כיצד לייצא ולייבא אבני גוטנברג בוורדפרס

כיצד לייצא ולייבא אבני גוטנברג בוורדפרס

בהתחלה, למשתמשי וורדפרס היו מערכת יחסים מרירה עם בונה המבוסס על חסימות וורדפרס. ואז כפי שגילינו במדריך שלנו ל גוטנברג, העורך החדש מגיע עם תכונות מדהימות שהופכות יצירת תוכן יפה לקלה ומהנה. עכשיו, חלקם לא יכולים להשיג מספיק מהעורך.


גוטנברג מציע לך מספיק תכונות כדי ליצור דפים ופוסטים מדהימים, בלי לכתוב קוד. לא משנה את התוכן שתרצו להוסיף, גוטנברג יש רק את החסימה.

רוצים לשנות ולעצב כל חסימת תוכן בהרחבה? לגוטנברג יש לך גב בזכות סוללה של אפשרויות התאמה אישית. רוצה אפילו יותר חסימות ממה שזמין בעורך ברירת המחדל? יש שם המון תוספים של תוספות גוטנברג.

זו הסיבה שזה עצוב שרבים מהמשתמשים לא יודעים עליהם בלוקים לשימוש חוזר, אחד התכונות המבריקות של גוטנברג. אם אין לך מושג על מה אנחנו מדברים, חסימות לשימוש חוזר הן פשוט תוכן חסימות שתיצור, שמור ושימוש חוזר כרצונך.

נניח שאתה רוצה להוסיף קריאה לפעולה, פתק תודה, חתימה, טופס או כל דבר אחר בסוף כל פוסט או עמוד.

בעבר היית צריך לשמור את התכונה בקובץ טקסט במחשב שלך. כשתזדקק לו, אז העתק והדבק אותו בפוסט או בדף שלך. גוטנברג הקל על הבעיה. עכשיו אתה לא צריך להשתמש בקבצי טקסט או ליצור אותם חסימות מאפס בכל פעם.

אתה יכול ליצור בלוק לשימוש חוזר יחיד ולהשתמש בו לא רק בפוסטים ובדפים שלך, אלא גם באתרי WordPress אחרים.

בין אם אתה יוצר אתרים רבים או שאתה צריך להוסיף תוכן מיוחד לכל פוסט / עמוד, חסימות לשימוש חוזר של גוטנברג יכולות לעזור לך לחסוך זמן רב.

ובפוסט של היום, אנו מראים לך בדיוק כיצד ליצור ולייצא בלוקים של גוטנברג לשימוש חוזר בוורדפרס. מטרתנו היא לעזור לכם להזיז ולשימוש חוזר במכשירי תוכן מותאמים אישית בכמה פוסטים / דפים / אתרי וורדפרס בקלות.

חוץ: אם אתה יוצר חסימה באמצעות תוסף כמו Getwid, למשל, עליך להתקין את התוסף באתרי WordPress האחרים שברצונך לעשות בהם שימוש חוזר. שימו לב, גם שהבלוקים שלכם עשויים להיראות שונים במקצת מנושא לנושא, אך הכל טוב כי גוטנברג מציע לכם הרבה כוח התאמה אישית..

כי מהדרך, תפוס ספל קפה ותיהנה לקרוא.

ראשית, אתה צריך בלוקים לשימוש חוזר

לרוע המזל, אינך יכול לייצא או לייבא רגיל חסימות. כדי לייצא ולייבא בלוקים של גוטנברג, עליך ליצור תחילה רב פעמי חסימות.

לצורך המחשה, אצור א תודה תודה שאני רוצה להוסיף בסוף כל פוסט שאני מפרסם. אתה יודע, מבלי לשכתב את הפתק בכל פעם שאני צריך להוסיף אותו לפוסט ��

שלי תודה תודה אינו דבר מורכב; רק חסימת פסקאות פשוטה עם קישורים לטוויטר ופייסבוק. זכור כי החסימה שלך יכולה להיות כל דבר שתרצה – מודעת באנר, מחוון תמונה, ציטוט, רשימה, פוסטים אחרונים, טופס MailChimp וכו ‘..

