כיצד להתאים אישית את לוח המחוונים לניהול וורדפרס שלך

כיצד להתאים אישית את לוח המחוונים לניהול וורדפרס שלך

מכוניות בהתאמה אישית. הם יעבירו אתכם מנקודה A ל B בדיוק כמו כל רכב אחר. הם עשויים מאותם חומרים ושורפים גלונים של גז ממש כמו כל רכב מנועי אחר. עם זאת, יש לנו (או לפחות לחובבי המכוניות שבינינו) אהבה עמוקה למכונית בהזמנה אישית. למה?


 • הם נראים טוב יותר מאשר מקביליהם היישר מפס הייצור
 • הם מותאמים לביצועים טובים יותר

וורדפרס הוא אחד הרכבים הגדולים שבהם תוכלו להשתמש בכדי להגשים את החלומות המקוונים שלכם. זה מגיע עם לוח מחוונים נהדר, ומחוץ לקופסה, וורדפרס תעזור לך ו / או ללקוחות שלך לבנות אתרים מעולים תוך זמן קצר.

אבל לוח המחוונים של הניהול של וורדפרס הוא “מיינסטרימי” מדי בתחושה ומראה. כלומר, למרות שזה יפה, זה לא בדיוק משליך סגנון אישי. זה קצת גנרי וכנראה שלא יתרשים על לקוח שהשתמש בפלטפורמה בעבר. לעזאזל, זה לא יתרשים על לקוח שמעריך סטיילינג אישי או דמיון כלשהו של מיתוג.

מצד שני, לוחות מחוונים מותאמים אישית של וורדפרס הם אישיים ויספקו ללקוחות שלכם את הגורם הנוח להרגיש טוב יותר השומר עליהם כמיהה לעוד. אתה יכול לבנות את המותג שלך או לכוונן את לוח המחוונים של וורדפרס לצרכים של הלקוח שלך, ולהשאיר לך מוצר נהדר שמגיע באריזה נהדרת – אריזה אישית משלך. בפוסט של היום, אנו:

 • בטל יישומונים ותפריטים מיותרים ליצירת לוח מחוונים מותאם אישית נקי וקל יותר
 • התאם אישית את קישור הכותרת התחתונה של לוח המחוונים
 • היפטר מאלמנטים גנריים כמו לוגו וורדפרס
 • גע באפשרויות המסך
 • גע בכמה תוספים שבהם תוכל להשתמש כדי להתאים אישית את לוח המחוונים שלך

בסוף פוסט זה אתה אמור להיות מסוגל ליצור לוחות מחוונים ניהוליים וורדפרסיים יפים ואישיים המהדהדים את לקוחותיך או מחזקים את נוכחות המותג המקוון שלך. תהנו עד הסוף ואווו אותנו עם מחשבותיכם בסעיף התגובות למטה!

חכה! לפני שנתחיל, צור נושא ילד

אתה יכול לערוך את קבצי הנושא העיקריים שלך, או להשתמש בעורך תחת מראה בלוח המחוונים של העיצוב שלך, אך המשמעות היא שלעולם לא תעדכן את נושא ה- WordPress שלך שוב. לפני שתבצע שינויים בקבצי הנושא עליך לבצע זאת צור נושא לילד. בדרך כשתעדכן את נושא הליבה כל השינויים שלך יישארו במגע. להלן כמה צעדים מהירים להכנת ההתקנה רק לקראת הדרכה זו, אך יש לנו גם מדריך ליצירת נושאים לילדים מלא או שתוכל להתייחס אל וורדפרס קודקס לעזרה נוספת.

