כיצד לבנות אתר כנסייתי באמצעות וורדפרס

כיצד לבנות אתר כנסייתי באמצעות וורדפרס

כל הכנסיות צריכות אתר שימושי אך למעטים יש תקציב גדול. מה הכנסייה לעשות? הפיתרון החביב עלי הוא כזה שראיתי אלפי כנסיות עוברות אליו בשנים האחרונות – וורדפרס. זהו פיתרון בעלות נמוכה (לעתים קרובות מתחת ל 100 $ לבנייה ו 10 $ לחודש לארח) שהוא פשוט לשימוש אך גמיש מספיק לצרכי הכנסיות. איש צוות או מתנדב יכול לבנות ולנהל את האתר ללא מיומנות קידוד או עיצוב. אתה יכול אפילו לשכור איש מקצוע ועדיין לחסוך כסף מכיוון שוורדפרס עצמה היא בחינם. ישנן סיבות רבות שאני ממליץ על וורדפרס לכנסיות, תסתכל למטה!


מדוע להשתמש בוורדפרס לאתר הכנסייה שלך?

 • וורדפרס היא בחינם הודות למפתחי אתרים רבים אשר מתנדב הזמן והמיומנות שלהם
 • יש מבחר טוב של ערכות נושא המיועדות לכנסיות בכדי לתת לאתר שלך את המראה שאתה רוצה
 • איש צוות או מתנדב יכול לבנות את זה או שאתה יכול לשכור מישהו שיעשה את זה בשבילך
 • וורדפרס מקל על משתמשים מרובים לנהל את תוכן האתר
 • אין צורך במיומנות קידוד או תכנון לצורך בניית אתר וורדפרס או עדכוןו
 • ישנם אלפי תוספים להוספת תכונות נוספות לאתר שלך
 • הכנסייה שלך היא הבעלים של האתר מכיוון שהוא מתארח בעצמו (עוד על כך בהמשך)
 • הכנסייה שלך יכולה לעשות הכל באמצעות האתר מכיוון שוורדפרס היא קוד פתוח

מה זה: אירוח, וורדפרס, ערכות נושא ותוספים

בחר את הטוב ביותר- wordpress אירוח

להלן מילון מונחים מהיר שמסביר מה להבהיר את הדברים עם התקדמותנו.

אירוח

אירוח הוא המקום בו אתר הכנסייה שלך גר באינטרנט. yourname.com מצביע על האירוח שלך על מנת להגיש את האתר שלך למבקרים. אתה יכול לבחור באיזה ספק אירוח ישתמש. מחיר אופייני לאירוח הוא 10 $ לחודש. ל- WPExplorer יש כמה המלצות אירוח. שקול גם את DreamHost אירוח ללא מטרות רווח ו אירוח צאן שהוא חינם לכנסיות.

וורדפרס

וורדפרס היא מערכת לניהול תוכן (CMS). אתה מתקין אותו באירוח שלך (בדומה להתקנת תוכנית במחשב שלך) ואז התחבר לאזור הניהול שלו כדי לבנות את האתר שלך ולנהל את התוכן שלך. שימו לב שלא ניתן להתקין ערכות נושא בשירות WordPress.com אלא באמצעות התוכנית העסקית היקרה שלהם. אני ממליץ להתקין את WordPress בחשבון אירוח טיפוסי יותר. קרא את WordPress.com לעומת WordPress.org לפרטים.

ערכות נושא

ערכות הנושא שולטות בעיצוב אתרי וורדפרס. ייתכן שתעדיף נושא עם מראה אופנתי כמו יובל או כזה עם סגנון מינימליסטי כמו מרנאתה. נושאים מסוימים יאפשרו לך להתאים דברים כמו צבעים וגופנים כך שיתאימו לכנסייה שלך. אני ממליץ על נושאים בתשלום (שנעים בין 30 $ ל 130 $) מכיוון שלרוב הם בעלי עיצוב טוב יותר, תכונות נוספות וכוללים תמיכה מהיצרן. בדרך כלל אתה מקבל את מה שאתה משלם עבורו.

