מדריך לגדלי יבול תמונות וורדפרס

וורדפרס 3.9 יצאה עם המון כוח נוסף מתחת למכסה המנוע. תכונה חדשה מדהימה בקרב רבים היא היכולת הנוספת לשלוט כעת על מיקום היבול של תמונות שהועלו בוורדפרס – זה ממש חלקלק!!


לפני שתמשיך, תודה גדולה ל בראד טוזנארד מי תרם תרומה מדהימה זו שנכללה כעת בליבת וורדפרס! חשבתי שזו תהיה הזדמנות נהדרת לא רק להרחיב כיצד לנצל את הפונקציה החדשה הזו אלא גם לעבור ולהשיג אחיזה טובה בכל היקף הפונקציה הזו..

ההתחלה מאוד – הוספה או התאמה אישית של גדלי תמונות

כברירת מחדל, וורדפרס מייצרת 3x גרסאות נוספות לתמונה שלך. תמונה ממוזערת, גרסה ‘בינונית’ וגירסה ‘גדולה’. גודל התמונה המקורית שהועלה מכונה הגרסה ‘המלאה’.

התאמה אישית של ברירות המחדל

אתה יכול להחליף את ערכי ברירת המחדל של כל אחד מגדלי היבול הללו די בקלות. אתה יכול ללכת אל שלך לוח מחוונים של וורדפרס, הגדרות >> מדיה ולשנות שם את הערכים או שתוכל לעשות זאת באמצעות קובץ הפונקציות של העיצוב או התוסף שלך כך:

update_option ('thumbnail_size_w', 250);
update_option ('thumbnail_size_h', 250);
update_option ('thumbnail_crop', 1);

הוספת גדלים נוספים

אתה יכול למקם פונקציה זו במהירות ובקלות בקובץ פונקציות העיצוב או התוסף שלך:

add_image_size ($ שם, $ רוחב, $ גובה, $ יבול);

בסופו של דבר זה ייראה במשהו כזה:

add_image_size ('עמוד הבית-אגודל', 250, 250, נכון);

יבול קשה רגיל

טיפ: זכרו לתת לכל גודל תמונה נוספת שם ייחודי משלה ;-).

כל מה שאתה צריך לדעת ניתן למצוא באמצעות וורדפרס קודקס.

כמה קסמים בוורדפרס 3.9+ – שליטת מיקום החיתוך

היבול של הפרמטר $ היה בעבר רק ערך בוליאני, נכון או לא נכון. אז יבול פרופורציוני רך או יבול קשה אם מוגדר לאמיתי (המשך לקרוא בהמשך למטה כדי לראות את ההבדל בין יבול קשה ורך). עם זאת כעת ניתן להשתמש במערך כדי לציין את מיקום שטח היבול, (x_crop_position, y_crop_position). אני אוהב תמונות שנחתכו מהמרכז, כך למשל הפונקציה שלך יכולה להיראות כך עכשיו:

add_image_size ('עמוד הבית-אגודל', 250, 250, מערך ('מרכז', 'מרכז'));

יבול קשה בחר המשתמש

פרמטר היבול $ עדיין מקבל ערכים אמיתיים / שווא ועל פי בראד, הוא תואם לחלוטין לאחור. התחביר זהה לזה של נכס המיקום ברקע של CSS, כך שהוא מוכר גם למעצבים וגם למפתחים אבל כאן הם בכל מקרה למען הבהירות.

למעלה שמאלי
מרכז שמאלי
שמאל למטה
למעלה מימין
מרכז ימין
התחתון הימני
מרכז עליון
מרכז מרכז
התחתון במרכז

אז יש לי קצוץ, עכשיו איך אוכל להשתמש בזה?

החדשות הנהדרות … זה אותו דבר !! לקבלת פירוט מלא, כמו תמיד להסתכל על וורדפרס קודקס. הנה תזכורת בכל מקרה. להתקשר לתמונה מותאמת אישית זו בערכת הנושא או התוסף שלך. בדוגמה בה השתמשנו, הנה כיצד:

the_post_tattnail ('עמוד הבית-אגודל');

או …

wp_get_attachment_url (get_post_tattnail_id ($ post-> ID, 'דף הבית-אגודל'));

אבל מה עם כל התמונות הקיימות שלי?

כפי שאתה ודאי מודע, גדלי היבול עוברים במחזור ומופקים בעת העלאתך. פירוש הדבר כעת שאחרי שהשתמשנו בתכונה חדשה זו על ידי הוספת עמדת החיתוך המותאמת אישית שלנו או שינוי / הוספת גודל יבול חדש, נותר לנו כעת עם מה שנוצר בעת ההעלאה ואף אחת מגרסאות התמונה החדשות הללו אינן זמינות לנו, לא מגניב!

אהה, אבל רגע .. למרבה המזל שלהם יש המון אנשים חכמים ומדהימים בקהילה WordPress כדי להציל את היום, הנה זה התחדש תוסף תמונות ממוזערות – –. התוסף הזה קיים כבר הרבה זמן, הוא פנטסטי! זה יעבור בין כל התמונות הקיימות שלך ויחדש את כל גדלי התמונה החדשים שהוספת או התאם אישית. בעיית וואהו נפתרה ��

קשה נגד יבול רך – החלטת

יבול קשה

יבול קשה רגיל
התמונה תוגדל ואז תיחתך למידות המדויקות שציינת. תלוי בפרופורציה של התמונה ביחס לגודל היבול, רוב הסיכויים שהתמונה תמיד תנותק.

יבול רך

יבול רך
יבול רך לעולם לא ינתק אף אחד מהתמונה, הוא ידרג את התמונה עד שהוא ישתלב בממדים שצוינו, וישמור על יחס הגובה המקורי שלה.

משהו שכדאי לדעת …

במקרה שמימד כלשהו של התמונה שהועלה, (רוחב או גובה) קטן מזה של גודל היבול שנקבע, הוא ידלג וגירסה לגודל זה לא תעשה! וורדפרס תעבור בין כל גדלי התמונה שנקבעו ותיצור רק את הגרסאות של התמונות הגדולות יותר מזו של הגירסה שהיא מנסה לייצר. במקרה כזה, כאשר תמונה מאוחזרת בתוך הנושא או התוסף שלך ואינה קיימת, ברירת המחדל היא לתמונה המקורית ‘מלאה’ כמקפצה.

תיהנה מיישום תכונה חדשה נהדרת על הנושאים והתוספים שלך. זמן ללכת לבעוט בתחת ולחטט כמה תמונות ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map