 1. צור את תיקיית הנושא לילדך: היכנס להתקנת WordPress שלך ואתר את wp-content / נושאים / שם התימנים שלך תיקיה. בתיקיה זו הוסף תיקיה חדשה וקרא לה “נושא נושא” או “שם התינוק שלך” (אתה מבין את הרעיון).
 2. צור קובץ CSS של נושא הילד שלך: עכשיו כשיש לך תיקיה חדשה בנושא נושא הילד, אתה יכול להוסיף קבצים חדשים לצבוט או לעקוף את הסגנון והפונקציה של הנושא הנוכחי שלך. ראשית צור קובץ style.css חדש בתיקיית הנושא של ילדך, ואז ערוך את הקובץ החדש כדי להוסיף קצת מידע על כותרות בסיסיות (רק כדי שאתה או המפתחים הבאים יידעו מה קורה):
  / *---------------------------------------------------
  שם נושא: ילדכם שם תיקיית הנושא כאן
  תיאור: נושא הילד לשם נושא ההורה כאן
  מחבר: שמך כאן
  תבנית: שם נושא ההורה כאן
  ----------------------------------------------------* /

  לאחר הכותרת אתה יכול להוסיף את כל ה- CSS המדהים שלך כדי לשנות את המראה של נושא ההורה שלך בעזרת נושא הילד שלך.

 3. צור קובץ PHP של נושא הילד שלך: בתוך תיקיית הנושא החדשה של ילדך צור קובץ פונקציות .php. הבא ערוך את קובץ הפונקציות החדשות כדי להוסיף קוד שיטען את עיצוב הנושא “האב” המקורי שלך:

  רק וודא להוסיף את הפונקציות שלך ל- function.php לאחר תג ה- PHP האחרון.

אתה יכול כמובן להוסיף עוד הרבה לעיצוב הילד שלך כדי לבצע שינויים בתבניות לכותרת העליונה, לכותרת התחתונה או לכל דבר אחר באמת. אבל לצורך הדרכה זו אתה מוכן! אז הנה אנחנו מתחילים…

ביטול יישומונים של לוח מחוונים של וורדפרס לא נחוצים

לאחר כניסה ללוח המחוונים של וורדפרס, תבחין בכמה קטעים (ווידג’טים) כגון במבט ראשון, סטטיסטיקת אתרים, טיוטה מהירה, ו חדשות וורדפרס בין היתר. רוב יישומוני לוח המחוונים הללו מתווספים על ידי וורדפרס, אך מספר הווידג’טים המוצגים עשוי לעלות או לרדת בהתאם לנושא שלך ו / או התוספים. ערכות נושא ותוספים מסוימים מוסיפים יישומונים משלהם ללוח המחוונים.

בעוד שחלק מהווידג’טים הללו מועילים, האם הלקוחות שלך צריכים לראות כל אחד מהם? האם אתה צריך לראות כל אחד מהווידג’טים האלה בכל פעם שאתה מתחבר? אולי היית צריך להשלים עם הווידג’טים כי לא הייתה לך דרך להיפטר מהם. היום הוא יום המזל שלך. באפשרותך להסיר בקלות כמה ווידג’טים של לוח המחוונים שאתה רוצה, באמצעות כמה שורות קוד:

// הסר ווידג'טים של לוח המחוונים
פונקציה remove_dashboard_meta () {
אם (! current_user_can ('ניהול_אופציות')) {
remove_meta_box ('לוח מחוונים_מגיעים_קישורים', 'לוח מחוונים', 'רגיל');
remove_meta_box ('לוח מחוונים_תוספים', 'לוח מחוונים', 'רגיל');
remove_meta_box ('לוח מחוונים_primary', 'לוח מחוונים', 'רגיל');
remove_meta_box ('לוח מחוונים_שני', 'לוח מחוונים', 'רגיל');
remove_meta_box ('לוח מחוונים_quick_press', 'לוח מחוונים', 'צד');
remove_meta_box ('לוח מחוונים_ראשים_ משיכות', 'לוח מחוונים', 'צד');
remove_meta_box ('לוח מחוונים_רשומות_חלקים', 'לוח מחוונים', 'רגיל');
remove_meta_box ('לוח מחוונים_רמה_ עכשיו', 'לוח מחוונים', 'רגיל');
remove_meta_box ('לוח מחוונים_פעילות', 'לוח מחוונים', 'רגיל');
}
}
add_action ('admin_init', 'remove_dashboard_meta'); 