תוספים

תוספים הם אופציונליים ומוסיפים תכונות ל- WordPress. וורדפרס עצמה מאפשרת לך לעשות דברים בסיסיים כמו לנהל את הדפים והתפריט שלך תוך השארת פונקציונליות מיוחדת יותר לתוספים. תוסף יכול להוסיף תכונות כמו דרשות, אירועים, עלוני מידע, טפסים ליצירת קשר וכן הלאה. ישנם 50,000 תוספים ומעלה וחלקם ספציפיים לאתרי כנסייה.

בנה אותו בעצמך או שכר איש מקצוע?

ייעוץ עם כסף

אנו רואים שני סוגים של לקוחות ב- ChurchThemes.com: כנסיות המשתמשות ערכות הנושא של וורדפרס שלנו לבנות אתרים משלהם ואנשי מקצוע המשתמשים בעיצובים שלנו לבניית אתרים עבור לקוחות הכנסייה שלהם.

אני ממליץ לבנות אתר משלך כי זה משהו שרוב האנשים יכולים לעשות וחוסך כסף לכנסייה שלך. יהיה לך יותר נוח לנהל את האתר וללמד אחרים לעשות זאת לאחר שיהיה לך ניסיון בבנייתו. ישנם נושאים רבים בחוץ שנעשו במיוחד עבור כנסיות אם כי אינך מוגבל לנושאים ספציפיים לכנסייה. ספק נושא טוב יהיה בעל תיעוד מעמיק ויציע תמיכה במוצר שלהם.

אתה יכול לחסוך זמן על ידי שכירת איש מקצוע שיבנה את אתר הכנסייה שלך במקום לעשות זאת בעצמך. זה דורש תקציב גדול יותר אך עדיין בדרך כלל הוא סביר כשמשתמשים בערכת נושא מקדימה (לעומת נושא מותאם אישית לחלוטין שיהיה יקר מאוד).

נעבור לפרטים נוספים על אפשרויות אלה.

אפשרות 1: בנה אתר משלך עם נושא כנסייה (מומלץ)

אני אתן לך מושג טוב יותר איך נראית הגישה המומלצת שלי בכך שאוביל אותך דרכה.

שלב 1: בחר נושא כנסייה

שקול דברים אלה בבחירת נושא וורדפרס בכנסייה.


עיצוב
אתה רוצה משהו שתואם את אישיות הכנסייה שלך. נושאים מסוימים כוללים אפשרויות התאמה אישית של צבע, גופן ורקע. נסה את הדגמת הנושא בטלפון שלך כדי לוודא שהוא ידידותי לנייד ונטען במהירות סבירה. גלישה באינטרנט נייד נפוצה מאוד כיום.


תכונות
וורדפרס מאפשרת לך ליצור דפים מותאמים אישית (כלומר משרדים, הצהרת אמונה וכו ‘), להפעיל בלוג ולפרסם תמונות. בחר נושא שמשתלב עם תוספים לתכני כנסייה כמו דרשות, אירועים, מיקומים ופרופילי צוות.


אין אפקט נעילה
הימנע מנושאים שרושמים סוגי פוסטים משלהם לתוכן כגון דרשות ואירועים (תצטרך להזין תוכן מחדש בעת החלפת נושאים). תכונות תוכן מסוימות שייכות לפלאגין במקום זאת וזו הסיבה שפיתחתי את ה- Free תוכן הכנסייה תוסף (נתמך על ידי נושאים ממפתחים שונים).


תמיכה ותיעוד
וורדפרס הוא פיתרון עשה זאת בעצמך אבל זה לא אומר שאתה צריך להיות לבד. בחר ספק נושא שיש בו תיעוד מעמיק ושהוא מספק תמיכה לנושא שהם מוכרים.


מדיניות החזרים
חלק ממוכרי הנושא יחזירו לך את הכסף שלך אם הדברים לא מסתדרים, אז בדוק את מדיניות ההחזר שלהם. אני חושב שכל מוכר נושא צריך לספק החזרים כספיים ללא שאלות.

הנושאים והספקים הבאים נמנעים מאפקט הנעילה באמצעות תוסף התוכן של הכנסייה. הם עונים על רוב ההמלצות שלי או על כולן.