בהמשך, אראה לך כיצד לייצא את הפתק (לקרוא, לחסום) לאתר וורדפרס שני. נשמע טוב? נהדר, בואו נתחיל.

כיצד ליצור בלוק לשימוש חוזר

יצירת חסימת לשימוש חוזר היא קלה להפליא. נווט ל הודעות> הוסף חדש להשקת עורך גוטנברג:

הוספת פוסט WordPress חדש

לאחר מכן לחץ על הוסף בלוק (+) ואז בחר את חסימת התוכן שלך. במקרה שלנו, הוספתי את חסימת הפסקה, כמוצג בתמונה הבאה.

הוספת בלוק גוטנברג בוורדפרס

לאחר מכן, התאם אישית ועצב את החסימה שלך לפי הצרכים שלך. הוספתי כמה טקסטים, קישורי מדיה חברתית וצבע רקע. הנה הדרך לחסימה החדשה שלנו תודה תודה מסתכל בעורך גוטנברג שלי:

ג’ון דו נחמד מאוד. נחמד מאוד. עכשיו, כנראה שאעקוב אחרי הבלוג שלך במדיה החברתית. �� ממשיכים הלאה במהירות.

כרגע, השטר לעיל הוא א רגיל חסום. עלינו להמיר אותו ל רב פעמי חסום שנוכל לייצא ולייבא. לשם כך, לחץ על אפשרויות נוספות סמל ואז הוסף לבלוקים לשימוש חוזר, כפי שמוצג מטה.

לאחר מכן, שם את החסימה שניתנת לשימוש חוזר שלך והקש על להציל כפתור, כפי שנראה למטה.

קריאת בלוק גוטנברג לשימוש חוזר

וזהו, אתה פשוט יצרת את החסימה הראשונה שלך לשימוש חוזר. דרך ללכת עמיגו.

אופן השימוש בלוקים לשימוש חוזר

הוספת החסימה שניתנת לשימוש חוזר שיצרנו זה עתה לפוסטים או לדפים שלך היא קלה ביותר. לאחר שהוספת את התוכן הנדרש לפוסט או לדף שלך, לחץ על הוסף חסימה (+) סמל, גלול אל בלוקים לשימוש חוזר בכרטיסייה ובחר את החסימה שלך (הערת תודה במקרה שלנו), כמוצג להלן.

בלוק לשימוש חוזר גוטנברג

לאחר הוספת החסימה הניתנת לשימוש חוזר לפוסט או לדף שלך, לחץ על תצוגה מקדימה /פרסם כדי להציג את התוצאות שלך בקצה הקדמי. הנה מה שקיבלתי:

אתר הבדיקה שלי מריץ את הנושא Twenty Twenty.

החלק הטוב ביותר הוא שאני יכול לעשות שימוש חוזר בשלי תודה תודה חסום בכל עת, מבלי שתצטרך ליצור אותו מאפס. אני יכול להוסיף את זה לכל סוגי הפוסטים התומכים בלוקים של גוטנברג.

כעת כשתדעו ליצור ולהשתמש בלוקים הניתנים לשימוש חוזר, בואו ללמוד עוד אודות ייצוא חסימות אלה לאתר אחר של וורדפרס. כדי להימנע מבלבול, אשתמש באותו בלוק שיצרנו זה עתה.

כיצד לייצא אבני גוטנברג בוורדפרס

ייצוא בלוק גוטנברג לשימוש חוזר הוא הדברים של תלמידי כיתה ד ‘שתעשי תוך זמן קצר.

מה לעשות?