העתקת הקוד לעיל בקובץ פונקציות.php של ילדכם (נמצא בכתובת wp-content / נושאים / שם התימן / child-theme / features.php) ושמירת השינויים תבטל את כל יישומוני לוח המחוונים למעט אלה שנוספו על ידי העיצוב או התוספים שלך. מהקוד למעלה, כל המשתמשים עם פחות מ- יכולות מנהל לא יראו את הווידג’טים בזכות חלק זה של הקוד:

אם (! current_user_can ('ניהול_אופציות'))

… הבודק אם יש למשתמש יכולת ‘ניהול’ אופציות זמינה רק למנהלי מערכת. אולי אינך רוצה להיפטר ממרכז השליטה שלך מכל הווידג’טים. במקום זאת תוכלו להשתמש בקוד הבא:

// צור את הפונקציה לשימוש בוו הפעולה
פונקציה wpexplorer_remove_dashboard_widget () {
remove_meta_box ('לוח מחוונים_quick_press', 'לוח מחוונים', 'צד');
}
add_action ('wp_dashboard_setup', 'wpexplorer_remove_dashboard_widget');

העתק את הקוד לעיל לקובץ פונקציות .php ושמור שינויים כדי להיפטר מהקובץ טיוטה מהירה יישומון. כדי להסיר כל יישומון אחר, פשוט החלף ‘לוח מחוונים_quick_press’, ‘לוח מחוונים’, ‘צד’ עם שבלול מתאים לכל יישומון. שבלולים סטנדרטיים אחרים כוללים:

 • לוח המחוונים
 • לוח מחוונים_תוספים
 • לוח המחוונים
 • לוח מחוונים_שנית
 • לוח מחוונים_quick_press
 • לוח מחוונים_תרשמות_ משיכות
 • לוח מחוונים_תרשמות_חומרים
 • לוח מחוונים
 • פעילות לוח מחוונים

אבל יתכן שתוסיפו ווידג’טים נוספים לפי נושא האב שלכם, תוספים אחרים שהתקנתם ואפילו אירוחכם (WP Engine מוסיף אחד שנקרא wpe_dify_news_feed). כדי למצוא את הקליפ עבור יישומונים אלה שנוספו השתמש במפקח דפדפן (אנחנו אוהבים את זה ב- Chrome – זה חלק מכלי ברירת המחדל שלהם למפתחי אתרים, כך שכל מה שאתה צריך לעשות הוא ללחוץ באמצעות לחצן העכבר הימני על אלמנט ולבחור “לבדוק”) ואז להעתיק את מזהה div עבור הווידג’ט שברצונך להסיר.

הוספת ווידג’טים של לוח מחוונים של וורדפרס

כעת כשתוכלו לחסל ווידג’טים של לוח המחוונים כפי שאתם אוהבים, בואו לנסות להוסיף יישומונים מותאמים אישית משלנו. אתה יכול להציג כל מה שאתה רוצה באמצעות הווידג’ט שלך, כך ששום דבר לא יעצור אותך מלהקים את לוח המחוונים המותאם אישית של חלומותיך. החלק הטוב ביותר הוא שמאפשר לך להוסיף סופר יישומון ללוח המחוונים של וורדפרס שלך קל מאוד. פשוט הוסף את הקוד הבא לקוד שלך wp-content / נושאים / שם התימן / child-theme / features.php קובץ:

/ **
* הוסף ווידג'ט ללוח המחוונים.
*
* פונקציה זו מחוברת לפעולה 'wp_dashboard_setup' שלהלן.
* /
פונקציה wpexplorer_add_dashboard_widgets () {
wp_add_dashboard_widget (
'wpexplorer_dashboard_widget', // שבלול יישומון.
'יישומון לוח המחוונים המותאם אישית שלי', // כותרת.
'wpexplorer_dashboard_widget_function' // פונקצית תצוגה.
);
}
add_action ('wp_dashboard_setup', 'wpexplorer_add_dashboard_widgets');