 • ChurchThemes.com היא חנות הנושאים שלי. היינו בעניין מאז 2012.
 • OneChurch מ- UpThemes משתמש בתוסף התוכן של הכנסייה.
 • נושא סלח מאת ג’סטין שץ משתמש גם בתוסף התוכן של הכנסייה.
 • חכמת הכנסייה הוא נושא בעל תכונות מלאות עם תכונות לזרם חי.
 • נינוח הוא נושא מקודד בחינם, זמין ב- WordPress.org.

שלב 2: הירשם לאירוח

אירוח משותף מבוסס לינוקס לא יקר מספיק כמעט לכל אתרי הכנסייה. זהו סוג האירוח הנפוץ ביותר וירוץ לכם כ 10 $ לחודש. עיין בהמלצות האירוח של WPExplorer (אלה כוללות תכונת התקנה של וורדפרס בלחיצה אחת). זכור גם שיש ל- DreamHost אירוח חינם למלכ”רים. הכנסייה שלך עשויה להעפיל אם היא רשומה כעמותה 501 (c) (3) בארצות הברית.

בעת ההרשמה לאירוח תתבקש לבחור את שם הדומיין שלך (כלומר. yourname.com) ולספק פרטי חיוב. הם יעזרו לך להשתמש בתחום שלך או לרשום דומיין חדש עבורך (בדרך כלל כ- $ 15 לשנה). תינתן לך גישה ללוח הבקרה של אירוח לאחר השלמת תהליך ההרשמה המקוון.

תחילת העבודה עם תהליך ההרשמה לאירוח

שלב 3: התקן את WordPress

היכנס ללוח הבקרה של אירוח שלך כדי להשתמש בתכונת ההתקנה של וורדפרס בלחיצה אחת. המארח שלך ישמח להפנות אותך למיקום של תכונה זו במידת הצורך. למארחים רבים יש את הנוחות של התקנה בלחיצה אחת אך אם שלך לא, אתה עדיין יכול לבצע התקנה רגילה של WordPress.

אם כבר אירוח, ייתכן שתרצה לבצע התקנה חדשה של וורדפרס בספרייה כמו yourname.com/new על מנת לבנות את האתר החדש שלך תוך השארת האתר הקיים שלך ברשת. כשתסיים, תוכלו להעביר אותו אל yourname.com באמצעות מספר שיטות.

התקנת וורדפרס ב- BlueHost

שלב 4: התקן את העיצוב שלך

השלב הבא הוא להתקין את נושא הכנסייה שלכם באתר וורדפרס חדש שלכם. לספק העיצוב שלך צריך להיות הוראות שמתרחשות כך:

 1. היכנס לאזור הניהול שלך ב- WordPress בכתובת yourname.com/wp-admin
 2. לך ל מראה חיצוני > ערכות נושא > הוסף חדש > העלה נושא
 3. בחר את קובץ ה- zip שהורדת ולחץ על להתקין עכשיו
 4. לאחר ההתקנה, לחץ על הפעל

העלה את קובץ מיקוד העיצוב של WordPress שלך

הנושא או התיעוד עשויים לבקש ממך להתקין תוסף או שניים (למשל לדרשות ואירועים) באופן דומה. ערכות נושא רבות כוללות גם תכני מתחילים שתוכלו לייבא לשימוש כנקודת התחלה מוצקה.

שלב 5: התאם אישית את מראה העיצוב שלך

ל- WordPress תכונה נהדרת הנקראת התאמה אישית אשר נושאים רבים תומכים בהם. אתה יכול ללכת ל מראה חיצוני > התאמה אישית ואז בחר אפשרויות לצבעים, גופנים, תמונת רקע וכן הלאה (תלוי בסגנון העיצוב). תצוגה מקדימה בשידור חי מוצגת בזמן ביצוע ההתאמות האישיות שלך. המדהימה בנושאים התומכים בכך היא שאינכם זקוקים לעיצוב גרפי או מיומנות קידוד בכדי לגרום לאתר שלכם להתאים למיתוג הכנסייה שלכם. ואתה לא צריך לשלם את הכסף הגדול למעצב אתרים.

הנה צילום מסך של שמור ההתאמה האישית של הנושא כדי לתת לך מושג מה אפשרי.

