ביותר אם מטרת האתר שלך היא לצבור תוכן בלבד או להתמקד בהענקת הקורא שלך חוויה טובה יותר.

אפשרות 2: שימוש בעדכון לפרסום

צובר RSS של WP: WPNewsDesk RSS אגרגציה

השימוש בתוסף Feed to Post הוא השיטה היעילה והמקיפה ביותר לצבירת מספר עדכוני אתרים לאתר אחד, לא משנה באיזו נישה מדובר או באיזה פורמט התוכן נמצא; יהיה זה טקסט, תמונות או קטעי וידאו.

עם תוסף זה, כל פריט עדכון נוצר כפוסט משלו באתר שלך. כברירת מחדל, הוא משתמש בפוסטים של וורדפרס, אך אתה יכול להגדיר אותו לייבא לכל סוג פוסט מותאם אישית. ניתן להגדיר את הפוסטים הללו כדי להציג כמה שיותר מהתוכן המקורי שאתה חושב שצריך. קטע של 100 מילים מעביר בדרך כלל מספיק מהפוסט המקורי כדי לתפוס את העניין של הקוראים שלך.

בכדי לזקוף את המקור המקורי תוכלו להשתמש בהגדרה הכללית שמוסיפה אותה הודעה גנרית לכל פוסט, או שתוכלו להשתמש בתכונה הוסף / הכן לתוכן כדי להוסיף קישור מותאם אישית לכל מקור.

עדכון להצגת RSS של WP RSS

יש מספר עצום של אפשרויות העומדות לרשותך בשיטת צבירה זו. אתה יכול להגדיר את הפוסטים להתפרסם אוטומטית או ליצור כטיוטות, כך שתוכל להחליט ידנית אילו יש לפרסם באתר שלך. אתה יכול להפעיל הערות לקטעים שלך, לשנות את אופן הצגת התמונות אם אתה מחליט להציג אותן בכלל, להקצות משתמשים קיימים ככותבים או לייבא את פרטי המחבר המקורי, והרבה יותר.

לפוסטים שנוצרו בשיטה זו אפשרויות ניהול נוספות העומדות לרשותם נשלטים בתפריט הגדרות התוסף. אפשרויות ניהול אלה כוללות את היכולת למחוק במהירות ובקלות את כל הפוסטים שנוצרו על ידי פריטי עדכון, להגדיר מתי יש למחוק פוסטים מהאתר שלך (אם בכלל), ורבים אחרים.

מילים אחרונות ליצירת פורטל צבירת חדשות RSS

ישנם מספר שימושים לצבירת תוכן של אוסף אתרים למיקום אחד והתוסף הזה הופך את התהליך לפשוט.

יתכן שאתה מחפש לבנות רכזת לאתרים משלך, פורטל יחיד לכל הפוסטים שנוצרו בגומחה שלך, או אפילו מיקום יחיד לסריקת קטעי תוכן של אתרים מרובים שתרצה לעקוב אחריו.

לדוגמה, צוות ה- WP RSS Aggregator בנה דסק חדשות WP – פורטל חדשות לכל דבר בוורדפרס, אוסף פוסטים ממעל 100 המקורות המובילים. כל פוסט מקשר ישירות למקור המקורי, ומעניק להם את הקרדיט המגיע להם. ניתן לייצר רווחים מאתרים כאלה באמצעות מודעות, קישורים לסניפים ועוד.

תוסף זה מאפשר מספר שיטות להשגת מטרות אלה והוא מצבר ה- RSS הטוב והפופולרי ביותר הקיים ב- מאגר התוספים של WordPress.org.

האם יצרת פורטל צבירת חדשות RSS עם וורדפרס בעבר, או האם אי פעם חשבת על יצירת פורטל? האם אתה משתמש ב- RSS בדרכים אחרות כדי להוסיף תוכן לאתר שלך? נשמח לשמוע את מחשבותיך בתגובות למטה.

ואם אתה מעוניין ללמוד עוד, אולי תרצה גם את המדריך שלנו ליצירת עדכון חברתי באמצעות WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map