כיצד לקחת הזמנות באתר וורדפרס בחינם

נהל הזמנות והזמנות באמצעות וורדפרס

בין אם אתם מנהלים מסעדה, בבעלותכם השכרת נופש, או מנהלים מקום, הזמנות הן ליבת החיים של העסק שלכם. לקוחות צופים יותר ויותר כי יוכלו לבצע הזמנות והזמנות במהירות וביעילות, בכל עת ובכל מקום. אישיות טלפונית מתמדת והיענות מיידית להודעות דואר אלקטרוני אינה מעשית ופשוט בלתי ניתנת לניהול עבור עסקים רבים.


מערכת הזמנות מקוונת מאפשרת ללקוחות להציג את הזמינות שלך ולבצע הזמנות בכל מקום ובכל מקום – ולוורדפרס יש שפע של תוספים נהדרים העונים על צרכיך. הבחירה הנכונה תאפשר לאתר שלך להציג לוחות זמנים וזמינות עדכניים, וגם לבצע הזמנות והזמנות.

במאמר זה, נראה לך כיצד לבחור את תוסף ההזמנה הנכון עבור אתר WordPress שלך, ואז נציע כמה הצעות בהתאם לסוג העסק שלך. נתחיל!

הזמנות למסעדות

עם כל כך הרבה שולחנות ומשבצות זמן זמינות במסעדה שלך, הטיפול בהזמנות יכול להיות די מורכב. תוסף הזמנת וורדפרס טוב לא רק נותן לך את האמצעים להתחבר בקלות רבה יותר עם לקוחות, אלא גם מציע מערכת ניהול יעילה להזמנות..

בואו נסתכל על כמה מתוספי ההזמנה הטובים ביותר המותאמים במיוחד להזמנות במסעדה.

1. פתח יישומון לשולחן

יישומון פתוח לשולחן

ה יישומון פתוח לשולחן התוסף מאפשר לך להוסיף טפסי הזמנה של OpenTable לאתר שלך. כאשר שם הוא תוסף רשמי, אלטרנטיבה זו מספקת עיצוב פשוט יותר ואפשרויות נוספות.

התוסף הבסיסי הוא בחינם, אך קיימת גם אפשרות פרימיום החל מ- $ 37. זה מציע תמיכה למסעדות בינלאומיות, יכולת להתאים אישית את תוכן הווידג’ט לפני הפרסום והפרסום עבור אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO), ועוד הרבה יותר.

2. הזמנות למסעדה

הזמנות למסעדות

הפופולרי הזמנות למסעדות התוסף לא רק מאפשר לך לבצע הזמנות מקוונות, אלא גם עוזר לך לנהל את מערכת ההזמנות שלך. תכונה מסודרת מאפשרת לך לאשר או לדחות הזמנות באמצעות שליחת התראות דוא”ל בהתאמה אישית, ישירות מלוח המחוונים של התוסף.

ניתן להוסיף את טופס ההזמנה לכל אזור בעמוד, בפוסט או בווידג’ט. בעל מראה נקי ופשוט ונוח לשימוש. יש גם סדרה של תוספות בתשלום זמינות כולל שדות מותאמים אישית ואינטגרציה של MailChimp.

3. הזמנת מסעדת ReDi

הזמנת מסעדת ReDi

ה הזמנת מסעדת RedDi התוסף מציע גם הזמנות מקוונות בשילוב עם מערכת ניהול הזמנות. פיצ’ר נוסף נחמד מאפשר לכם לצפות בדף ההזמנה בזמן אמת מטאבלט או מכשיר נייד במהלך השירות.

למרות שתוסף זה ניתן להורדה בחינם, יש תשלום חודשי של בערך $ 7. עלותה הזולה פירושה שתוכל לנסות זאת במשך חודש-חודשיים כדי לראות אם היא מתאימה לצרכים שלך.

מינויים והזמנות של נותן שירות

ללא קשר לשירות שאתה מספק, ניהול ההזמנות המקוון מציע פיתרון מהיר וקל לחיבור לקוחות לשירותים שלך. לפעמים פשוט לא נוח ללקוח להרים את הטלפון או לחכות לתגובה בדוא”ל. לוודא שקל להזמין באינטרנט פירושו שיש פחות סיכוי שלקוחות פוטנציאליים יבדקו את המתחרים שלך.

להלן, הצענו שלושה מהתוספים החינמיים המועדפים עלינו – בואו נסתכל!

1. מתזמן BirchPress

לוח הזמנת פגישה - מתזמן BirchPress

ה מתזמן BirchPress התוסף מציע פיתרון מצוין לעסקים מבוססי שירות. ניתן להטמיע טפסי הזמנה בדף או בפוסט, וניתן לייעל אותם גם לנושאים מגיבים.

תוסף זה יכול להתמודד עם מספר מיקומים כמו גם עם צוות ושירותים מרובים. זה גם מאפשר לך להגדיר אורך שירות, זמני ריפוד ומחירים. תמחור פרימיום מתחיל ב 75 $.