התאמה אישית של נושא נשמר

חפש למטה כדי לראות כיצד יובל ניתן להתאים אישית את הנושא כדי להיראות אחרת. זה ממחיש מדוע אני ממליץ להשתמש בערכת נושא ממנף את תכונת ההתאמה האישית של WordPress. נושא גמיש וקל להתאמה אישית של וורדפרס מקל על בניית אתר הכנסייה.

התאמות אישית של נושא היובל

שלב 6: פרסם את התוכן שלך

תבחין לאחר הכניסה לאזור הניהול של WordPress שלך שיש תפריט בצד שמאל לניהול תוכן והגדרות. וורדפרס מספקת את התכונות לניהול תוכן של דפים ופוסטים (בלוג) מחוץ לקופסה. אם העיצוב שלך משתמש בתוסף לסוגים אחרים של תוכן, ייתכן שתראה פריטי תפריט כמו דרשות, אירועים, אנשים ומיקומים.

צילום המסך שלמטה מראה כיצד ניהול דרשה מנוהל באמצעות נושא התומך תוכן הכנסייה חיבור. שימו לב שהתפריט מכיל לא רק דפים ופוסטים, אלא גם סוגי פוסטים לתוכן מכוון הכנסייה. קישור התפריט “איש קשר” מגיע מתוסף טופס יצירת הקשר 7. כל אלה דוגמאות לדברים שצריכים להגיע מתוספים ולא מהנושא עצמו כדי להימנע מאפקט הנעילה שהוזכר קודם.

עורך הדרשות בכנסייה

שלב 7: היכונו להפעלה

ישנם כמה דברים שתרצה לוודא שטופלו עליהם לפני ששקלת שהאתר שלך נעשה. לקרוא תשעה דברים שעליכם לעשות לאחר בניית אתר הוורדפרס שלכם לטיפים מהירים בנושא אבטחה, גיבויים, עדכונים, הגדרות, מניעת דואר זבל ומנועי חיפוש.

לאחר מכן תוכלו להכריז על השקת אתר הכנסייה החדש שלכם המופעל על ידי וורדפרס!

אפשרות 2: שכור איש מקצוע לבניית האתר שלך עם נושא הכנסיה

הכפרים, הצוות והמתנדבים בונים בהצלחה את שלהם אתרי הכנסייה עם נושאי וורדפרס. יש לנו ערבות ללא שאלות שנשאלו בכסף בחזרה ב- ChurchThemes.com שרק אחוז קטן השתמשו בו. אני משוכנע בהתבסס על שיעור ההחזר הנמוך שלנו ועל מה שהייתי שמיעה שוורדפרס ונושא יציב תומך בהתאמה אישית עם תיעוד ותמיכה יסודיים הם פיתרון שכנסיות רבות יכולות להתמודד איתן.

עם זאת, אפשרות לשכור איש מקצוע שיעזור לך. ישנם סוגים שונים של פתרונות וורדפרס לצרכים שונים. אתה יכול לבחור מה המתאים ביותר לצרכים שלך (חסוך כסף וצבר ניסיון או חסוך זמן ורווח נוחות). שכירת איש מקצוע שישתמש בתכנית וורדפרס מוכנה מראש לכנסיות יכולה לעלות כמה מאות או כמה אלפי דולרים. פיתוח נושא המותאם אישית לחלוטין שפותח בדיוק עבור האתר שלך יעלה יותר ולא מומלץ כי זה פשוט לא חסכוני.

להלן מקצוענים שאני סומך עליהם שיסייעו בבניית אתר האינטרנט שלך באמצעות נושא וורדפרס של הכנסייה.

סיכום

אני מקווה שזה נתן לך מושג מה מעורב בבניית אתר הכנסייה באמצעות וורדפרס. לסיכום, אני ממליץ לבנות אתר משלך, אך גם שכירה זו יכולה להיות אפשרות טובה. איזו אפשרות שתבחרו, תוכלו לחסוך כמעט כסף על פני פתרונות אחרים מכיוון שוורדפרס היא תוכנת קוד פתוח חינמית. שקול לבחור נושא המיועד לכנסיות, להימנע מאפקט הנעילה, תומך בהתאמה אישית וכולל תיעוד מעמיק עם תמיכה של היזם..

עבר אליך ולמחשבות שלך. האם הקמת אתר כנסייה באמצעות וורדפרס? אנא שתפו את החוויה והטיפים שלכם.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map