למדו כיצד ליצור ערכות נושא של וורדפרס: כל המשאבים הטובים ביותר

וורדפרס זה נהדר. קל להתקנה ויש שפע של ערכות נושא חינמיות ופרמיות הזמינות להורדה. או שתמיד תוכל ליצור נושא בעצמך. אינך יודע כיצד לקוד? אין בעיה, כיסינו אותך! כולם מתחילים בשלב מסוים, ועם וורדפרס ככל שמשאבים רבים יותר ייטב. למרבה המזל ישנם מקומות רבים אליהם תוכלו לפנות לקבלת עזרה והדרכה מבלי שתצטרכו לעזוב את שולחנכם. להלן ספרים, הדרכות, ערכות נושא למתחילים, ועוד כמה פריטים נוספים שאנחנו מרגישים שהם נהדרים ללימוד קידוד ל- WordPress. קדימה, התחל בעבודה – תקיד קידוד תוך זמן קצר!


ספרים

איך להיות מעצב וורדפרס של רוקסטאר

איך להיות מעצב וורדפרס של רוקסטאר הוא ספר נהדר, עם טונות של מידע נהדר לקידוד מתחילים. הספר מנחה אתכם בשלושה נושאים של וורדפרס בכדי להראות לכם כיצד לפתח אתרי תיקים מוצקים, בלוגים ואתרי וורדפרס כלליים. וכשאתה עובר על כל אחת מהמדריכים שהם בונים זה על זה כדי להרחיב בהדרגה את מערך המיומנות שלך לקידוד. קבצי PHP של פוטושופ, HTML, CSS ו- WordPress כלולים כל כך שיהיה לך המון חומר עזר, והתנאי הראשון הוא שחשיפה מסוימת ל- HTML / CSS.

חופרים בוורדפרס

זה המקום להתחיל, ואפילו כתבנו סקירה על וורדפרס סקירה על כל זה. ספר זה מספק ידע מעשי וטיפים להפיכתו ממתחיל וורדפרס למאסטר קידוד. הספר מלמד את היסודות להתקנה, הגדרה, אנטומיה של נושא, פיתוח נושא / תוסף, הערה ליצירה, אבטחת אתרים וכיצד לשמור על בלוג בריא. יש המון טיפים מעולים שאולי לא תמצאו במקומות אחרים, כמו גם עדכונים לכל החיים. כך שבכל פעם שתוצא מהדורה חדשה של Digging In WordPress, תהיה לך גישה לכל המידע והמדריכים החדשים..

בניית ערכות נושא של וורדפרס מאפס

בניית ערכות נושא של וורדפרס מגרד מעבירה אותך לתהליך הקידוד של וורדפרס. כשתעבור על מדריכי ההדרכה, תלמד כיצד לקוד נושא של וורדפרס החל מתבנית HTML / CSS, כיצד ליצור סוגי פוסטים מותאמים אישית, פיתוח אפשרויות נושא ווידג’טים, וכן כיצד לבנות תוספים ועוד. ספר זה דורש רקע ב- HTML, CSS, PHP, MySQL ו- JavaScript ולכן הייתי אומר שזה מיועד למתחילים ברמה גבוהה יותר או לאנשים עם ידע ביניים בנושא פיתוח אתרים..

הדרכות

פיתוח נושא ה- WordPress הראשון שלך מאת WP Tuts+

פיתוח נושא ה- WordPress הראשון שלך הוא סדרת הדרכה בת שלושה חלקים היא מקום נהדר להתחיל בו אם אתה חדש בפיתוח נושאי וורדפרס. המדריכים שלב אחר שלב מלמדים את היסודות אודות WordPress, פיתוח ועיצוב. ועד שתסיים את הסדרה, יצרת נושא וורדפרס שלם משלך.

גלגלי הדרכה לפיתוח נושא WordPress מאת WP Tuts+

בעזרת גלגלי ההדרכה של וורדפרס אתה מוביל בסדרת הדרכות ליצירת נושא וורדפרס משלך. סדרה זו מיועדת למתחילים, ומעבירה אתכם לתהליך הפיכת תבנית HTML לנושא וורדפרס מתפקד. המדריכים שומרים על בסיסי וקל למעקב – מושלם עבור כל החדשים.