2. הזמנת תוסף Ultra Pro מינויים

הזמנת תוסף Ultra Pro מינויים

בזמן ש הזמנת תוסף Ultra Pro מינויים מבצע באופן דומה ל- BirchPress Scheduler, הממשק אסתטי בהרבה. הפריסה של תהליך ההזמנה בארבע השלבים מודרנית ומלאת לב, תוך מתן טופס קל לשימוש ללקוחות שלך.

מאפיינים מרכזיים אחרים של תוסף זה הם שילוב PayPal והיכולת לשנות מחדש פגישות. גרסת הפרימיום מתחילה במחיר של 39.97 דולר ומציעה כמה תכונות נוספות ומועילות כמו שילוב פס, סנכרון לוח השנה של גוגל ותמחור גמיש..

3. פגישות קלות

מינויים קלים

ה מינויים קלים תוסף הוא פיתרון נהדר נוסף לביצוע הזמנות מקוונות. צורת הקצה הקדמי מסודרת וקומפקטית, ואילו הקצה האחורי הוא גם אסתטי וגם קל לניהול.

התוסף תומך במספר מיקומים, שירותים וצוותים ואף מאפשר ליצור יומנים נפרדים לכל אחד מהם. זהו אחד מהתוספים הקלים ביותר לשימוש בפגישות, והוא מומלץ מאוד עבור מפתחים לא מנוסים. זוהי אפשרות נהדרת אם אתה בונה אתר משלך.

הזמנות לינה

בין אם אתה מנהל בית מלון, מנהל לינה וארוחת בוקר, או בבעלותך השכרת נופש, הזמנות באינטרנט יכולות לחסל הרבה מהלחץ הכרוך בהזמנת מקומות. עבור לקוח באזור זמן אחר לחלוטין, הזמינות מסביב לשעון של תהליך ההזמנה המקוון היא יתרון עצום.

בואו נסתכל על כמה מהתוספים החינמיים הטובים ביותר הזמינים להזמנות לינה מקוונת:

1. לוח שנה פשוט של WP

לוח שנה פשוט של WP

ה לוח שנה פשוט של WP התוסף עושה בדיוק את מה שהוא מבטיח. למרות שהוא נראה קצת בסיסי, הוא פשוט להתקנה ומומלץ במיוחד למשתמשים שאינם טכניים.

הגרסה החינמית מציעה פיתרון בסיסי נהדר לביצוע הזמנות, אך אם תזדקק למספר יומנים תצטרך לשדרג לגרסת הפרימיום. גרסה זו אכן מציעה המון תכונות מועילות אחרות, כולל סנכרון עם אתרים כמו Booking.com ו- Airbnb.

2. לוח הזמנה

לוח השנה להזמנות

לוח השנה להזמנות הוא אחד מהתוספים שעמדו במבחן הזמן. במקור שפותח בשנת 2009, הוא מאפשר ללקוחות לבדוק זמינות ולבצע הזמנה במהירות – והיא עדיין עושה מספיק כדי לענות על הצרכים של משתמשי WordPress של ימינו..

העיצובים המגיבים הקדמיים והאחוריים, יחד עם מראה מהודר להתאמה אישית, מאפשרים פיתרון מוצק כולל. למרות שתוסף זה תוכנן להזמנת לינה, ניתן להתאים אותו גם לשירותים אחרים. בעוד שמספר אפשרויות הקשורות לבחירת משבצות זמן אינן זמינות בגרסה החינמית, אתה יכול להוסיף פונקציונליות זו על ידי רכישת גרסת הפרימיום, שמתחילה במחיר של $ 99 די יקר..

3. מערכת הזמנה מדויקת

מערכת הזמנה מדויקת

אמנם זהו התוסף הקל ביותר לשימוש, אך מערכת הזמנה מדויקת התוסף אכן מציע ממשק הרבה יותר מפורט מאשר טפסי הזמנת מקום לינה מסורתיים. ללקוחות יש גם אפשרות לשנות את לוח השנה בקצה הקדמי כדי להציג מספר חודשים או פחות.

החבילה הבסיסית משולבת PayPal ותואמת WooCommerce, ויש גם תוספות בתשלום זמינות עבור ספקי תשלום אחרים.

סיכום

עסקים כבר עושים כל כך הרבה כדי לספק שירות נהדר שלקיחת הזמנות והזמנות עלולה בסופו של דבר להיות אי נוחות עצומה. מערכות ניהול הזמנות מקוונות יכולות לפתור כל כך הרבה בעיות, אך מציאת פיתרון שמתאים לזרימת העבודה והעסק שלך עשויה להיות מאבק.

בעזרת העצות והתוספים שהצענו, כעת תוכל להציע ללקוחות שלך את הגמישות בהזמנות מקוונות. מבחינתך, תוכל גם לנהל הזמנות בצורה יעילה יותר. כדי להתחיל, פשוט בחר את התוסף שנשמע מתאים לעסק שלך ונסה אותו!

האם אחד מהתוספים הללו יהיה אינטגרלי לצרכים העסקיים שלך? יידע אותנו בפרק ההערות שלהלן!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map