/ **
* צור את הפונקציה להוצאת תוכן יישומון לוח המחוונים שלך.
* /
פונקציה wpexplorer_dashboard_widget_function () {
הד "שלום לך, אני ווידג'ט לוח מחוונים נהדר. ערוך אותי!";
}

שמור שינויים. כמובן שתוכלו לערוך את התוסף כך שיתאים לצרכים שלכם. שים את ה- HTML, PHP או כל מקום שיש לך:

הד "שלום לך, אני מכשיר לוח מחוונים נהדר. ערוך אותי!";

הווידג’ט המותאם אישית החדש שלך יופיע בתחתית המוחלטת – מתחת לכל הווידג’טים – אשר עשויים להיות מחוץ לתצוגה אם יש לך ווידג’טים רבים. עם זאת, אתה יכול לגרור ולשחרר את הווידג’ט בחלקו העליון (או בכל מקום אחר לצורך העניין).

עמוד לוח מחוונים של וורדפרס מותאם אישית

נניח שאתה מעוניין ליצור לוח מחוונים אחר לגמרי. כזה שמגיע עם HTML, PHP מותאם אישית משלך ואפילו סטיילינג. אם אתה רוצה לחרוג רק מהוספה / הסרה של ווידג’טים של לוח מחוונים, אנא בדוק כיצד ליצור דף לוח מחוונים מותאם אישית של WordPress מאת Remi Corson.

הוא בנה תוסף נהדר שיעזור לכם לזרז את יצירת הדף של לוח המחוונים המותאם אישית שלכם (custom-dashboard.php). עליך לצמצם את כישורי הפיתוח שלך ב- PHP כדי להזמין את התוסף שיתאים לצרכים הספציפיים שלך. בסך הכל ניסיתי לוח מחוונים מותאם אישית מתוק וזה מדהים. לוח המחוונים המותאם אישית שלך יכול להיות התקנה רחוקה :). רוצה להתאים אישית את הודעת הפתיחה שלך, בדוק את ההודעה שלנו בנושא התאמה אישית של הודעת הפתיחה של לוח המחוונים של וורדפרס.

הסרת תפריטי לוח המחוונים של וורדפרס

אנו יכולים להוסיף או למחוק ווידג’טים של לוח המחוונים של וורדפרס ואפילו לשנות את מראה לוח המחוונים לחלוטין (בזכות רמי), עכשיו נעבור לחלק הבא: ביטול פריטי תפריט לא רצויים.

למה? אתה רוצה להסיר כמה תפריטים כדי לספק ללקוחות לוח מחוונים רזה יותר ולמנוע מהם גישה לאזורים “מוגבלים”. אם לקוח אינו יודע את דרכו סביב וורדפרס, הוא עשוי בסופו של דבר לשבור את האתר אם יבקר וישנה אפשרויות בדפים כגון הגדרות או תוספים. הוסף את הקוד הבא לקובץ ה- features.php שלך:

פונקציה wpexplorer_remove_menus () {
remove_menu_page ('נושאים.php'); // מראה חיצוני
remove_menu_page ('plugins.php'); // תוספים
remove_menu_page ('users.php'); // משתמשים
remove_menu_page ('tools.php'); // כלים
remove_menu_page ('options-general.php'); // הגדרות
}
add_action ('admin_menu', 'wpexplorer_remove_menus');

הקוד שלמעלה מסיר את קישורי התפריט להגדרות, תוספים, מראה, משתמשים וכלים לכל המשתמשים. ניתן להסיר גם תפריטי משנה. להלן קוד הדוגמה המסיר את תפריט המשנה יישומונים תחת מראה:

פונקציה wpexplorer_adjust_the_wp_menu () {
$ $ = remove_submenu_page ('temas.php', 'widgets.php');
}
add_action ('admin_menu', 'wpexplorer_adjust_the_wp_menu', 999);

בדוגמה שלמעלה, המשתמשים ייגשו לכל תפריטי המשנה תחת מראה למעט ווידג’טים. אתה יכול להסיר כמה תפריטים או תפריטי משנה שאתה רוצה. זכור שזה לא ימנע ממשתמשים לגשת ישירות לדפים אלה. כלומר, אם משתמש נכנס, למשל yourdomain.com/wp-admin/options-general.php, הוא ייכנס לדף ההגדרות שלך. דבר טוב שרוב המשתמשים לא יטרחו אם הפריט לא נמצא בתפריט.

אם אינך יכול או לא רוצה לערוך את קובץ הפונקציות.php שלך, אתה תמיד יכול להתקין את תוסף עורך מנהל מערכת, מה שנותן לך שליטה מלאה על התפריטים שלך. הוא כולל מספר תכונות מגניבות כולל הגבלות על תפריט מבוסס תפקידים, יכולת להסתיר תפריטים וליצור פריטי תפריט מותאמים אישית בין תכונות מגניבות אחרות.

התאמה אישית של כותרת התחתונה של לוח המחוונים של וורדפרס

לרגע זה עשינו התאמה אישית “משמעותית” ללוח המחוונים של מנהל המערכת של וורדפרס. זה נכון רק לקחת קצת קרדיט על כל העבודות המבריקות שאתה עושה. התאמה אישית של הכותרת התחתונה (“תודה שיצרת באמצעות וורדפרס.”) יכול לעזור עוד יותר לחזק את המותג שלך (או את הלקוח). בואו לשנות את הכותרת התחתונה שלך ל”נבנה באהבה בשמך. ” פשוט הוסף את הקטע הבא לקובץ ה- features.php ושמור שינויים:

// כותרת תחתונה של מנהל מערכת מותאם אישית
פונקציה wpexplorer_remove_footer_admin () {
הד 'נבנה באהבה על ידי WPExplorer';
}
add_filter ('admin_footer_text', 'wpexplorer_remove_footer_admin');

החלף את ‘שמך’ בשמך, באתר האינטרנט, בכתובת הדוא”ל וכו ‘וב- yourdomain.com בשם הדומיין שלך. ממשיך הלאה…

התאמה אישית של טופס הכניסה

עד כה, יש לך את כל מה שצריך כדי להתאים אישית את לוח המחוונים למנהל המערכת של וורדפרס. בואו נלך צעד קדימה והתאמה אישית של דף הכניסה, כך שהמשתמשים שלכם יוכלו לקבל חוויה אישית באמת מההתחלה. אחרי הכל, מדוע לטרוח להתאים אישית את לוח המחוונים של וורדפרס רק כדי שיימסר על ידי דף הכניסה?

עם דף זה, עלינו להתאים שני אלמנטים: לוגו ברירת המחדל של וורדפרס וקישור wordpress.org שמגיע אליו. אבל לפני שאציג לך את הקוד ��, אתה יכול להתאים אישית את דף הכניסה שלך בקלות באמצעות כל אחד מ -15 התוספים הטובים ביותר לדפי כניסה מותאמים אישית עבור WordPress. כעת, לתחושה המטושטשת החמה שמקורה במשחק עם הקוד, העתק את הדברים הבאים לפונקציות שלך. Php:

פונקציה wpexplorer_login_logo () {?>

החלף את logo.png בשם הקובץ המותאם אישית של הלוגו, אליו עליכם להעלות תחילה wp-content / נושאים / yourtheme / תמונות. שמור על הלוגו המותאם אישית שלך מתחת ל- 80 x 80 פיקסלים למרות שאתה יכול לשנות זאת באמצעות כמה CSS מותאמים אישית. עם לוגו הכניסה המותאם אישית במקום, הגיע הזמן לשנות את הקישור שמגיע עם הלוגו המקורי של וורדפרס. הבה נקשר את הלוגו החדש שלך לאתר שלך. העתק קוד זה לקובץ פונקציות .php ושמור שינויים:

פונקציה wpexplorer_login_logo_url () {
להחזיר esc_url (home_url ('/'));
}
add_filter ('login_headerurl', 'wpexplorer_login_logo_url');

פונקציה wpexplorer_login_logo_url_title () {
החזר 'שם האתר שלך ומידע';
}
add_filter ('login_headertitle', 'wpexplorer_login_logo_url_title');

זכור, אתה תמיד יכול עצב את דף הכניסה שלך כרצונך באמצעות CSS. לחלופין, אתה יכול פשוט להתחיל עם נושא מדהים כמו נושא הוורדפרס הכולל רב תכליתי והתגובה המגיע עם אפשרויות מובנות לדף כניסה מותאם אישית ומיתוג אתרים..

התאם אישית את לוח המחוונים של וורדפרס: אפשרויות מסך

אם אינך מעוניין לצלול לקוד או להתקין תוספים, תוכל לנצל את אפשרויות המסך כדי ליצור לוח מחוונים של וורדפרס בהתאמה אישית. פשוט היכנס ללוח המחוונים של וורדפרס ובחלק העליון של המסך מימין, תבחין בתפריט נפתח של אפשרויות מסך. לחץ על זה כדי להרחיב ולסמן / לבטל את הסימון כדי להפעיל / לבטל יישומונים. לאחר מכן תוכל לגרור ולשחרר את הווידג'טים שלך כדי לסדר אותם כרצונך.

החיסרון היחיד הוא ששיטה זו שומרת את ההגדרות שלך על בסיס משתמש, כלומר לא תועיל לך אם יש לך בלוג רב מחברים. כמו כן, אינך יכול למנוע ממשתמשים להפעיל מחדש את הווידג'טים כרצונם.

בונוס: השתמש בתוסף

בילינו את רוב זמננו בכיסוי אפשרויות קוד. אבל אם מצבטים לך זמן, תוסף יכול להועיל.

אפשרות 1: תוסף טוויטר אולטימטיבי לוורדפרס

טוויטר אולטימטיבי לוורדפרס

ראשית, משהו קצת שונה: הטוויטר האולטימטיבי לוורדפרס, זמין מ- CodeCanyon. אפשרות התוסף האולטימטיבית לעריכת מנהל הוורדפרס שלך (הוסף כמה תכונות אחרות של וורדפרס).

רוב התוספים תומכים בפונקציונליות למטרה ספציפית אחת, אך לא ב- Ultimate Tweaker; התוסף הזה הוא כל הסיבוב המגוון שכמותו מעולם לא ראיתי. בעיקרו של דבר, ה- Ultimate Tweaker תומך ב 240+ פריצות, טריקים וכלים שונים של וורדפרס כדי להקל על חייך. זה עושה את זה שימושי במספר דרכים: שיפור היעילות, הסרת החלקים של וורדפרס שמעצבנים אותך והרחבת פונקציונליות הליבה של וורדפרס מעבר למה שחשבת שאפשר.

240 האקים האלה מגוונים באמת, וניתן לחלק אותם ל -35 קטגוריות שונות. כדי לתת לך מושג מה יכול לעשות את ה- Ultimate Tweaker, הנה רק כמה מה"האקים: "

 • הוסף לוגו מעל לתפריט סרגל הצד
 • מיתג מחדש את לוח המחוונים של וורדפרס ואת דף הכניסה
 • השבת לחץ לחיצה ימנית או על לחצן הדפסת מסך באתר האינטרנט שלך
 • שפר את האבטחה על ידי הוספת reCaptcha 2 למסך ההתחברות שלך
 • הגדר איכות JPEG כדי להפחית את גודל הקובץ של תמונות
 • אפשר קודי קיצור בווידג'טים של טקסט
 • צור ספירת מילים מינימלית עבור פוסטים
 • השבת את הסיסמא השגויה "רעד" במסך הכניסה
 • הוסף לאתר שלך קוד Google Analytics
 • 19 קיצורי מקשים חדשים לוורדפרס
 • צור דף 404 מותאם אישית
 • השבת עדכונים אוטומטיים של וורדפרס