כיצד לבנות נושא וורדפרס מגיב באמצעות Bootstrap מאת Treehouse

מדריך זה ב- כיצד לבנות נושא וורדפרס מגיב באמצעות Bootstrap מנצלת את Bootstrap ומדריכה אותך ביצירת נושא וורדפרס מגיב. Bootstrap מספק בסיס חזק ללימוד יצירת נושאים מגיבים, ותנאי הכרחי בלבד להדרכה זו הוא שיש לך ניסיון בהוספת פוסטים והתקנת תוספים כמנהל. הנושאים ותכונות הנושא המכוסים כוללים: עיצוב מותאם אישית לדף הבית, אודות עמוד, עמוד יצירת קשר, מדור חדשות עם הערות וסרגל צד מותאם..

כיצד ליצור נושא וורדפרס מהדורה שנייה מאת ThemeShaper

זה מפורט הדרכת נושא WordPress מאת ThemeShaper מראה לכם כיצד לבנות נושא וורדפרס מתחילתו ועד סופו, ואף מסביר מדוע עדיפות שיטות מסוימות על פני אחרות. בגלל הפרטים, מדובר בסדרה בת 16 חלקים מתמשכת וכדאי לזמן לבדוק אותה. הכותב אפילו מאשר כי עד שתשלים את ההדרכה, אתה אמור להיות מסוגל לעשות כמעט כל דבר שקשור לוורדפרס בנושא שאתה רוצה..

יצירת נושא ילד עבור וורדפרס מאת WP Tuts+

יצירת נושא ילד פשוט לוורדפרס הוא מדריך נהדר שמנחה אתכם כיצד ליצור נושא לילד בוורדפרס. מכיוון שוורדפרס מאפשרת לך להפריד בין עיצוב לתוכן, אתה יכול לשמור על נושא ולשנות את העיצוב בעזרת נושא ילד. ולאחר השלמת הדרכה זו, אתה אמור להיות מסוגל ליצור נושא ילדים משלך.

ערכות נושא מתחילים לעיון

עשרים ושניים עשרה נושא WordPress

ברירת המחדל עשרים ושניים עשר נושא וורדפרס הוא נושא נהדר להתחיל ללמוד ממנו. עם עיצוב העצמות החשופות, המבנה הבסיסי והתכונות המוגבלות שלו, זה מקום טוב להתחיל בו אם תרצו לבחור נושא מקודד היטב..

נושא התחתון (_S)

ה נושא תחת וורדפרס מדגיש הוא נושא מתנע חזק נוסף של Automattic. שלא כמו עשרים עשר, אין סגנון / עיצוב כלולים – יש רק תבניות HTML5. נושא זה נועד לערוך ולהרחיב אותו כדי לפתח נושא משלך ולשפר את כישורי הקידוד שלך.

משאבים מועילים אחרים

גיליון רמאות של וורדפרס

המזון הקטן והעסיסי הזה הוא גיליון רמאות של וורדפרס שמסכם חבורה של פונקציות וורדפרס מועילות. הדפס אותו והדביק אותו לשולחן העבודה שלך, או הגדר אותו כרקע שולחן העבודה שלך – אז תמיד תהיה לך הפניה מהירה כשאתה זקוק לו!

גיליון רמאות של נושא האנטומיה

גיליון רמאות של נושא זה אנטומיה הוא תרשים פשוט של מה שמרכיב נושא. האם כל אחד מהרכיבים נחוץ? לא. האם ישנם אלמנטים אחרים שלא מופיעים ברצונך לכלול בערכת נושא? ובכן כן. זהו דף רמאות פשוט, המציג את העצמות הבסיסיות של רוב הנושאים בוורדפרס שם בחוץ, וזה משאב נהדר למבט מהיר שאפשר להשתמש בו בעת כתיבת נושא חדש..

גיליון רמאות של היררכיית התבניות

גיליון הרמאות הקטן והמדהים הזה מציג חזותית את היררכיית התבניות של וורדפרס. ההיררכיה מציגה את קובצי התבניות בעיצוב שלך ואת הסדר בו הם נטענו. זה מועיל במיוחד כשאתה מתכנן ליצור פריסות שונות לסוגים שונים של תוכן בנושאים שלך.

וורדפרס קודקס

כמו תמיד, אתה יכול להתייחס ל- וורדפרס קודקס לכל דבר שלא תוכלו למצוא במקום אחר. יש שם המון טיפים ושיעורים שימושיים בקודקס שבטוח יעזרו לכם בשלב כזה או אחר. ומכיוון שהמדריכים מגיעים ישירות מ- WordPress, אתה יודע שהם לגיטימיים.

המלצות המשאב שלך

עם אילו משאבים הצלחתם? אם השתמשת באחד מהמשאבים שלמעלה, או אם מצאת אחרים באינטרנט, נשמח לשמוע מה מועיל. ספר לנו על חוויותיך בתגובות למטה!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map