בתוך עורך גוטנברג, לחץ על כלים ואפשרויות נוספים סמל ואז נהל את כל הבלוקים שניתנים לשימוש חוזר, כפי שאנו מדגישים להלן:

לנהל את כל הבלוקים שניתנים לשימוש חוזר

פעולה זו מובילה אותך אל חסימות המסך בו תוכל להציג ולנהל את כל הבלוקים שניתנים לשימוש חוזר שלך:

יש לנו רק את הערת תודה חסום, אך המסך שלמעלה יאכלס ככל שתיצור יותר. לייצוא, העכבר מעל הכותרת ולחץ על ייצא כ- JSON קישור שמופיע. ראו את התמונה למטה.

בשלב הבא, שמור את קובץ JSON במחשב שלך:

עכשיו כשיש לנו את קובץ JSON במחשב שלך, הגיע הזמן לייבא את החסימה לאתר הבדיקה השני שלנו.

כיצד לייבא אבני גוטנברג בוורדפרס

ייבוא ​​הבלוקים הניתנים לשימוש חוזר קל כמו A, B, C. ראשית, פתח את עורך גוטנברג. שנית, לחץ על כלים ואפשרויות נוספים סמל ואז נהל את כל הבלוקים שניתנים לשימוש חוזר, כפי שמוצג מטה.

על חסימות לחץ על המסך הבא ייבא מ- JSON, בחר את הקובץ שהורדת קודם לכן ואז לחץ על יבוא כפתור בסדר הזה:

וזה הכל! בדיוק ככה, ייבאת בהצלחה חסימת גוטנברג שניתנת לשימוש חוזר לאתר וורדפרס שני שלך:

לא היה קל? לאחר מכן אתה יכול להשתמש ולחסום שוב את חסימת גוטנברג שלך באתר השני כמה פעמים שתרצה.

האם ישנם תוספים לייצוא אבני גוטנברג?

אה כן, ומצאתי אחד מאת ThemeIsle, מפתח וורדפרס בעל מוניטין. זהו תוסף בחינם המכונה חסימת ייבוא ​​ייצוא. בעיקרו של דבר, התוסף מאפשר לך לדלג על כל המדריכים. כן זה נכון; אתה אפילו לא צריך ליצור בלוקים לשימוש חוזר.

התקן והפעל את התוסף ואז פתח את עורך גוטנברג. תכנן את החסימה שלך כרצונך ואז לחץ על אפשרויות נוספות סמל. הבא, היכה ב- ייצא JSON, כפי שמוצג מטה. הנה צילום המסך:

פעולה זו מורידה את קובץ JSON למחשב שלך. כדי לייבא את קובץ JSON באמצעות התוסף, פתח את עורך גוטנברג. לאחר מכן לחץ על הוסף בלוק סמל ואז ייבא חסימות מ- JSON תחת ווידג’טים כרטיסייה:

לאחר מכן, לחץ על בחר קובץ כדי לבחור את הקובץ מהמחשב שלך ולחץ על העלה כפתור:

הבעיה היחידה בשיטת התוסף היא שהבלוקים שלך לא יישמרו באתר WordPress שלך. כדי לשמור חסימות במסד הנתונים של וורדפרס, עליך להשתמש בשיטה הידנית. אולי זה ישתנה בעתיד.

למרבה הצער, לא הצלחתי למצוא תוסף נוסף. עדיין, התוסף יכול לחסוך לך זמן רב אם לא אכפת לך לשמור חסימות לשימוש חוזר באתר שלך. ברשותך החסימות כקובצי JSON במחשב שלך.


אבני גוטנברג לשימוש חוזר הן מציל חיים. הם מאפשרים לך לשכפל תבניות ותכונות במהירות מכיוון שאתה לא מתחיל מהתחלה. אם אתה יוצר הרבה פוסטים / דפים ו / או אתרי אינטרנט, לימוד לייצא בלוקים של גוטנברג יועיל.

יש לך שאלות או הצעות לגבי בלוקים גוטנברג? אנא הודע לנו בתגובות למטה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map