הרבה פריצות וורדפרס אלה הם דברים שכולנו פנינו אליהם לגוגל בשלב כזה או אחר. רובם מינוריים יחסית בעצמם, אך עם רשימה מקיפה של כמה מאות, באופן קולקטיבי התוסף יכול להציע ערך רב. קהילת וורדפרס בדרך כלל מאוד קולנית לגבי מה שהם רוצים לראות מהליבה של וורדפרס, אז אני באמת מקווה שהמפתחים מקשיבים לקהילה ומיישמים כמה מההצעות שלהם בעדכונים עתידיים לתוסף זה.

אפשרות 2: יער - מהפכת נושא הניהול של וורדפרס

נושא ניהול מערכת וורדפרס ביער

רק רוצה לשנות את המיתוג של הנדנדה של אתר האינטרנט שלך? למרות שבדרך כלל אנו ממליצים להשתמש בקוד קוד, אתה יכול גם להשתמש בתוסף. אם אתה משתעמם ממראה לוח המחוונים שברירת המחדל, נושא הניהול של Word WordPress מאפשר לך לתת לו מעט מתיחת פנים. ובמחיר של 9 דולר בלבד. יער לא ישנה את אופן ביצוע המשימות המוכרות בוורדפרס, כמו הוספת פוסטים / דפים, זה פשוט יהפוך את וורדפרס תראה יותר טוב כשאתה עושה אותם! התוסף מאפשר גם לשנות את דף הכניסה לברירת המחדל של וורדפרס.

צילום מסך של נושא מנהל מערכת יער

יער מאפשר לך להוסיף תמונת רקע משלך ללוח המחוונים של וורדפרס - או שתוכל להשתמש באחת משש התמונות המסופקות בחינם, כולל זו שבתמונת המסך שלמעלה. אתה יכול להתאים אישית את לוח המחוונים באמצעות היצירתיות שלך (באמצעות צבעים בלתי מוגבלים), או באמצעות אחת מתכניות הצבעים של ברירת המחדל של וורדפרס. באפשרותך להתאים אישית יותר את לוח המחוונים על ידי בחירת טיפוגרפיה משלך מתוך למעלה מ- 600 גופנים של גוגל. התוסף תומך בעור בהיר וכהה, ותוכלו להגדיר את רמות האטימות של כל אלמנט. אם יש כמה כפתורים בלוח המחוונים שאינך משתמש בהם, אתה יכול אפילו להסתיר אותם - זה נהדר עבור אתרי לקוחות שבהם יותר מדי אפשרויות עלולות להעמיס עליהם.

הערה: יער לא ישנה את מראה האתר החי בשום דרך, זה נועד אך ורק לקצה האחורי.

מקורות להתאמה אישית של לוח המחוונים של וורדפרס

מחפש ללמוד עוד אודות התאמה אישית של לוח מחוונים של וורדפרס? להלן מספר משאבים נוספים עבור ערכת הכלים המקצועית שלך:

אליך…

יצירת לוח מחוונים מנהל מערכת של וורדפרס הוא אחת הדרכים הטובות ביותר לחיזוק תדמית המותג ולהענקת ניסיון בהתאמה אישית ללקוחות שלך. זה פשוט ולא ייקח הרבה מזמנך. אז למה אתה מחכה? קבל התאמה אישית.

חוץ מזה, מה למדת כאן היום? האם יצרת אי פעם לוח מחוונים מנהל מערכת של וורדפרס מותאם אישית? שתפו עם הקהילה הלהוט שלנו בתגובות שלהלן. לחיים!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map